X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziewuszkę ;))
Odpowiedz

Starania o dziewuszkę ;))

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kiedy bym nie współżyła to ani widu ani słychu - ni dziewczynki, ni chłopca :P A niby wszyscy zdrowi :P

    No! Powodzenia Wam wszystkim!

    o.O
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam juz córcię, wiec jesli sie znów uda to płeć obojętna;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam podkusil mnie tytul ale tak do konca nie da sie zaplanowac siedze na fioletowej i jedna pisala ze kochala sie 2dni przed liczyla na dziewuche a bedzie syn.
    Temat taki troche rozrywkowy ale ja bym sie nie nakrecala bo co jak bedzie syn rozczarowanie murowane..
    Ja po cichu mysle ze corka bedzie ale jedząc kwasy smieje sie do rodzicow ze wnuczce rosnie siusiak :)

    Mimo wszystko zycze powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym chciała, żeby było zdrowe. Zdawało mi się, że teraz chcę córkę (kucyki, sukienki itp. ) ale teraz mi wszystko jedno.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem przyzwyczajona do cchłopów bo się nimi zajmowalam jako niania, ale dziewczynka tez. Po cichu bym chciała chłopca, ale teraz to juz dla mnie obojętne. Bardzo bym chciała być w ciąży.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reguły nie ma. Co los da...
    Aby zdrowe, szczęśliwe i radosne było..
    Ja również po cichutku liczę na synusia mąż na córcie :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 4 marca 2015, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chyba jednak bedzie synus :)

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat zabawny jak dla mnie i osobiście nie wierzę w planowanie płci. My kochalismy się z mężem w dzień gdy powinien być chłopczyk, a mamy córeczkę :-) Na plci nam akurat nie zależąło, tylko na zdrowym dziecku, ale według wszelkich znaków na niebie powinien być synek,a jest najlepsza na świecie córeczka. Także według nas reguły nie ma ;-)

    Może w planowaniu płci coś jednak jest, bo w szpitalu św Zofii w Wawie jest taka poradnia: http://przychodnia.szpitalzelazna.pl/aktualnosci/poradnia-dziewczynka-czy-chlopiec

    Może któraś starająca się pokusi się o wizytę w niej ;-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Utworzyłam dziś stronkę na Facebooku" Ustąp miejsca kobiecie w ciąży".
    Po ostatnich moich doświadczeniach i opowieści innych kobiet postanowiłam coś zrobić w tym kierunku,zwrócić na to uwagę,żeby ludzie byli bardziej wyrozumiali...Nigdzie o tym nie mówią,ludzie udają,że problemu nie ma. A jak pojawi się ciężarna w sklepie to patrzą na nią jak na intruza który chce się wepchać w kolejkę... :/

    Nie chcę tu spamować i zaśmiecać forum ale byłabym wdzięczna,gdybyście polubiły strone :)

    Chciałabym żeby to się to rozeszło,może ktoś " z góry" w końcu zwróci na to uwagę,pojawią się nowe akcje,plakaty w autobusach,tramwajach,sklepach...może dotrze to do ludzi tych mniej życzliwych,może zmienią swoje egoistyczne zachowanie...


    Wbijajcie na fejsa,wpiszcie : Ustąp miejsca kobiecie w ciąży i klikajcie lubie to :)
    Zróbmy to dla nas :D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy komus zdazylo sie aby na usg lekarz powiedzial ze bedzie chlopiec a potem okazala sie dziewczynka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolores1 wrote:
    Witam, czy komus zdazylo sie aby na usg lekarz powiedzial ze bedzie chlopiec a potem okazala sie dziewczynka?
    Komuś się zdarzyło. Zdarzyło się też odwrotnie - komuś.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 - szukalam na fejsie ale nie ma .. podaj link moze jest jakas literówka .. :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ania wysłać ci na fb ?
    oki :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnośnie do tematu . ja przy swojej pierwszej ciąży było mi obojętne, aby dziecko urodziło się zdrowe. Ale miałam ogromne przeczucia, że będzie dziewczynka i kłóciłam się ze swoim o płeć. Niestety ja poroniłam, ale w moim sercu pozostała Anastazja. Odnośnie kolejnej ciąży nadal nie zwracam na płeć moze być i chłopiec. Uważam, że może jak zajdę to wtedy znowu będę miała jakieś takie przeczucia. Na chwilę obecną mam pustke .

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ