X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1763 1454

    Wysłany: 27 sierpnia, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Trzymam dziewczyny kciuki za wasze zastrzyki, starania, rosnące bety i piękne usg
    Zaglądam tu rzadziej, bo szczerze mówiąc nie mam nic mądrego do powiedzenia.
    Im mniej przypominam sobie o forum, tym mniej myślę o niepłodności i tym jestem spokojniejsza, a spokoju potrzebuje, bo zaczynam mieć już somatyczne objawy stresu, który mnie dotyka.
    Naprawdę niesamowicie Wam zazdroszczę tej nadziei, która w sobie macie i tego, że w końcu wam się udaje.
    Znacie swojego wroga, wiecie jak z nim walczyć. A u mnie wrogiem chyba jestem ja sama…


    Odpocznij kochana 😘❤️
    Forum niestety potrafi przytłoczyć na każdym etapie. Czy to staraniowym, czy to ciążowym 😞 i niby na forum jest ogromne wsparcie, ale i też dużo bierzemy do siebie...



    Dobrego dnia dziewczyny! Smacznej kawusi, wypijcie za mnie też (ja dostałam zakaz picia kawy, nawet bezkofeinowej). Dziś ciężki dzień mnie czeka, obym przeżyła....

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2835 1390

    Wysłany: 27 sierpnia, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Trzymam dziewczyny kciuki za wasze zastrzyki, starania, rosnące bety i piękne usg
    Zaglądam tu rzadziej, bo szczerze mówiąc nie mam nic mądrego do powiedzenia.
    Im mniej przypominam sobie o forum, tym mniej myślę o niepłodności i tym jestem spokojniejsza, a spokoju potrzebuje, bo zaczynam mieć już somatyczne objawy stresu, który mnie dotyka.
    Naprawdę niesamowicie Wam zazdroszczę tej nadziei, która w sobie macie i tego, że w końcu wam się udaje.
    Znacie swojego wroga, wiecie jak z nim walczyć. A u mnie wrogiem chyba jestem ja sama…

    Elza, proszę nie mów, że jesteś swoim wrogiem. Robisz wszystko co się da dla Twojego dziecka i wiem, że będziesz wspaniałą mamą ❤️❤️❤️
    Wiedź, że jest mi bardzo źle z tym ile musisz przejść ale trzymam dalej 🤞🤞🤞 Wiem, że jest Ci ciężko 🥺
    Jeśli potrzebujesz przerwy od forum to jak najbardziej zrozumiemy. Łatwo mozna się w tym zatracić. 🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2835 1390

    Wysłany: 27 sierpnia, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Wszystkim ❤️

    Roszpunko, ja piłam inkę ale wyczytałam, że może podnosić cukier więc odpuszczam.

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1264 1262

    Wysłany: 27 sierpnia, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry


    Jednorożec owocnych starań 🔥🔥
    Magdanka, Tobie również 🌱😘 pewnie zaczniesz również dzisiaj maraton.

    Elza, kochana jak ja Cię doskonale rozumiem. Baw się świetnie w Hiszpanii, wrzuć nam tu fotkę:) pewnie już u nas będzie typowo jesiennie :) też w końcu poznasz swojego wroga. Albo nie poznasz ale zaskoczy. Tak bardzo trzymam za to kciuki.
    Echo o Tobie także myślę często i mam nadzieję, że czujesz się już lepiej psychicznie i fizycznie 🌷
    Motylku, za niedługo wpadniesz w wir pracy. Jest stres czy podekscytowanie?

    Roszpunko, kiedy następna wizyta?
    Alauda jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia, 08:02

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4052 2381

    Wysłany: 27 sierpnia, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Trzymam dziewczyny kciuki za wasze zastrzyki, starania, rosnące bety i piękne usg
    Zaglądam tu rzadziej, bo szczerze mówiąc nie mam nic mądrego do powiedzenia.
    Im mniej przypominam sobie o forum, tym mniej myślę o niepłodności i tym jestem spokojniejsza, a spokoju potrzebuje, bo zaczynam mieć już somatyczne objawy stresu, który mnie dotyka.
    Naprawdę niesamowicie Wam zazdroszczę tej nadziei, która w sobie macie i tego, że w końcu wam się udaje.
    Znacie swojego wroga, wiecie jak z nim walczyć. A u mnie wrogiem chyba jestem ja sama…

    A co ja mam powiedzieć...

    U Ciebie przynajmniej są szanse, możesz przebadać zarodki i działać dalej. Masz komórki, jest nad czym pracować... Dlatego jestem przekonana,że Ci się uda. Nie trać nadziei.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2835 1390

    Wysłany: 27 sierpnia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    A co ja mam powiedzieć...

    U Ciebie przynajmniej są szanse, możesz przebadać zarodki i działać dalej. Masz komórki, jest nad czym pracować... Dlatego jestem przekonana,że Ci się uda. Nie trać nadziei.

    Echo 🫂🫂🫂🫂 napisałam priv

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4052 2381

    Wysłany: 27 sierpnia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dzień dobry


    Jednorożec owocnych starań 🔥🔥
    Magdanka, Tobie również 🌱😘 pewnie zaczniesz również dzisiaj maraton.

    Elza, kochana jak ja Cię doskonale rozumiem. Baw się świetnie w Hiszpanii, wrzuć nam tu fotkę:) pewnie już u nas będzie typowo jesiennie :) też w końcu poznasz swojego wroga. Albo nie poznasz ale zaskoczy. Tak bardzo trzymam za to kciuki.
    Echo o Tobie także myślę często i mam nadzieję, że czujesz się już lepiej psychicznie i fizycznie 🌷
    Motylku, za niedługo wpadniesz w wir pracy. Jest stres czy podekscytowanie?

    Roszpunko, kiedy następna wizyta?
    Alauda jak się czujesz?

    Dziękuję Pandzia 😘 to naprawdę miłe coś takiego usłyszeć. Czuje się fatalnie, co jest adekwatne do tego przez co przechodzę. Mój poziom stresu i strachu jest tak wysoki,że trudno go zmierzyć.

    Muszę przyznać, że czasem czuję się więźniem forum, bo nie potrafię się od niego uwolnić... Dziewczynki,ale Wy niedługo o nim zapomnicie. Nie będzie na to czasu,bo będziecie się cieszyć macierzyństwem i nie będziecie chcialy słuchać takich historii jak moja. Inne tematy będą dla Was interesujące i zdecydowanie mniej przygnębiające. Już zaczęłyście nowy rozdział,a niedługo znikniecie jak Izzy. Tego też Wam zazdroszczę, bo będziecie wolne od tego miejsca.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2694 2541

    Wysłany: 27 sierpnia, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    A co ja mam powiedzieć...

    U Ciebie przynajmniej są szanse, możesz przebadać zarodki i działać dalej. Masz komórki, jest nad czym pracować... Dlatego jestem przekonana,że Ci się uda. Nie trać nadziei.
    Echo ja się nie chce licytować kto z nas ma gorzej, bo serio w ciążę czasem zachodzą te, które mają powiedziane „nigdy pani nie zajdzie”. A ja po prostu wiecznie słyszę że wszystko ze mną ok i stąd moja frustracja
    I tak, zgadzam się, po części czuję się więźniem tego forum. Właściwie mało kto już tu zostaje, wszystkim się w końcu udaje i w wirze życia to normalnie że o nas zapominają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia, 09:42

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2835 1390

    Wysłany: 27 sierpnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem z Wami tak związana, że mam w planach być tu dłuuuuugo. Próbowałam się zaaklimatyzować na wątku ciążowym ale to chyba nie dla mnie.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1264 1262

    Wysłany: 27 sierpnia, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, pomimo tego,że moje starania nietrwały jakoś długo ( w rodzinie na pewno nikt się nie domyśla,że coś było nie tak. Jesteśmy 2lata po ślubie więc to jeszcze taki 'bezpieczny' czas dla domysłów) i nie miałam problemów z zajściem w ciążę tylko z rozwinięciem zarodka to czułam się wrakiem człowieka. To forum mi tak pomogło,a raczej nie forum tylko Wy, ovusiostry :)
    Wiem,że już znikałam nie raz, ale czasem istnieje taka potrzeba jak już głowa za bardzo szwankuje. Tak jak Roszpunka pisała można na każdym etapie przeczytać coś na co się źle zareaguje. Nie zamierzam opuszczać Was całkowicie bo nawet w tych przerwach zastanawiałam się co u Was słychać, a wracając zawsze miałam nadzieję na jakieś pozytywne wieści. Zapewne moje życie zmieni się po przyjściu na świat malucha, nie będę mieć czasu na forum aby być na bieżąco, co na pewno nie będzie znaczyło, że nie myślę o Was moje drogie 😊💗
    Wiem,że sytuacja nie wygląda dobrze.. i aż mnie serce ściska jak sobie pomyślę ile przeszłaś.. wiem także, że musi kiedyś nastąpić koniec tych niepowodzeń. Bardzo na to liczę Echo. Trzymam mocno kciuki 💗
    Elza, Ty też wracaj z naładowanymi bateriami ⚡

    Pinkflower, Echo lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4052 2381

    Wysłany: 27 sierpnia, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Echo ja się nie chce licytować kto z nas ma gorzej, bo serio w ciążę czasem zachodzą te, które mają powiedziane „nigdy pani nie zajdzie”. A ja po prostu wiecznie słyszę że wszystko ze mną ok i stąd moja frustracja
    I tak, zgadzam się, po części czuję się więźniem tego forum. Właściwie mało kto już tu zostaje, wszystkim się w końcu udaje i w wirze życia to normalnie że o nas zapominają.

    Elza, to nie jest żadna licytacja. Napisałam jedynie, że Twoja sytuacja nie jest zupełnie beznadziejna,bo masz nad czym pracować i nie wyczerpałas jeszcze wszystkich możliwości. Staram się dodać Ci otuchy,bo naprawdę wierzę w Twój sukces i nie są to puste słowa. Dla kontrastu przedstawiam swoją perspektywę ale nie po to żeby się z kimkolwiek licytować,a po to żeby pokazać dlaczego tak myślę. Ja na każdym kroku słyszę,że jestem wszystkiemu winna i cieszę się, że chociaż to Cie omija. Odpocznij na wyjeździe, nabierz sił i wróć do walki 🫂❤️ Nawet jak jestem cicho, to jestem tu i bardzo mocno Ci kibicuję.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 27 sierpnia, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, Echo nawet nie wiem co wam napisać. Ja chodze i smędzę a jestem już mamą i nie przeszłam nawet połowy tego co wy. Czasem az jest mi głupio pisać o swoich problemach

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 4308 2258

    Wysłany: 27 sierpnia, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Echo, Elza ja wierzę że w końcu dla Was wyjdzie słońce. Nie może być wiecznie pod górkę. Tylko o jedno Was proszę nie poddawajcie się i nie tracie nadziei 💋

    Ja się dziś niewiele odzywam bo zwyczajnie jakoś mam doła, doła na swoje życie a przede wszystkim starania. Tyle czasu leczenia, prób, brania leków pilnowania wszystkiego i tak jak w zeszłym cyklu kur.. nie pękł. Od wczoraj zaczęłam stymulację gonalem mam tak na wszystko wywalone że aż mi się samej chce ryczeć. Miałam dziś z mężem jechać na budowę i posiedzieć tam z rodzicami albo wziasc się za chwasty w tujach to nie bo przyjedzie bratowa z dzieciakami i zwyczajnie serce mnie ściska że u nas kur... nadal nic 🥺 nie mam już siły na te starania jestem psychicznie zmęczona... chcę chyba dziś pobyć sama z sobą...

    Starania od 2021
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️immunosupresja (equoral i encorton)
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo -łyżeczkowanie
    🔥-17kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔
    Lipiec 2024 ➡️immunosupresja
    05.08.2024 IUI pęcherzyk nie pękł😪
    03.09.2024 IUI ❌️
  • Ewel1991 Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 27 sierpnia, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    dołączam do wątku, chyba łatwiej jest pisać tu niż na grupach o poronieniu. Chęć posiadania dziecka po stracie jest 10000 razy silniejsza niż przed 💔

    Jestem tydzień po poronieniu w 12+0 (ciąża zatrzymana na etapie 8+5 bez żadnych objawów), wcześniej pojawienie się krwiaka który nie był bezpośrednią przyczyną poronienia, to była pierwsza ciąża, długo wyczekiwana. Przeszłam w szpitalu podanie leków i łyżeczkowanie, niestety z materiału podanego do labo było za mało kosmówki aby zrobić szczegółowe badania genetyczne, czekamy czy w histopatologii ostał się jakiś materiał aby zrobić chociaż podstawowe 🤞🏻

    Trzymam za Was wszystkie kciuki, ja planuje podstawowe badania genetyczne i immunologiczne u siebie, a cel jest taki żeby w grudniu być w ciąży 🤰🏻 ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia, 15:13

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1193 1027

    Wysłany: 27 sierpnia, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka, że każda z nas na pewnym etapie miała już tego wszystkiego dość i czuła że nigdy nie będzie dobrze, czuła się wybrakowana i gorsza od innych kobiet. Czujemy że te cały leczenie, przyjmowanie kolejnych substancji nic nie da, a i tak dalej to robimy....bo może jednak mamy w sobie jakąś nadzieję. No i niestety będąc na forum wśród takiej ilości kobiet i ich historii porównywanie się do innych jest "normalne".
    Ja przyznam wam się, że wczoraj będąc u lekarza po prostu się popłakałam, bo kolejny raz wszystko na nie, kolejny raz kierowanie do kogoś innego. Po prostu już nie wytrzymałam, że cały czas nie wiem co mam robić dalej a lekarze tylko umywają rączki.
    Takie jest po prostu nasze życie po stratach ☹️

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 4308 2258

    Wysłany: 27 sierpnia, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już chyba taka bezsilność że choćbyśmy stanęły na głowie to zawsze są jakieś przeciwności...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia, 16:31

    Starania od 2021
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️immunosupresja (equoral i encorton)
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo -łyżeczkowanie
    🔥-17kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔
    Lipiec 2024 ➡️immunosupresja
    05.08.2024 IUI pęcherzyk nie pękł😪
    03.09.2024 IUI ❌️
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1763 1454

    Wysłany: 27 sierpnia, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia, w sobotę.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 4052 2381

    Wysłany: 27 sierpnia, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Prawda jest taka, że każda z nas na pewnym etapie miała już tego wszystkiego dość i czuła że nigdy nie będzie dobrze, czuła się wybrakowana i gorsza od innych kobiet. Czujemy że te cały leczenie, przyjmowanie kolejnych substancji nic nie da, a i tak dalej to robimy....bo może jednak mamy w sobie jakąś nadzieję. No i niestety będąc na forum wśród takiej ilości kobiet i ich historii porównywanie się do innych jest "normalne".
    Ja przyznam wam się, że wczoraj będąc u lekarza po prostu się popłakałam, bo kolejny raz wszystko na nie, kolejny raz kierowanie do kogoś innego. Po prostu już nie wytrzymałam, że cały czas nie wiem co mam robić dalej a lekarze tylko umywają rączki.
    Takie jest po prostu nasze życie po stratach ☹️

    Znam to uczucie bezsilności, doskonale wiem jak się poczułaś 😔💔 Czy będziesz szukać innego lekarza?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1264 1262

    Wysłany: 27 sierpnia, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Magdanka, mieszkasz w takim dużym mieście i nie ma tam żadnego godnego lekarza? 😔

    Roszpunko, wypadło mi z głowy, pewnie pisałaś. Ostatnio mam mózg jak kalafior, nie pamiętam po co gdzieś idę lub co przed chwilą zrobiłam

    Witaj Ewel1991, przykro mi z powodu Twojej straty. Masz już jakieś konkretne badania zalecone żeby zrobić? Czy sama na własną rękę szukasz jakie badania warto wykonać

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9955

    Wysłany: 27 sierpnia, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Elza doskonale Cię rozumiem. Ja też uważam się za zepsutą. I każda z nas ma prawo do takich wniosków czy emocji. Najgorsze jest brak przyczyny. Bijesz się z koniem. Masz zarodki, które czekają na Ciebie. Ale pewnie boisz się transferów. Bo zarodki z jakiegoś powodu się nie zagnieżdżają.
    Życzę Ci udanego urlopu ☀️

    Witaj Ewel. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 🥺

‹‹ 1154 1155 1156 1157 1158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ