X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1344 1161

    Wysłany: 13 lutego, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też oglądałam love never lies, fajne to jest!! Mają Bohosiewicz twierdzi że ma jakieś głębokie przesłanie, ale nie zauważyłam 😂 najbardziej skisłam przy tym jak dziewczyna mówiła że facet ją 6 razy zdradził...a później w programie znowu, to dopiero związek XD

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 13 lutego, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny aż sobie włączyłam to love never lies i się wciągnęłam 😂 faktycznie niektóre związki to hit, ta z 6 (7😵‍💫) zdradami to serio, podziwiam że to wytrzymuje 😱

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 13 lutego, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż się śmiał że ten program powinien nazywać się „żyć z oprawcą” albo „syndrom sztokholmski” ale wciągnął się razem ze mną jak oglądałam 😅

    izzy91, Echo lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1344 1161

    Wysłany: 13 lutego, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Mój mąż się śmiał że ten program powinien nazywać się „żyć z oprawcą” albo „syndrom sztokholmski” ale wciągnął się razem ze mną jak oglądałam 😅

    Ja podziwiam że ludzie idą do takiego programu i nie przejmują się tym co później osoby z bliskiego otoczenia powiedzą. Albo rodzice widząc te ich igraszki i zdrady 😁 no ale wciągające to jest bardzo, jest jeszcze dużo innych programów tego typu które co jakiś czas oglądam, np love me or leave me

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego, 20:50

    Echo lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 13 lutego, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Mój mąż się śmiał że ten program powinien nazywać się „żyć z oprawcą” albo „syndrom sztokholmski” ale wciągnął się razem ze mną jak oglądałam 😅

    My z Pawłem z takich bardziej dennych programów to jesteśmy uzależnieni od Hotelu Paradise oglądamy nałogowo i czekamy na kolejne edycje ;)

    izzy91 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 13 lutego, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    My z Pawłem z takich bardziej dennych programów to jesteśmy uzależnieni od Hotelu Paradise oglądamy nałogowo i czekamy na kolejne edycje ;)
    Tez to oglądam 😂 teraz będą w Wietnamie :D

    Jednorożec89 lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 14 lutego, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    My z Pawłem z takich bardziej dennych programów to jesteśmy uzależnieni od Hotelu Paradise oglądamy nałogowo i czekamy na kolejne edycje ;)

    O! Muszę obejrzeć 😆

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 14 lutego, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje! Miłych walentynek! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ja się melduje z poczekalni przed randka z coreczka ☺️

    Echo, Elza1234, Butterfly23, Magdanka, Pinkflower lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 14 lutego, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniałego dnia kochane ❤️❤️❤️

    Elza1234, Butterfly23, Pinkflower, izzy91 lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 14 lutego, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie dzisiaj wjeżdża luteina tym razem pod język. W piątek gin, USG i wymazy no i znów zacznę świrować ale tego nie przeskocze, a i z okazji walentynek robie sobie po po południu wypad do stajni i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego, 10:29

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 14 lutego, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknego dnia ❤️

    Izzy zazdroszczę Ci takiej randeczki, najlepsze walentynki 🥹 daj koniecznie znać co słychać u Zuzi 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego, 10:28

    izzy91 lubi tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 14 lutego, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny!
    Ja zabrałam męża na śniadanie a teraz już czekam na odczulanie 🙈 okresu nadal brak, z jednej strony dobrze - bo może zdarzę wysuszyć tą torbiel, a z drugiej, szkoda :/

    Butterfly23, izzy91, Pinkflower lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2083

    Wysłany: 14 lutego, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, daj znać jak się ma Zuzia ❤️ Już pewnie jest jej coraz ciaśniej w brzuszku Mamy. A na kiedy dokładnie masz termin?

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2083

    Wysłany: 14 lutego, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mało się ostatnio udzielam. Jakoś moja staraniowa ekscystacja zupełnie ostygła i nie mam nic mądrego do napisania.

    Czytam Was codziennie, bo bardzo Wam kibicuję :) Elza, Echo - cieszę się, że wkrótce rozpoczynacie procedury. Wiem, że każde opóźnienie denerwuje ale czas szybko leci.
    Sama rozpoczynałam stymulację pod koniec grudnia, kiedy covid pokrzyżował nam plany. A patrzcie - już jest połowa lutego i może za tydzień znów zacznę się ostrzykiwać (jeśli się nie rozmyślę).

    Rozszpunka, daj znać co u Ciebie. Mam nadzieję, że to pogorszenie wzroku to jedynie z przemęczenia. W ogóle można wykonać jakieś badania, żeby wiedzieć, że to jest rzut choroby?

    Ja jedynie mogę napisać, że wymiękłam :( Po trzech tygodniach cukrowej abstynencji nałóg okazał się silniejszy. Od kilku dni wcinam czekoladę, że aż mi się uszy trzęsą. PMS górą nad silną wolą :D

    Ostatnio oglądałam Infamię. Po pierwszym odcinku, pomyślałam - ooo, nieee, kolejny serial, który wyłącze po 10 min. Ale o dziwo obejrzałam. W miedzyczasie gotowałam, pracowałam, ale przebrnęłam przez cały. Jest bardziej dla młodzieży :)
    Ale również polecam wszystkie serie na podstwie kryminałów Cobena, polski Morderczynie, szwedzki "Zupelnie normalna rodzina" :)

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 14 lutego, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od dzisiaj zaczynamy akcje palma wielkanocna, chcemy w tym roku zrobić trochę większa , szału nie będzie ale też nie będzie mała. Przeglądam od jakiegoś czasu tutoriale na YouTube na ładne nie byle jakie kwiaty z krepiny. Od dzisiak zacznę je robić zobaczymy co będzie z tego. Dzieci beda się cieszyc a ja w niedzielę palmowa będę mieć pretekst ubrać strój ludowy jak palma wyjdzie ładnie

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 14 lutego, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na wizycie wszystko ok, chociaż Zuzia miała dziś bunt i nie chciała się dobrze główka obrócić do pomiarów 😅 trochę odetchnęłam bo bałam się że spadnie z siatki centylowej ale dziś waga 2360 więc ładnie urosła 🥰

    Alauda - termin mam na 23 marca ☺️
    3 tygodnie bez cukru? Ja bym była i tak z siebie dumna 😁

    Mam nadzieję że u was dziś też takie piękne słońce! 🌞 Czuć powoli powiew wiosny, już nie mogę się doczekać.

    Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2083

    Wysłany: 14 lutego, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    U mnie na wizycie wszystko ok, chociaż Zuzia miała dziś bunt i nie chciała się dobrze główka obrócić do pomiarów 😅 trochę odetchnęłam bo bałam się że spadnie z siatki centylowej ale dziś waga 2360 więc ładnie urosła 🥰

    Alauda - termin mam na 23 marca ☺️
    3 tygodnie bez cukru? Ja bym była i tak z siebie dumna 😁

    Mam nadzieję że u was dziś też takie piękne słońce! 🌞 Czuć powoli powiew wiosny, już nie mogę się doczekać.

    Ojej, to już został praktycznie miesiąc :) Ale ten czas pędzi ....

    izzy91 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 14 lutego, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mnie w takich momentach dobija to, jak bardzo stoję w miejscu, patrząc na innych..

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2083

    Wysłany: 14 lutego, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Zawsze mnie w takich momentach dobija to, jak bardzo stoję w miejscu, patrząc na innych..

    Ale nie stoisz w miejscu. Minął rok od Twoich strat i w tym czasie ogarneliście badania, podjeliście decyzję o procedurze ivf, która może nawet ruszy na dniach.... ❤️ Lada moment i złe myśli odejdą gdzieś na bok a Ty będziesz się cieszyć rosnącym brzuszkiem :)

    Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 14 lutego, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Zawsze mnie w takich momentach dobija to, jak bardzo stoję w miejscu, patrząc na innych..
    Podpisuję się pod tym co Alauda napisała. Gdybyś stała w miejscu, to byś teraz nie wiedziała o torbieli, nie wyleczyła chlamydii i nie czekała na rozpoczęcie procedury.

‹‹ 738 739 740 741 742 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ