X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3176 1650

    Wysłany: 10 stycznia, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Cześć dziewczyny

    Ja prolaktynę zbijalam niepokalankiem mnisim 🙂
    A co do TSH to ja nie wiem jak to jest... ja mam raz ok. 3, raz ok. 2, raz ok. 1. Leków nie biorę na tarczycę. Ft3, ft4 ok są. No i ostatnio kuzynka mnie mówiła, że miała też różnie z tarczycę, brała leki na tarczycę, lekarka mówiła jej że nigdy z tak wysokim tsh nie zajdzie w ciążę. I jak zaszła w ciążę to miala tsh na poziomie 6..... Także serio nie wiem od czego to zależy 🤷🏼‍♀️

    Dzisiaj z mężem jedziemy do androloga pod wieczór 🙂 ciekawe co powie

    Roszpunko 🤞😘❤

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3176 1650

    Wysłany: 10 stycznia, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Moja siostra ma trochę problemy z tarczycą, kilku lekarzy już zaliczyła i każdy powtarza że jeżeli ft4 i tt4 są ok, a atpo atg ujemne to przy tsh do 2.5 nic nie będą robić. Ja ostatnio u Strusa na profilu widziałam dokładnie to samo, jakieś nowe wytyczne. Więc tym bardziej 1.9. W to akurat skacze sezonowo, jest Mróz więc a pewno urosło przez to . Ja nie mam nic z tarczycą a sama tydz temu miałam 1.7, a latem potrafię mieć i 0.98

    Dzięki za wyjaśnienie 😘 nie mialam pojęcia że pora roku ma coś z tym wspólnego

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3176 1650

    Wysłany: 10 stycznia, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja miałam owulację 30 lub 31.12, zrobiłam dzisiaj test, piersi mi chcą eksplodować, ale oczywiście biało.
    Nie będzie przed invitrowego cudu.
    A najlepsza jest moja alergolog. Pytam ja co ona uważa o tym odczulaniu w ciąży i przy in vitro. A ona na końcu do mnie, że trzeba odpuścić, najlepiej to adoptować, wtedy się od razu zachodzi. I pokazała mi zdjęcie swojego wnuka jaki to on słodki.
    Spojrzałam na nią z takim szokiem i powiedziałam, że nie zawsze odpuszczanie jest magiczną metodą. Pogratulowałam wnuka i wyszłam..

    O Boże, mam drgawki 😵 co to za pomysłowa baba. Taak serio tak to działa odpuszczanie i adopcja pomaga w zajsciu w ciążę. Oczy mi wyszły z orbit 🥴

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10035

    Wysłany: 10 stycznia, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower możesz mi napisać ile czekałaś na wyniki cytokin i allo?

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 10 stycznia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    O Boże, mam drgawki 😵 co to za pomysłowa baba. Taak serio tak to działa odpuszczanie i adopcja pomaga w zajsciu w ciążę. Oczy mi wyszły z orbit 🥴
    Tak szczególnie jak się ma problemy zdrowotne to to jest remedium na wszytko. Po co się leczymy i chodzimy po lekarzach? Odpuśćmy !

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 10 stycznia, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Tak szczególnie jak się ma problemy zdrowotne to to jest remedium na wszytko. Po co się leczymy i chodzimy po lekarzach? Odpuśćmy !

    Albo wyjezdzmy na wakacje! Zmiana klimatu, otoczenia…
    Omg jak pomysle o tych „super” pomysłach to nie wiem czy się śmiać czy płakać ale ze śmiechu 🤣

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3176 1650

    Wysłany: 10 stycznia, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pinkflower możesz mi napisać ile czekałaś na wyniki cytokin i allo?

    Na allo tydzień, na cytokiny 12 dni.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 10 stycznia, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziewczyny prolaktyna z 23 spadła na 14 biorę castagnus albo cyclodynon, bez recepty to jest.
    Badałam też Tsh wyparłam to całkiem bo było ładne i założyłam że powinno wyjść ok wzrosło do 1.9 a na koniec października bylo 1.2. Czyli co może euthyrox 25 to już za mało? Znowu kurcze problem 😞

    A długo Ci spadala prolaktyna?
    Ja nie wiem jaki mam poziom, ale biorę dostinex - mała
    Dawka - Działał ładnie, ale znów mnie piersi rwą. Dzownilam do lekarza mówi żeby nie badać poziomu, żeby organizm się zregenerował. Ale jak jest za wysoka to zblokuje mi owulacje i znów torbiel może być. Dobrze myśle dziewczyny? Te cykle po stracie są tak zwariowane 🤯

    @bezimienna - ja myślałam dzisiaj o Tobie, spojrzałam na paznokcie ze czas zrobić i od razu ciekawe co u
    Koleżanki z forum :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 19:07

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3176 1650

    Wysłany: 10 stycznia, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Dziękuję za zainteresowanie ❤️. Wizytę mam jednak na piątek, miałam rozmowę kwalifikacyjną umówioną. Nie dałabym rady czasowo ogarnąć jednego i drugiego. Na razie wg zaleceń mam smarować tym olejkiem. No i też lepiej, że piątek, bo jeśli będą mi.to wycinać, to przynajmniej do wtorku mam wolne. 😅 Bo inaczej nie wiem jak będę pracować.


    U mnie też piekielnie zimno, ciągle.mi zimno, w domu, w pracy. Nawet kocobluza nie pomaga. Jest tragedia 😪. Zimą nie istnieje.

    Wiecie co dziś się wydarzyło, dostałam opeer od swojej regionalnej, za to, że mam 6 dni zaległego urlopu. 😅 Tak się na mnie kobieta wydarła, że aż mi kopara opadła. W sensie, to jest powód do darcia się? Robienia awantur? Chyba tabelka na czerwono jej się zaświeciła i sama zjebke dostała. Mam teraz jeszcze większą motywację do zmiany pracy. Ja się pytam kiedy miałam wykorzystać ten urlop, może.wtedy gdy trzaskałam 40 nadgodzin w poprzednim miesiącu? 😅 Dajcie spokój, dostałam nakaz wykorzystania urlopu do końca stycznia xD. A nie ma ma to szans, bo grafikowo tego nie ogarniemy razem z kierowniczką.

    Współczuję Wam wszystkim tych chorób. Ja jak choruje to zapalenie krtani i potem mnie męczy taki szczekający kaszel. Strasznie duszący, szczególnie w nocy, gdy się robi w sypialni trochę cieplej... Na razie jestem zdrowa i tego się trzymam.

    Pinkflower,.co to za straszne przygody. 😱

    Bezimienna, jak rozmowa poszła ? 🤞 Super, że tak szybko już się do Ciebie odezwali, bo kojarzę że niedawno wysłałaś cv.
    Za wizytę u podologa tez 🤞 czy ten paznokiec boli ?
    Regionalna tez mądra. To niech daje Ci wolne ale wie, że ktoś przez to będzie miał ciężej skoro taka ma agresywna postawę 😡

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3176 1650

    Wysłany: 10 stycznia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    A długo Ci spadala prolaktyna?
    Ja nie wiem jaki mam poziom, ale biorę dostinex - mała
    Dawka - Działał ładnie, ale znów mnie piersi rwą. Dzownilam do lekarza mówi żeby nie badać poziomu, żeby organizm się zregenerował. Ale jak jest za wysoka to zblokuje mi owulacje i znów torbiel może być. Dobrze myśle dziewczyny? Te cykle po stracie są tak zwariowane 🤯

    @bezimienna - ja myślałam dzisiaj o Tobie, spojrzałam na paznokcie ze czas zrobić i od razu ciekawe co u
    Koleżanki z forum :)

    Ten podwyższony poziom mialam na koniec października więc tez mi się wydaje że rozjazd mógł być jeszcze po poronieniu :/ wiesz co narazie chyba nie ma co badać prolaktyny. Mi gin mówiła tak samo, że musi organizm dojść do siebie. A jakie masz poziomy prolaktyny ?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 10 stycznia, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @pinkflower Kochana właśnie nie wiem jaki mam poziom. Przed miałam wynik w normie. Po stracie.. zaczal się bol piersi i wyciek biały wiec lekarz dał mi dostinex ale mała dawkę 1/4 tabletki. Minęło 6 tyg I jakoś spoko było.. ale wczoraj mnie zaczęły bolec pomarańcze, zobaczyłam plamkę ale już wody, a dzisiaj to już w ogóle pieką ogniem, aż bol na plecach się udziela 🥲

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 10 stycznia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Bezimienna, jak rozmowa poszła ? 🤞 Super, że tak szybko już się do Ciebie odezwali, bo kojarzę że niedawno wysłałaś cv.
    Za wizytę u podologa tez 🤞 czy ten paznokiec boli ?
    Regionalna tez mądra. To niech daje Ci wolne ale wie, że ktoś przez to będzie miał ciężej skoro taka ma agresywna postawę 😡
    Rozmowa poszła dobrze, ale problemem jest mój okres wypowiedzenia, no szukają kogoś na już. Ale dałam od siebie propozycje, więc może nie wszystko stracone.

    A palec totalnie nie, pewnie gdyby bolało, to bym się zorientowała wcześniej, a tak to żyłam sobie z tym świństwem prawie 3 tygodnie 😪.

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1364 1192

    Wysłany: 10 stycznia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunko trzymam kciuki za wizytę, oby przebiegła pomyślnie 🙂

    Bezimienna, szefowa to chyba jakaś wariatka. Jak masz brać urlop jeśli w tym samym czasie każe Ci trzepać nadgodziny...

    Co do badań to też niedługo będę robić, na pewno podstawowe hormonalne, homocysteine, witaminy i Ana 🙂 no i wymazy więc niezła sumka się szykuje do wydania. Z ciekawości ile placiłyście za mucha?

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 10 stycznia, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Roszpunko trzymam kciuki za wizytę, oby przebiegła pomyślnie 🙂

    Bezimienna, szefowa to chyba jakaś wariatka. Jak masz brać urlop jeśli w tym samym czasie każe Ci trzepać nadgodziny...

    Co do badań to też niedługo będę robić, na pewno podstawowe hormonalne, homocysteine, witaminy i Ana 🙂 no i wymazy więc niezła sumka się szykuje do wydania. Z ciekawości ile placiłyście za mucha?
    Mąż się śmieje, że komuś tabelka w Excelu się na czerwono zapaliła 😅. Jak zmienię pracę to Wam zdradzę nazwę mojej firmy. Bo jest Wam na bank znana 🤣.

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 10 stycznia, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Roszpunko trzymam kciuki za wizytę, oby przebiegła pomyślnie 🙂

    Bezimienna, szefowa to chyba jakaś wariatka. Jak masz brać urlop jeśli w tym samym czasie każe Ci trzepać nadgodziny...

    Co do badań to też niedługo będę robić, na pewno podstawowe hormonalne, homocysteine, witaminy i Ana 🙂 no i wymazy więc niezła sumka się szykuje do wydania. Z ciekawości ile placiłyście za mucha?


    A jeśli witaminy to jakie? :) ja tutaj wyczytałam ze badałyście nawet kwas foliowy ( ja nigdy tego nie badałam.. przyjmuje kwas foliowy, ale czy przyswajam? Ciekawe) No i cykam się ogólnej morfologii bo żelazo na pewno leży 🥹

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1559 1841

    Wysłany: 10 stycznia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Mąż się śmieje, że komuś tabelka w Excelu się na czerwono zapaliła 😅. Jak zmienię pracę to Wam zdradzę nazwę mojej firmy. Bo jest Wam na bank znana 🤣.

    Przeczytałam, ze bank 😀 Ok czekamy na info 🤩

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10035

    Wysłany: 10 stycznia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Na allo tydzień, na cytokiny 12 dni.
    Dziękuję kochana 😘 a czemu ja myślałam, że na te wyniki się miesiąc czeka 🤔 mąż będzie za dwa tygodnie i lecimy zrobić w końcu. Od listopada je robię 🙈

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9465 10035

    Wysłany: 10 stycznia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za wymazy płaciłam chyba 370 zł jak dobrze pamiętam.
    A jakie ANA najlepiej zrobić?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2870 2780

    Wysłany: 10 stycznia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja za wymazy płaciłam chyba 370 zł jak dobrze pamiętam.
    A jakie ANA najlepiej zrobić?
    Uważam, że najlepiej III (lub jak w danym labie jest IV)- bo wtedy jeżeli coś wyjdzie to już będzie wiadomo co dokładnie i nie trzeba będzie powtarzać.
    Ja w klinice płaciłam teraz jakos 200 z małym kawałkiem za URO4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 21:04

    alauda, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
  • alauda Autorytet
    Postów: 2941 2093

    Wysłany: 10 stycznia, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja za wymazy płaciłam chyba 370 zł jak dobrze pamiętam.
    A jakie ANA najlepiej zrobić?


    Ja chyba od razu zrobiłabym ana4. Wynik pokazuje miano, typ świecenia + obecność przeciwciał.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
‹‹ 659 660 661 662 663 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ