X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 22 czerwca, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka jeju 🫣 brzmi to mocno groźnie. Ale w głowę się nie uderzyłaś?

    Pink no czas leci jak szalony. Spójrz na to w ten sposób, że nie siedziałaś i nie czekałaś z założonymi rękami tylko cały czas idziesz prosto po swój cel.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1195 1027

    Wysłany: 22 czerwca, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uderzyłam się, ale na szczęście jeżdżę w kasku. Ja tylko dziękowałam zaświatom że w zęby się nie uderzyłam 🙏 to mój najgorszy koszmar połamać zęby 😁😁 czasami mam sny że mam połamane zęby i budzę się zlana potem 😁

    Pinki, tak ten czas leci jak szalony. Szczerze to myślałam że jakoś szybciej się z tym wszystkim ogarnę, a tu rok minął i dalej wiem, że nic nie wiem. A u nas naprawdę dużo się działo na wątku pod względem staraniowym.
    A 25 czerwca będzie rocznica naszego wątku 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 22 czerwca, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Słabo, czuje jak mi tam wszystko na dole tak mocno pracuje. To pewnie od tego clo.

    Co u Ciebie kochana ?

    Dobrze, niech pracuje 🤞🤞❤️

    Dziękuję, że pytasz 😘 Też jestem zmęczona, doskonale Cię rozumiem 🫂 Mimo, że codziennie biorę osłonę to bardzo boli mnie żołądek od tych wszystkich leków i suplementów 😔 muszę zrobić przerwę, bo nie daje już rady. Mam nadzieję, że tydzień wystarczy żeby się zregenerować 😔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 22 czerwca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Uderzyłam się, ale na szczęście jeżdżę w kasku. Ja tylko dziękowałam zaświatom że w zęby się nie uderzyłam 🙏 to mój najgorszy koszmar połamać zęby 😁😁 czasami mam sny że mam połamane zęby i budzę się zlana potem 😁

    Pinki, tak ten czas leci jak szalony. Szczerze to myślałam że jakoś szybciej się z tym wszystkim ogarnę, a tu rok minął i dalej wiem, że nic nie wiem. A u nas naprawdę dużo się działo na wątku pod względem staraniowym.
    A 25 czerwca będzie rocznica naszego wątku 🙂

    Magdanka, jak to dobrze, ze nic poważniejszego Ci się nie stało 🫣 to mogło się bardzo źle skończyc... Cieszę się, że nic Ci nie jest 🫂❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 22 czerwca, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Uderzyłam się, ale na szczęście jeżdżę w kasku. Ja tylko dziękowałam zaświatom że w zęby się nie uderzyłam 🙏 to mój najgorszy koszmar połamać zęby 😁😁 czasami mam sny że mam połamane zęby i budzę się zlana potem 😁

    Pinki, tak ten czas leci jak szalony. Szczerze to myślałam że jakoś szybciej się z tym wszystkim ogarnę, a tu rok minął i dalej wiem, że nic nie wiem. A u nas naprawdę dużo się działo na wątku pod względem staraniowym.
    A 25 czerwca będzie rocznica naszego wątku 🙂

    Ja też tak myślałam.
    Oo to już rok 🥹
    Dobrze pamiętam, że masz w przyszłym tygodniu konsultacje z immunologiem? 🤞

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 22 czerwca, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dobrze, niech pracuje 🤞🤞❤️

    Dziękuję, że pytasz 😘 Też jestem zmęczona, doskonale Cię rozumiem 🫂 Mimo, że codziennie biorę osłonę to bardzo boli mnie żołądek od tych wszystkich leków i suplementów 😔 muszę zrobić przerwę, bo nie daje już rady. Mam nadzieję, że tydzień wystarczy żeby się zregenerować 😔

    🫂🫂🫂 O jeju a dalej bierzesz te wszystkie leki od doktor J?
    Oby ta przerwa pomogła 🤞❤️

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 22 czerwca, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    🫂🫂🫂 O jeju a dalej bierzesz te wszystkie leki od doktor J?
    Oby ta przerwa pomogła 🤞❤️

    Okropnie boli mnie żołądek, muszę zrobić przerwę 😔 czuję,że mój organizm nie jest w stanie tego wszystkiego udźwignąć,za dużo tego jest

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 22 czerwca, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, ja też czekam na relacje z Twojej wizyty 🤞🤞🍀 może sama skorzystam z takiej konsultacji

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 23 czerwca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, miłej niedzieli ☀️

    Echo, Pinkflower, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 23 czerwca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia ☀️🍀

    Butterfly23, Elza1234, Pinkflower, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 23 czerwca, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny
    Ja od rana miałam kryzys, że znowu nie obchodzimy dnia taty przeze mnie..
    także idziemy na rower wyczyścić głowę

    Echo lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 23 czerwca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Miłego dnia dziewczyny
    Ja od rana miałam kryzys, że znowu nie obchodzimy dnia taty przeze mnie..
    także idziemy na rower wyczyścić głowę

    Nie jesteś niczemu winna 🫂🫂🫂 wierzę, że w przyszłym roku wszystkie dni dziecka, mamy, taty, babci i dziadka będą już zupełnie inne 🍀 fajnie, że macie wspólny sposób na takie emocje ❤️

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 23 czerwca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Miłego dnia dziewczyny
    Ja od rana miałam kryzys, że znowu nie obchodzimy dnia taty przeze mnie..
    także idziemy na rower wyczyścić głowę

    Elza 🫂🫂🫂 mimo wszystko miłego dnia ❤️ super ze przewietrzycie głowy.

    My dziś do teściów i szczerze mi się nie chce bo już pewnie do wieczora

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 23 czerwca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjemnej niedzieli!

    Magdanka, jak dobrze, że nic Ci się nie stało poważnego. I to jest dowód na to jak ważny jest kask! Nigdy nie wiadomo co może się stać.

    A prospos niepilnowania dzieci.... wczoraj byliśmy w tym wesołym miasteczku, była też i nocna impreza tam (wyszliśmy wcześniej, czyli przed zakończeniem tej nocnej imprezy, ale już zmęczenie byliśmy wszyscy). No i mnoooostwo małych dzieci (małych mam na myśli do 10 roku zycia). Wychodząc usłyszeliśmy komunikat "uwaga! 10 letnia Emilka szuka mamy. Droga mamo, prosimy o zgłoszenie się do...."
    Przez ten czas co tam byliśmy na tej nocnej imprezie, dzieci plątały się pod nogami, rodzice/opiekunowie większości tych dzieci zupełnie niezainteresowani swoimi dziećmi. Przerażające to było dla nas.

    Dziś kolejny dzień z wykładem. A co do rollercoastera.... wsiadłam! Darłam się niemiłosiernie. Wjeżdżając na samą górę już się poryczałam, mężowi mówiłam, że chcę zejść.... sam zjazd na całej długości rollercoastera trwał może 40 sekund? 🤷🏼‍♀️ nasza Madzia nie wsiadała, wiec nagrywała nasz zjazd, więc słychać mój krzyk 😂 na koniec zakupiliśmy zdjęcie z mojego pierwszego zjazdu, więc ewidentnie widać wszystkie moje emocje na nim 😂😂😂😂 czy jeszcze wsiądę? Chyba tak 😂

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 23 czerwca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Przyjemnej niedzieli!

    Magdanka, jak dobrze, że nic Ci się nie stało poważnego. I to jest dowód na to jak ważny jest kask! Nigdy nie wiadomo co może się stać.

    A prospos niepilnowania dzieci.... wczoraj byliśmy w tym wesołym miasteczku, była też i nocna impreza tam (wyszliśmy wcześniej, czyli przed zakończeniem tej nocnej imprezy, ale już zmęczenie byliśmy wszyscy). No i mnoooostwo małych dzieci (małych mam na myśli do 10 roku zycia). Wychodząc usłyszeliśmy komunikat "uwaga! 10 letnia Emilka szuka mamy. Droga mamo, prosimy o zgłoszenie się do...."
    Przez ten czas co tam byliśmy na tej nocnej imprezie, dzieci plątały się pod nogami, rodzice/opiekunowie większości tych dzieci zupełnie niezainteresowani swoimi dziećmi. Przerażające to było dla nas.

    Dziś kolejny dzień z wykładem. A co do rollercoastera.... wsiadłam! Darłam się niemiłosiernie. Wjeżdżając na samą górę już się poryczałam, mężowi mówiłam, że chcę zejść.... sam zjazd na całej długości rollercoastera trwał może 40 sekund? 🤷🏼‍♀️ nasza Madzia nie wsiadała, wiec nagrywała nasz zjazd, więc słychać mój krzyk 😂 na koniec zakupiliśmy zdjęcie z mojego pierwszego zjazdu, więc ewidentnie widać wszystkie moje emocje na nim 😂😂😂😂 czy jeszcze wsiądę? Chyba tak 😂

    O rany, jeszcze nigdy nie byłam na takiej nocnej imprezie 🫣 czyli ogólnie nie wyglądało to fajnie i bezpiecznie dla tych dzieci 🫣

    Super,że się zdecydowałaś na przejażdżkę rollercoasterem 😄 raz się żyje Roszpunko! I takie pamiątki mają Ci o tym przypominać 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca, 11:59

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 23 czerwca, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Przyjemnej niedzieli!

    Magdanka, jak dobrze, że nic Ci się nie stało poważnego. I to jest dowód na to jak ważny jest kask! Nigdy nie wiadomo co może się stać.

    A prospos niepilnowania dzieci.... wczoraj byliśmy w tym wesołym miasteczku, była też i nocna impreza tam (wyszliśmy wcześniej, czyli przed zakończeniem tej nocnej imprezy, ale już zmęczenie byliśmy wszyscy). No i mnoooostwo małych dzieci (małych mam na myśli do 10 roku zycia). Wychodząc usłyszeliśmy komunikat "uwaga! 10 letnia Emilka szuka mamy. Droga mamo, prosimy o zgłoszenie się do...."
    Przez ten czas co tam byliśmy na tej nocnej imprezie, dzieci plątały się pod nogami, rodzice/opiekunowie większości tych dzieci zupełnie niezainteresowani swoimi dziećmi. Przerażające to było dla nas.

    Dziś kolejny dzień z wykładem. A co do rollercoastera.... wsiadłam! Darłam się niemiłosiernie. Wjeżdżając na samą górę już się poryczałam, mężowi mówiłam, że chcę zejść.... sam zjazd na całej długości rollercoastera trwał może 40 sekund? 🤷🏼‍♀️ nasza Madzia nie wsiadała, wiec nagrywała nasz zjazd, więc słychać mój krzyk 😂 na koniec zakupiliśmy zdjęcie z mojego pierwszego zjazdu, więc ewidentnie widać wszystkie moje emocje na nim 😂😂😂😂 czy jeszcze wsiądę? Chyba tak 😂

    Roszpunko, masakra, że rodzice tak potrafią "zapomniec" że są gdzieś z dziećmi.

    Wielki szacun za rollercoaster 👏 ja się nie nadaje bo mam lek wysokości i prędkości 😅

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 23 czerwca, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, dobrze, że miałaś kask! Ja też już nawet na najkrótszą drogę go zakładam, bo nie chce kusić losu.
    No ja trochę nie rozumiem zabierania takich małych dzieci na zakrapiane imprezy. Jako dziecko byłam zabierana na takie wszystkie imieniny i grille i mimo, że nie mam w rodzinie alkoholików a te imprezy zdarzały się raz na 3 miesiące, to mam traumę do dziś z użeraniem się z pijamy ludźmi.
    Roszpunko - szacun za kolejkę, ja mam trochę problemy z błędnikiem, dla mnie rollercoasterem jest szukanie rzeczy na półkach w auchanie 😅
    Przejechaliśmy 25 km, większość pod wiatr, także jestem z siebie dumna bo jeżdżę na takim „babciowozie” 😂

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 23 czerwca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Magdanka, dobrze, że miałaś kask! Ja też już nawet na najkrótszą drogę go zakładam, bo nie chce kusić losu.
    No ja trochę nie rozumiem zabierania takich małych dzieci na zakrapiane imprezy. Jako dziecko byłam zabierana na takie wszystkie imieniny i grille i mimo, że nie mam w rodzinie alkoholików a te imprezy zdarzały się raz na 3 miesiące, to mam traumę do dziś z użeraniem się z pijamy ludźmi.
    Roszpunko - szacun za kolejkę, ja mam trochę problemy z błędnikiem, dla mnie rollercoasterem jest szukanie rzeczy na półkach w auchanie 😅
    Przejechaliśmy 25 km, większość pod wiatr, także jestem z siebie dumna bo jeżdżę na takim „babciowozie” 😂

    Współczuję doświadczenie z dzieciństwa 🫂 nie mam takich wspomnień,ale wyobrażam sobie, że to takie sytuacje mogą być traumatyczne.

    Piękny dystans Elza 😎❤️ to jaki jest plan na resztę dnia? Czujesz się teraz trochę lepiej?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 23 czerwca, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Współczuję doświadczenie z dzieciństwa 🫂 nie mam takich wspomnień,ale wyobrażam sobie, że to takie sytuacje mogą być traumatyczne.

    Piękny dystans Elza 😎❤️ to jaki jest plan na resztę dnia? Czujesz się teraz trochę lepiej?
    Teraz wleciała kawa i ciacho (wczoraj zrobiłam) i oglądamy mecz siatkówki :)
    A potem na pewno spacer z psem jeszcze, a wieczorem może jakiś film :)
    Tak, już mi lepiej, płacz mnie oczyścił rano.

    Echo lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 23 czerwca, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, 25 km woow, podziwiam ❤️

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
‹‹ 1044 1045 1046 1047 1048 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ