X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2896 2863

    Wysłany: 15 listopada 2023, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Hahaha o mamo 🙈 na lodówkę sobie powieś, ustaw przypomnienie żebyś nie zapomniała 🤣
    Chyba tak zrobię. Bo prawie zapomniałam o wczorajszym stand upie, bo bilety kupowałam w lutym xD

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 15 listopada 2023, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wbijamy takie eventy w kalendarz Googla który między sobą udostępniamy, a bilety zawsze wisza na tablicy u męża w pokoju 😂.

    Elza1234, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 15 listopada 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, jak się czujecie? Mam nadzieję, że lepiej niż ja 🙈 Wykluczono już krztusiec, zapalenie płuc, grypę, covid, rsv, odmę i zapalenie opłucnej. Byłam u pulmonologa, który zlecił dalszą diagnostykę, więc czekam na wyniki. Mam jednak nadzieję, że po prostu to wszystko zaraz się skończy i poczuję się wreszcie lepiej. Dzisiaj jest 42 dc, czuję się jak g. Psychicznie nie daję rady. Czuję, że przegrałam życie.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 15 listopada 2023, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Hej dziewczynki, jak się czujecie? Mam nadzieję, że lepiej niż ja 🙈 Wykluczono już krztusiec, zapalenie płuc, grypę, covid, rsv, odmę i zapalenie opłucnej. Byłam u pulmonologa, który zlecił dalszą diagnostykę, więc czekam na wyniki. Mam jednak nadzieję, że po prostu to wszystko zaraz się skończy i poczuję się wreszcie lepiej. Dzisiaj jest 42 dc, czuję się jak g. Psychicznie nie daję rady. Czuję, że przegrałam życie.
    A jeśli jest to jakaś alergia lub astma u Ciebie? Aktualnie jest taka pogoda, że tych zawodników pleśni, grzybów i innych g. Jest cała masa. U dzieci siostry leczyli astmę, która okazała się alergia. A też miały młode mocny i ostry kaszel, nie wspomnę o co chwilowym chorowaniu.
    Myślałaś o tym by iść do lekarza po luteinę na wywołanie?

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 15 listopada 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    A jeśli jest to jakaś alergia lub astma u Ciebie? Aktualnie jest taka pogoda, że tych zawodników pleśni, grzybów i innych g. Jest cała masa. U dzieci siostry leczyli astmę, która okazała się alergia. A też miały młode mocny i ostry kaszel, nie wspomnę o co chwilowym chorowaniu.
    Myślałaś o tym by iść do lekarza po luteinę na wywołanie?

    Mam styredy, które są na astmę oskrzelową. Trochę pomogły, ale cały czas jestem w trakcie leczenia.

    Co do @, to umówiłam wizytę na najbliższy piątek. Nie widzę sensu dłużej z tym zwlekać.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 15 listopada 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Mam styredy, które są na astmę oskrzelową. Trochę pomogły, ale cały czas jestem w trakcie leczenia.

    Co do @, to umówiłam wizytę na najbliższy piątek. Nie widzę sensu dłużej z tym zwlekać.
    Masakra co cię tam może tyrać, jakby ostatnio twój organizm już i tak nie dostał po D. A nie wspominając już o psychice. Przytulam.❤️ Z całych sił.

    Echo lubi tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 15 listopada 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Masakra co cię tam może tyrać, jakby ostatnio twój organizm już i tak nie dostał po D. A nie wspominając już o psychice. Przytulam.❤️ Z całych sił.

    Dziękuję 🥺❤️ Jest mi okropnie ciężko. Do tego zostałam odrzucona w kolejnych rekrutacjach... Muszę znaleźć siłę żeby dalej szukać, ale obecnie nie mam siły nawet wstać z łóżka 😔 jestem zerem

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 15 listopada 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    My wbijamy takie eventy w kalendarz Googla który między sobą udostępniamy, a bilety zawsze wisza na tablicy u męża w pokoju 😂.

    My też wszytko wrzucamy w kalendarz Google. Nie wiem jak bez tego funkcjonowac 😅

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 15 listopada 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję 🥺❤️ Jest mi okropnie ciężko. Do tego zostałam odrzucona w kolejnych rekrutacjach... Muszę znaleźć siłę żeby dalej szukać, ale obecnie nie mam siły nawet wstać z łóżka 😔 jestem zerem
    Zerem nie jesteś i nigdy nie byłaś, jesteś silną babką. A na nas zawsze możesz liczyć.
    Każda z nas też wie jak to jest czuć się do du. i jak 💩, mnie w pewnym momencie do życia motywował tylko pies. A z łóżka też potrafił wywalić mnie tylko on bo już mu się nudziło.
    Trzymam za Ciebie kciuki, a niepowodzenia położnicze nigdy nie będą Cię weryfikować, jesteś wspaniałą kobietą.
    A jak masz ochotę leżeć, to leżeć, czasami taka forma odpoczynku też jest potrzebna.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 15 listopada 2023, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo 🥺 nie możesz tak o sobie myśleć, że jesteś zerem. Jesteś wspaniałą, wartościową kobietą. Życie Cię tyra teraz ostro, to fakt. Ale podniesiesz się z tego jeszcze silniejsza. Czy to dobry pomysł, żebyś teraz szukała pracy? Wiem, że to Cię bardzo przytłacza, ale teraz to chyba nie jest dobry moment 🥺

    Przytulam Cię bardzo mocno ❤️🫂

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 15 listopada 2023, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie, to wiele znaczy 🥺❤️ ja po prostu nie mogę zrozumieć dlaczego... Co się stało, że znalazłam się w tym miejscu? Co zrobiłam źle? Kiedyś byłam pewna siebie, wesoła, radosna, zawsze było mnie pełno. Miałam super pracę, plany i marzenia, które realizowałam. Nie było dla mnie rzeczy niemożliwych, nigdy się nie poddawałam. A teraz? Zupełnie wypadłam... Nie mam nic i zupełnie nie wiem co zrobić żeby to zmienić 😔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • alauda Autorytet
    Postów: 2951 2102

    Wysłany: 16 listopada 2023, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, przechodzisz bardzo ciężki okres. Do tego choroba, osłabienie mają wpływ na Twoje samopoczucie Rozumiem Cię, bo kiedyś byłam w podobnym stanie i nie wiedziałam co się ze mna dzieje. Ja wtedy zamknęłam pewien rozdział w zyciu, zmieniłam miejsce zamieszkania i stopniowo dochodziłam do siebie. Nie namawiam Cię do tego, bo wiem, że nie zawsze ma się taką możliwość. Ale może spróbowałabyś jakieś terapii? Może to pomogło?
    Martwię się o Ciebie :(

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 16 listopada 2023, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję za wsparcie, to wiele znaczy 🥺❤️ ja po prostu nie mogę zrozumieć dlaczego... Co się stało, że znalazłam się w tym miejscu? Co zrobiłam źle? Kiedyś byłam pewna siebie, wesoła, radosna, zawsze było mnie pełno. Miałam super pracę, plany i marzenia, które realizowałam. Nie było dla mnie rzeczy niemożliwych, nigdy się nie poddawałam. A teraz? Zupełnie wypadłam... Nie mam nic i zupełnie nie wiem co zrobić żeby to zmienić 😔

    Echo, wiem jak to jest tak się czuć 🥺
    Za dużo tych złych rzeczy w Twoim życiu i wszystko naraz. Organizm Ci się zbuntował. Jest mi okrutnie przykro i przytulam Cię jak tylko mogę 😭🫂
    Skupiam na Tobie pozytywne mysli i mam nadzieję, że los się obróci dla Ciebie na dobre 🫂🫂🫂❤

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 16 listopada 2023, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Wczoraj pierwszy raz od x czasu zajrzałam w kalendarz, żeby wiedzieć kiedy @ się spodziewać. Wczoraj 11 dpo ale mocno subiektywne, nawet nie wiem czy miałam owulację. No ale już przeszła mi po głowie myśl, żeby zrobić dziś rano test. I razem z tą myślą pojawiła się od razu następna, że jak pomyślałam o teście, to na bank dostanę jutro plamień. I co? Są plamienia 🙈 przynajmniej testu nie zmarnowałam.
    Miłego dnia ☀️

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 16 listopada 2023, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję za wsparcie, to wiele znaczy 🥺❤️ ja po prostu nie mogę zrozumieć dlaczego... Co się stało, że znalazłam się w tym miejscu? Co zrobiłam źle? Kiedyś byłam pewna siebie, wesoła, radosna, zawsze było mnie pełno. Miałam super pracę, plany i marzenia, które realizowałam. Nie było dla mnie rzeczy niemożliwych, nigdy się nie poddawałam. A teraz? Zupełnie wypadłam... Nie mam nic i zupełnie nie wiem co zrobić żeby to zmienić 😔
    Nie zrobiłaś nic złego. Są rzeczy na które nie mamy wpływu, ale nie jesteś w tym złym świecie sama. Tak jak dziewczyny pisały, może potrzebujesz wsparcia profesjonalisty? Ewentualnie wyjście do ludzi, zajęcia dodatkowe, spotkania. Jest wiele inicjatyw dla kobiet, co prawda u mnie w Poznaniu, ale myślę że. Krakowie też będzie coś takiego. Kobiety założyły miejsce spotkań, tam jest możliwość konsultacji darmowych z psychologami, dietetykami, ogólnie możliwość spotkania, pogadania. Wiem, jak źle brzmi gdy się źle czujesz byś wyszła do ludzi. Ale czasami trzeba znaleźć motywację by zrobić mały krok do przodu. A ta motywacją są czasami inni. ❤️
    Wszystkie problemy same nie miną, ale może znajdziesz w sobie na nowo pasje i coś co kochasz?

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 16 listopada 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od wczoraj południa jakiś rozstrój żołądka cokolwiek zjem kończy się biegunka. Wczoraj wieczorem było bardzo źle :( przez noc ok I teraz od rana znowu a jeszcze nic nie jadłam. Na badania nie pojechaliśmy 😐

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 16 listopada 2023, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Ja mam od wczoraj południa jakiś rozstrój żołądka cokolwiek zjem kończy się biegunka. Wczoraj wieczorem było bardzo źle :( przez noc ok I teraz od rana znowu a jeszcze nic nie jadłam. Na badania nie pojechaliśmy 😐
    Miałam to samo w październiku, chwyciło mnie rano w czwartek i trzymało do piątku wieczora, a do niedzieli zdychałam. Pogoda nam dowala. Raz ciepło, raz zimno, i te wirusy grzyby i bakterie mają idealne pole do popisu.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 16 listopada 2023, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Miałam to samo w październiku, chwyciło mnie rano w czwartek i trzymało do piątku wieczora, a do niedzieli zdychałam. Pogoda nam dowala. Raz ciepło, raz zimno, i te wirusy grzyby i bakterie mają idealne pole do popisu.

    Masakra :/ brałaś coś szczególnego wtedy ?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 16 listopada 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Masakra :/ brałaś coś szczególnego wtedy ?
    Nic, ale dwa dni leżałam jak zabita. I jadłam suchary 🥲. Ale już dawno mnie też tak z kapci nie wywaliło. Ale październik miałam ogólnie kijowy, bo zaczęło się od tego, że jak wyszłam z samolotu, strasznie mnie bolały migdałki i węzły chłonne i ogólnie wyszło, że mam anginę, ale poza tym bólem nic mi więcej nie dolegało. Przeszło w ciągu 3 dni, dwa tygodnie później znowu ból gardła ale przeszło, a skończyło się jelitowka tydzień później. Gdzieś organizm się bronił i w końcu chyba w końcu patogeny znalazły jakiś słabszy punkt 🫠...

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3716 3830

    Wysłany: 16 listopada 2023, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj umieram z bólu głowy potem zastaję sama z młodymi. Dam im bajki i będę umierać. Trudno robotem nie jestem.

    Ogólnie powiem wam że od wczoraj pierwszy raz od wielu miesięcy mam prawdziwą nadzieję że może się uda ... Jeżeli mam dobrą owulację a lekarz obiecal ze podkręci ją jak może to może....
    Nawet nie chcę myśleć bo z takich myśli potem jest boleśniejsze rozczarowanie

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ