Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 12 lutego 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Wydaje mi sie mega pozytyw. Teraz do pracy 🐝🐝🐝🐝

    Wydaje mi sie ze jak owulka sie przesuwa . To potem tez jest faza lutealna niekoniecznie krótsza. Chyba ze jest niedomoga lutealna. 🤔🤔 Nie wiem czy to dobrze napisalam
    Ale żeby 10 dni? :o szaleństwo

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 952 2600

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Hej. U mnie dalej brak okresu, zrobiłam właśnie test, wyszły dwie wyraźne kreski!!!
    Nie wierzę...

    Gratulacje😊

    Iryska lubi tę wiadomość

    13.11.2024 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolipid, heparyna

    10dpt beta 33,12
    12 dpt beta 65,14
    14 dpt beta 132
    16 dpt beta 271
    29 dpt usg jest zarodek z bijącym serduszkiem❤️🥹 crl 0,45cm
    36 dpt zarodek 1,2 cm
    8tc💔

    27.03.2025 transfer ❄️ 4.2.2 🙏🙏 encorton, sompfolopid, heparyna
    10dpt beta< 2,3 😢

    29.04.2025 transfer❄️
    6dpt beta 54,6 🙏
    8dpt beta 102 🙏🙏
    10 dpt beta 211 🙏🙏
    13 dpt beta 584🙏🙏
    16dpt beta 2081 🙏🙏🙏
    5t5d pęcherzyk z ciałkiem żółtym🙏
    6t4d zarodek 4,8mm z bijącym serduszkiem.❤️

    12.05. 2021 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍
    24.01.2022 córeczka
    2❄️

    IVF
    KIR Bx brak 2DS3 i 3DS1
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3cc6fe1be39e.jpg
    Kto mi zinterpretuje? Była owu czy nie? Był pozytywny test? 2 ostatnie z dzisiaj.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym bzykaniem?:D codziennie czy lepiej tak jak lekarze mówią co 2-3 Dzień, bo lepsze plemniki ?:)

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    3cc6fe1be39e.jpg
    Kto mi zinterpretuje? Była owu czy nie? Był pozytywny test? 2 ostatnie z dzisiaj.
    10.02 i 11.02 był pozytyw czyli wczoraj lub dziś owu 😍

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    3cc6fe1be39e.jpg
    Kto mi zinterpretuje? Była owu czy nie? Był pozytywny test? 2 ostatnie z dzisiaj.
    Z tym że te testy po czasie tracą na intensywności ja mam te, domowe laboratorium i clearblue i z nich wszystkich te twoje są najmniej intensywne zaraz wrzucę Ci zdj pozytywu tej firmy która masz i będziesz mogła porównać

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    3cc6fe1be39e.jpg
    Kto mi zinterpretuje? Była owu czy nie? Był pozytywny test? 2 ostatnie z dzisiaj.
    https://naforum.zapodaj.net/70b182250fa1.jpg.html

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    3cc6fe1be39e.jpg
    Kto mi zinterpretuje? Była owu czy nie? Był pozytywny test? 2 ostatnie z dzisiaj.


    Moim zdaniem ta z 11. Kreski mają być takie same bądź testowa ciemniejsza. :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mi się wydaje, że na żadnym nie jest kreska ciemniejsza lub taka sama jak kontrolna a zaczęło jaśnieć. Czyli co? Bezowulacyjny?


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    No właśnie mi się wydaje, że na żadnym nie jest kreska ciemniejsza lub taka sama jak kontrolna a zaczęło jaśnieć. Czyli co? Bezowulacyjny?
    A mierzysz temperaturę?

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tym bzykaniem?:D codziennie czy lepiej tak jak lekarze mówią co 2-3 Dzień, bo lepsze plemniki ?:)


    Ja w pierwszą i drugą ciążę zaszlam z codziennego seksu 😜. Nigdy nie wyliczam seksów co ileś dni, a gdy zbliżają się dni płodne to codziennie ✌🏻.

    Jeżynka lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    A mierzysz temperaturę?

    Nie Dastiny. Dla mnie to tak poglądowo, żeby wiedzieć kiedy jest ryzykownie 🙂
    Ja wiem, że to nie metoda antykoncepcji ale przynajmniej uczę się obserwować jak już mi to będzie potrzebne.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Nie Dastiny. Dla mnie to tak poglądowo, żeby wiedzieć kiedy jest ryzykownie 🙂
    Ja wiem, że to nie metoda antykoncepcji ale przynajmniej uczę się obserwować jak już mi to będzie potrzebne.
    Ja na tym wózku przejechałam 4 lata tylko na testach owu w moim przypadku nie wchodzi w grę antykoncepcja doustna bo mam uczulenie na któryś składnik. teraz chcemy mieć maluszka więc mam nadzieję że też pomogą tylko jak na razie szaleją inaczej niż zwykle

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    3cc6fe1be39e.jpg
    Kto mi zinterpretuje? Była owu czy nie? Był pozytywny test? 2 ostatnie z dzisiaj.
    Odstawiała bym 10.02.
    Jak jest blisko owulki robie dwa dziennie testy

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Ja na tym wózku przejechałam 4 lata tylko na testach owu w moim przypadku nie wchodzi w grę antykoncepcja doustna bo mam uczulenie na któryś składnik. teraz chcemy mieć maluszka więc mam nadzieję że też pomogą tylko jak na razie szaleją inaczej niż zwykle

    Ja też nie mogę nic doustnego ze względu na przebyte niedawno ostre zapalenie trzustki. Z drugiej strony powinnam stosować skuteczne metody antykoncepcji ze wzgledu na przyjmowane do czasu operacji leki 🙂

    Także jeśli jeszcze ktoś się pokusi o interpretację to chętnie poczytam 🙂

    Jeżynka lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tym bzykaniem?:D codziennie czy lepiej tak jak lekarze mówią co 2-3 Dzień, bo lepsze plemniki ?:)
    U mnie z codziennego nic nie wychodzi, to teraz prubuje co 2 dni 😊

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Ja też nie mogę nic doustnego ze względu na przebyte niedawno ostre zapalenie trzustki. Z drugiej strony powinnam stosować skuteczne metody antykoncepcji ze wzgledu na przyjmowane do czasu operacji leki 🙂

    Także jeśli jeszcze ktoś się pokusi o interpretację to chętnie poczytam 🙂
    Polecam jednak mierzenie temperatury przynajmniej będziesz miała kolejne potwierdzenie owulacji lub jej braku

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Ale żeby 10 dni? :o szaleństwo
    Wiesz może stres, albo jakieś inne czynniki.
    No u mnie zauważyłam ze czasami przesuwa sie o 5-7 dni.
    Gin dal mi teraz aromka abym nie miała późno owulacji. W tym cyklu zazywalam o 3 dni mi sie przyspieszyla 😊

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Wiesz może stres, albo jakieś inne czynniki.
    No u mnie zauważyłam ze czasami przesuwa sie o 5-7 dni.
    Gin dal mi teraz aromka abym nie miała późno owulacji. W tym cyklu zazywalam o 3 dni mi sie przyspieszyla 😊
    Ja mam nadzieję że to nie ten Wiesiołek tak pokręcił

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mogę dołączyć do waszego forum ? Mam 27 lat i staramy się z mężem od prawie roku. Mam PCOS i diagnozuje się w kierunku IO.

    Jeżynka, aliciaaa, SylwiaG, Iryska lubią tę wiadomość

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ