Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka w 2020 roku ❤️
Odpowiedz

Starania o maluszka w 2020 roku ❤️

Oceń ten wątek:
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    chwilę byłam tutaj na wątku, więc chcialabym się podzielic radosną nowiną że dzis zobaczylam dwie kreski!💚 a w piątek mialam negatywa ! nie poddawajcie się i trzymajcie kciuki żeby beta przyrastala i żeby tym razem się udało 🙇
    gratulacje i dużo zdrówka :-*

    Zulugula lubi tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam jeszcze raz do gin czy jest chociaż szansa na konsultację zleconych wyników badań - Pani dr ma na nie popatrzeć i jesli będzie ok to widzimy się w następnym cyklu, jeśli będzie coś nie tak to prześle mi zalecenia na maila... no, chociaż tyle ...

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    chwilę byłam tutaj na wątku, więc chcialabym się podzielic radosną nowiną że dzis zobaczylam dwie kreski!💚 a w piątek mialam negatywa ! nie poddawajcie się i trzymajcie kciuki żeby beta przyrastala i żeby tym razem się udało 🙇

    Gratulacje! 💚 Przesyłaj kochana ciążowe wiruski 🙏🏻
    Trzymam kciuki za przyrosty 🍀🍀🍀 no i Życzę spokojnej i nudnej ciąży 🍀❤️

    Zulugula lubi tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Magda8823 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona34 wrote:
    gratulacje i dużo zdrówka :-*
    Również gratuluję z całego serca 💕 i dużo zdrówka

    Zulugula lubi tę wiadomość

  • Magda8823 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlotte90 wrote:
    Kreseczka na teście tej samej firmy dzisiaj mocniejsza. Jutro z rana lecę na bhcg i prog (to będzie 12dpo). Boję się cieszyć, chyba wolę przygotować się na najgorsze ale i wierzyć że się uda. Czuję takie uķłucia w podbrzuszu co jakiś czas, kilka dni przed utratą poprzedniej ciąży czułam wyraźne, coraz mocniejsze skurcze.
    Chyba ucieszymy się z Mężem tak naprawdę przy serduszku :) I na razie cicho sza :)
    Trzymam kciukasy i gratuluję

  • Magda8823 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa. wrote:
    Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo, musiałam trochę odpocząć. Dzisiaj jest 8 dpo i coś mnie tknęło i zrobiłam test, z drugiego moczu wyszła druga blada kreska, nie mogłam w to uwierzyć, więc zrobiłam jeszcze jeden i też wyszła druga słaba kreska 😱😱😱
    Dawno mnie nie było a tu same fasolki gratuluję

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 16 marca 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!

    Gratuluje wszystkim ktorym sie udalo 😍

    Nie pisalam ale czytalam wszystko. :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • SylwiaG Autorytet
    Postów: 924 331

    Wysłany: 16 marca 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    chwilę byłam tutaj na wątku, więc chcialabym się podzielic radosną nowiną że dzis zobaczylam dwie kreski!💚 a w piątek mialam negatywa ! nie poddawajcie się i trzymajcie kciuki żeby beta przyrastala i żeby tym razem się udało 🙇

    Gratulacje 💚💚💚 trzymam kciuki. Zdrowia i nudnej ciąży. ☺️ pozarażaj nas tu wszystkie 😀

    Zulugula lubi tę wiadomość

    💔19.12.24 👼 Maksymilian 23 tydzień, niewydolność szyjki+pprom+zapalenie błon płodowych.
    💔05.04.25 cb
    💔07.08.25 cb
    ⏸️14.09.25 🌈
    😍15.09.25 beta 164
    😍17.09.25 beta 281
    💚25.09.25 pęcherzyk ciążowy 5w2 ❌ torbiel 8cm na jajniku, serduszka jeszcze nie widać
    💚30.09.25 jest ❤️ i torbiel 7,5cm - maleje 😍🤩
    💚 28.10 mamy 3,32 cm maluszka, torbiel 3,5cm😍
    💚13.11 prenatalne 6,11cm łobuza, ryzyka niskie🍀, wysokie ryzyko preeklampsji - włączamy acard
    💚25.11 mamy 8,4cm kropka 😍
    💚11.12 jest 173g szczęścia🍀
    💚23.12 jest 213g zdrowego maluszka 😍🎉
    💚20.01 połówkowe 439 gram chlopaka 😍
    💚03.02 Dzidziuś na już 639g ❤️ ❌szyjka na granicy - 2.5cm do obserwacji

    Eutyrox + utrogestan +acard
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 960 940

    Wysłany: 16 marca 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    chwilę byłam tutaj na wątku, więc chcialabym się podzielic radosną nowiną że dzis zobaczylam dwie kreski!💚 a w piątek mialam negatywa ! nie poddawajcie się i trzymajcie kciuki żeby beta przyrastala i żeby tym razem się udało 🙇


    Gratulacje I powodzenia🤗🤗

    Zulugula lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 16 marca 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję i zazdroszczę ci ;)
    Ja dzwoniłam do Kopernika i okazuje się że oni nie odwołują wizyt (zalecają żeby samemu je przełożyć, ale dali mi potencjalnym termin na koniec maja !!) Więc chyba zaopatrze się w maseczki i pojedziemy z mężem.

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 16 marca 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję i zazdroszczę ci ;)
    Ja dzwoniłam do Kopernika i okazuje się że oni nie odwołują wizyt (zalecają żeby samemu je przełożyć, ale dali mi potencjalnym termin na koniec maja !!) Więc chyba zaopatrze się w maseczki i pojedziemy z mężem.

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, macie wiruski💨💦💥 a Wy trzymajcie kciuki żeby było dobrze

    Jeżynka, aliciaaa, SylwiaG, Enigvaa, Znużona lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    dzięki dziewczyny, macie wiruski💨💦💥 a Wy trzymajcie kciuki żeby było dobrze
    Będzie dobrze kochana :-*

    Zulugula lubi tę wiadomość

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlotte90 wrote:
    Kreseczka na teście tej samej firmy dzisiaj mocniejsza. Jutro z rana lecę na bhcg i prog (to będzie 12dpo). Boję się cieszyć, chyba wolę przygotować się na najgorsze ale i wierzyć że się uda. Czuję takie uķłucia w podbrzuszu co jakiś czas, kilka dni przed utratą poprzedniej ciąży czułam wyraźne, coraz mocniejsze skurcze.
    Chyba ucieszymy się z Mężem tak naprawdę przy serduszku :) I na razie cicho sza :)
    A jak u Ciebie Charlotte?

  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 17 marca 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry z rana. 😘
    Życzę dzis owocnego dnia .

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 17 marca 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mój wykres zdurniał. Wyznaczyło mi ovu, ale kompletna bzdura w którym miejscu jestem prawie pewna że ovu mialam 18-19 dc, a napewno nie 5 dni temu! Aż jestem zła, że takie głupoty zaznacza... Zerknięcie na mój wykres? Dzięki

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 17 marca 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 41dc i @nadal nie ma. Testy ujemne,bielutkie,zero drugiej kreseczki.
    Dziś sluz z krwią w śladowej ilości. Zła jestem bo albo @albo bym już Aromek brała. A tak dupa!

    Aaa i wróciłam do pracy po pół roku (operacja kolana) w samo oko cyklonu, moja branża niestety musi funkcjonować wg państwa.

    Czy w obecnej sytuacji nie boicie się starać? Czy ktoś wie czy to ma jakiś wpływ to dziadostwo?

    Niemożliwe nie istnieje.
  • Znużona Ekspertka
    Postów: 156 69

    Wysłany: 17 marca 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☕

    PaniKaziukowa mi też się wydaje że miałam wcześniej ovu niż apka pokazuje bo to by znaczyło że mój cykl by się wydłużył do 33dni a tak nigdy nie miałam. Ja jestem zdania że to jest tylko apka i 100% pewności nam nie da, nie zawsze algorytmy się sprawdzaja.

    Taskaska ja nie przerywam starań ale niestety muszę chodzić do pracy i jak bym zaszła to pewnie odrazy na L4 bym poszla, żeby się potencjalnie nie narażać.

    A ja mam dylemat bo moje stare cykle z mierzenia tempki przepadły😒 i nie pamiętam jakie temperatury były w 2 fazie, teraz mam pod 37. Dziś rano mąż się ode mnie odgrodził koldra bo powiedział że jestem tak ciepła że parze 🙈. Też tak macie?

  • Ona34 Autorytet
    Postów: 1206 516

    Wysłany: 17 marca 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj slonecznie :D ja na tej opiece na syna ogarniam dom:)

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 17 marca 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.

    Mi zmienili zmiany w pracy i nie wiem jak mierzyc tempke 🤔 bo pracuje od 7-17 (tu mierzylabym normalnie o 4.40) a nastepny tydzien od 17-01 (przy dobrych wiatrach koncze o 1,zazwyczaj 2-3) no i tu mierzenie o 4.40 nie ma sensu :/

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
‹‹ 288 289 290 291 292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ