X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 12 sierpnia, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dziewczyny ja nie wiem jak przetrwałam na moich progesteronach tyle czasu. Jak tak czytam to praktycznie każdy się źle czuje. A ja na dupku 3x2, cyclogest 2x, prolutex 1x żadnych objawów. Ale to na moją korzyść.

    Roszpunko, wiem że pisałaś kiedy powtarzasz betę ale nie mogę sobie przypomnieć. Środa?

    Tak. Środa i piątek.

    pandzia 🐼 lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 12 sierpnia, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Tak. Środa i piątek.
    A jak się czujesz 😘

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 173 77

    Wysłany: 12 sierpnia, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może którejś z Was przyda się taka informacja. Rozmawiałam z moim ginem i powiedział, że Besins jest słabszy niż Duphaston, dlatego mogło pojawić się plamienie. Nie jestem w ciąży więc się tym nie przejmujemy i nie stresujemy. Od przyszłego cyklu się staramy to dodatkowo 1 tabletka więcej 🙂
    Dziękuję za wasze wsparcie!

    alauda lubi tę wiadomość

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 12 sierpnia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bardzo bliska koleżanka dzisiaj rano urodziła synka. Starali się o ciążę prawie 10 lat, urodziła w 24 tygodniu, małego nie udało się uratować :( nie wiadomo co się stało w tamtym tygodniu była robiła badania prenatalne, dziecko było zupełnie zdrowe, jej też nic nie było, długa szyjka, zero infekcji. Ale wiecie co jest jeszcze w tym wszystkim tragiczne? Była u niej teściowa, zrobiła jej awanturę na cały oddział że zabiła dziecko. Marta przez całą ciążę była bardzo aktywna fizycznie, nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle ale codziennie dlugor spacery, fitness dla ciężarnych, basen trzy razy w tygodniu. Ostatnio byla w Tatrach. Teściowa na nia nakrzyczała że mogła uważać, oszczędzać się i siedzieć na duuupie nie spełniać swoje fanaberie, a mąż przytanął swojej matce

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 12 sierpnia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    A jak się czujesz 😘

    Ogromna senność, zgaga, czasami mnie zemdli, brak apetytu. Dziś po całym dniu pracy głowa już mnie troszkę bolała, więc wróciłam do domu, zjadłam i się położyłam. Ale ogólnie dobrze się czuję.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 12 sierpnia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Moja bardzo bliska koleżanka dzisiaj rano urodziła synka. Starali się o ciążę prawie 10 lat, urodziła w 24 tygodniu, małego nie udało się uratować :( nie wiadomo co się stało w tamtym tygodniu była robiła badania prenatalne, dziecko było zupełnie zdrowe, jej też nic nie było, długa szyjka, zero infekcji. Ale wiecie co jest jeszcze w tym wszystkim tragiczne? Była u niej teściowa, zrobiła jej awanturę na cały oddział że zabiła dziecko. Marta przez całą ciążę była bardzo aktywna fizycznie, nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle ale codziennie dlugor spacery, fitness dla ciężarnych, basen trzy razy w tygodniu. Ostatnio byla w Tatrach. Teściowa na nia nakrzyczała że mogła uważać, oszczędzać się i siedzieć na duuupie nie spełniać swoje fanaberie, a mąż przytanął swojej matce

    Przykre

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 12 sierpnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Moja bardzo bliska koleżanka dzisiaj rano urodziła synka. Starali się o ciążę prawie 10 lat, urodziła w 24 tygodniu, małego nie udało się uratować :( nie wiadomo co się stało w tamtym tygodniu była robiła badania prenatalne, dziecko było zupełnie zdrowe, jej też nic nie było, długa szyjka, zero infekcji. Ale wiecie co jest jeszcze w tym wszystkim tragiczne? Była u niej teściowa, zrobiła jej awanturę na cały oddział że zabiła dziecko. Marta przez całą ciążę była bardzo aktywna fizycznie, nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle ale codziennie dlugor spacery, fitness dla ciężarnych, basen trzy razy w tygodniu. Ostatnio byla w Tatrach. Teściowa na nia nakrzyczała że mogła uważać, oszczędzać się i siedzieć na duuupie nie spełniać swoje fanaberie, a mąż przytanął swojej matce

    Co za tragedia, jestem przerażona 🥺 współczuję jej bardzo 🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1195 1027

    Wysłany: 12 sierpnia, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Moja bardzo bliska koleżanka dzisiaj rano urodziła synka. Starali się o ciążę prawie 10 lat, urodziła w 24 tygodniu, małego nie udało się uratować :( nie wiadomo co się stało w tamtym tygodniu była robiła badania prenatalne, dziecko było zupełnie zdrowe, jej też nic nie było, długa szyjka, zero infekcji. Ale wiecie co jest jeszcze w tym wszystkim tragiczne? Była u niej teściowa, zrobiła jej awanturę na cały oddział że zabiła dziecko. Marta przez całą ciążę była bardzo aktywna fizycznie, nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle ale codziennie dlugor spacery, fitness dla ciężarnych, basen trzy razy w tygodniu. Ostatnio byla w Tatrach. Teściowa na nia nakrzyczała że mogła uważać, oszczędzać się i siedzieć na duuupie nie spełniać swoje fanaberie, a mąż przytanął swojej matce
    Co za straszna tragedia...
    Dziewczyna pewnie od zawsze trenowała i chciała dbać o siebie również w ciąży, na pewno za zgodą lekarza. Przeżywa ogromną stratę a tu jeszcze najbliższe osoby jej dokładają zamiast dać wsparcie. Oby nie załamała się całkiem skoro na wsparcie nie może liczyć.

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 173 77

    Wysłany: 12 sierpnia, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Moja bardzo bliska koleżanka dzisiaj rano urodziła synka. Starali się o ciążę prawie 10 lat, urodziła w 24 tygodniu, małego nie udało się uratować :( nie wiadomo co się stało w tamtym tygodniu była robiła badania prenatalne, dziecko było zupełnie zdrowe, jej też nic nie było, długa szyjka, zero infekcji. Ale wiecie co jest jeszcze w tym wszystkim tragiczne? Była u niej teściowa, zrobiła jej awanturę na cały oddział że zabiła dziecko. Marta przez całą ciążę była bardzo aktywna fizycznie, nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle ale codziennie dlugor spacery, fitness dla ciężarnych, basen trzy razy w tygodniu. Ostatnio byla w Tatrach. Teściowa na nia nakrzyczała że mogła uważać, oszczędzać się i siedzieć na duuupie nie spełniać swoje fanaberie, a mąż przytanął swojej matce
    Straszne. Chcę mi się płakać po prostu. 😔

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 13 sierpnia, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia i smacznej kawusi Wam życzę 🤗

    Elza1234, Moni89 lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 13 sierpnia, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🌷
    Roszpunko, czyli objawy są ale to nic dobrze,że są 🥰
    Jednorożec, historia jak z filmu. Szkoda,że życie też pisze takie scenariusze.

    Alauda będziesz dzisiaj jeszcze testować czy dopiero w piątek beta?

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 13 sierpnia, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Dziewczyny ☀️🌸

    Pandzia, chyba zrobię w piątek betę i na tym koniec. No chyba, że lekarz zaleci mi jeszcze poniedziałek.
    Dziś to skonsultuję, ale uważam, że jeśli będzie negatywna 10dpt to nie ma sensu jeszcze dwa dni ładować w siebie wszystkie leki.

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 13 sierpnia, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny ☀️
    Ja się wczoraj czułam lepiej, dziś natomiast znowu mam zjazd. Nie wiem, może zrzucę to na efekt po accofilu.

    Te, które biorą cyclogest czy też macie po nim takie dziwne samopoczucie? Tzn jak zaaplikuje na noc, to ok bo to przesypiam. Z rana po chwilii czuje jakby mi miało nie wiem odciąć nogi od pasa w dół i takie osłabienie. To juz się działo przed covidem u mnie.

    Alauda, ja dalej trzymam 🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia, 10:28

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Moni89 Przyjaciółka
    Postów: 116 90

    Wysłany: 13 sierpnia, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję dziewczynki, jesteście kochane że o mnie myślicie ❤️

    Możecie puścić kciuki, nie ma pęcherzyków.

    Echo, bardzo mi przykro 🫂🫂🫂

    Starania 2023:
    I ciąża- poronienie 6.03- 7 tydz. (zabieg łyżeczkowania)
    II ciąża- poronienie 7.10 - 6 tydz.

    Mięśniaki macicy (śródścienne)
  • Moni89 Przyjaciółka
    Postów: 116 90

    Wysłany: 13 sierpnia, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Moja bardzo bliska koleżanka dzisiaj rano urodziła synka. Starali się o ciążę prawie 10 lat, urodziła w 24 tygodniu, małego nie udało się uratować :( nie wiadomo co się stało w tamtym tygodniu była robiła badania prenatalne, dziecko było zupełnie zdrowe, jej też nic nie było, długa szyjka, zero infekcji. Ale wiecie co jest jeszcze w tym wszystkim tragiczne? Była u niej teściowa, zrobiła jej awanturę na cały oddział że zabiła dziecko. Marta przez całą ciążę była bardzo aktywna fizycznie, nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle ale codziennie dlugor spacery, fitness dla ciężarnych, basen trzy razy w tygodniu. Ostatnio byla w Tatrach. Teściowa na nia nakrzyczała że mogła uważać, oszczędzać się i siedzieć na duuupie nie spełniać swoje fanaberie, a mąż przytanął swojej matce

    Co za baran z tego męża! Zamiast wspierać żonę w tych ciężkich chwilach , to ją jeszcze dołuje i bierze stronę mamusi....
    Biedna dziewczyna, bardzo jej współczuję. Mam nadzieję, że znajdzie w sobie siłę, żeby sobie z tym poradzić. Jest to tragedia niewyobrażalna.

    Starania 2023:
    I ciąża- poronienie 6.03- 7 tydz. (zabieg łyżeczkowania)
    II ciąża- poronienie 7.10 - 6 tydz.

    Mięśniaki macicy (śródścienne)
  • Moni89 Przyjaciółka
    Postów: 116 90

    Wysłany: 13 sierpnia, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Wam życzę, ja oczekuje na @, powinna być lada moment.

    S.Roszpunka, Pinkflower, alauda lubią tę wiadomość

    Starania 2023:
    I ciąża- poronienie 6.03- 7 tydz. (zabieg łyżeczkowania)
    II ciąża- poronienie 7.10 - 6 tydz.

    Mięśniaki macicy (śródścienne)
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 13 sierpnia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, że świat jej się zawalił, to jeszcze mąż nie stanął po jej stronie..
    szczerze mówiąc trzymam za nią kciuki, że jak dojdzie do siebie to żeby zrobiła z nim porządek
    Jeżeli lekarz pozwolił jej ćwiczyć, bo pewnie była zawsze aktywna, tzn że mogła.
    Pojac nie mogę jak można coś takiego powiedzieć kobiecie która straciła dziecko.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 13 sierpnia, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Nie dość, że świat jej się zawalił, to jeszcze mąż nie stanął po jej stronie..
    szczerze mówiąc trzymam za nią kciuki, że jak dojdzie do siebie to żeby zrobiła z nim porządek
    Jeżeli lekarz pozwolił jej ćwiczyć, bo pewnie była zawsze aktywna, tzn że mogła.
    Pojac nie mogę jak można coś takiego powiedzieć kobiecie która straciła dziecko.

    Ona całe życie ma do czynienia ze sportem, maratony biega.
    Byłam u niej w szpitalu bo dzięki cudownej teściowej większość osób się od niej odwróciło, wspiera ją tylko jej siostra która ma przyjechać z Holandii ale dopiero koła czwartku, więc zawiozłam jej potrzebne rzeczy, jest kompletnie załamana. Wiadomo. Ale powiedziała mi że po pogrzebie składa pozew o rozwód i wyjedziesz do siostry

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 13 sierpnia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ona całe życie ma do czynienia ze sportem, maratony biega.
    Byłam u niej w szpitalu bo dzięki cudownej teściowej większość osób się od niej odwróciło, wspiera ją tylko jej siostra która ma przyjechać z Holandii ale dopiero koła czwartku, więc zawiozłam jej potrzebne rzeczy, jest kompletnie załamana. Wiadomo. Ale powiedziała mi że po pogrzebie składa pozew o rozwód i wyjedziesz do siostry
    Zabrzmi to pewnie złowrogo, ale podjęła naprawdę dobrą decyzję i mocno trzymam za nią kciuki

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 13 sierpnia, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ona całe życie ma do czynienia ze sportem, maratony biega.
    Byłam u niej w szpitalu bo dzięki cudownej teściowej większość osób się od niej odwróciło, wspiera ją tylko jej siostra która ma przyjechać z Holandii ale dopiero koła czwartku, więc zawiozłam jej potrzebne rzeczy, jest kompletnie załamana. Wiadomo. Ale powiedziała mi że po pogrzebie składa pozew o rozwód i wyjedziesz do siostry

    Nie chciałam tego pisać wcześniej, ale postąpiłabym tak samo. Nie wyobrażałabym sobie być z mężczyzną, który nie stanął po mojej stronie i nie był dla mnie oparciem.
    Bądź dla niej tam, bo na pewno jest jej ciężko. Ja bez wsparcia najbliższych bym się chyba załamała.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
‹‹ 1132 1133 1134 1135 1136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ