X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 22 marca, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, mam nadzieję, że wizyta jednak wniosła coś pozytywnego…..😔

    Drink wygląda przepysznie🍹 Relaksujcie się. Po całym dniu w drodze i stresie związanym z wizytą pewnie tego potrzebujecie🤗

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 22 marca, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly kochana, tak właśnie miałam złe przeczucia 🥺 daj znać jak będziesz mieć wolną chwilę 😘 Bawcie się dobrze w Krakowie ❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9960

    Wysłany: 22 marca, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie lekarz na plus. Życzliwy, z fajnym podejściem. Widać, że wiedzę ma. Uczestniczył nie przy jednych badaniach.
    Trombofilia? Nie. Odchodzi się już od tych badań, nawet przy poronieniach nawykowych. Także acard i heparyna nie. Liczy się 1 i 3 z badania, czyli V-Leiden i protrombina jak dobrze pamiętam.
    MTHFR? Absolutnie. Kwas foliowy, nie trzeba brać folianów.
    Allo 0%. Allo spada, minęło 10 miesięcy od poronienia do zrobienia przez nas badania, więc mogło spaść. Mogło, ale nie musiało wcale też wzrosnąć. Tego się nigdy nie dowiem.
    Pozytywyny crossmatch? Badany w APC to wynik na 100% jest niewiarygodny. Trzeba powtórzyć w gyncentrum.
    Kiry. Mam genotyp Bx, czyli dobry, ale jednak takie nietypowe trochę te kiry mam.
    Kazał zrobić oczywiście kariotypy jakby to miała być odpowiedź na wszystko i biopsję endometrium. Jeżeli w biopsji nic nie wyjdzie, to accofil do starań lub do transferu.
    I powiedział no dziwne, że przez tyle lat nie udało się uzyskać wam naturalnej ciąży. Nie wiem co może być powodem.
    Może miałam za duże wymagania co do tej wizyty. Ale w sumie to nie. Liczyłam, że wyjdę z zaleceniami do in vitro.

    Jutro się odniosę do Waszych wiadomości, dziś już nie mam siły. Jestem przytłoczona, smutna, na maxa zrezygnowana. Myślałam, że po tylu latach w końcu obrałam dobry kierunek.

    Pandzia piękna beta, gratulacje kochana ❤️

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2699 2541

    Wysłany: 22 marca, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ogólnie lekarz na plus. Życzliwy, z fajnym podejściem. Widać, że wiedzę ma. Uczestniczył nie przy jednych badaniach.
    Trombofilia? Nie. Odchodzi się już od tych badań, nawet przy poronieniach nawykowych. Także acard i heparyna nie. Liczy się 1 i 3 z badania, czyli V-Leiden i protrombina jak dobrze pamiętam.
    MTHFR? Absolutnie. Kwas foliowy, nie trzeba brać folianów.
    Allo 0%. Allo spada, minęło 10 miesięcy od poronienia do zrobienia przez nas badania, więc mogło spaść. Mogło, ale nie musiało wcale też wzrosnąć. Tego się nigdy nie dowiem.
    Pozytywyny crossmatch? Badany w APC to wynik na 100% jest niewiarygodny. Trzeba powtórzyć w gyncentrum.
    Kiry. Mam genotyp Bx, czyli dobry, ale jednak takie nietypowe trochę te kiry mam.
    Kazał zrobić oczywiście kariotypy jakby to miała być odpowiedź na wszystko i biopsję endometrium. Jeżeli w biopsji nic nie wyjdzie, to accofil do starań lub do transferu.
    I powiedział no dziwne, że przez tyle lat nie udało się uzyskać wam naturalnej ciąży. Nie wiem co może być powodem.
    Może miałam za duże wymagania co do tej wizyty. Ale w sumie to nie. Liczyłam, że wyjdę z zaleceniami do in vitro.

    Jutro się odniosę do Waszych wiadomości, dziś już nie mam siły. Jestem przytłoczona, smutna, na maxa zrezygnowana. Myślałam, że po tylu latach w końcu obrałam dobry kierunek.

    Pandzia piękna beta, gratulacje kochana ❤️
    Jestem trochę w szoku.
    Przecież są nowe rekomendacje ginekologów, żeby już tylko brać zmetylowany kwas foliowy, przez to że tak duży % kobiet ma mutacje w MTHFR
    Allo rzeczywiście mogło spać przez 10 miesięcy.
    Poszłabyś do Paśnika - to by ci powiedział że on chce wynik z APC bo gyncentrum to na pewno zakłamuje..
    przykro mi, że właściwie nic ta wizyta nie wniosła :(

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 22 marca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia!!!!! Juuuupiiii! Piękna beta 🌈❤️😍


    Butterfly, bardzo mi przykro, że zawiodłaś się na dzisiejszej wizycie 😞

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 22 marca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ogólnie lekarz na plus. Życzliwy, z fajnym podejściem. Widać, że wiedzę ma. Uczestniczył nie przy jednych badaniach.
    Trombofilia? Nie. Odchodzi się już od tych badań, nawet przy poronieniach nawykowych. Także acard i heparyna nie. Liczy się 1 i 3 z badania, czyli V-Leiden i protrombina jak dobrze pamiętam.
    MTHFR? Absolutnie. Kwas foliowy, nie trzeba brać folianów.
    Allo 0%. Allo spada, minęło 10 miesięcy od poronienia do zrobienia przez nas badania, więc mogło spaść. Mogło, ale nie musiało wcale też wzrosnąć. Tego się nigdy nie dowiem.
    Pozytywyny crossmatch? Badany w APC to wynik na 100% jest niewiarygodny. Trzeba powtórzyć w gyncentrum.
    Kiry. Mam genotyp Bx, czyli dobry, ale jednak takie nietypowe trochę te kiry mam.
    Kazał zrobić oczywiście kariotypy jakby to miała być odpowiedź na wszystko i biopsję endometrium. Jeżeli w biopsji nic nie wyjdzie, to accofil do starań lub do transferu.
    I powiedział no dziwne, że przez tyle lat nie udało się uzyskać wam naturalnej ciąży. Nie wiem co może być powodem.
    Może miałam za duże wymagania co do tej wizyty. Ale w sumie to nie. Liczyłam, że wyjdę z zaleceniami do in vitro.

    Jutro się odniosę do Waszych wiadomości, dziś już nie mam siły. Jestem przytłoczona, smutna, na maxa zrezygnowana. Myślałam, że po tylu latach w końcu obrałam dobry kierunek.

    Pandzia piękna beta, gratulacje kochana ❤️

    Motylku, jestem skołowana razem z Tobą. Przykro mi, że to nie do końca to czego oczekiwałaś.
    Czyli moje zalecenia od niego z grudnia chyba już nie mają sensu.
    Folian, to znowu dla mnie szok, ginekolodzy zalecają przecież.
    Czyli ogólnie starania naturalne z accofilem są ok ? Masz receptę od niego ?

    W zaleceniach masz biopsję i kariotypy?

    Odpoczywaj dziś kochana 😘❤

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9960

    Wysłany: 22 marca, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink nie mam recepty.
    W zaleceniach histeroskopia z biopsją i wycinkami, kariotypy.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 22 marca, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pink nie mam recepty.
    W zaleceniach histeroskopia z biopsją i wycinkami, kariotypy.

    Ehhh rozumiem. Przytulam Cię bardzo mocno 🫂
    Odpoczywaj, ochłoń a potem będziesz myśleć co dalej ❤ Jestem z Tobą 😘

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2823 2037

    Wysłany: 23 marca, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, z tego co piszesz to rzeczywiście nic konkretnego. Jedynie ta biopsja brzmi racjonalnie. Ale jeśli tu znów nic nie wyjdzie, to co? Sam accofil chyba nie pomoże Ci zajść w ciążę.
    Sama też nie wiem co o tym myśleć.
    Przykro mi bo wiem, że pokładałaś jakies nadzieje w tej wizycie i liczyłaś na konkretne rozwiązania, które byś zakceprowala albo nie. Ehh 😢

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2699 2541

    Wysłany: 23 marca, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z ciekawości, ile S bierze za wizytę?
    U P zapłaciłam aż 450 zł.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 23 marca, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, tyle się przygotowywałaś do wizyty a okazuje się że jeszcze coś.. a accofil to kiedy masz włączyć w razie w? Od owu?
    Co myślisz o histeroskopii?

    Elza, 300zl

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 23 marca, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ogólnie lekarz na plus. Życzliwy, z fajnym podejściem. Widać, że wiedzę ma. Uczestniczył nie przy jednych badaniach.
    Trombofilia? Nie. Odchodzi się już od tych badań, nawet przy poronieniach nawykowych. Także acard i heparyna nie. Liczy się 1 i 3 z badania, czyli V-Leiden i protrombina jak dobrze pamiętam.
    MTHFR? Absolutnie. Kwas foliowy, nie trzeba brać folianów.
    Allo 0%. Allo spada, minęło 10 miesięcy od poronienia do zrobienia przez nas badania, więc mogło spaść. Mogło, ale nie musiało wcale też wzrosnąć. Tego się nigdy nie dowiem.
    Pozytywyny crossmatch? Badany w APC to wynik na 100% jest niewiarygodny. Trzeba powtórzyć w gyncentrum.
    Kiry. Mam genotyp Bx, czyli dobry, ale jednak takie nietypowe trochę te kiry mam.
    Kazał zrobić oczywiście kariotypy jakby to miała być odpowiedź na wszystko i biopsję endometrium. Jeżeli w biopsji nic nie wyjdzie, to accofil do starań lub do transferu.
    I powiedział no dziwne, że przez tyle lat nie udało się uzyskać wam naturalnej ciąży. Nie wiem co może być powodem.
    Może miałam za duże wymagania co do tej wizyty. Ale w sumie to nie. Liczyłam, że wyjdę z zaleceniami do in vitro.

    Jutro się odniosę do Waszych wiadomości, dziś już nie mam siły. Jestem przytłoczona, smutna, na maxa zrezygnowana. Myślałam, że po tylu latach w końcu obrałam dobry kierunek.

    Pandzia piękna beta, gratulacje kochana ❤️

    Ja też nie ze wszystkim się z nim zgadzam, m.in. w zakresie folianow. Myślę, że on nie jest lekarzem takim jak np. Jerzakowa, która ma kilka specjalizacja i potrafi wszystko ze sobą połączyć. On jest immunologiem i tylko na tym się koncentruje. Szkoda tylko, że nie dał recepty i zaleceń na dwa scenariusze: starania naturalne i ivf. Mimo wszystko dobrze, że przyjechałaś, bo przynajmniej nie będziesz się zastanawiać co by było gdyby.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9960

    Wysłany: 23 marca, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A z ciekawości, ile S bierze za wizytę?
    U P zapłaciłam aż 450 zł.
    300 zł

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9960

    Wysłany: 23 marca, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Butterfly, tyle się przygotowywałaś do wizyty a okazuje się że jeszcze coś.. a accofil to kiedy masz włączyć w razie w? Od owu?
    Co myślisz o histeroskopii?
    Nic nie powiedział. Do starań lub do transferu, zależy czy będziemy chcieli dalej próbować naturalnie.
    Ja miałam robioną histeroskopię w 2021. Ginekolog też mi to proponował, więc pewnie pójdę na to. Biopsję zrobię na pewno.

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 23 marca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Spokojnej soboty.

    Ja się obudziłam z bólem głowy, więc moja sobota będzie ciekawa...

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9960

    Wysłany: 23 marca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Ja też nie ze wszystkim się z nim zgadzam, m.in. w zakresie folianow. Myślę, że on nie jest lekarzem takim jak np. Jerzakowa, która ma kilka specjalizacja i potrafi wszystko ze sobą połączyć. On jest immunologiem i tylko na tym się koncentruje. Szkoda tylko, że nie dał recepty i zaleceń na dwa scenariusze: starania naturalne i ivf. Mimo wszystko dobrze, że przyjechałaś, bo przynajmniej nie będziesz się zastanawiać co by było gdyby.
    Dokładnie.
    No nie miał dla nas pomysłu. Najwidoczniej nie ma nadziei. I przyjmuje to na klatę, naprawdę. Mam już dość.
    Potrzebuje odpoczynku trochę od forum. Na pewno będę was podczytywać i lajkować bo czekam na Wasze transfery z niecierpliwością i na naszą małą Zuzię 😍
    Dam znać jak się zapisze na biopsję.
    A co do kariotypów jeszcze, to nawet jakby tam było coś źle, to ja bym zachodziła w ciąże tylko bym je traciła. A u mnie w ogóle nie dochodzi do zapłodnienia.

  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 23 marca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dokładnie.
    No nie miał dla nas pomysłu. Najwidoczniej nie ma nadziei. I przyjmuje to na klatę, naprawdę. Mam już dość.
    Potrzebuje odpoczynku trochę od forum. Na pewno będę was podczytywać i lajkować bo czekam na Wasze transfery z niecierpliwością i na naszą małą Zuzię 😍
    Dam znać jak się zapisze na biopsję.
    A co do kariotypów jeszcze, to nawet jakby tam było coś źle, to ja bym zachodziła w ciąże tylko bym je traciła. A u mnie w ogóle nie dochodzi do zapłodnienia.

    Nie dziwię się kochana, ja też już nie mam na nic siły. Coraz częściej dobija mnie to, że to co dla innych jest proste i naturalne, dla mnie jest bardzo skomplikowane. Nawet nie mam ochoty brać suplementów... Do tego jestem przemęczona nowa pracą, w ciągu dnia mogę odejść od komputera na 3min tylko na siku i nawet nie mam kiedy zjeść w spokoju. Bardzo poważnie rozważam rezygnację. Nie podejmuje dzisiaj decyzji, ale na pewno tutaj nie zostanę i będę się rozglądać za czymś innym.

    Nie odchodź, bądź gdzieś blisko, będziemy za Tobą tęsknić 😘❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9960

    Wysłany: 23 marca, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę Echo to faktycznie. Praca jest Ci potrzebna, ale no to jest mega wyzysk. Jak można odejść tylko na 3 min od komputera?

    A pan dr jeszcze powiedział, że możemy pomyśleć nad badaniem okna implantacyjnego. Koszt 4000 także no…

  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 23 marca, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    O kurczę Echo to faktycznie. Praca jest Ci potrzebna, ale no to jest mega wyzysk. Jak można odejść tylko na 3 min od komputera?

    A pan dr jeszcze powiedział, że możemy pomyśleć nad badaniem okna implantacyjnego. Koszt 4000 także no…

    A w czym to ma pomóc jego zdaniem?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 23 marca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, źle to brzmi co piszesz o warunkach pracy. Tak nie może wyglądać życie żadnego człowieka. Patrz na siebie, rozglądaj się za inną pracą, bo musisz dbać o siebie, o swój komfort.

    Butterfly, smutno będzie tu bez Ciebie. Ale wiem, że długo nie wytrzymasz bez nas 🙈😁 a tak poważnie, to odpocznij sobie od forum jeśli tego potrzebujesz, my będziemy czekać na Ciebie 😘 dobrze, wiem gdzie Cię znaleźć 🙈😂

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
‹‹ 831 832 833 834 835 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ