Forum Starając się - ogólne Stosunek progesteronu do estradiolu w II fazie cyklu
Odpowiedz

Stosunek progesteronu do estradiolu w II fazie cyklu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • gosska Przyjaciółka
  Postów: 86 21

  Wysłany: 6 lipca 2017, 20:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny czy wiecie może czy ważny jest stosunek progesteronu do estradolu w 2 fazie cyklu? Czy mimo, że progesteron jest ok - około 20 ng/ml to czy nie jest za niski w stosunku do estradiolu około 210 pg/ml w 7dpo? Wartości graniczne dla prog 28, a dla estradiolu 214. Może śluzowka macicy nie jest odpowiednio przygotowana przez to, że cały czas zawyżone są estrogeny? Możliwe czy niemożliwe? Bede wdzieczna za opinie:)

  AnaBell lubi tę wiadomość

  mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego