X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) jestem tu nowa. Jestem z lerka z kafe, a tam bardzo sie forum zawiesza. A to moja histroria-mamy z mezem corke Julie 3latka a od 1,5roku staramy sie o drugie.Chodzilam do jednego lekarza przepisal clo,pozniej duphaston ale w bardzo dziwne dni to bralam no i jeszcze wszystko bez monitorowania.Zmienilam lekarza to juz podchodzi pod klinike nieplodnosci i ze mna wszystko ok ale maz ma slabe nasienie i lekarz jest zdania ze musialo sie pogorszyc od tamtego razu.Czekamy jeszcze 2miesiace maz bierze extrasperm a pozniej powtorne badanie i test hba i inseminacja..Ja mam 25 lat,maz 26

    lerka2016 lubi tę wiadomość

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ponownie Michalina :)

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajciaC wrote:
    Próbujemy, działamy, badamy.. A tutaj rozmawiamy, wspieramy :)

    MajciaC- 27cs- @ 23.04
    Czrna_81- 5cs- @ 23.04
    Melodia_84- 15cs- @ 28.04
    Toonney- 156cs
    Bardzo ladna tabelka :-D Obys z czasem kazdej dopisala "zafasolkowana" ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Miszkaa0301 Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa i długo zastanawiałam się czy napisać. Zwykle przeglądam fora w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które pojawiają się często po kolejnej wizycie, kolejnej miesiączce, jednym słowem po kolejnym niepowodzeniu. Chyba mam potrzebę rozmawiania o tym, ale niestety głupio mi komuś o tym ciągle mówić, obawiam się, że może być to męczące, a komentarze : Na spokojnie, nie myśl o tym .. wrrr więc milczę. Staramy się stosunkowo niedługo, bo od września 2016 r., ale przy niedoczynnośći, hiperprolaktynemii, pcos- wiedziałam, że łatwo nie będzie- ale jednak się łudziłam.
    Niestety, póki co problem dotyczy owulacji... dopiero w tym cyklu po stymulacji clo urósł mi ładny pęcherzyk i dostałam zastrzyk z pregnylu, oczywiście pojawiła się nadzieja, ale sama staram się sprowadzić na ziemie. Nie chce się doszukiwać oznak ani później się rozczarować. Czy któraś z Was dostała zastrzyk? macie jakieś doświadczenia? po jakim czasie od zastrzyku powinna wystąpić owu?:)
    Nadrabiam zaległości na forum, żeby lepiej Was poznać :)

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Michalina :-) Po suplementacji nasienie meza napewno sie poprawi ;-) Bedzie dobrze!

    STOKROTKA 25, MajciaC lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Miszka0301 ja jestem po 4 cyklu z zastrzykiem, teoretycznie za 36h powinna wystapić owuacja, jak narazie nam sie nie udało, ale jeszcze przed nami jak to mój Dr mówi 8 miesiecy z clo i zastrzykiem...

    Epizod z acardem zakończył sie tak iż dr do którego trafiłam w 2015 roku to stwierdził że nie musze ich barć i zaufałam mu, a Dr Magoń nie uważa żebym ich brała i samna teraznie wiem...

    Witaj Michalina

    Stokrotka_25
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszkaa0301 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa i długo zastanawiałam się czy napisać. Zwykle przeglądam fora w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które pojawiają się często po kolejnej wizycie, kolejnej miesiączce, jednym słowem po kolejnym niepowodzeniu. Chyba mam potrzebę rozmawiania o tym, ale niestety głupio mi komuś o tym ciągle mówić, obawiam się, że może być to męczące, a komentarze : Na spokojnie, nie myśl o tym .. wrrr więc milczę. Staramy się stosunkowo niedługo, bo od września 2016 r., ale przy niedoczynnośći, hiperprolaktynemii, pcos- wiedziałam, że łatwo nie będzie- ale jednak się łudziłam.
    Niestety, póki co problem dotyczy owulacji... dopiero w tym cyklu po stymulacji clo urósł mi ładny pęcherzyk i dostałam zastrzyk z pregnylu, oczywiście pojawiła się nadzieja, ale sama staram się sprowadzić na ziemie. Nie chce się doszukiwać oznak ani później się rozczarować. Czy któraś z Was dostała zastrzyk? macie jakieś doświadczenia? po jakim czasie od zastrzyku powinna wystąpić owu?:)
    Nadrabiam zaległości na forum, żeby lepiej Was poznać :)
    Miszka witaj wsrod nas :-)
    Kochana, jak sama piszesz to pierwszy cykl z clo. Najwazniejsze ze zaczelas leczenie. Teraz moze byc juz tylko lepiej skoro pecherzyk w koncu rosnie ;-) Wiesz ja tez nie od razu zaczełam pisac na forum. Przez dobry miesiac podczytywalam tu inny watek, który juz niestety sie prawie rozpadl... Ale na szczescie nasza Majcia zalozyla ten :-* Glowa do gory, razem razniej!

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, Makowa, Femme, Michalina, Lerka podajcie Majci swoje dane do tabelki na pierwsza strone. Dzieki temu bedzie wiadomo komu po kolei kibicowac :-D :-D :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli kogos pominelam to bardzo przepraszam i prosze jak powyzej ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie dane sa potrzebne do tabelki? Ktory cykl staran,dzien cyklu i kiedy okres,tak?

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Stokrotka, Makowa, Femme, Michalina, Lerka podajcie Majci swoje dane do tabelki na pierwsza strone. Dzieki temu bedzie wiadomo komu po kolei kibicowac :-D :-D :-D


    To ja się spodziewam @ 26.04

    Stokrotka_25
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, cieszę się, że jesteście, że jesteśmy tu wszystkie! :) Miszka, tutaj możesz się wygadać ze wszystkiego co Ci na sercu leży :) doskonale Cię rozumiem, mi też głupio było ciągle o tym rozmawiać, bo wiadomo, ile można słuchać?? Ale my tu wszystkie chętnie się poczytamy, powspieramy, a temat dopóki nie " zafasolkujemy"- jak tu Czarba pięknie napisała, nie znudzi nam się :)

    Później nadrobię tabelkę, póki co działamy w kuchni :) ależ cudownie wspólnie i rodzinnie spędzany czas :)

    Miłego dnia!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja świeta w tym roku mam z głowy do soboty włącznie w pracy a w Wielkanoc do mamy a w poniedziałek do pracy, także zakupy przedświąteczne mnie omijają, a muszę sie Wam pochwaić w końcu mam psa!!!

    Melodia__84 lubi tę wiadomość

    Stokrotka_25
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz kolej na cykl który powinien mieć 30 dni czyli 8.05
    U mnie jest dokładnie na przemian raz 30 następny 34 następny 30 i kolejny 34

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobrze nowy członek rodziny zawsze na plus :) ja mam kota

  • michalina92 Ekspertka
    Postów: 157 141

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co masz za prace stokrotka?

    km5scwa1b0b78yfe.png
    iv09i09kzwta48u5.png
    f2wli09kzamvucob.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    A ja świeta w tym roku mam z głowy do soboty włącznie w pracy a w Wielkanoc do mamy a w poniedziałek do pracy, także zakupy przedświąteczne mnie omijają, a muszę sie Wam pochwaić w końcu mam psa!!!
    Ooo,fajnie :-D A co sobie sprawiliscie, rasowiec jakis czy kundelek ? My mamy czekoladowa labradorkę albo raczej mieszanca labradora z diablem :- ) Brój niesamowity! Ostatnio mi nawet wiadro od mopa zżarła :-( Ale mloda jeszcze jest i glupia. Powiem Wam,ze nasza poprzednia labradorka byla tak opiekuncza wobec naszego syna,ze traktowala go jak swojego szczeniaka.

    Czarna81
    22 cs.
  • Miszkaa0301 Przyjaciółka
    Postów: 65 63

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Miszka witaj wsrod nas :-)
    Kochana, jak sama piszesz to pierwszy cykl z clo. Najwazniejsze ze zaczelas leczenie. Teraz moze byc juz tylko lepiej skoro pecherzyk w koncu rosnie ;-) Wiesz ja tez nie od razu zaczełam pisac na forum. Przez dobry miesiac podczytywalam tu inny watek, który juz niestety sie prawie rozpadl... Ale na szczescie nasza Majcia zalozyla ten :-* Glowa do gory, razem razniej!
    OJ, chyba nie sprecyzowałam. to już czwarty cykl z clo, a w tym 4x1 przez pięć dni( miała któraś z Was aż 4 tabletki dziennie?- a później drugi raz? ). Moja doktorka jest po jakiejś tam konferencji i w tym cyklu miałam dwa razy clo=- ponoć można, tak mówią najnowsze badania.. Dlatego mnie to trochę niepokoi, bo nic podobnego nie przeczytałam nigdzie.
    Ale chyba z racji Świąt postaram się skupić na czymś innym :)
    Ja mam teraz jakiś inny cykl, więc ciągle jedna niewiadoma. Teoretycznie 10.03 miałam @, więc od 12-14.04 powinnam dostać, ale przez tą podwójną stymulację clo w jednym miesiącu chyba wszystko się rozjedzie.... :)

    Stokrotka zazdroszczę czworonoga !! Marzę o psiaku, ale niestety póki co za dużo oboje pracujemy i piecho byłby prawie czas sam:(.. ale przyjdzie na to pewnie czas:)

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka super,ze macie psa ;-) Ja uwielbiam pieski. Niestety my duzo czasu w pracy spedzamy i mieszkamy w bloku :-( Niestety nie mozemy sobie pozwolic.
    Za to cora ma chomika ;-)

    Miszkaa jakos duzo tego clo, no ale jak trzeba to trzeba ja biore 1xdziennie przez piec dni i jak widac w ciazy nie jestem :-( Moze Twoje 4 tabletki pomoga, trzymam kciuki. Jak Ci rosna pecherzyki przy tej dawce?

    Ja dzis ogarnelam troszke chalupe, kuchnia i toaleta lśni. Jutro ja do pracy a chlop pokojami sie zajmie. Trzeba cos upiec, pojsc ze swieconka i mozna swietowac ;-)

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie w pracy.. Dziś u mnie Armagedon.. Pracuję w piekarni z ciastem.. Więc możecie się tylko domyślić ile mnie to dziś kosztuje.. nerwów.. I jak tu zajść w ciążę przy takim stresie..

    Miłego dnia :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ