X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • alauda Autorytet
    Postów: 2947 2099

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    jak jak zwykle w kuchni. Ogarnełam posiłki na cały weekend, więc jutro będę miała spokój. Jeszcze przygotowałam kilka rzeczy pod mrożenie więc kiedy nie będzie sił na gotowanie, wystarczy wyjąć coś z zamrażarki. Padam.

    Butterfly, ja mam wizytę w przyszłym tygodniu. Planuję, żeby to była już wizyta przed rozpoczęciem procedury, z rozpisaniem stymulacji itp.
    Jeszcze nie zrobiliśmy badań, ale zapisałam małża na badanie nasienia w przyszłym tygodniu, więc od razu zrobi wirusulogię a ja chyba zrobię, jak będę na wizycie w klinice.
    Najchętniej zrobiłabym je dopiero po świętach, ale niby na chlamydię czeka się nawet dwa tygodnie i wtedy jest ryzyko, że nie będziemy mieć badań na czas. Ale hmm... z tego mi się kojarzy az tak długo nigdy na te wyniki nie czekaliśmy. Gdzieś z tyłu głowy mam, że co jeśli się udało? Wydamy 1000zł na badania, które nie sa potrzebne:)
    Mieliśmy tak w marcu - zrobiliśmy badania przed iui a za dwa dni na teście pojawiły się dwie kreski.

    Izzy, ale to juz zleciało.... trzeci trymestr to juz praktycznie końcówka :) Wyprawkę ogarniesz, na pewno przygotujesz sie na tip top a z bobasem też dasz radę. A planujesz iść do jakiejś szkoły rodzenia albo chodzisz do położnej?
    Polecam, żeby nie czekać z zakupem nebulizatora czy odsysacza kataru. Niektórzy czekają, a jak maleństwo zachoruje, a wtedy jest panika, żeby kupić jak najszybciej. A gwarantuje Ci, że te dwie rzeczy na pewno Wam się przydadzą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2023, 13:22

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2947 2099

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Kiedyś czytałam pamiętnik Echo - widziałam, że są co raz bliżej in vitro :) wręcz są chyba w trakcie już

    To nie Echo, to Lia. Echo nie pisze pamiętnika - tak mi sie wydaje.

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2947 2099

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, ile jajek wyprodukowałaś? :)

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Hej Dziewczyny,

    jak jak zwykle w kuchni. Ogarnełam posiłki na cały weekend, więc jutro będę miała spokój. Jeszcze przygotowałam kilka rzeczy pod mrożenie więc kiedy nie będzie sił na gotowanie, wystarczy wyjąć coś z zamrażarki. Padam.

    Butterfly, ja mam wizytę w przyszłym tygodniu. Planuję, żeby to była już wizyta przed rozpoczęciem procedury, z rozpisaniem stymulacji itp.
    Jeszcze nie zrobiliśmy badań, ale zapisałam małża na badanie nasienia w przyszłym tygodniu, więc od razu zrobi wirusulogię a ja chyba zrobię, jak będę na wizycie w klinice.
    Najchętniej zrobiłabym je dopiero po świętach, ale niby na chlamydię czeka się nawet dwa tygodnie i wtedy jest ryzyko, że nie będziemy mieć badań na czas. Ale hmm... z tego mi się kojarzy az tak długo nigdy na te wyniki nie czekaliśmy. Gdzieś z tyłu głowy mam, że co jeśli się udało? Wydamy 1000zł na badania, które nie sa potrzebne:)
    Mieliśmy tak w marcu - zrobiliśmy badania przed iui a za dwa dni na teście pojawiły się dwie kreski.

    Izzy, ale to juz zleciało.... trzeci trymestr to juz praktycznie końcówka :) Wyprawkę ogarniesz, na pewno przygotujesz sie na tip top a z bobasem też dasz radę. A planujesz iść do jakiejś szkoły rodzenia albo chodzisz do położnej?
    Polecam, żeby nie czekać z zakupem nebulizatora czy odsysacza kataru. Niektórzy czekają, a jak maleństwo zachoruje, a wtedy jest panika, żeby kupić jak najszybciej. A gwarantuje Ci, że te dwie rzeczy na pewno Wam się przydadzą :)
    Zapisałam się do szkoły rodzenia ale dopiero na luty. Tak się zastanawiam czy ja zdążę ukończyć 😅 te dwa sprzęty mam na liście, co do odsysacza kataru to mam dylemat bo wszyscy polecają ten do odkurzacza a ja mam tylko bezprzewodowy i do niego nie będzie pasował 😅

    Podziwiam cię za twoją organizacje! Mi się czasem kanapki nie chce zrobić a ty już cały weekend ogarnęłas i jeszcze zapasy 🤩
    Ją na wyniki chlamydii czekałam tydzień ale nigdy nie wiadomo raz może być szybciej a raz później. Kiedy testujesz?

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    To nie Echo, to Lia. Echo nie pisze pamiętnika - tak mi sie wydaje.
    Tak, dokładnie. Niestety u Lii brak dobrych wieści :(

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9468 10037

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja też nie :) to będzie po prostu dodatkowa wigilia. 1sza jemy u rodziny męża. A w 1szy dzień świąt wyjeżdżamy do mojej rodziny :)
    Aaa rozumiem. No to może być ciekawe 😁 i chętnie chyba kiedyś bym tak spróbowała z mężem, ale chyba dzień przed 😁

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9468 10037

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Kiedyś czytałam pamiętnik Echo - widziałam, że są co raz bliżej in vitro :) wręcz są chyba w trakcie już
    Echo chyba nie ma pamiętnika. Nie piszesz o Lii?

  • alauda Autorytet
    Postów: 2947 2099

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Zapisałam się do szkoły rodzenia ale dopiero na luty. Tak się zastanawiam czy ja zdążę ukończyć 😅 te dwa sprzęty mam na liście, co do odsysacza kataru to mam dylemat bo wszyscy polecają ten do odkurzacza a ja mam tylko bezprzewodowy i do niego nie będzie pasował 😅

    Podziwiam cię za twoją organizacje! Mi się czasem kanapki nie chce zrobić a ty już cały weekend ogarnęłas i jeszcze zapasy 🤩
    Ją na wyniki chlamydii czekałam tydzień ale nigdy nie wiadomo raz może być szybciej a raz później. Kiedy testujesz?

    Też czytałam że ten do odkurzacza ma największą moc, ale my zawsze mieliśmy taki na baterie i dawał/daje radę.

    Nie wiem, kiedy testować, bo miałam podany ovitrelle, więc wynik może być mało wiarygodny. Pewnie za 2-3 dni zacznę testować czy kreska na testach blednie☺️

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2875 2787

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Tak, dokładnie. Niestety u Lii brak dobrych wieści :(
    Przepraszam, pomyliłam… mam dzisiaj naprawdę zły dzień 🙈

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3712 3828

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Jednorożec, ile jajek wyprodukowałaś? :)
    Na dzień dzisiejszy a jestem w 8 DC mam trzy pęcherzyki które ładnie wyglądają. Jeden 15 mm na prawym jajniku i dwa 12 mm na lewym . W poniedziałek następny monit i się okaże co z tego wyjdzie

    Butterfly23, alauda, S.Roszpunka, Pinkflower, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2875 2787

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Echo zajmuje się mężem po operacji (dobrze pamiętam?)?

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9468 10037

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda piszesz już o procedurze in vitro?
    Jeżeli chodzi o muchę to polecam Ci zrobić w vitrolive. Oni mają konkurencyjne ceny. Robiłam w poniedziałek, wynik już był w piątek.

    Izzy studniówka 😍 ale to zleciało 🥹

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9468 10037

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Może Echo zajmuje się mężem po operacji (dobrze pamiętam?)?
    Tak. Miał operację na początku grudnia.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2875 2787

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam właśnie wpis Lia, Boże tak mi przykro… tego się boję najbardziej

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2947 2099

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Alauda piszesz już o procedurze in vitro?
    Jeżeli chodzi o muchę to polecam Ci zrobić w vitrolive. Oni mają konkurencyjne ceny. Robiłam w poniedziałek, wynik już był w piątek.

    Izzy studniówka 😍 ale to zleciało 🥹

    Tak, już o ivf. Muchy nie musimy robić, tylko te standardowe - chlamydia, hiv, toxo itp.
    Ale z tego co słyszałam, rzeczywiście w VL jest taniej, jeśli chodzi o różne badania.

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos badań, to mąż ma 28.12. znowu badanie nasienia i wtedy też odda mocz do badania w celu diagnostyki wytrysku wstecznego. Zobaczymy co wyjdzie, co nie wyjdzie.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3712 3828

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Przeczytałam właśnie wpis Lia, Boże tak mi przykro… tego się boję najbardziej
    Też właśnie to przeczytałam aż się popłakałam to jest wszystko takie cholernie niesprawiedliwe

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1369 1198

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec to ładnie tam wyprodukowałaś, może będą trojaczki 😁
    Też myślałam o Echo co u niej, brakuje mi jej wpisów.
    Izzy jak to szybko leci, pamiętam jak dopiero co miałaś pozytywny test a tu już prawie poród 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2023, 15:56

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3712 3828

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj zaczynam maraton 🐝🐝🐝 a że ostatnio miałam przerwę to libido już jest w kosmosie i nie będzie z tym problemu . Mam dwoje dzieci z codziennych 🐝🐝🐝

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Mandzia1995 Koleżanka
    Postów: 43 59

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Dawno mnie tu nie było więc muszę nadrobić wątek. Mam pytanie do Was. Tak jak pisałam poroniłam swoją pierwszą ciążę w którą zaszłam szybko, lekarze w szpitalu mówili, że to się zdarza itp. Za Waszą radą zrobiłam badania które mogłam już teraz tzn. trombofilie wrodzoną. Dzisiaj przyszły wyniki niestety nie wiele z nich rozumie...
    Mam mutacje mthfr 677c>t homo i Pai 1 4 G też homo....co teraz ..? Czy ja mam wgl szanse na dziecko ?

    listopad 2023- poronienie zatrzymane 💔

    Pai 1 homo
    mthfr 677 homo

    luty 2024 wznowienie starań
‹‹ 625 626 627 628 629 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ