X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2801 1381

    Wysłany: 22 lipca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Gratulacje 🥳❤️ Dostałaś jakieś dodatkowe zalecenia co do badan czy leków? Kiedy kolejna wizyta?

    Edit: pytałaś może o zniżkę na leki🤰?

    😘
    Leków to mi już chyba wystarczy 😜 narazie bez zmian tzn kazala dupka zmniejszyc do 3x1. Kolejna wizyta 31 lipca i na nią mam zrobić takie podstawowe badania z krwi. Narazie się cieszę, że kolejny mały kroczek do przodu i czekam dalej spokojnie.

    Pytałam, ona mi powiedziała że nie ma umowy z NFZ tam gdzie prywatnie do niej chodzę i nie może mi dać zniżki. Więc znowu był temat że da mi zaświadczenie. Ale będę myśleć o tym potem, jeśli będzie dobrze co robić czy iść do internisty, czy do innego ginekologa. Pani w aptece mi powiedziała, że znizka jak coś mogłaby być jedynie na heparynę. A mi się wydaje że i tak nie mam do tego podstaw bo nie mam żadnej mutacji. Biorę ze względu na poronienia. No ale tak jak mówię będę o tym myśleć potem i kombinować. Narazie nie wybiegam tak do przodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca, 19:29

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2679 2523

    Wysłany: 22 lipca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    😘
    Leków to mi już chyba wystarczy 😜 narazie bez zmian tzn kazala dupka zmniejszyc do 3x1. Kolejna wizyta 31 lipca i na nią mam zrobić takie podstawowe badania z krwi. Narazie się cieszę, że kolejny mały kroczek do przodu i czekam dalej spokojnie.

    Pytałam, ona mi powiedziała że nie ma umowy z NFZ tam gdzie prywatnie do niej chodzę i nie może mi dać zniżki. Więc znowu był temat że da mi zaświadczenie. Ale będę myśleć o tym potem, jeśli będzie dobrze co robić czy iść do internisty, czy do innego ginekologa. Pani w aptece mi powiedziała, że znizka jak coś mogłaby być jedynie na heparynę. A mi się wydaje że i tak nie mam do tego podstaw bo nie mam żadnej mutacji. Biorę ze względu na poronienia. No ale tak jak mówię będę o tym myśleć potem i kombinować. Narazie nie wybiegam tak do przodu
    Nie musisz mieć mutacji, poronienia same w sobie są już przesłanką do heparyny
    Tu się wszystko rozbija tylko o NFZ, bo ja też nie mam mutacji a lekarz od razu powiedział, że wypisuje receptę na 1 pudełko bo potem po pozytywnej będzie należy mi się za darmo
    Btw - ogromnie gratuluję i trzymam najmocniej kciuki, żeby wszystko było dobrze już do końca

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2801 1381

    Wysłany: 22 lipca, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Nie musisz mieć mutacji, poronienia same w sobie są już przesłanką do heparyny
    Tu się wszystko rozbija tylko o NFZ, bo ja też nie mam mutacji a lekarz od razu powiedział, że wypisuje receptę na 1 pudełko bo potem po pozytywnej będzie należy mi się za darmo
    Btw - ogromnie gratuluję i trzymam najmocniej kciuki, żeby wszystko było dobrze już do końca

    Elza, dziękuję ❤️

    Jak się czujesz? 😘 rozumiem jeśli nie chcesz odpowiadać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca, 21:28

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1551 2079

    Wysłany: 22 lipca, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku! Oby tak dalej, trzymam kciuki 🤞

    Tak jeszcze spojrzałam że kreski miałaś 13.07. Ja pierwszy pozytywny test miałam 14.07 ☺️ marcowe dzieci są super 😊😊😊

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9377 9946

    Wysłany: 22 lipca, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower gratulacje. Co do leków, lekarz nie musi mieć podpisanej umowy z NFZ żeby wystawić lek ze zniżką.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2679 2523

    Wysłany: 23 lipca, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pinkflower gratulacje. Co do leków, lekarz nie musi mieć podpisanej umowy z NFZ żeby wystawić lek ze zniżką.
    Potwierdzam. Wpisałam nawet w Google i jest napisane że każdy lekarz ma prawo wystawić receptę na ryczałt. Nie wiem co to ma kobieta gada

    A ja czuję się różnie, raz lepiej, raz gorzej, przeważnie gorzej

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2801 1381

    Wysłany: 23 lipca, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Pinkflower bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku! Oby tak dalej, trzymam kciuki 🤞

    Tak jeszcze spojrzałam że kreski miałaś 13.07. Ja pierwszy pozytywny test miałam 14.07 ☺️ marcowe dzieci są super 😊😊😊

    Izyy ❤️❤️❤️
    Pamiętam Twoje kreski jakby to było wczoraj a tu Zuzia już trochę czasu jest z Wami 😊

    izzy91 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2801 1381

    Wysłany: 23 lipca, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl ❤️

    Wiecie co dziewczyny to ja już nie wiem o co chodzi. Lubię ja bo się czuje bezpiecznie i zaopiekowana ale w tej sytuacji nie wiem o co chodzi. Przecież jeśli uważa, że mi się nie należy żadna zniżką to niech powie. A ona jeszcze powiedziała, że dostała kiedyś karę, pisała jakieś wytłumaczenia i przedstawiała dokumenty ale nie pomogło to. Więc może to kwestia, że boi się kary dziwne.

    Myślałam o luxmedzie i przypomniało mi się ze w moim przy pracy jest taki fajny internista. On co roku mojej koleżance wystawia skierowania na długa listę badań przeróżnych i jest miły więc może jak coś to do niego pójdę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca, 06:48

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2801 1381

    Wysłany: 23 lipca, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Potwierdzam. Wpisałam nawet w Google i jest napisane że każdy lekarz ma prawo wystawić receptę na ryczałt. Nie wiem co to ma kobieta gada

    A ja czuję się różnie, raz lepiej, raz gorzej, przeważnie gorzej

    Najmocniej na świecie przytulam 🫂🫂🫂🫂

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • BondiBlue Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 23 lipca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobiety :)
    O stracie dowiedziałam sie w styczniu na prenatalnych w 14tc, że rozwój pierwszej mojej ciąży zatrzymał się na 12.tc. Trzy razy szpital, krwotoki, podwójne łyżeczkowanie, anemia, torbiele.
    Po tym wszystkim miesiączka dopiero przyszła w kwietniu.
    Właściwie dopiero teraz zaczęliśmy starania, a czuję że się udało. Nawet jeśli nie teraz, to nie tracę nadziei na sukces w kolejnym cyklu :)

    Czy kolejna ciąża jest traktowana od razu jako zagrożona? Czy lekarz od razu daje leki na podtrzymanie? Czy po pozytywnym teście od razu lecieć do lekarza? Czy od razu mnie wyśle na L4? Jak to jest?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2679 2523

    Wysłany: 23 lipca, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BondiBlue wrote:
    Cześć Kobiety :)
    O stracie dowiedziałam sie w styczniu na prenatalnych w 14tc, że rozwój pierwszej mojej ciąży zatrzymał się na 12.tc. Trzy razy szpital, krwotoki, podwójne łyżeczkowanie, anemia, torbiele.
    Po tym wszystkim miesiączka dopiero przyszła w kwietniu.
    Właściwie dopiero teraz zaczęliśmy starania, a czuję że się udało. Nawet jeśli nie teraz, to nie tracę nadziei na sukces w kolejnym cyklu :)

    Czy kolejna ciąża jest traktowana od razu jako zagrożona? Czy lekarz od razu daje leki na podtrzymanie? Czy po pozytywnym teście od razu lecieć do lekarza? Czy od razu mnie wyśle na L4? Jak to jest?
    Zadaj to pytanie jako osobny wątek, może ktoś z takim doświadczeniem Ci pomoże

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Moni89 Przyjaciółka
    Postów: 115 90

    Wysłany: 23 lipca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Jestem po wizycie, jest pęcherzyk ciążowy w macicy. Narazie wygląda wszystko ok. Z OM 5+2 ale to jest jakieś 4+4.

    Gratulacje Kochana ! Cały czas jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki :)

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    Starania 2023:
    I ciąża- poronienie 6.03- 7 tydz. (zabieg łyżeczkowania)
    II ciąża- poronienie 7.10 - 6 tydz.

    Mięśniaki macicy (śródścienne)
  • Echo Autorytet
    Postów: 4035 2373

    Wysłany: 23 lipca, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Pinkflower bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku! Oby tak dalej, trzymam kciuki 🤞

    Tak jeszcze spojrzałam że kreski miałaś 13.07. Ja pierwszy pozytywny test miałam 14.07 ☺️ marcowe dzieci są super 😊😊😊

    Moim wielkim marzeniem było urodzić w marcu 😔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4035 2373

    Wysłany: 23 lipca, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Motyl ❤️

    Wiecie co dziewczyny to ja już nie wiem o co chodzi. Lubię ja bo się czuje bezpiecznie i zaopiekowana ale w tej sytuacji nie wiem o co chodzi. Przecież jeśli uważa, że mi się nie należy żadna zniżką to niech powie. A ona jeszcze powiedziała, że dostała kiedyś karę, pisała jakieś wytłumaczenia i przedstawiała dokumenty ale nie pomogło to. Więc może to kwestia, że boi się kary dziwne.

    Myślałam o luxmedzie i przypomniało mi się ze w moim przy pracy jest taki fajny internista. On co roku mojej koleżance wystawia skierowania na długa listę badań przeróżnych i jest miły więc może jak coś to do niego pójdę.

    Myślę, że warto spróbować w Luxmedzie. Czy mogę prosić na priv nazwisko lekarza? Dobrze mieć taki kontakt.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1180 1007

    Wysłany: 23 lipca, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Motyl ❤️

    Wiecie co dziewczyny to ja już nie wiem o co chodzi. Lubię ja bo się czuje bezpiecznie i zaopiekowana ale w tej sytuacji nie wiem o co chodzi. Przecież jeśli uważa, że mi się nie należy żadna zniżką to niech powie. A ona jeszcze powiedziała, że dostała kiedyś karę, pisała jakieś wytłumaczenia i przedstawiała dokumenty ale nie pomogło to. Więc może to kwestia, że boi się kary dziwne.

    Myślałam o luxmedzie i przypomniało mi się ze w moim przy pracy jest taki fajny internista. On co roku mojej koleżance wystawia skierowania na długa listę badań przeróżnych i jest miły więc może jak coś to do niego pójdę.

    Pinki wspaniałe wieści ze Twoja ciąża rozwija się prawidłowo 🥰 gratuluję kochana ❤️
    Niestety Twoja dr trochę Cię oszukuje, jak sama powiedziała boi się kary dlatego będzie Ci wszystko wystawiać na 100% najwidoczniej kiedyś wystawiła komuś refundację bez wskazań, lub po prostu to zmyśliła bo kontrole zdarzają się rzadko i lekarz prawie zawsze jest w stanie podciągnąć wyniki badań pod diagnozę, chyba że tu nie miała jak i było poważne nadużycie. Zapytałam w pracy i faktycznie, teraz lekarz już nie musi mieć kontraktu z NFZ, wystarczy żeby pacjent był ubezpieczony i wykazywał dokumentację potwierdzającą diagnozę uprawniającą do refundacji leków- u Ciebie są to dwa poronienia. Mi lekarz mówił że on się kontroli nie boi i wszystko będzie wystawiał z refundacją bo mi się należy.
    Dobrze że chociaż masz kontakt do internisty, ale to z kolei dodatkowe wizyty i tłumaczenie 😕
    Tak samo mnie zdziwiło że Twoja dr pracuje w szpitalu na nfz a zabieg robiła Ci prywatnie. Dziwne to, przecież zrobiłaby tak samo w publicznym 🧐

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2801 1381

    Wysłany: 23 lipca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Myślę, że warto spróbować w Luxmedzie. Czy mogę prosić na priv nazwisko lekarza? Dobrze mieć taki kontakt.

    Napisałam na priv

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2801 1381

    Wysłany: 23 lipca, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Pinki wspaniałe wieści ze Twoja ciąża rozwija się prawidłowo 🥰 gratuluję kochana ❤️
    Niestety Twoja dr trochę Cię oszukuje, jak sama powiedziała boi się kary dlatego będzie Ci wszystko wystawiać na 100% najwidoczniej kiedyś wystawiła komuś refundację bez wskazań, lub po prostu to zmyśliła bo kontrole zdarzają się rzadko i lekarz prawie zawsze jest w stanie podciągnąć wyniki badań pod diagnozę, chyba że tu nie miała jak i było poważne nadużycie. Zapytałam w pracy i faktycznie, teraz lekarz już nie musi mieć kontraktu z NFZ, wystarczy żeby pacjent był ubezpieczony i wykazywał dokumentację potwierdzającą diagnozę uprawniającą do refundacji leków- u Ciebie są to dwa poronienia. Mi lekarz mówił że on się kontroli nie boi i wszystko będzie wystawiał z refundacją bo mi się należy.
    Dobrze że chociaż masz kontakt do internisty, ale to z kolei dodatkowe wizyty i tłumaczenie 😕
    Tak samo mnie zdziwiło że Twoja dr pracuje w szpitalu na nfz a zabieg robiła Ci prywatnie. Dziwne to, przecież zrobiłaby tak samo w publicznym 🧐

    Aha, no to fajnie. Jestem mega rozczarowana jej zachowaniem 😡
    Tak, dokładnie dodatkowe chodzenie i opowieści.
    Ona mi powiedziała, że tam co pracuje w publicznym ona nie wykonuje histeroskopii a prawda jest taka, że ja bardzo chciałam żeby to ona mi ją zrobiła. Nawet już nie chce rozmyślać czy mnie wyrobiła czy nie. Ale z tymi lekami to mega słabo 🥺

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4035 2373

    Wysłany: 23 lipca, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczenie niepłodności to okrutny biznes 😔

    Najważniejsze, żebyś Ty i maleństwo było zdrowe 🙏 tylko to sie teraz liczy, a reszta to tylko tło

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 23 lipca, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki wczoraj jak napisałaś że jest wszytko ok cieszyłam się do telefonu jak głupia aż mąż zapytał o co chodzi a ja mówię że moja forumowa siostra jest w ciąży i cieszę się jak ze swojej ciąży, kazał Cię pozdrowić:)

    Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4035 2373

    Wysłany: 23 lipca, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, jesteś przekochana ❤️

    Jak sytuacja z mężem? Jest coś lepiej?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 1090 1091 1092 1093 1094 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ