X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 9 listopada 2023, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do Was dziewczynki po całym dniu biegania po lekarzach. Internistka (już czwarta z kolei) stwierdziła, że dostałam za słaby i niewłaściwy antybiotyk. Wyniki morfologii wskazują na infekcję, ale nie podoba jej się mój kaszel i to co słyszy w płucach. RTG wyszło dobrze,ale to za mało,więc wysłala mnie na tomografię klatki piersiowej oraz dodatkowo na badanie krwi na krztusiec 🙈 wszystko super, ale opis tomografii do 30dni, a krew na krzytusiec 5-7 dni roboczych... Jestem chora już prawie miesiąc i końca nie widać 🙈

    PS. dzisiaj mój 36 dzień cyklu. @ nie widać. Zaraz będę musiała pójść do gina żeby ją wywołać 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2023, 17:58

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 9 listopada 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Powiem Wam dziewczyny, że moja @ wyglada zupełnie inaczej niż kiedyś. To są praktycznie same skrzepy. Czy powinnam się tym martwić?

    Moim zdaniem to normalne, że wygląda inaczej niż wcześniej, ale jeśli tych skrzepów jest niepokojąco dużo, to skonsultowałabym to z ginekologiem. Może warto byłoby kiedyś rozważyć histeroskopię

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 9 listopada 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj się przeraziłam w toalecie, bo mój mocz jest koloru oczojebnego żółtego 😂 myślę sobie co to za anomalia i zaczęłam przeszukiwać internet i okazuje się, że to chyba przez witaminy z grupy B, bo właśnie zaczęłam brać z ostrovitu ten kompleks. Wy też tak miałyście? 😁

    Haha też tak miałam jak przez chwilę brałam taki kompleks witamin z gruby B 😂 szybko googlowałam dlaczego tak jest 😂 nie masz się czym martwić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2023, 18:05

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 9 listopada 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja miałam taka reakcje naczynioruchowa.
    Nagle dostawałam wypieków na twarzy, piekącej pokrzywki na całym ciele, szczególnie stawy: kolana, łokcie. Wyglądałam jak burak przez dobre pół h.
    Za pierwszym razem myślałam ze to jakiś wstrząs anafilaktyczny. Ale tętno miałam Ok, zero mdłości, biegunek itd.
    I rzeczywiście jak się przedawkuje bodajże B3, to właśnie dochodzi do takich spontanicznych rozszerzeń naczyń.
    Ojezu jakie to było uciążliwe i zawstydzające. Odstawiłam ten kompleks i jak ręka odjął.. a w tym tyg znowu zaczęłam łykać, dla sprawdzenia i dzisiaj już buzie bordowa miałam.

    O rany, to brzmi naprawdę poważnie! A wydawałoby się, że to "tylko" witaminy 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2902 2865

    Wysłany: 9 listopada 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Wracam do Was dziewczynki po całym dniu biegania po lekarzach. Internistka (już czwarta z kolei) stwierdziła, że dostałam za słaby i niewłaściwy antybiotyk. Wyniki morfologii wskazują na infekcję, ale nie podoba jej się mój kaszel i to co słyszy w płucach. RTG wyszło dobrze,ale to za mało,więc wysłala mnie na tomografię klatki piersiowej oraz dodatkowo na badanie krwi na krztusiec 🙈 wszystko super, ale opis tomografii do 30dni, a krew na krzytusiec 5-7 dni roboczych... Jestem chora już prawie miesiąc i końca nie widać 🙈

    PS. dzisiaj mój 36 dzień cyklu. @ nie widać. Zaraz będę musiała pójść do gina żeby ją wywołać 🙈
    O tym krztusccu tez ci pisałam kilka dni temu..
    ale oby to nie było to

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 9 listopada 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    O tym krztusccu tez ci pisałam kilka dni temu..
    ale oby to nie było to

    Pamiętam 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1375 1202

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Na wstępie lekarz od razu przepraszał za to, że źle pobrał materiał do badania genetycznego. Mówił że się starał i wysłał tego dużo i nie wie dlaczego tak się stało, no więc ok już mu to wybaczyłam i nie byłam zła. W USG wszystko dobrze, nie ma żadnych resztek, jajniki typowo policystyczne z licznymi pęcherzykami. Pokazałam mu moje wyniki trombofilii i powiedział, że mutacja Pai hetero daje podstawy do clexanu z refundacją i taki będzie wypisywał.
    Zapytałam go o dalszą diagnostykę, to stwierdził że trombofilia i zespół antyfosfolipidowy wystarczą, więcej nie ma co badać. Powiedzial, że już od przyszłego cyklu można zaczynać ponowne starania i bardzo się zdziwił jak powiedziałam, że chciałabym jeszcze poczekać bo myślę, że to jeszcze nie wszystko z diagnostyki. O żadnym immunologu nie wspomniał, nic o histeroskopii, drożności, a kilka razy pytałam czy proponuje coś jeszcze. Poleciał schematem i nic więcej nie ma do zaproponowania. Czyli więcej wiem z forum co mam dalej robić.

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 9 listopada 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Ja już po wizycie. Na wstępie lekarz od razu przepraszał za to, że źle pobrał materiał do badania genetycznego. Mówił że się starał i wysłał tego dużo i nie wie dlaczego tak się stało, no więc ok już mu to wybaczyłam i nie byłam zła. W USG wszystko dobrze, nie ma żadnych resztek, jajniki typowo policystyczne z licznymi pęcherzykami. Pokazałam mu moje wyniki trombofilii i powiedział, że mutacja Pai hetero daje podstawy do clexanu z refundacją i taki będzie wypisywał.
    Zapytałam go o dalszą diagnostykę, to stwierdził że trombofilia i zespół antyfosfolipidowy wystarczą, więcej nie ma co badać. Powiedzial, że już od przyszłego cyklu można zaczynać ponowne starania i bardzo się zdziwił jak powiedziałam, że chciałabym jeszcze poczekać bo myślę, że to jeszcze nie wszystko z diagnostyki. O żadnym immunologu nie wspomniał, nic o histeroskopii, drożności, a kilka razy pytałam czy proponuje coś jeszcze. Poleciał schematem i nic więcej nie ma do zaproponowania. Czyli więcej wiem z forum co mam dalej robić.

    Magdanka, dobrze rozumiem Twoje odczucia po Tej wizycie. Jestem mimo wszystko zaskoczona jego podejściem, bo każdy inny lekarz zleca już pełną diagnostykę po drugim poronieniu i nikt nie ogranicza się do tych dwóch badań, które on wymienił. Bardzo mi przykro, że nie tylko przez niego nie masz zbadanego zarodka ale dodatkowo nie podchodzi do Twojego przypadku poważnie :( i jeszcze jest zdziwiony, że nie chcesz starać się bez pełnej diagnosyki... Gdzie będziesz szukać lekarza? Planujesz może wybrać się do kliniki leczernia niepłodności?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2023, 20:59

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3238 1680

    Wysłany: 9 listopada 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Ja już po wizycie. Na wstępie lekarz od razu przepraszał za to, że źle pobrał materiał do badania genetycznego. Mówił że się starał i wysłał tego dużo i nie wie dlaczego tak się stało, no więc ok już mu to wybaczyłam i nie byłam zła. W USG wszystko dobrze, nie ma żadnych resztek, jajniki typowo policystyczne z licznymi pęcherzykami. Pokazałam mu moje wyniki trombofilii i powiedział, że mutacja Pai hetero daje podstawy do clexanu z refundacją i taki będzie wypisywał.
    Zapytałam go o dalszą diagnostykę, to stwierdził że trombofilia i zespół antyfosfolipidowy wystarczą, więcej nie ma co badać. Powiedzial, że już od przyszłego cyklu można zaczynać ponowne starania i bardzo się zdziwił jak powiedziałam, że chciałabym jeszcze poczekać bo myślę, że to jeszcze nie wszystko z diagnostyki. O żadnym immunologu nie wspomniał, nic o histeroskopii, drożności, a kilka razy pytałam czy proponuje coś jeszcze. Poleciał schematem i nic więcej nie ma do zaproponowania. Czyli więcej wiem z forum co mam dalej robić.

    Kurde, to jest schemat na po 1 poronieniu 😞 wydaje mi się, że niektórzy lekarze są zamknięci na immunologię bo te badania są w miarę nowe.
    Domyślam się, że będziesz szukać kogoś innego?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3238 1680

    Wysłany: 9 listopada 2023, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Magdanka, dobrze rozumiem Twoje odczucia po Tej wizycie. Jestem mimo wszystko zaskoczona jego podejściem, bo każdy inny lekarz zleca już pełną diagnostykę po drugim poronieniu i nikt nie ogranicza się do tych dwóch badań, które on wymienił. Bardzo mi przykro, że nie tylko przez niego nie masz zbadanego zarodka ale dodatkowo nie podchodzi do Twojego przypadku poważnie :( i jeszcze jest zdziwiony, że nie chcesz starać się bez pełnej diagnosyki... Gdzie będziesz szukać lekarza? Planujesz może wybrać się do kliniki leczernia niepłodności?

    Echo, bo może masz taką wiedzę. Rozumiem, że same 2 poronienia to "za mało" żeby mieć refundację na heparynę?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1375 1202

    Wysłany: 9 listopada 2023, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Kurde, to jest schemat na po 1 poronieniu 😞 wydaje mi się, że niektórzy lekarze są zamknięci na immunologię bo te badania są w miarę nowe.
    Domyślam się, że będziesz szukać kogoś innego?
    Mi po pierwszym poronieniu nikt nie zlecał kompletnie nic, słyszałam tylko 'tak się zdarza i proszę starać się dalej'. Natomiast po drugim poronieniu przewinęłam się przez kilku lekarzy w dwóch szpitalach plus mój prowadzący i każdy mówił tylko o kariotypach, badaniach zarodka, trombofilii i zespole antyfosfolipidowym. Od żadnego nie słyszałam o immunologii czy histeroskopii. Czytałam że takie są zalecenia według ich stowarzyszenia ginekologów i położników i większość leci tym właśnie schematem. Naprawdę chyba trzeba dobrze trafić na lekarza, który ma dużą wiedzę o suplementacji i całej diagnostyce.
    Oczywiście będę szukać innego lekarza, bo chce żeby mnie nakierował co dalej mam robić, ale to w przyszłym roku. Na ten moment nie potrzebuje więcej wizyt 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 10 listopada 2023, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Echo, bo może masz taką wiedzę. Rozumiem, że same 2 poronienia to "za mało" żeby mieć refundację na heparynę?

    Tak, muszą być wskazania na podstawie wyników badań

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 10 listopada 2023, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Mi po pierwszym poronieniu nikt nie zlecał kompletnie nic, słyszałam tylko 'tak się zdarza i proszę starać się dalej'. Natomiast po drugim poronieniu przewinęłam się przez kilku lekarzy w dwóch szpitalach plus mój prowadzący i każdy mówił tylko o kariotypach, badaniach zarodka, trombofilii i zespole antyfosfolipidowym. Od żadnego nie słyszałam o immunologii czy histeroskopii. Czytałam że takie są zalecenia według ich stowarzyszenia ginekologów i położników i większość leci tym właśnie schematem. Naprawdę chyba trzeba dobrze trafić na lekarza, który ma dużą wiedzę o suplementacji i całej diagnostyce.
    Oczywiście będę szukać innego lekarza, bo chce żeby mnie nakierował co dalej mam robić, ale to w przyszłym roku. Na ten moment nie potrzebuje więcej wizyt 🙂

    Wszystko zależy od lekarza. Wielu nie radzi sobie z "niepowodzeniami ginekologiczno-poloznicznymi", więc nawet się nie starają cokolwiek w tym temacie zmienić i nie doszkalają się w tym temacie. Największa widzę i doświadczenie mają w tym zakresie lekarze pracujący w klinikach leczenia niepłodności i właśnie takiego lekarza Ci polecam. Nie musisz iść bezpośrednio do kliniki, bo oni często przyjmują w kilku miejscach, w tym w gabinetach prywatnych. Najłatwiej to sprawdzic na znanym lekarzu 😊

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2023, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Syska, skrzepy mogą się pojawiać np podczas przewagi estrogenowej, jak są miesniaki w macicy.
    Jak wstajesz po dłuższej przerwie np po nocy, są naturalne.

    To prawda witaminy z gr B dają mocno żółty mocz 😊

    Diagnostyka poronien leży i kuleje.
    Przykre jest to, że tak ślepo patrzą w jakieś wytyczne zamiast samym czytań doniesienia naukowe i wyciągać wnioski.

  • Moni89 Ekspertka
    Postów: 131 104

    Wysłany: 10 listopada 2023, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Mi po pierwszym poronieniu nikt nie zlecał kompletnie nic, słyszałam tylko 'tak się zdarza i proszę starać się dalej'. Natomiast po drugim poronieniu przewinęłam się przez kilku lekarzy w dwóch szpitalach plus mój prowadzący i każdy mówił tylko o kariotypach, badaniach zarodka, trombofilii i zespole antyfosfolipidowym. Od żadnego nie słyszałam o immunologii czy histeroskopii. Czytałam że takie są zalecenia według ich stowarzyszenia ginekologów i położników i większość leci tym właśnie schematem. Naprawdę chyba trzeba dobrze trafić na lekarza, który ma dużą wiedzę o suplementacji i całej diagnostyce.
    Oczywiście będę szukać innego lekarza, bo chce żeby mnie nakierował co dalej mam robić, ale to w przyszłym roku. Na ten moment nie potrzebuje więcej wizyt 🙂

    U mnie jest podobnie.

    Lekarz po 2 poronieniu zlecił badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego, polecił zbadać kariotypy i kilka podstawowych badań typu TSH .
    I tyle...
    Część np. Kiry zbadam sobie na własną rękę.
    Teraz czekam na wyniki kariotypów.

    I chyba będę szukała innego lekarza, może właśnie w klinikach leczenia niepłodności.

    Starania 2023:
    I ciąża- poronienie 6.03- 7 tydz. (zabieg łyżeczkowania)
    II ciąża- poronienie 7.10 - 6 tydz.

    Mięśniaki macicy (śródścienne)
  • Moni89 Ekspertka
    Postów: 131 104

    Wysłany: 10 listopada 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Tak, witamina B barwi te siuski na taki żółty, ze wyglądają jak te sosy z chińczyka xD
    A ja wam powiem lepsza historie, przedawkowałam wit B. Brałam wg zaleceń lekarza i to ta metylowana. I ją przedawkowalam 🙈 żaden lekarz się nie skapnal, a byłam z tym u kilku. Dopiero koleżanka w pracy sobie coś ze studiów przypomniała i miała racje 🙈

    Ja mam za dużo Wit D (113 )🙈 fakt, że biorę ją kilka lat. Ale większość społeczeństwa ma niedobór a u mnie za dużo... także odstawiłam suple z Wit D.
    Brałam prenatal uno, zmieniłam na acti folin.

    Starania 2023:
    I ciąża- poronienie 6.03- 7 tydz. (zabieg łyżeczkowania)
    II ciąża- poronienie 7.10 - 6 tydz.

    Mięśniaki macicy (śródścienne)
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3238 1680

    Wysłany: 10 listopada 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Mi po pierwszym poronieniu nikt nie zlecał kompletnie nic, słyszałam tylko 'tak się zdarza i proszę starać się dalej'. Natomiast po drugim poronieniu przewinęłam się przez kilku lekarzy w dwóch szpitalach plus mój prowadzący i każdy mówił tylko o kariotypach, badaniach zarodka, trombofilii i zespole antyfosfolipidowym. Od żadnego nie słyszałam o immunologii czy histeroskopii. Czytałam że takie są zalecenia według ich stowarzyszenia ginekologów i położników i większość leci tym właśnie schematem. Naprawdę chyba trzeba dobrze trafić na lekarza, który ma dużą wiedzę o suplementacji i całej diagnostyce.
    Oczywiście będę szukać innego lekarza, bo chce żeby mnie nakierował co dalej mam robić, ale to w przyszłym roku. Na ten moment nie potrzebuje więcej wizyt 🙂

    To może ja coś przekręciłam 😔
    Po pierwszym poronieniu to ja nawet w te teksty trochę uwierzyłam "Ze tak się zdarza". Pewnie w jakimś % tak jest.
    Rozumiem, że masz dość wizyt :/ będziesz miała teraz czas na research. Może tu na forum jest jakiś watek albo ktos kogoś poleci.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3238 1680

    Wysłany: 10 listopada 2023, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Tak, muszą być wskazania na podstawie wyników badań

    Ok, rozumiem

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3238 1680

    Wysłany: 10 listopada 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    @Syska, skrzepy mogą się pojawiać np podczas przewagi estrogenowej, jak są miesniaki w macicy.
    Jak wstajesz po dłuższej przerwie np po nocy, są naturalne.

    To prawda witaminy z gr B dają mocno żółty mocz 😊

    Diagnostyka poronien leży i kuleje.
    Przykre jest to, że tak ślepo patrzą w jakieś wytyczne zamiast samym czytań doniesienia naukowe i wyciągać wnioski.

    Byłam ostatnio na USG i na szczęście w macicy czysto.
    Właściwie to tak mam te skrzepy po dłuższym czasie jak wstanę od pracy a pracuje przy biurku.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3238 1680

    Wysłany: 10 listopada 2023, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni89 wrote:
    U mnie jest podobnie.

    Lekarz po 2 poronieniu zlecił badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego, polecił zbadać kariotypy i kilka podstawowych badań typu TSH .
    I tyle...
    Część np. Kiry zbadam sobie na własną rękę.
    Teraz czekam na wyniki kariotypów.

    I chyba będę szukała innego lekarza, może właśnie w klinikach leczenia niepłodności.

    Moni, również trzymam kciuki za znalezienie dobrego lekarza 🤞😘

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
‹‹ 561 562 563 564 565 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ