X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarina wrote:
    zjada mi cos posty.
    ja testowałam w obydwóch ciazach i miałam jedna kreskę. Testy robiłam rano, w dniu okresu, dopiero po kilku dniach jak testowałam to pojawiła się druga kreska. Także nadzieję zawsze trzeba mieć ☺
    mi przy pierwszej prawie tydz przed @ pokazało bladziocha pod slonce ( po południu) a rano już normalna krecha. Z D to pojechałam do szpitala bo okresu nie miałam a byłam pewna ze ze strsu ( dziadziu mój zmarł ) a ze strasznie to przeżyłam i bole brzucha miałam to czekałam i czekałam. A ze przerwa byla i nie przyjmowali ( miedzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem) to stwierdziłam ze n a ip pojadę. Zbadał mnie i mówi zw szyjka może wskazywać na ciaze ale fla pewności usg zrobi. I suprise a ja w płacz. Haha Jak do domu weszl a m to M jak mnie zobaczył to od razu wiwdzial. Ja w szoku a on zadowolony

    Zuz_anna lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Tak
    oby to było za wczesnie

    żabka04 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ma byc to bedzie ja raczej nie testuje ale teraz musialam zeby wiedziec co z tabletkami ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 4 listopada 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka z rana. U mnie samopoczucie gorsze, coś mnie atakuje. Lekki katar, ból głowy i zmęczenie. A tu gadzice moje szaleją, i na spacer przydałoby się iść....ehhh już myślę o wieczorze...

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję od kilku ostatnich dni jak po chorobie. Słaba taka jakaś... Ciągle muszę odpoczywać jak coś robię bo mam wrażenie że zemdleje...

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Hilary piękna Malutka:* i jaka czuprynke ma uroczą:)))
    Wiecie już kiedy wychodzicie?
    Ma Wiki żółtaczkę?

    Dobrze Cię tam traktują? Pokój przyzwoity?;)

    Podwójna mama- i jak dzwonili...?
    Jak się czujesz?

    Dziewczyny co jest teraz że tak napiszę na topie z prezentami na gwiazdkę?
    Macie już jakieś pomysły dla swoich dzieci??

    Kondycja mi spada masakrycznie, słabo mi jak wejdę po schodach.A ost na zakupach zrobiło mi się ciemno przed oczami.Dopiero 16 tydzień a tu już takie jazdy?

    Buziaki Słoneczka

    Hilary lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie sobotnio :)

    Hilary malutka przesliczna :) przypomina mi moje dzieci po porodzie tylko ze moje mialy dluzsze wlosy i kruczoczarne ;) i jak fajnie ze lada chwila bedziecie w domku. Ciekawa jestem jak starsza siostra zareaguje na malutka :)

    MamaNl szkoda ze dzisiaj na tescie nic nie wyszlo ale nasze kciuki ciagle masz :)

    Enii emocje juz opadly? Mysle ze tez jasno powinnas postawic sprawe i niech maz sie okresli w ta czy w ta bo niszczy Cie to psychicznie takie zawieszenie a tak mysle ze nawet jakby byl 3 chlopczyk to co z tego? Nowy czlonek rodziny. Takie malenstwo kochane a tym bardziek ze dzieci juz macie takie duze, wiec znowu ile radosci i szczescia by bylo :)

    Justyska i KochamSlonce lepszego samopoczucia zycze :* jak sobie przypomne swoj 1 trymestr to mi sie slabo robi ;)

    Pysia nie dzwonili jeszcze ale wiesz nawet sie nie denerwuje. Czekam cierpliwie :)

    A ja sie czuje mega swietnie :) teraz moge gory przenosic ;) znowu nie potrafie usiasc na tylku i chce mi sie ciagle cos robic, takze wspolczuje Ci ze tak kiepsko u Ciebie ale moze to jakies przesilenie jesienne? Ja nawet zaczelam jezdzic na rowerku treningowym :) bo mam zylaki to chce fbac o dobry przeplyw krwi w zylach. A moze jakas zmiana w diecie by Ci pomogla?

    Kiedy masz kolejna wizyte?

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 4 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna mama-no no nieźle i jeszcze rowerek:))
    Może jakieś przesilenie... ogólnie ochotę mam żeby wszystko robić, siedzenie mnie denerwuje...
    Wiesz co a może jem za dużo słodyczy? Zaczęłam podjadać wieczorami czekoladę.

    To czekamy cierpliwie,ale myślę że na bank wszystko będzie dobrze.Wkoncu prenatalne było ok :)

    Teraz w piątek mam wizytę.Ale pewnie tylko pogadamy bo przecież USG robiła ostatnio.Nie mogę doczekać się grudnia jak Ty;) wtedy pojedziemy do Pl i pójdę prywatnie.

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 4 listopada 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    a co do 3 córki, to ja też już 2 mam i mój marzy o synku... ale ja coś czuję, że będzie Marysia :D i groi mi, że jeszcze raz spróbujemy :P

    U nas też 2 dziewczyny i to w sumie ja bardziej chciałam chłopca niż M. Ja po 2 cc to mąż zapowiedział, że ze względu na moje zdrowie na 3 dzieci kończymy, nawet jak będzie 3 baba. Jak się udało to w sumie płeć była mi obojętna, mówiliśmy, że co by nie było to będzie Bartek :-p ale to bardziej ze względu na imię, bo już z 2 poprzednimi żeńskimi był problem, a imię dla chłopca czekało już dawno.
    No i będzie synuś <3

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 4 listopada 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też wyczekujemy na Bartusia :-)

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 4 listopada 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna ona ma najkrótsze włosy że swojego rodzeństwa. Wiktor i Werka mieli o woele dłuższe :p a stopy ma jakie smieszne takie dlugie i chude :p juz wiem co mi tak pod zebro wchodziło :p
    Mam się dobrze ale chce mi siw do domu strasznie tutaj jakas zamulona chodze i ciągle prawie śpię bo to taki sen przerwany że jak tylko moja zapłacze to się budzę ale też jak zapłacze inne dziecko albo ktoś przyjdzie więc cały czas mam sen ustawiony na czuwaniu i budzę się co godzinę o tak jest w nocy i w dzień
    Miał a zoltaczke lekka nic jej nie podawali bo sama schodzi. Nie wiem czy jutro wyjdziemy zależy czy wagą nie będzie spadać. Dzisiaj Miał a już 3150 jak jutro się nie obniży to pewnie wyjdziemy. Karmię ja na żądanie i wydaje mi się że sporo je więc nie ni3 wien czemu dalej spada
    Nie mam siły was teraz nadrabiać tak tylko w skrócie przeczytałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 14:17

    JustyśkaG, Enii, Pysia89 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia no to popracuj troszke nad kondycja. Jezeli bedziesz rodzic sn to do porodu sie przyda. Wiele jest cwiczen lekkich dla kobiet w ciazy. Poszukaj na youtubie :)

    A slodycze swoja droga. Nawet jak masz cukiet ok zo jedzac je masz duzy wyrzut glukozy. Energie przez krotki czas a pozniej spadek i spac Ci sie moze chciec. Moj maz tak kocha slodycze i pozniej zly jest ze sie najadl i spadek formy ma ;)

    Rybka a jak Ty sie czujesz? Z mezem juz lepiej?

    Hilary ja tak mialam przy corci. Karmilam ja tylko 1,5 miesiaca ale niestety nic nie przybierala na moim mleku a ciagle z wagi spadala i niestety lekarz nie kazal juz karmic piersia i trzeba bylo jej specjalna mieszanke podawac zeby zaczela przybierac. A w szpitalu wiadomo jak to jest. Nie to co w domu. Ja po kazdym wyjsciu ze szpitala mialam tyle energii ze caly dzien chcialo mi sir srzatac, gotowac itp.

    U nas dzisiaj 3 obiady ;) bo kazdy ma ochote na co innego ha ha maz dzisiaj gotuje a ja mam czas na ksiazke :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czysta biel=test negatyw .
    Dzień do dupy.
    Moje dzieci się zmowily i mam jazdę oby dwoje jecza, płaczą wrrrrr

    Wieczorem was nadrobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 16:56

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas też imię dla chłopca było :) Wojtek lub Ignacy (typ mojego męża), ale mamy 2 córki :) ale teraz już od jakiegoś czasu mam fazę na Marysię dla córki. Ja dziś do pracy :( zaraz jeszcze przed pracą podjadę na betę, ale masakra jeszcze 8 tygodni i idę na l4. Pracę mam stresującą i już odliczam

    znacie jakieś kadrowe? czytałam, że oni liczą 3 mce ciąży jako miesiące księżycowe czyli po 28 dni, a nie trymestrami? Bo ja będę mieć 12 + 5 dni jak skonczy mi się umowa jakbym musiała iść na l4 i mam dylemat czy mówić lekarzowi o co chodzi czy nie



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie wolę wytrzymać te 8 tygodni i iść na l4. a jeszcze wychodzą mi badania w grudniu ;/ własnie sobie to uswiadomiłam ;/



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka mówisz o pl?

    Nie wiem z kadry ty to wzieals.

    Ile pracujesz?
    Do kiedy masz umowę?

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po rozmowie i działaniu
    To podejście M to chyba przeze mnie tak troszkę. Pierwsza chciałam dziewczynkę u to tak bardzo bardzo mocno. Drugie obojętne bardziej zależało mu by wogole urodzić. Bałam sis ze po pierwsze późno dowiedziałam się o ciąży, ubzdurałam sobie tez ze skoro mój a mama poronila to też mogę itd. Moj liczył ta core.. A ze M wie ze do końca nie czuje sie spelniona i on też to efekt taki a nie inny. Maly progres jest u mnie bo o plci nis myślę. Zresztą tylko najsilniejsze pływali przetrwają a to najważniejsze bo daje szanse na zdrowie dzieciątka.

    Podwójna szalejesz w kuchni. Ja zaraz za szaflotke sie biorę. M właśnie po jabłka poszedł.

    PodwojnaMamaWdwupaku, JustyśkaG, żabka04 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka przykro mi :( a ile dpo jestes?

    Eni to co teraz tylko trzymac kciuki za pojawienie sie fasolki :) a maz do kiedy zostaje z Wami?

    U mnie dzieci juz w lozkach a my z mezem robimy sobie warzywa z dipem do pochrupania i bedziemy miec wieczor horrorow :) takze i Wam zycze milego wieczorku :)

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 5 listopada 2017, 03:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Aneczka mówisz o pl?

    Nie wiem z kadry ty to wzieals.

    Ile pracujesz?
    Do kiedy masz umowę?


    umowe mam do konca roku własnie :( i chce miec przedłuzona normalnie a nie tylko do porodu



  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 5 listopada 2017, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny postanowiłam do was zajrzeć jak widać po moim suwaczku mam miesieczna niunie w domu Małgosie <3 po dlugiej walce nam sie udalo :-)
    Cały czas z mężem powtarzalismy ze 2 i koniec ale po porodzie cos w nas obojgu pękło mąż był cały czas ze mną i jest zakochany w malutkiej starsza córeczka Oliwia tak samo i co za tym idzie mój Łukasz od samego poczatku gada o 3 dziecku i szczerze na poczatku mowie ze chyba zwariowal ale teraz ??? Sama juz nie wiem

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ