Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • martuśka737 Autorytet
    Postów: 697 508

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktynomycyna wrote:
    Ja właśnie z tym mierzeniem to mam tak, że raz zostawię przy łóżku a raz zaniosę do garderoby bo mnie razi w oczy na półce (ah ten pedantyzm).
    Bądź co bądź dupek odstawiony a plamienie ciągle jest i @ się nie rozkręca. Skurczy brak. Szyjka w kierunku kręgosłupa a zwykle przed @ mam centralnie bardziej.
    Mąż nasienie zbadał i wszystkie parametry w normie 😍

    A robiłaś już test czy jeszcze nie?

    13.03.2018 córeczka
    27.08.2021 syneczek
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2021, 16:34

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu po pracy! No tak mi się dzień dzisiaj dłuuużył 😣 w końcu koniec.

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj na usg pęcherzyk 19mm.
    Wg ginekologa jutro owulacja.
    Wg mnie raczej pojutrze.
    Działamy 💪

    Enigvaa, Susanne, Taskaska, martuśka737, Ona34, kar_oliv, Natalia0007 lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Dzisiaj na usg pęcherzyk 19mm.
    Wg ginekologa jutro owulacja.
    Wg mnie raczej pojutrze.
    Działamy 💪
    Ooo piekny pecherzyk 😍😍😍
    Bierzesz jakis zastrzyk na wywołanie owulki?

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    W końcu po pracy! No tak mi się dzień dzisiaj dłuuużył 😣 w końcu koniec.

    Ja też właśnie wracać, też mi się tragicznie dluzyl i jestem padnięta

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Ja też właśnie wracać, też mi się tragicznie dluzyl i jestem padnięta

    Ja to dzisiaj zawijam się w koc,kubek herbaty i netflix. Nic więcej nie potrzebuje 🙈

    kar_oliv lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Daktynomycyna Przyjaciółka
    Postów: 132 37

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    A robiłaś już test czy jeszcze nie?
    Wczoraj robiłam ale z moczu i w dzień (12 dc) i negatyw. Dzisiaj plamienia prawie nie ma. Nawet jak sprawdzałam palcem to tylko trochę śluzu w kolorze kawy z mlekiem. Dziwne

    Oporne PCOS. Szewc chodzący bez butów
  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka737 wrote:
    Toskaska sprzedaj mi tego śluzu szufle bo u mnie zawsze deficyt hahaha ależ poprawilas mi dzisiaj humor tym tekstem 😂

    Daktynomycyna jeśli dobrze pamiętam powinnaś chyba brać pod uwagę tylko temperaturę zmierzona od razu po wstaniu. Jesli chodzisz po termometr i dopiero mierzysz to moim zdaniem nie jest to wynik miarodajny. Dziewczyny co myślicie?

    Martuśka737 podaj adres to wyślę słoiczek 🤣💪

    Oczywiście okresu nie ma, dwóch kresek też nie. Bądź człowieku mądry.

    Co do temp, to mam przy łóżku i nie wstaje, tylko mierze zaraz po przebudzeniu. W innym wypadku będzie zawsze wyższa.

    martuśka737 lubi tę wiadomość

    Niemożliwe nie istnieje.
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktynomycyna wrote:
    Wczoraj robiłam ale z moczu i w dzień (12 dc) i negatyw. Dzisiaj plamienia prawie nie ma. Nawet jak sprawdzałam palcem to tylko trochę śluzu w kolorze kawy z mlekiem. Dziwne

    To czekamy na rannego sikańca! Może akurat już coś pokaże. :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ja to dzisiaj zawijam się w koc,kubek herbaty i netflix. Nic więcej nie potrzebuje 🙈

    Ja dokładnie to samo :) marzyłam o tym od 6.20 :D

    Enigvaa lubi tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Daktynomycyna Przyjaciółka
    Postów: 132 37

    Wysłany: 10 marca 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    To czekamy na rannego sikańca! Może akurat już coś pokaże. :)
    Pojutrze testuje. Mam stracha jak przed matura :((( oby jutro @ nie przyszla

    martuśka737 lubi tę wiadomość

    Oporne PCOS. Szewc chodzący bez butów
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 10 marca 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktynomycyna wrote:
    Pojutrze testuje. Mam stracha jak przed matura :((( oby jutro @ nie przyszla
    Bede trzymać kciuki aby wredniacha nie przyszła.
    Ktos musi zapoczatkowac w marcu serduszka na liscie naszej 😊

    Daktynomycyna lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 10 marca 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/dramatyczny-apel-matki-noworodka-nie-pozwolcie-zabrac-naszego-dziecka-czesc-1-oficjalna-strona-progr,317113.html?fbclid=IwAR0qMkD9XQureDVa6tAGnxR6a41hG74a2i8AYYv7oVNirFBZQMcExlXSjDI

    Obejrzyjcie to. Dziś druga część. Mocno kontrowersyjna sprawa. Oczywisci kij ma dwa końce.

    Niemożliwe nie istnieje.
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 10 marca 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie się załamie... Pomijam fakt że to mój 39 DC ale od 3 dni boli mnie.. pępek!!! Poszłam do lekarza i co ? Prawdopodobnie przepuklina :( na razie mała ale może się powiększyć. Jutro mam USG pojutrze chirurga. Ponoć to leczy się tylko operacją. :( I co polskiej operacji nie będę mogła się starać ?

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
  • Charlotte90 Koleżanka
    Postów: 34 29

    Wysłany: 10 marca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mam wyniki. Nie jest idealnie ale i nie jest źle...
    prolaktyna 29
    tsh 2,4
    progesteron 13,5 7dpo
    Chyba nie będę włączać niczego jeszcze na tą prolaktynę bo w ostatnim czasie dużo stresu było i moze stąd to, odczekam 2 miesiące na inofemie i sprawdzę, aczkolwiek... może już do tego czasu będą 2 kreski ☺

    3beec65b92324a84511f20d5420a2fd7.png

    29 lat
    Regularne cykle 28 dni + testy owulacyjne
    Starania od 01.2020
    3cs
    1 strata (4tydz)

    TSH 2,4
    PRL 29
    Progesteron 13,5 6dpo

    Prenatal uno 1x1 Inofem 2x1
  • lola Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 marca 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam! ja już tracę siłki i nie wiem co dalej. Na razie leczę się w Rzesz u dr. Parkota-znacie? na usg pęcherzyk 18mm-21mm-rożnie, ale jest. A potem już nic....brałam pregnyl, ovitrelle, clostil, duphaston...nicc. Chce się zarejestrować do dr.Ulmana -jak myslicie?

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 10 marca 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Ooo piekny pecherzyk 😍😍😍
    Bierzesz jakis zastrzyk na wywołanie owulki?

    Niee, nic nie biorę ☺️
    Samo tak ładnie rośnie

    Jeżynka lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 10 marca 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niby tez rosna... I niby pekaja... A ciazy nie ma :/

  • lola Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 marca 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam-mój mąż ma wyniki wszelkie dobre, nawet bardzo...moje są w miarę ok, raz poroniłam w 3 tyg ciąży i od wtedy nic-3 lata mija...

‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ