X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1513 2021

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja witam się z kawą, podwójna 😅 noc miała potencjał ale od czwartej rano zaczęła się jazda i wstawanie co 20 minut 😆

    Smerfetko mi się śniło że ścigał mnie szatan i nie mogłam o tym nikomu powiedzieć bo zaraz ta osoba była opętana 🤣

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1292 1087

    Wysłany: 28 kwietnia, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki.
    Nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego, poczytałam pobieżnie. Potrzebuję czasu na odpoczynek od forum, od starań. Wszystko ok u mnie. Biorę suplementy i tyle. Mam skasowaną aplikację, więc zdziwiłam się, że mam 20 dc.
    Pomimo diety i ruchu, waga nic nie chce drgnąć 🤷🏼‍♀️ we wtorek wyjeżdżamy na kilka dni w góry, odpoczniemy. Ogólnie jestem niesamowicie zmęczona pracą, życiem, problemami dnia codziennego. Dlatego cieszę się, że chociaż na bok odstawiliśmy starania. Jasne, są one wciąż gdzieś z tyłu głowy. Ale nie zwracam uwagi na żadne objawy czy jest owu, czy nie ma itp.

    Niezmiennie trzymam za Was kciuki 😘 dajcie mi czas, ja wrócę w końcu. Będę na razie pojawiać się od czasu do czasu. Ściskam Was mocno ❤️

    Echo, Elza1234, Pinkflower, izzy91, Patisonek 25 lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    11 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Echo Autorytet
    Postów: 3343 1920

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunko,wspaniale Cię widzieć ❤️❤️ Ja też czuje,że potrzebuje przerwy. Nie mam żadnego planu, a jestem na takim etapie,że nie widzę nadziei. Wysłałam zaproszenie na priv, może czasem będziesz miała ochotę tam się spotkać 💋

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 826 619

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny to się macie z tymi snami 😁 Izzy jadłaś może czekoladę przed snem? Podobno po zjedzeniu słodyczy na noc ma się koszmary 😂

    Roszpunko taki odpoczynek też jest potrzebny, warto przewietrzyć głowę 🙂 życzę wam udanego wyjazdu 😚

    Echo zapewne na kolejnej wizycie prof J da Ci plan, dzięki któremu przygotujesz się jak najlepiej do transferu 🙂

    Piękna dziś pogoda, lecę na rower 🚴

    S.Roszpunka, Pinkflower lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 28 kwietnia, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetko, raczej przyszły rok jest bardziej realny na przeprowadzkę.

    Izzy, dużo siły życzę żeby nie zasnąć, ucałuj Zuzię ode mnie 😘

    Roszpunko, dobrze Cię słyszeć, wszystko rozumieny i życzymy udanego wyjazdu ❤️

    Echo, a masz już termin kolejnej wizyty do doktor J ? Wróc jak będziesz gotowa

    Magdanko, udanej przejażdżki 😊

    Elza, jak się czujesz?


    Wiecie dziewczyny, ja już aktualnie mam dość przerwy i czekania na rozpoczęcie starań. Męczy mnie to okrutnie, że co chwilę coś nas stopuje. Wiem że dobrze ze teraz coś wyszło I będę to leczyć ale czas leci i lata, bardzo to już odczuwam. Wszyscy znajomi dookoła mają juz jedno albo dwójkę dzieci. Nie zrozumiem nigdy czemu coś tak naturalnego dla mnie jest jakieś nierealne. Odczuwam ten brak bobasa okropnie 🥺



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 15:50

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 869 771

    Wysłany: 28 kwietnia, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊
    Miłego popołudnia, smacznego grilla tym co dziś już grillują
    Roszpunko, fajnie,że się odezwałaś 🧡 odpoczynek od forum pozwoli Ci uwolnić nieco głowę od wszystkich problemow, również naszych. Daj sobie czas, my czekamy 😘 miłego wypadu 😘

    Pinki, pamiętaj,że robisz duuuzo. Nie stoisz w miejscu i nie czekasz aż Ci spadnie z nieba.

    Ja jutro mam dodatkową wizytę, nie u swojego gin tylko u jakiejś innej, koleżanka mi zwolniła termin. Bardzo się boję tej wizyty

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka (12+0)

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 826 619

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki po przeleczeniu chyba będziesz mogła zacząć już starania? Czyli to jest kwestia miesiąca? Przecież nie jesteś jakaś stara, masz dopiero 29 lat 😁 nie patrz na to co inni mają, a niech sobie mają, a Tobie też niedługo się uda i będziesz miała pewność że przygotowałaś się do tego najlepiej jak się dało!

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wszystko dziewczynki wiem i dziękuję Wam za wsparcie❤️ Magdanka, mam nadzieję że jutro się wszystkiego dowiem. Nie mogę się doczekać tych stymulacji bo chyba w styczniu miałam normalny okres a potem same fanaberie. Dziś 37 dc i dalej nic. Wkurza mnie to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 17:36

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia, oczywiście kciuki na pokładzie już są 🤞🤞🤞

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1897

    Wysłany: 28 kwietnia, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję ok, przez co wczoraj cały dzień płakałam że już na pewno po wszystkim, bo nic mnie nie boli.
    Nie pytajcie 🤡
    Rollercoaster emocji ciąg dalszy

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3297 3568

    Wysłany: 28 kwietnia, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja się czuję ok, przez co wczoraj cały dzień płakałam że już na pewno po wszystkim, bo nic mnie nie boli.
    Nie pytajcie 🤡
    Rollercoaster emocji ciąg dalszy
    Elza brak objawów to też objaw :)

    Pinkflower, Elza1234 lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • amaril Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani mam do was pytanie.
    Jak wyglądało u was plamienie implantacyjne ?
    Czy w momencie kiedy jest plamienie implantacyjne to mozliwe ze test wychodzi negatywny?
    Test robiłam dziś rano a plamienie zaobserwowałam przed 19 dziś (teraz)
    Czy to możliwe ?

    Mam tez zdjęcie jak to wyglada , ale nie wiem czy was nie obrzydza coś takiego. Wiec nie wstawiam.

    Staramy się długo dlatego bardzo mi zależy na odpowiedziach. Proszę bez hejtu i złości.

    Okresu nie ma od lutego.
    Ciaza wykluczona była około miesiąc temu. Od tego czasu nie byłam u lekarza.

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 826 619

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amaril wrote:
    Kochani mam do was pytanie.
    Jak wyglądało u was plamienie implantacyjne ?
    Czy w momencie kiedy jest plamienie implantacyjne to mozliwe ze test wychodzi negatywny?
    Test robiłam dziś rano a plamienie zaobserwowałam przed 19 dziś (teraz)
    Czy to możliwe ?

    Mam tez zdjęcie jak to wyglada , ale nie wiem czy was nie obrzydza coś takiego. Wiec nie wstawiam.

    Staramy się długo dlatego bardzo mi zależy na odpowiedziach. Proszę bez hejtu i złości.

    Okresu nie ma od lutego.
    Ciaza wykluczona była około miesiąc temu. Od tego czasu nie byłam u lekarza.

    Nie masz okresu od lutego, a mamy prawie maj więc to chyba nie plamienie implantacyjne... Radzę udać się do lekarza bo już bardzo dawno nie miałaś okresu, może trzeba go wywołać.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 826 619

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja się czuję ok, przez co wczoraj cały dzień płakałam że już na pewno po wszystkim, bo nic mnie nie boli.
    Nie pytajcie 🤡
    Rollercoaster emocji ciąg dalszy
    Elza może nie masz objawów bo miałaś dodatkową kroplówkę przeciwko skurczom 🙂

    Pinkflower, Elza1234 lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja się czuję ok, przez co wczoraj cały dzień płakałam że już na pewno po wszystkim, bo nic mnie nie boli.
    Nie pytajcie 🤡
    Rollercoaster emocji ciąg dalszy

    Elza, na pewno te emocje są ogromne. Trzymam kciuki żeby kropek się porządnie wgryzł 🤞🤞🤞❤️

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1897

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Elza, na pewno te emocje są ogromne. Trzymam kciuki żeby kropek się porządnie wgryzł 🤞🤞🤞❤️
    Póki co nie czuję żeby mnie tam coś gryzło 😅😂

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3163 6344

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja się czuję ok, przez co wczoraj cały dzień płakałam że już na pewno po wszystkim, bo nic mnie nie boli.
    Nie pytajcie 🤡
    Rollercoaster emocji ciąg dalszy

    Elza u mnie była cisza i spokój. Zadnego ciągnięcia, bólu, plamienia i 2 x z transferów ciąża. Czułam się super, chodziłam do pracy, na zakupy, spacer. Za drugim razem nie brałam nospy, relanium, atosibanu - sam prog, estrofem i leki ciążowe. Nie ma reguły. Trzymam kciuki 🍀

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    🔹Ja 38 l.:
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 39 l.: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼
    2021: polip endometrialny (histero), podejrzenie wodniaka
    2022: laparo - diagnoza endometriozy

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2., 03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2.
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 🐻 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie, Dziewczynka 🎀
    12+4 I Prenatalne - wszystko ok
    20+4 II Prenatalne - 444 gr
    30+5 III Prenatalne - 1755 gr i wszystko ok ☺️
    33+5 2,5 kg
    preg.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1897

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Elza u mnie była cisza i spokój. Zadnego ciągnięcia, bólu, plamienia i 2 x z transferów ciąża. Czułam się super, chodziłam do pracy, na zakupy, spacer. Za drugim razem nie brałam nospy, relanium, atosibanu - sam prog, estrofem i leki ciążowe. Nie ma reguły. Trzymam kciuki 🍀
    Dzięki ❤️
    Ja teraz miałam atosiban, nie wiem czy to on, czy po prostu taki cykl. Ale czuję że nic nie czuję, także grzecznie czekam do 6go maja :)

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3670 1882

    Wysłany: 28 kwietnia, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Smerfetko, raczej przyszły rok jest bardziej realny na przeprowadzkę.

    Izzy, dużo siły życzę żeby nie zasnąć, ucałuj Zuzię ode mnie 😘

    Roszpunko, dobrze Cię słyszeć, wszystko rozumieny i życzymy udanego wyjazdu ❤️

    Echo, a masz już termin kolejnej wizyty do doktor J ? Wróc jak będziesz gotowa

    Magdanko, udanej przejażdżki 😊

    Elza, jak się czujesz?


    Wiecie dziewczyny, ja już aktualnie mam dość przerwy i czekania na rozpoczęcie starań. Męczy mnie to okrutnie, że co chwilę coś nas stopuje. Wiem że dobrze ze teraz coś wyszło I będę to leczyć ale czas leci i lata, bardzo to już odczuwam. Wszyscy znajomi dookoła mają juz jedno albo dwójkę dzieci. Nie zrozumiem nigdy czemu coś tak naturalnego dla mnie jest jakieś nierealne. Odczuwam ten brak bobasa okropnie 🥺

    Doskonale Cię kochana rozumiem. My też mamy cały czas zakaz starań, ciągle jakieś badania i coś wychodzi ale zobacz z drugiej strony że jak wszystko dopniemy podejdziemy na 100% I na pewno się uda a taka przerwa dobrze zrobi ❤️ więc nie poddajemy się i nie myśl o tym a będziesz miała to wynagrodzone 🥰

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage,dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-12kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 29 kwietnia, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Doskonale Cię kochana rozumiem. My też mamy cały czas zakaz starań, ciągle jakieś badania i coś wychodzi ale zobacz z drugiej strony że jak wszystko dopniemy podejdziemy na 100% I na pewno się uda a taka przerwa dobrze zrobi ❤️ więc nie poddajemy się i nie myśl o tym a będziesz miała to wynagrodzone 🥰

    Dziękuję za wsparcie I przytulam 🫂❤️

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
‹‹ 926 927 928 929 930 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ