X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1195 1027

    Wysłany: 12 sierpnia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję dziewczynki, jesteście kochane że o mnie myślicie ❤️

    Możecie puścić kciuki, nie ma pęcherzyków.
    Echo przykro mi 🫂
    Czy spróbujesz teraz innej stymulacji?

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 12 sierpnia, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, Ala mocno was przytulam :(

    Ja mam kompletnie zły czas. Mam totalnego doła.... Dzisiaj jest nasz siódma rocznica ślubu może gdzieś wyskoczymy wieczorem

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 12 sierpnia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo 😔😔 jaki ustaliliscie dalszy plan? Tak mi przykro 😔
    Jednorożec, wieczorny wypad powinien poprawić nastrój. Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy ślubu 🌷🌷 dużo sierpniowych rocznic się szykuje 😊
    Ja mam pod koniec sierpnia urodziny. Ciekawe czy mój mąż coś wymyśli, raczej jest słaby w robieniu niespodzianek. Nawet się ostatnio śmialiśmy bo kilka lat temu kupił mi w niedzielę handlową w BIEDRONCE żele pod prysznic bo były 2+1😅😂 no romantyk z niego żaden

    alauda, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 12 sierpnia, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo tak bardzo mi przykro 🥺🫂

    Jednorożec samych wspaniałości dla Was na dalsze lata

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo :(
    Ustaliliście co dalej? Rozważacie wg adopcje komórki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia, 13:08

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, wszystkiego dobrego dla Was ❤️ wyjście wieczorem to dobry pomysł 😘

    Pandziula, też już wszystkiego najlepszego dla Ciebie 😘
    Widzę, że mamy podobnych mężów 🤣 ja jak dostanę kwiatki z biedronki to jest szał, na rocznicę zapewne też albo zapomni 🤣
    Koleżanki mają jakieś wymyślne zaręczyny a mój mi powiedział, że on nie miał absolutnie żadnego planu i oświadczył się na progu wynajmowanego pokoju w Zakopanem 🤣🤣🤣

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 173 77

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Nie bardzo wiem co robić, a wy zawsze pomożecie. Jakiś czas temu podpytywałam o Duphaston. To mój drugi cykl z progesteronem w fazie lutealnej, ale w tym miesiącu po 3 dniach brania dupka lekarz zmienił na Progesterone Besins, bo po Duphastonie dostałam wysypki.
    Wszystko było super, zero skutków ubocznych. Progesteron mam brać przez 9 dni. Wczoraj był to dzień 7 i wieczorem już zauważyłam plamienie. Dziś rano to samo a przed chwilą dostałam normalny okres.. Czy to wgl możliwe, żeby podczas brania progesteronu dostać miesiączkę?
    Czekam na wiadomość od lekarza, ale ma dyżur w szpitalu. Nie będę ukrywać, że panikuję bo dla mnie takie "przeboje" powodują lęk i oczywiście odzywa się trauma. Czy ja za późno wzięłam ten progesteron czy o co tu chodzi😔

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Cześć. Nie bardzo wiem co robić, a wy zawsze pomożecie. Jakiś czas temu podpytywałam o Duphaston. To mój drugi cykl z progesteronem w fazie lutealnej, ale w tym miesiącu po 3 dniach brania dupka lekarz zmienił na Progesterone Besins, bo po Duphastonie dostałam wysypki.
    Wszystko było super, zero skutków ubocznych. Progesteron mam brać przez 9 dni. Wczoraj był to dzień 7 i wieczorem już zauważyłam plamienie. Dziś rano to samo a przed chwilą dostałam normalny okres.. Czy to wgl możliwe, żeby podczas brania progesteronu dostać miesiączkę?
    Czekam na wiadomość od lekarza, ale ma dyżur w szpitalu. Nie będę ukrywać, że panikuję bo dla mnie takie "przeboje" powodują lęk i oczywiście odzywa się trauma. Czy ja za późno wzięłam ten progesteron czy o co tu chodzi😔
    Tak, zdarza się że dostaje się okresu mimo brania progesteronu

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Cześć. Nie bardzo wiem co robić, a wy zawsze pomożecie. Jakiś czas temu podpytywałam o Duphaston. To mój drugi cykl z progesteronem w fazie lutealnej, ale w tym miesiącu po 3 dniach brania dupka lekarz zmienił na Progesterone Besins, bo po Duphastonie dostałam wysypki.
    Wszystko było super, zero skutków ubocznych. Progesteron mam brać przez 9 dni. Wczoraj był to dzień 7 i wieczorem już zauważyłam plamienie. Dziś rano to samo a przed chwilą dostałam normalny okres.. Czy to wgl możliwe, żeby podczas brania progesteronu dostać miesiączkę?
    Czekam na wiadomość od lekarza, ale ma dyżur w szpitalu. Nie będę ukrywać, że panikuję bo dla mnie takie "przeboje" powodują lęk i oczywiście odzywa się trauma. Czy ja za późno wzięłam ten progesteron czy o co tu chodzi😔

    Może dawka proga była za niska. Ja po punkcji mimo brania duphastonu również dostalam okres, więc zdarza się🫤

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, też miałaś zawroty głowy od proga po transferze? Ja na początku zero jakichkolwiek skutków ubocznych a od dwóch dni wiruje mi cały świat.
    Umówiłam się za chwilę z znajomą i boję się, że gdzieś mnie zawieje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia, 13:51

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Cześć. Nie bardzo wiem co robić, a wy zawsze pomożecie. Jakiś czas temu podpytywałam o Duphaston. To mój drugi cykl z progesteronem w fazie lutealnej, ale w tym miesiącu po 3 dniach brania dupka lekarz zmienił na Progesterone Besins, bo po Duphastonie dostałam wysypki.
    Wszystko było super, zero skutków ubocznych. Progesteron mam brać przez 9 dni. Wczoraj był to dzień 7 i wieczorem już zauważyłam plamienie. Dziś rano to samo a przed chwilą dostałam normalny okres.. Czy to wgl możliwe, żeby podczas brania progesteronu dostać miesiączkę?
    Czekam na wiadomość od lekarza, ale ma dyżur w szpitalu. Nie będę ukrywać, że panikuję bo dla mnie takie "przeboje" powodują lęk i oczywiście odzywa się trauma. Czy ja za późno wzięłam ten progesteron czy o co tu chodzi😔

    Marysiu, może się tak zdarzyć. W maju brałam utrogestan i dostalam plamień jak go jeszcze brałam.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Elza, też miałaś zawroty głowy od proga po transferze? Ja na początku zero jakichkolwiek skutków ubocznych a od dwóch dni wiruje mi cały świat.
    Umówiłam się za chwilę z znajomą i boję się, że gdzieś mnie zawieje.
    Ja od proga szybciej się męczę, ale póki co tylko takie miałam skutki uboczne
    Ale jak czytałam na tym drugim wątku z in vitro to dziewczyny tak się czują, że im świat wiruje

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 173 77

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę 2x1 tabletce. Bardziej spanikowałem bo boję się, że nie utrzymam ciąży.. w poprzednim cyklu wszystko było jak w zegarku, a teraz taka "niespodzianka". Fakt ten cykl był opóźniony, bo brałam antybiotyk, a stres też robi swoje.
    Dziękuję za wasze odpowiedzi. Troszkę się uspokoiłam.

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 12 sierpnia, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja od proga szybciej się męczę, ale póki co tylko takie miałam skutki uboczne
    Ale jak czytałam na tym drugim wątku z in vitro to dziewczyny tak się czują, że im świat wiruje

    Też właśnie widziałam właśnie takie opinie, zwłaszcza po besins. Myślałam jednak że na początku ma się „kopa” a później organizm się przyzwyczaja i zawroty mijają.
    A może jest już taka kumulacja tych hormonów, że dlatego zawroty pojawiły się dopiero teraz.
    Nie powiem - stan całkiem przyjemny ale nie jak trzeba normalnie funkcjonować 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia, 14:08

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 12 sierpnia, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka, jeśli jesteś to odezwij się na priv

    Netka1984 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 12 sierpnia, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Biorę 2x1 tabletce. Bardziej spanikowałem bo boję się, że nie utrzymam ciąży.. w poprzednim cyklu wszystko było jak w zegarku, a teraz taka "niespodzianka". Fakt ten cykl był opóźniony, bo brałam antybiotyk, a stres też robi swoje.
    Dziękuję za wasze odpowiedzi. Troszkę się uspokoiłam.
    Jeśli będziesz w ciąży to zarodek będzie wytwarzał progesteron dodatkowy. Tu widocznie twój organizm był silniejszy niż leki.
    Ja po punkcji też dostałam okres mimo brania duphastonu.

    Marysia996 lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 12 sierpnia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Biorę 2x1 tabletce. Bardziej spanikowałem bo boję się, że nie utrzymam ciąży.. w poprzednim cyklu wszystko było jak w zegarku, a teraz taka "niespodzianka". Fakt ten cykl był opóźniony, bo brałam antybiotyk, a stres też robi swoje.
    Dziękuję za wasze odpowiedzi. Troszkę się uspokoiłam.

    Moze następnym razem warto byłoby zbadać poziom proga jeśli będziesz brać inny progesteron niż duphaston. Wtedy zawsze jest czas zadziałać i zwiększyć dawkę.

    Ja biorę teraz 3x bensis + 3x cyclogest i mój prog wynosił niecałe 18. Wystarczy na utrzymanie ciąży ale wydaje mi się, że przy takiej dawce, szału też nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia, 14:08

    Marysia996 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 173 77

    Wysłany: 12 sierpnia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście gdybym była w ciąży to na pewno będę badać progesteron i podejrzewam, że dostanę też dopochwowy. Teraz przed staraniami dostałam te leki nie tylko, żeby podnieść poziom progesteronu, ale też dla komfortu psychicznego. W razie czego wiedziałam, że jestem "zabezpieczona" ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia, 14:09

    alauda lubi tę wiadomość

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 12 sierpnia, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, przykro mi 😞 czy macie dalszy plan działania?

    Elza, bardzo się cieszę, że się wyciszylas 🤗

    Alauda, zrób na spokojnie w środę rano test. Mam nadzieję, że jednak zostaniesz pozytywnie zaskoczona 🤞

    Widzę, że dużo rocznic ślubu mamy w sierpniu 😍 życzę Wam duuuuzo miłości 😘❤️

    Elza1234, Pinkflower lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 12 sierpnia, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie wiem jak przetrwałam na moich progesteronach tyle czasu. Jak tak czytam to praktycznie każdy się źle czuje. A ja na dupku 3x2, cyclogest 2x, prolutex 1x żadnych objawów. Ale to na moją korzyść.

    Roszpunko, wiem że pisałaś kiedy powtarzasz betę ale nie mogę sobie przypomnieć. Środa?

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
‹‹ 1131 1132 1133 1134 1135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ