X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania się o dziecko a epilepsja
Odpowiedz

Starania się o dziecko a epilepsja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia91 to nie tak źle jeszcze, ja miałam 34 jak pierwsze dziecko urodziłam, głowa do góry 😉. Ja zaszłam w ciążę po 5 latach starań,
    Plan jest na drugie ale się boję bo za często mam ataki. 😥bl9cgu1rvha4z5db.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2021, 00:12

  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 7 listopada 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jiwa wrote:
    Andzia91 to nie tak źle jeszcze, ja miałam 34 jak pierwsze dziecko urodziłam, głowa do góry 😉. Ja zaszłam w ciążę po 5 latach starań,
    Plan jest na drugie ale się boję bo za często mam ataki. 😥

    Super że masz już jedną pociechę 🙂 Mój M powoli myśli o zbadaniu siebie,bo ja dwa razy trafiłam do lekarza w trakcie owulacji i wyszło że wszystko ładnie pracuje,endometrium też w porządku,progesteron ok więc niby ok ale mam już myśli że może jakiś problem który ciężko wykryć. Niedługo mam wizytę więc pomęczę lekarza żeby bardziej poszukać przyczyny...
    Jak często masz ataki? Pełne? Czujesz że się zbliża?

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agdzia91 mój mąż zbadał się szybko i wszystko ok z nim. Co do ataków tych dużych raz w roku to niestety nie wiem kiedy się zdarzy.
    Ostatnio w sobotę chyba mnie ze siedem razy złapało (traciłam świadomość) - normalnie płakać mi się chce jeszcze chyba tak nie miałam 😥. Nie wiem co robić, chyba muszę iść do psychologa na terapię jakąś, ale w czasie tej pandemi to nie będzie takie łatwe u nas.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ