X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 9 czerwca, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Przyjemnej niedzieli! 🌞

    Magdanka również sobie niczego nie odmawiam. Po poronieniu jak już mieliśmy zielone światło to tak, bo przecież mogę być w ciazy. Teraz już od długiego czasu nie. Żyję normalnie.

    Elza1234, Pinkflower, Magdanka lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9388 9968

    Wysłany: 9 czerwca, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka 100 km? Sto? O matko bosko 🫣
    Ja sobie niczego nie odmawiam. Nie żyje staraniami, jeżeli mam ochotę na drinka dzień przed miesiączką to go piję normalnie. Dla mnie bycie w ciąży zaczyna się od momentu pozytywnego testu. Nie jestem hipotetyczną Hanią. Ale basen to co innego. Mnie infekcje intymne lubią bardzo 😒 i świadomość, że mogę coś załapać a nie daj losie jakaś ureaplasme czy coś 🫣 ale zamówiłam te tampony na basen i normalnie będę chodzić ☺️

    Miłego dnia ☀️ jakie plany na dziś?

    Pinkflower, Magdanka lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4058 2388

    Wysłany: 9 czerwca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Alauda zdrówka dla córeczki, oby mała nie męczyła się za długo i szybko przeszło 🙂

    Co do odmawiania sobie czegoś w oczekiwaniu na ciążę, to ja mam inne podejście- korzystam z życia najwięcej jak mogę dopóki nie jestem jeszcze w ciąży 😁 czasami chodzę na basen, planuje podróże, wychodzę czesto ze znajomymi. Odmawiam sobie jedynie używek 😁 alkoholu i tak nie pije dużo bo mam słabą glowę, papierosów itp nie palę.
    I muszę się wam pochwalić że dzisiaj zrobiłam trasę 100 km rowerem i było super 😁 pierwszy raz tyle przejechałam jednorazowo 🙂

    Wiem, że to ciężkie nie zamartwiać się, też się zamartwiam i rozmyślam co by było gdyby i jak mogłabym się bardziej postarać, ale trzeba też żyć normalnie bo nasze zdrowie psychiczne jest niezwykle ważne.

    Masz bardzo fajne podejście ❤️ I tego mi właśnie brakuje. Tak mnie życie dojeżdża, że się wycofałam i stawiając siebie na dalszym planie wszystko podporządkowuje pod starania. Tylko trudno tego nie robić jak wszystkie siły i $ idą na ten jeden cel, więc nie ma już na wakacje czy przyjemności 😔 o niczym teraz tak nie marzę jak o wyjeździe i zmianie pracy, a przecież też mam na głowie remont. Na dom nas nie stać, więc remont jest konieczny. Jestem przeciążona psychicznie 😔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4058 2388

    Wysłany: 9 czerwca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Magdanka 100 km? Sto? O matko bosko 🫣
    Ja sobie niczego nie odmawiam. Nie żyje staraniami, jeżeli mam ochotę na drinka dzień przed miesiączką to go piję normalnie. Dla mnie bycie w ciąży zaczyna się od momentu pozytywnego testu. Nie jestem hipotetyczną Hanią. Ale basen to co innego. Mnie infekcje intymne lubią bardzo 😒 i świadomość, że mogę coś załapać a nie daj losie jakaś ureaplasme czy coś 🫣 ale zamówiłam te tampony na basen i normalnie będę chodzić ☺️

    Miłego dnia ☀️ jakie plany na dziś?

    Czytałam opis, że one są na moment @, ale ja też chcę je wypróbować bez @. Nie ma przecież policji basenowo-tamponowej 😄

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2701 2544

    Wysłany: 9 czerwca, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Alauda zdrówka dla córeczki, oby mała nie męczyła się za długo i szybko przeszło 🙂

    Co do odmawiania sobie czegoś w oczekiwaniu na ciążę, to ja mam inne podejście- korzystam z życia najwięcej jak mogę dopóki nie jestem jeszcze w ciąży 😁 czasami chodzę na basen, planuje podróże, wychodzę czesto ze znajomymi. Odmawiam sobie jedynie używek 😁 alkoholu i tak nie pije dużo bo mam słabą glowę, papierosów itp nie palę.
    I muszę się wam pochwalić że dzisiaj zrobiłam trasę 100 km rowerem i było super 😁 pierwszy raz tyle przejechałam jednorazowo 🙂

    Wiem, że to ciężkie nie zamartwiać się, też się zamartwiam i rozmyślam co by było gdyby i jak mogłabym się bardziej postarać, ale trzeba też żyć normalnie bo nasze zdrowie psychiczne jest niezwykle ważne.
    Tak, ja robię to samo.
    Projekt żyćko.
    Od 2 lat powtarzam sobie „jak bede w ciąży to się będę martwic”
    Rok życia mi uciekł przez palce, wystarczy

    Jednorożec89, Echo, Pinkflower, Magdanka, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3635 3763

    Wysłany: 9 czerwca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Tak, ja robię to samo.
    Projekt żyćko.
    Od 2 lat powtarzam sobie „jak bede w ciąży to się będę martwic”
    Rok życia mi uciekł przez palce, wystarczy
    Mam to samo. Korzystam z życia ile mogę. Zajde w ciążę będę uważać. Teraz nie ma sensu.
    47 DC.....

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4058 2388

    Wysłany: 9 czerwca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mam to samo. Korzystam z życia ile mogę. Zajde w ciążę będę uważać. Teraz nie ma sensu.
    47 DC.....

    Idziesz na rekord 🙈 nawet nie pytam jak się czujesz, bo mogę sobie wyobrazić 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9388 9968

    Wysłany: 9 czerwca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Czytałam opis, że one są na moment @, ale ja też chcę je wypróbować bez @. Nie ma przecież policji basenowo-tamponowej 😄
    Tam jest napisane, że można je używać nawet gdy się nie ma miesiączki jako ochronę ☺️

    Pinkflower, Echo lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4058 2388

    Wysłany: 9 czerwca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tam jest napisane, że można je używać nawet gdy się nie ma miesiączki jako ochronę ☺️

    No i super 😍 od razu czuje się spokojniejsza

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2855 1396

    Wysłany: 9 czerwca, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo kochane, miłego dnia ☀️ dopiero się obudziłam, mój organizm chyba potrzebował tyle snu. O 4 rano była taka burza, okropne to było. Takie pioruny i za chwilę juz straże wyły.
    Bardzo czekam na jakiś wyjazd, chociaż krotki żeby zmienić otoczenie. Oboje tego potrzebujemy.

    Macie rację, żyjmy też nie tylko staraniami.

    Magdanka, woowww ale z Ciebie zawodnik 100 km. 👏

    Echo 🫂 mogę się tylko domyślać ile kasy Was to wszystko kosztuje. Mocno trzymam kciuki żeby za chwilę na tej drodze stanął upragniony dzidziuś. ❤️

    Jednorożec, wiem co to znaczy czekać na @ tyle czasu i jak to wkurza 🫂chodzisz na konie?

    Rospzunko, kiedy planujesz testować ? 🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca, 10:10

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1266 1264

    Wysłany: 9 czerwca, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🧡

    Magdanka ale miałaś aktywny dzień! Super 😚 trzeba żyć i korzystać z życia. Nie zawsze potrzeba miliona monet,żeby dzień był udany :) tak jak Magdanka, wziąć rower, plecak,prowiant i spędzić popołudnie na świeżym powietrzu:)

    Pinki, u mnie pewnie też myślą że teraz chcieliśmy dziecko i je mamy. A swoje przeszłam, mam zrytą psyche i ciągle obawy. Nie potrafię się cieszyć i mówić całemu światu o tym,że jestem w ciąży. I wczoraj się wkurzyłam na mamę bo byłam na imprezie rodzinnej i już pewnie pół osób wiedziało.

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4058 2388

    Wysłany: 9 czerwca, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dzień dobry 🧡

    Magdanka ale miałaś aktywny dzień! Super 😚 trzeba żyć i korzystać z życia. Nie zawsze potrzeba miliona monet,żeby dzień był udany :) tak jak Magdanka, wziąć rower, plecak,prowiant i spędzić popołudnie na świeżym powietrzu:)

    Pinki, u mnie pewnie też myślą że teraz chcieliśmy dziecko i je mamy. A swoje przeszłam, mam zrytą psyche i ciągle obawy. Nie potrafię się cieszyć i mówić całemu światu o tym,że jestem w ciąży. I wczoraj się wkurzyłam na mamę bo byłam na imprezie rodzinnej i już pewnie pół osób wiedziało.

    Pandzia 🫂❤️ Myślisz, że to może się zmienić po kolejnej wizycie z USG lub poznaniu płci? Może z czasem pozwolisz sobie na tę radość ❤️?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1201 1046

    Wysłany: 9 czerwca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do basenów to faktycznie, pomimo wszechobecnej wody nie czuć że jest tam czysto 😁 mnie najbardziej wkurzają tam miziające się pary, zwłaszcza w jacuzzi szukają wrażeń 🤢 już nie raz widziałam podejrzane ruchy i miny 🙄
    A te tampony to bardzo dobry pomysł, też sobie kupię 🙂

    Pandzia doskonale Cię rozumiem że nie chcesz żeby opowiadać wszystkim o Twojej ciąży. Po takich przejściach obawy nie pozwalają cieszyć się w pełni ☹️
    Kiedy będziesz miała wizytę aby zajrzeć co u maluszka? 😚

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2855 1396

    Wysłany: 9 czerwca, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dzień dobry 🧡

    Magdanka ale miałaś aktywny dzień! Super 😚 trzeba żyć i korzystać z życia. Nie zawsze potrzeba miliona monet,żeby dzień był udany :) tak jak Magdanka, wziąć rower, plecak,prowiant i spędzić popołudnie na świeżym powietrzu:)

    Pinki, u mnie pewnie też myślą że teraz chcieliśmy dziecko i je mamy. A swoje przeszłam, mam zrytą psyche i ciągle obawy. Nie potrafię się cieszyć i mówić całemu światu o tym,że jestem w ciąży. I wczoraj się wkurzyłam na mamę bo byłam na imprezie rodzinnej i już pewnie pół osób wiedziało.


    Pandziula 🫂 mam nadzieję, że za niedługo ta swoboda przyjdzie sama. Rozumiem, że jest ciężko 🫂❤️ mama na pewno się cieszy, że zostanie babcia i chce opowiadać innym.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3635 3763

    Wysłany: 9 czerwca, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że miałam sobie zrobić luźny weekend, to wczoraj zeszło mi cały dzień, zakupy bo lodówce światło, dzieci chciały ciasto z truskawkami to im upieklam, obiad zrobiłam na dwa dni potem trochę o siebie zadbałam i zrobil się wieczór a dzisiaj głowę mi rozsadza wiec leżę w łóżku i zdycham.

    Zastanawiam się czy dzień przed wizytą u gina nie zrobić testu ciążowego żeby mieć pełny obraz sytuacji o ile okres nie przyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca, 12:33

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4058 2388

    Wysłany: 9 czerwca, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kończę progesteron, zjadłam już pączka, brownie i już wszystko mnie irytuje 😅 mam nadzieję, że szybko przyjdzie @ a przede wszystkim zabierze ze sobą tą głupią torbiel 😅 Zaraz idę na spacer na wybory 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca, 13:17

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1266 1264

    Wysłany: 9 czerwca, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wy mnie rozumiecie 😊😊

    Nie wiem kiedy poczuje się spokojna, tzn nie wmawiam sobie,że coś będzie nie tak ale mam detektor i jestem spokojniejsza jak siebie od czasu do czasu poslucham.

    Magdanka, w środę mam wizytę :)
    Ja to nie lubię jak jest ludzi jak mrówków i nie ma się jako obrócić. Różnie też z higieną ludzi niestety.

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2701 2544

    Wysłany: 9 czerwca, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Jak wy mnie rozumiecie 😊😊

    Nie wiem kiedy poczuje się spokojna, tzn nie wmawiam sobie,że coś będzie nie tak ale mam detektor i jestem spokojniejsza jak siebie od czasu do czasu poslucham.

    Magdanka, w środę mam wizytę :)
    Ja to nie lubię jak jest ludzi jak mrówków i nie ma się jako obrócić. Różnie też z higieną ludzi niestety.
    Mnie jak ostatnio się śniło, że urodziłam dziecko to pamiętam że nie miałam dla niego nic - bo uważałam że się nie urodzi i mi się nie uda.
    Więc ja nawet w snach nie wierzę w to wszystko 🙈

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4058 2388

    Wysłany: 9 czerwca, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Mnie jak ostatnio się śniło, że urodziłam dziecko to pamiętam że nie miałam dla niego nic - bo uważałam że się nie urodzi i mi się nie uda.
    Więc ja nawet w snach nie wierzę w to wszystko 🙈

    Mnie też ostatnio śni się albo że jestem w ciąży albo że urodziłam, ale myślę, że to wpływ progesteronu 😅 Czuje się wtedy tak cudowne,że po przebudzeniu oczywiście jestem wstrząśnięta,że to wszystko było tylko snem 🙈 no i oczywiście w rzeczywistości dla swojego dziecka mam tylko kilka pluszaków,a dla siebie koszulkę i legginsy ciążowe - to wszystko po pierwszej ciąży 🫣

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4058 2388

    Wysłany: 9 czerwca, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Jak wy mnie rozumiecie 😊😊

    Nie wiem kiedy poczuje się spokojna, tzn nie wmawiam sobie,że coś będzie nie tak ale mam detektor i jestem spokojniejsza jak siebie od czasu do czasu poslucham.

    Magdanka, w środę mam wizytę :)
    Ja to nie lubię jak jest ludzi jak mrówków i nie ma się jako obrócić. Różnie też z higieną ludzi niestety.

    Kochana nasza 🫂❤️ chyba nikt tak dobrze nie zrozumie drugiego człowieka jak ten, kto przeszedł przez to samo 🫂 Dobrze, że masz ten detektor, wiele dziewczyn na forum bardzo polecało i ja też bym go kupiła. Trzymam kciuki za wizytę 🤞🤞❤️ daj znać koniecznie co i jak!

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 1007 1008 1009 1010 1011 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ