X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 24 lutego, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego weekendu 🌞

    Jednorożec, u Was dość często są spiny zauważyłam 😞 niedobrze, bo to prawda, że to, że kobieta nie pracuje zawodowo, to nie znaczy że nie ma prawa być zmęczona pracując w domu, z dziećmi... Ale niestety nie każdy to rozumie.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1546 1830

    Wysłany: 24 lutego, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podziwiam kobiety, które rezygnują z życia zawodowego dla rodziny i dają z siebie 100 %. To jest piękne poświęcenie , ale jak wymagające!! 🙌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 18:40

    Jednorożec89, Pinkflower lubią tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1546 1830

    Wysłany: 24 lutego, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Wizytę u immunologa mam pod koniec marca. Kariotypy jeszcze chyba zrobię o ile zdążę. Nic więcej już na własną rękę nie robię.

    Ja też mam niby ogarnąć kariotypy. Ale przeraża mnie to badanie. Więc odkładam w czasie.

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 24 lutego, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Ja podziwiam kobiety, które rezygnują z życia zawodowego dla rodziny i dają z siebie 100 %. To jest piękne poświęcenie , ale jak wymagające!! 🙌
    Uwierz mi czasem wolałbym robić na etacie. Nie że jest mi źle ale pójść do ludzi odpocząć od tego cyrku. Tylko powiem szczerze na dzien dzisiejszy przy nawale obowiązków jakie mam w domu chyba nie dalalbym rady na pełnym etacie. Nie wyobrażam sobie przychodzić do domu o 16 czy 17 i jeszcze robić to wszytko co teraz robie cały dzień.
    Jasiu pójdzie chyba we wrześniu do przedszola i wtedy będę chciała czegoś poszukać ale na pół etatu żeby się nie zarobic na śmierć.

    Zawsze mówię że praca w domu jest najgorsza ze wszystkich bo nikt jej nie widzi, nikt jej nie docenia i nikt jej nie szanuje. I tak się dzisiaj czuję sprzalam cały dzień i już tego nie widać

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1546 1830

    Wysłany: 24 lutego, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Zawsze mówię że praca w domu jest najgorsza ze wszystkich bo nikt jej nie widzi, nikt jej nie docenia i nikt jej nie szanuje. I tak się dzisiaj czuję sprzalam cały dzień i już tego nie widać

    Kochana raz nie sprzątnij to domownicy przeżyją szok i docenią bardziej :) Obowiązki domowe nigdy się nie kończą, ciągle coś jest do zrobienia.

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 24 lutego, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Ja podziwiam kobiety, które rezygnują z życia zawodowego dla rodziny i dają z siebie 100 %. To jest piękne poświęcenie , ale jak wymagające!! 🙌
    Ja też podziwiam.
    To jest naprawdę duże poświęcenie zostać w domu i zostawić swoją karierę na rzecz dzieci.
    I też uważam, że jest mocno niedocenione. Ale to jest Wasz dom, a nie Twój. Wasze dzieci, a nie Twoje.
    I skoro chcecie mieć kolejne to tych obowiązków będzie jeszcze więcej, więc tym bardziej musisz mieć u męża wsparcie a nie takie głupie odzywki jak z gimnajum.

    S.Roszpunka, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1339 1144

    Wysłany: 24 lutego, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Konie mam w środek o to mam spine że starym bo powiedziałam że ja jadę do stajni a on ma tym czasie wziąć młodego na trening. A ten debil wyskakuje z testem jak będę mieć czas. Ja całe swoje życie podporządkowuje pod jego plany a raz go o coś proszę i on mi z takim czymś wyskakuje. No sory ale chyba coś jest nie w porządku.
    Ten tekst zdecydowanie nie był w porządku, mąż chyba bardziej powinien doceniać Twoją pracę i może trochę bardziej odciążyć Cię abyś miała chwilę wytchnienia. Przy trójce dzieci będzie jeszcze ciężej z organizacją, więc wsparcie męża będzie konieczne.

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 24 lutego, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bywam tu często, ale praca w domu jest najcięższa możliwa praca. Nie masz wentylu dla psychiki, ciągle robisz i jeszcze często niestety wiąże się z oczekiwaniem drugiej strony że po godzinach normalnej pracy to Ty nadal wszystko robisz.

    My mieliśmy takie spiny przy pierwszym dziecku. I w końcu mąż przejmował obowiązki (chociaż nie do końca, no ale chłop się starał) po powrocie z pracy na 2 godziny. Potem już razem ogarnialiśmy. Ale ja miałam te dwie godziny w ciągu doby aby poleżeć w wannie, poczytać książkę. Nasza relacja się mega poprawiła.

    Teraz pracuje, więc sytuacja jest zupełnie inna. Mąż też zostawał na tydzień sam z dziećmi jak wyjeżdżałam i po tym wyjazdach wychodziło ile niewidzialnej pracy w zasadzie robię.

    Bo on ugotuje, upierze ale jest po tym taki bałagan że szok, a co dopiero po tygodniu tego…ja to jak gotuje to w międzyczasie ogarniam kuchnie… no ale doceniam starania no…

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 24 lutego, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak kilka lat z Madzią byłam w domu. Lekarze, rehabilitacje, wizyty u psychologów, logopedów, obowiązki domowe. Później przyszła moja choroba, zaczelam pracę. Co słyszałam? "Jestes leniwa! Ciągle leżysz". A ja zwyczajnie padałam na twarz po calym dniu..... pogoniłam dziada, bo nie wytrzymałam tego po prostu. Znacznie lepiej mi żyło gdy bylysmy z córką same. Później poznałam obecnego męża i poczułam się jakbym życie na loterii wygrała.
    Praca w domu NIGDY nie będzie doceniona. Jest to cholernie ciężkie i niesprawiedliwe.

    Magdanka, Elza1234, NiedoszlaWielodzietna, Pinkflower, pandzia 🐼, Butterfly23, Moni89 lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 25 lutego, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Smacznej kawki życzę

    S.Roszpunka, Butterfly23, Smerfetkaa, Moni89 lubią tę wiadomość

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1339 1144

    Wysłany: 25 lutego, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Pamiętam jak kilka lat z Madzią byłam w domu. Lekarze, rehabilitacje, wizyty u psychologów, logopedów, obowiązki domowe. Później przyszła moja choroba, zaczelam pracę. Co słyszałam? "Jestes leniwa! Ciągle leżysz". A ja zwyczajnie padałam na twarz po calym dniu..... pogoniłam dziada, bo nie wytrzymałam tego po prostu. Znacznie lepiej mi żyło gdy bylysmy z córką same. Później poznałam obecnego męża i poczułam się jakbym życie na loterii wygrała.
    Praca w domu NIGDY nie będzie doceniona. Jest to cholernie ciężkie i niesprawiedliwe.

    Polubiłam za to że miałaś w sobie siłę, aby odejść bo na pewno nie jest to łatwe z malutkim dzieckiem. Jesteś silną kobietą która zna swoją wartość ❤️ a faceci czasami mają jakieś wybujałe oczekiwania co do nas, chyba im zostało z odległych czasów kiedy to kobieta musiała mężowi usługiwać.

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3121 1593

    Wysłany: 25 lutego, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, Roszpunka podziwiam Was obie 💪

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3121 1593

    Wysłany: 25 lutego, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuje porady. Dziś 38 dc i @ nie ma. Zupełnie nie czuje żeby miała przyjść, zero objawów. Piersi mnie trochę bolały ale już przeszło. Obstawiam cykl bezowulacyjny. Czy można mieć mając dużo śluzu płodnego?
    Doradźcie proszę czy dać sobie jeszcze ten tydzień i dopiero potem iść do ginekologa ? Czy już w tym tygodniu? Coś czuje ze skończy się na wywoływaniu. Ostatnio taki mega dłuższy cykl-43 dni miałam w sieprniu 2022, poza 💔.
    Kompletnie mi to czekanie psuje humor(juz tak bardzo chciałabym zacząć ma z 2 strony sobie myślę, że no kiedyś musi @ przyjsc wreszcie i może powinnam to olać i nie tracić 250 zł na wizytę.
    Już tak bardzo chciałbym zacząć monitoring a to się wszystko tylko wydłuża. Aczkolwiek z taką długością cyklu to aż się boję.
    Sorki za głupie rozkminy z rana ale wiem, że Wy coś pomożecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 08:43

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 25 lutego, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziewczyny, potrzebuje porady. Dziś 38 dc i @ nie ma. Zupełnie nie czuje żeby miała przyjść, zero objawów. Piersi mnie trochę bolały ale już przeszło. Obstawiam cykl bezowulacyjny. Czy można mieć mając dużo śluzu płodnego?
    Doradźcie proszę czy dać sobie jeszcze ten tydzień i dopiero potem iść do ginekologa ? Czy już w tym tygodniu? Coś czuje ze skończy się na wywoływaniu. Ostatnio taki mega dłuższy cykl-43 dni miałam w sieprniu 2022, poza 💔.
    Kompletnie mi to czekanie psuje humor(juz tak bardzo chciałabym zacząć ma z 2 strony sobie myślę, że no kiedyś musi @ przyjsc wreszcie i może powinnam to olać i nie tracić 250 zł na wizytę.
    Już tak bardzo chciałbym zacząć monitoring a to się wszystko tylko wydłuża. Aczkolwiek z taką długością cyklu to aż się boję.
    Sorki za głupie rozkminy z rana ale wiem, że Wy coś pomożecie.

    Temperatury nie mierzyłaś? Chyba warto by było wywołać wredotę 🤔 bo to czekanie frustruje strasznie.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3121 1593

    Wysłany: 25 lutego, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Temperatury nie mierzyłaś? Chyba warto by było wywołać wredotę 🤔 bo to czekanie frustruje strasznie.

    Nie ani testów owulacyjnych 😏 to mialbyc ostatni luźny cykl no to wyszło zupełnie na odwrót 😔

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1334 1344

    Wysłany: 25 lutego, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane,
    Jednorożec niestety po dłuższym czasie zapomina się dlaczego wszystko w domu jest ogarnięte, dzieci zadbane.. nie docenia się tego. Jeżeli Twój mąż nie otworzy oczu, to pójście na 1/2 czy też 1/4 etatu będzie dobrym pomysłem aby przypomniał sobie ile Ty dla rodziny robisz. Bo wtedy już trzeba będzie dzielić się obowiązkami domowymi. Mam nadzieję,że jednak mąż zmieni stosunek do tej kwestii bo przy trzecim dzieciątku będzie jeszcze bardziej kluczowa dla normalnego i zgodnego życia.
    S. Roszpunka mega silna z Ciebie kobieta, a przez to i szczęśliwa! 🥰
    Pinki, może przy ew. Następnym cyklu zaczniesz mierzyć starannie tempkę? Żeby wyłapać owu

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1334 1344

    Wysłany: 25 lutego, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej niedzieli, słonko pięknie świeci ☀️ Elza mam nadzieję że, u Ciebie już też lepsza pogoda 😊

    Elza1234, Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 25 lutego, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Miłej niedzieli, słonko pięknie świeci ☀️ Elza mam nadzieję że, u Ciebie już też lepsza pogoda 😊
    Tak! Wyspałam się jak nigdy, odsłoniłam rolety a tam piękne słońce ❤️
    Także dzisiaj będzie dzień spacerów ❤️
    Dla Was również cudownej niedzieli.
    Roszpunko - ja też polubiłam post za Twoją siłę. Niewiele kobiet ma tyle odwagi, żeby swoje zdrowie psychiczne i szacunek do siebie przedłożyć nad małżeństwo czy związek. Także jestes mega silna babka 👏👌💪

    pandzia 🐼 lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9454 10026

    Wysłany: 25 lutego, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! U mnie piękne słoneczko ☀️ wstałam dziś rano bo leciałam do laba i myślałam że zaspałam, bo o 7:30 już tak jasno 😍
    Melduję, że krew spuszczona ✊🏻 prolaktyna, SHBG, testosteron.

    Alauda, Elza jak się czujecie?

    Miłego dnia ☀️

    Elza1234, Moni89 lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9454 10026

    Wysłany: 25 lutego, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower leć na usg i zobacz jak to wygląda. Bo to bez sensu się tak męczyć. Pewnie dostaniesz dupka na wywołanie.

    Echo jak się czujesz?

    Pinkflower lubi tę wiadomość

‹‹ 759 760 761 762 763 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ