X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 23 marca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Smerfetko, ja od gin wiem,że 7dpo powinien być min 15 i że wtedy jest ok. Ale 14 myślę,że też spoko ☺️

    A on nie wydziela się skokowo? Dzisiaj mam wzrost temperatury może akurat jest już więcej 😅 w ogóle na miesięcznym wątku z dziewczynami gadałyśmy i stwierdziliśmy że to zależy od normy labu, bo niektóre mają normę do 15! A jak pada informacja że 20 to jest wartościowy i super to nijak to sie ma 😀 ( moje laboratorium jeszcze niedawno miało normę do 15, obecnie do 20).

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9387 9961

    Wysłany: 23 marca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    A w czym to ma pomóc jego zdaniem?
    Szczerze nie mam pojęcia

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 23 marca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Jednorożec dzisiaj myślałam o waszej palmie, widzę ,że praca wre😀 dobrze,że garaż macie bo ma się gdzie zmieścić ☺️
    Na prawdę, podziwiam! Dla każdego wygodniej jest podejść do sklepu. Mam nadzieję,że Wasza praca będzie doceniona i wleci 1 miejsce!🧡

    Jednorożec, ja tak jak Pandzia - podziwiam ! Za cierpliwość i zaangażowanie 🌷🙂

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 23 marca, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku - jestem i wspieram <3 Nie wiem co napisać. Acard i heparyna to taki żelazny zestaw, foliany myślę że powinno się przyjmować przy tej mutacji.. sama biorę i wiele dziewczyn 🥹. Jeżeli musisz odpocząć od forum- rozumiem, ale my tu z dziewczynami zawsze będziemy czekać na Ciebie. Ściskam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 09:43

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 23 marca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Nie dziwię się kochana, ja też już nie mam na nic siły. Coraz częściej dobija mnie to, że to co dla innych jest proste i naturalne, dla mnie jest bardzo skomplikowane. Nawet nie mam ochoty brać suplementów... Do tego jestem przemęczona nowa pracą, w ciągu dnia mogę odejść od komputera na 3min tylko na siku i nawet nie mam kiedy zjeść w spokoju. Bardzo poważnie rozważam rezygnację. Nie podejmuje dzisiaj decyzji, ale na pewno tutaj nie zostanę i będę się rozglądać za czymś innym.

    Nie odchodź, bądź gdzieś blisko, będziemy za Tobą tęsknić 😘❤️

    Echo- to nieludzkie aby nie móc zjeść w spokoju posiłku :( nowa praca i od razu tak ostro? Aż mi szkoda Ciebie :* Ja w swojej też czasami nie dojadam, ale nie dlatego że nie mogę tylko sama tak wybieram, co jest bardzo zle, pracuje nad tym.

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1551 2079

    Wysłany: 23 marca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly właśnie przeczytałam relacje z wizyty.. zupełnie się nie dziwię że jesteś rozczarowana. Ja co prawda nie miałam z doktorem żadnej styczności ale po opiniach dziewczyn nadzieję na pewno były duże 🥺 rozumiem że potrzebujesz przerwy, czekamy na ciebie i trzymamy kciuki za dalsze kroki! ❤️😘😘

    Echo ta praca to jakiś kołchoz a nie cywilizowane miejsce chyba... Koniecznie szukaj czegoś innego, a jak tylko za bardzo zacznie cię ta praca przytłaczać to rezygnuj, szkoda zdrowia na coś takiego. Że też takie miejsca jeszcze istnieją.

    Dziewczyny u mnie dziś termin porodu i nic się nie dzieje. Sny mam już takie głupie że głowa mała, Zuzia ewidentnie nie ma już miejsca i strasznie mi rozpycha brzuch, na prawdę liczę juz dni żeby ją zobaczyć...

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 23 marca, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, jaki jest w takim razie plan? Przypomnij proszę kiedy masz się udać do szpitala żeby wywołać poród. Trzymam bardzo mocno kciuki żeby wszystko było ok 🩷🩷🩷

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1551 2079

    Wysłany: 23 marca, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Izzy, jaki jest w takim razie plan? Przypomnij proszę kiedy masz się udać do szpitala żeby wywołać poród. Trzymam bardzo mocno kciuki żeby wszystko było ok 🩷🩷🩷
    W poniedziałek mam ktg w szpitalu i później konsultacje z lekarzem. Ostatnio jak rozmawiałam to mówił że w 41tc przyjmują ma oddział, u mnie to jest następna sobota, ale zapytałam czy w związku ze świętami nie można by było zacząć wcześniej i powiedział że to dobry pomysł przyjac mnie w czwartek lub piątek i założyć balonik. Ale może być tak że w poniedziałek będzie już inny lekarz i dostane skierowanie dopiero na sobotę 🫣 ja wiem że to już max tydzień, ale wydaje się jakby miało trwać sto lat.

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2699 2541

    Wysłany: 23 marca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Szczerze nie mam pojęcia
    Okno to już pod in vitro. Wtedy wiadomo w którym konkretnie dniu podać zarodek.
    Nie sądzę że da się to użyć „w naturze”

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 23 marca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos progesteronu.... mój ostatni jaki badałam miał 12 ("z groszem"). Zapytałam ostatnio lekarza czy jest ok. Powiedział, że to bardzo dobry progesteron. Powiedział też, że nie ma czegoś takiego, że im wyższy progesteron tym lepiej. U każdej kobiety jest inaczej i jest to niezależne od tego, czy owulacja była jakaś dobra jakościową, czy gorsza - owulacja to owulacja i nie ma lepszej, czy gorszej. I kazał mi już nie badać proga 😂 mam zakaz 😂 phi! Hahahahha

    Echo, Smerfetkaa lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 4056 2381

    Wysłany: 23 marca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    A propos progesteronu.... mój ostatni jaki badałam miał 12 ("z groszem"). Zapytałam ostatnio lekarza czy jest ok. Powiedział, że to bardzo dobry progesteron. Powiedział też, że nie ma czegoś takiego, że im wyższy progesteron tym lepiej. U każdej kobiety jest inaczej i jest to niezależne od tego, czy owulacja była jakaś dobra jakościową, czy gorsza - owulacja to owulacja i nie ma lepszej, czy gorszej. I kazał mi już nie badać proga 😂 mam zakaz 😂 phi! Hahahahha

    Mnie też tak lekarze mówili 😊

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2699 2541

    Wysłany: 23 marca, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Mnie też tak lekarze mówili 😊
    Mnie też!

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 23 marca, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dokładnie.
    No nie miał dla nas pomysłu. Najwidoczniej nie ma nadziei. I przyjmuje to na klatę, naprawdę. Mam już dość.
    Potrzebuje odpoczynku trochę od forum. Na pewno będę was podczytywać i lajkować bo czekam na Wasze transfery z niecierpliwością i na naszą małą Zuzię 😍
    Dam znać jak się zapisze na biopsję.
    A co do kariotypów jeszcze, to nawet jakby tam było coś źle, to ja bym zachodziła w ciąże tylko bym je traciła. A u mnie w ogóle nie dochodzi do zapłodnienia.

    Butterfly, odpoczywaj i wracaj do nas kiedy tylko będziesz chciała 😘❤🫂 Ja cały czas wierzę chociaż rozumiem, że sama masz dość.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 23 marca, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    A propos progesteronu.... mój ostatni jaki badałam miał 12 ("z groszem"). Zapytałam ostatnio lekarza czy jest ok. Powiedział, że to bardzo dobry progesteron. Powiedział też, że nie ma czegoś takiego, że im wyższy progesteron tym lepiej. U każdej kobiety jest inaczej i jest to niezależne od tego, czy owulacja była jakaś dobra jakościową, czy gorsza - owulacja to owulacja i nie ma lepszej, czy gorszej. I kazał mi już nie badać proga 😂 mam zakaz 😂 phi! Hahahahha

    To mnie pocieszyłaś :* ehh tak to jest jak człowiek wszystko analizuje, wpada w taką „pułapkę” , porównuje, ale weź i nie myśl jak bardzo się chce 🌈. Jak ma coś być to i tak będzie! 🤞🏻 ❤️

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2844 1392

    Wysłany: 23 marca, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak mi się marzą termy. Ale chyba lepiej odpuścić przed histero takie atrakcje ?

    Ps umyłam wszystkie okna w domu rodzinnym i zastanawiam się jak będę myła w swoim gdzie jest ich jeszcze więcej 🤣
    Jadę dalej na szmacie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 11:51

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 23 marca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly rozumiem decyzję. Odpocznij i wracaj prędko z nowymi wieściami. Ja wierzę,że Tobie się w końcu ułoży. I tym samym tak mi przykro,że przez tyle lat nie wyszło. Jestes wspaniałą osobą, zawsze chętną pomóc i służącą dobrą radą,wsparciem.
    Ovusiostro, życzę Ci z całego serca aby przykre dni zamieniły się w piękne.

    Ja się już nie wypowiadam na temat proga 😆🙈 co ja tam wiem. Organizm wie najlepiej!

    Pinki, powodzenia. Jak już skończysz to z rozmachu możesz też moje umyć w ramach dobrej wprawy na przyszłość 😆

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 23 marca, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziewczyny, tak mi się marzą termy. Ale chyba lepiej odpuścić przed histero takie atrakcje ?

    Ps umyłam wszystkie okna w domu rodzinnym i zastanawiam się jak będę myła w swoim gdzie jest ich jeszcze więcej 🤣
    Jadę dalej na szmacie.
    Jeśli masz skłonność do infekcji to lepiej zrezygnuj. Po histero na pewno też będziesz mieć zakaz

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 23 marca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, skąd ja znam taką formę pracy..hmmm. dla Twojego spokoju, póki jeszcze się nie wdrozylas, może poszukaj czegoś innego?

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 23 marca, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    W poniedziałek mam ktg w szpitalu i później konsultacje z lekarzem. Ostatnio jak rozmawiałam to mówił że w 41tc przyjmują ma oddział, u mnie to jest następna sobota, ale zapytałam czy w związku ze świętami nie można by było zacząć wcześniej i powiedział że to dobry pomysł przyjac mnie w czwartek lub piątek i założyć balonik. Ale może być tak że w poniedziałek będzie już inny lekarz i dostane skierowanie dopiero na sobotę 🫣 ja wiem że to już max tydzień, ale wydaje się jakby miało trwać sto lat.
    Izzy, może Cię jeszcze Zuzia zaskoczyć w każdym momencie:D jak się na coś czeka to się baaardzo dłuży. Ja nie wiem jak dotrwam do środy. I do USG. Wgl nie potrafię sobie wyobrazić,że wszystko będzie ok.

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 23 marca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    To mnie pocieszyłaś :* ehh tak to jest jak człowiek wszystko analizuje, wpada w taką „pułapkę” , porównuje, ale weź i nie myśl jak bardzo się chce 🌈. Jak ma coś być to i tak będzie! 🤞🏻 ❤️

    Nie da się nie myśleć i nie analizować 😞 Ja bym bardzo chciała ogólnie wyluzować się w tym temacie. Totalnie nie myśleć o staraniach, o maleństwie. No nie da się....

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
‹‹ 832 833 834 835 836 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ