Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 28 lutego 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaG wrote:
    Dziwny ten twój wykres. Teraz nie jestem pewna czy już dawno po owulacji, czy dopiero co była czy bezowulacyjny.


    I ja mam to samo 😂

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 28 lutego 2020, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    I ja mam to samo 😂
    no powiem ci, że faktycznie zakręcony ten wykres ...

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 28 lutego 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia ;) u nas dzisiaj nasypało śniegu, drogi śliskie, ciężko było rano dojechać ...

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 28 lutego 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kiedy ja mam wiedzieć,że mogę testować? 😂

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa, faktycznie twój wykres ładnie poszalał 😅 a pracujesz na dwie zmiany ale na rano i na noc? W sensie, że miezysz o dwóch innych porach? 😀 Bo podobno w takim przypadku wykres może mieć jakąś dwutorowość 😁

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Enigvaa, faktycznie twój wykres ładnie poszalał 😅 a pracujesz na dwie zmiany ale na rano i na noc? W sensie, że miezysz o dwóch innych porach? 😀 Bo podobno w takim przypadku wykres może mieć jakąś dwutorowość 😁


    Nie. Pracuję od 7-15 i od 15 do końca (nigdy nie wiem do której), przeważnie koło 1.30kładę się spać. Mierzę o 4.40. :)
    Dzisiaj mam bóle typowo okresowe a tu tempka poszła do góry więc nie wiem Czy się spodziewać czy nie..

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia owulacja jak jest powyzej 10.
    A kiedy idziesz do tego lekarza co ostatnio?

    Te wykresy to szaleją. Zobaczcie moj. Wklejam tez z poprzedniego cyklu dla poglądu
    https://naforum.zapodaj.net/82e8efa70b7a.jpg.html

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Nie. Pracuję od 7-15 i od 15 do końca (nigdy nie wiem do której), przeważnie koło 1.30kładę się spać. Mierzę o 4.40. :)
    Dzisiaj mam bóle typowo okresowe a tu tempka poszła do góry więc nie wiem Czy się spodziewać czy nie..

    No to ciężki temat powiem Ci szczerze 🤯
    A mniej więcej kiedy masz przedywidywany termin @? Bo z testem to ciężko strzelić 😅

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy cykl z mierzeniem tempki i póki co tak to wygląda

    649b09abaf81.jpg

    Sprawdzam szyjke do tego, żeby sprawdzić co i jak 😀

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    U mnie pierwszy cykl z mierzeniem tempki i póki co tak to wygląda

    649b09abaf81.jpg

    Sprawdzam szyjke do tego, żeby sprawdzić co i jak 😀
    wygląda obiecująco; )

    aliciaaa lubi tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    No to ciężki temat powiem Ci szczerze 🤯
    A mniej więcej kiedy masz przedywidywany termin @? Bo z testem to ciężko strzelić 😅
    właśnie, na kiedy masz termin @?

  • dopaminka Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Nie. Pracuję od 7-15 i od 15 do końca (nigdy nie wiem do której), przeważnie koło 1.30kładę się spać. Mierzę o 4.40. :)
    Dzisiaj mam bóle typowo okresowe a tu tempka poszła do góry więc nie wiem Czy się spodziewać czy nie..
    A wstajesz tak wcześnie do pracy czy specjalnie masz ustawiony budzik na mierzenie temp? Bo jak specjalnie to może warto by było spróbować mierzyć trochę później, jakąś godzinkę na przykład?
    Czytałam że temperaturę najlepiej mierzyć po minimum 3 godzinach nieprzerwanego snu, a z tego co piszesz to Ty dajesz sobie około 3h10 min, czyli niby wystarczająco, ale wiadomo że pewnie jak się położysz o tej 1:30 to od razu na zawołanie zawsze nie zasypiasz i może tego snu jest jednak za mało :)

    oar8qqmzgfkwgo1s.png
    Starania od: 03.2019
    01.2020 - cp
    04.2020 - cb
    23.01.2021 - II (10dpo)
    Neoparin + Encorton + Acard
    bhcg 27.01 - 229
    bhcg 29.01 - 705
    bhcg 01.02 - 2989
    bhcg 06.02 - 17850
    usg 13.02 - zarodek 7,5mm i bijące ♥️
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    U mnie pierwszy cykl z mierzeniem tempki i póki co tak to wygląda

    649b09abaf81.jpg

    Sprawdzam szyjke do tego, żeby sprawdzić co i jak 😀
    Ładny wykresik przed owulka 😁

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Sylwia owulacja jak jest powyzej 10.
    A kiedy idziesz do tego lekarza co ostatnio?

    Te wykresy to szaleją. Zobaczcie moj. Wklejam tez z poprzedniego cyklu dla poglądu
    https://naforum.zapodaj.net/82e8efa70b7a.jpg.html

    Ma na 10 marca wizytę. Pójdę jeszcze w 21 dc na progesteron jeśli nie dostanę wcześniej @ i zapytam jak to możliwe.

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Natalia0007 Ekspertka
    Postów: 200 104

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim 🙂u mnie 11 dni po owu wczorajsze plamienia były bardzo skąpe i ustały dziś nie ma śladu wraz z plamieniami ustały skurcze podbrzusza a za to zaczęły bolec piersi za dwa 3 dni @ nie mogę się doczekać poniedziałku czy będzie czy nie 🙂 miłego dnia 🥰

    12.05 II hcg 40
    15.05 hcg 239
    18.05 hcg 1260
    20.05 hcg 5449
    Duphaston
    Luteina
    Acard
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopaminka wrote:
    A wstajesz tak wcześnie do pracy czy specjalnie masz ustawiony budzik na mierzenie temp? Bo jak specjalnie to może warto by było spróbować mierzyć trochę później, jakąś godzinkę na przykład?
    Czytałam że temperaturę najlepiej mierzyć po minimum 3 godzinach nieprzerwanego snu, a z tego co piszesz to Ty dajesz sobie około 3h10 min, czyli niby wystarczająco, ale wiadomo że pewnie jak się położysz o tej 1:30 to od razu na zawołanie zawsze nie zasypiasz i może tego snu jest jednak za mało :)


    Ja zasypiam od razu. Mogę spać na akord. 😁
    Jak mam 1 zmianę to o tej wstaję. Dlatego o tej godzinie mierzę.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    No to ciężki temat powiem Ci szczerze 🤯
    A mniej więcej kiedy masz przedywidywany termin @? Bo z testem to ciężko strzelić 😅


    Jeśli owu była 8 no to wczoraj.
    a jeśli mam taki cykl jak w zeszłym miesiącu to za tydzień - 08.03
    A jeśli moim starym cyklem to 5.03.

    To mój 2cs po anty więc nie wiem 😁

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 lutego 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie pocieszyłyście bo myślałam, że coś z nim nie tak 😂
    Jeju jak dobrze byc na takim forum ❤️
    Dzięki dziewczyny!

    Jeżynka lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Wróciłam wczoraj od lekarza z nową nadzieją, przede wszystkim w końcu chyba trafiłam na konkretnego lekarza który uważa, że trzeba działać a nie czekać. Stwierdził u mnie ciążę biochemiczna i niedomogę lutealna, powiedział też że moje jajniki mają budowę zbliżona do policystycznych ponieważ widzi bardzo dużo małych pęcherzyków, powiedział też że nie dostanę okresu wcześniej niż za tydzień ( dostalam dziś) ale jest plan na kolejne cykle. Od 14-25 dc duphaston i czekamy na pęcherzyk dominujący jak nie będzie będziemy go stymulować, do pół roku powinnam być w ciąży tak powiedział i chce w to wierzyć 💕

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Jeśli owu była 8 no to wczoraj.
    a jeśli mam taki cykl jak w zeszłym miesiącu to za tydzień - 08.03
    A jeśli moim starym cyklem to 5.03.

    To mój 2cs po anty więc nie wiem 😁

    No to powiem Ci szczerze, że sama nie wiem 😅 ja pewnie na twoim miejscu bym poczekała może do tego 5 marca z testem 😀

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ