Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Pękł pęcherzyk na pewno na prawym jajniku. I na lewym w 95% ;)

    Uuu... to dzisiaj ogień w szopie !!!! :D

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 września 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Pękł pęcherzyk na pewno na prawym jajniku. I na lewym w 95% ;)
    Ooo no to super:* teraz tylko czekać na testowanie:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 14:08


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 16 września 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Pękł pęcherzyk na pewno na prawym jajniku. I na lewym w 95% ;)



    super! super!!

    będą bliźniaki!!!

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co ja dziś usłyszę...

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 16 września 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Uuu... to dzisiaj ogień w szopie !!!! :D

    No już chyba po :P teraz to tylko rekreacyjnie :D

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    No już chyba po :P teraz to tylko rekreacyjnie :D

    Po owu też jest zalecane :D

    Parsleyek lubi tę wiadomość

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 16 września 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Ooo no to super:* teraz tylko czekać na testowanie:):)
    LILITH.P wrote:
    super! super!!

    będą bliźniaki!!!

    Dzięki babeczki, ale wyszłam średnio optymistyczna.

    Pogadaliśmy o przyszłości chwilę, więc jeśli teraz nie wyjdzie to mam miesiąc przerwy od clo na regenerację jajników. Kazał mi również odstawić termometr i inne pomoce ;) Później pewnie jeszcze 3 cykle na clo pociągnę. Po nowym roku jeśli dalej nic nie będzie czeka mnie zapewne laparoskopia... A w ogóle to spytał czy nie chcę inseminacji! bo wtedy omija się szyjkę macicy, śluz który może zabijać plemniki i nasienie jest już wybrane w najlepszą armie...

    I jakoś ta myśl o przyszłości mnie lekko zdołowała :/

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 września 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zaczął sie szał. W dodatku jest zupelnie inaczej niz w cyklach wczesniejszych. Po owulacji rano temperatura byla taka w miare, za to w ciagu dnia wcale nie wzrastala co dziwne, przyvtakim upale. A dzis poszla w gore i caly dzien sie czuje jakbym miala goraczke. Ciagle tez chce mi sie pic i bialy sluz sie wrecz ze mnie wylewa. I powiedzcie jak tu sobie nie roić jak organizm taki wredny:D


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 16 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Jakzeby inaczej? ;))
    Ale będzie grochowka :)

    właśnie u mnie na obiad grochówkę upichciłam ... a grochów w niej że ho ho :)

    Parsleyek lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    właśnie u mnie na obiad grochówkę upichciłam ... a grochów w niej że ho ho :)

    To teraz każdej po łyżeczce :D

  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 16 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    ten miesiąc należy do nas? +30 :D

    wchodzę w to 0elvis.gif

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Dzięki babeczki, ale wyszłam średnio optymistyczna.

    Pogadaliśmy o przyszłości chwilę, więc jeśli teraz nie wyjdzie to mam miesiąc przerwy od clo na regenerację jajników. Kazał mi również odstawić termometr i inne pomoce ;) Później pewnie jeszcze 3 cykle na clo pociągnę. Po nowym roku jeśli dalej nic nie będzie czeka mnie zapewne laparoskopia... A w ogóle to spytał czy nie chcę inseminacji! bo wtedy omija się szyjkę macicy, śluz który może zabijać plemniki i nasienie jest już wybrane w najlepszą armie...

    I jakoś ta myśl o przyszłości mnie lekko zdołowała :/
    Za pierwszym razem przestałam czytac na jesli teraz nie wyjdzie, bo mnie zdenerwowalas:) ale doczytalam do konca. Zycze Ci zeby wyszlo!!! A Twoja najbliższą przyszloscia beda brudne pieluchy i nieprzespane noce. Sila rzeczy termometr i inne owulacyjne sprawy, beda musialy zostac odlozone:)


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 16 września 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    juuuupi!!!


    tsh z 4,59 spadło na 2,53 :D

    leki działają :D :D :D

    pinie oby tak dalej :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 16 września 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Nam bliżej do piachu :p

    To jest argument koronny. Mam nadzieję że @ czyta nasze forum

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 16 września 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Za pierwszym razem przestałam czytac na jesli teraz nie wyjdzie, bo mnie zdenerwowalas:) ale doczytalam do konca. Zycze Ci zeby wyszlo!!! A Twoja najbliższą przyszloscia beda brudne pieluchy i nieprzespane noce. Sila rzeczy termometr i inne owulacyjne sprawy, beda musialy zostac odlozone:)

    Biedroneczko jesteś kochana! <3
    Zatem ogarniam się - głowa do góry, małe cycki do przodu i czekam na testowanie :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 16 września 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Ojej:*:* slodziutko:* ja tez wierzylam ze wrzesien bedzie dobry. W tamtym roku we wrzesniu zobaczylam 2 kreski. Teraz tez na to licze:):) i Wam wszystkim tez zycze 2 kreseczek:*:*

    ja też liczę na wrzesień bo tego miesiąca ale 7 lat wstecz zaszłam w ciążę :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 16 września 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    To teraz każdej po łyżeczce :D

    rozumiem że dowcipnie mam podać :P

    emidomi, Justyś91 lubią tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 16 września 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok ja mykam, po juniora do przedszkola i jadę w odwiedziny do taty i siorki :)

    Justyś91 lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 16 września 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zerknijcie na mój wykres bardzo was proszę
    coś mi się wydaje że ten cykl jest dziwny jestem już po owu i brzusio mnie boli dzisiaj a śluzu ani troszkę nie mam

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Za pierwszym razem przestałam czytac na jesli teraz nie wyjdzie, bo mnie zdenerwowalas:) ale doczytalam do konca. Zycze Ci zeby wyszlo!!! A Twoja najbliższą przyszloscia beda brudne pieluchy i nieprzespane noce. Sila rzeczy termometr i inne owulacyjne sprawy, beda musialy zostac odlozone:)

    Kochana glowa do gory, tyle przezylas, a stres ma bardzo duzy wplyw, sama o tym wiesz. :* wiec zero zalamek! to przyjdzie ,ale w tym czasie kiedy nie bedziesz sie spodziewala :*)

    Parsleyek lubi tę wiadomość

‹‹ 3176 3177 3178 3179 3180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ