X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stresująca druga faza
Odpowiedz

Stresująca druga faza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 26 września 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam niedługo miną 2 lata starań. Mamy za sobą też 2 poronienia. Gdybym cały czas myślała o tym to już bym tu pewno nie pisała do Was :P Nie znaczy to że nie myślę w ogóle. Chodze do lekarzy, badam się, robię testy owu (głównie ze względu na nieregularne cykle) i jakoś tak leci :) 1 faza leci szybciutko, 2 jakoś wolniej ale cóż, taka sytuacja :P

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Pola_91 Koleżanka
    Postów: 84 6

    Wysłany: 26 września 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w miare regularne cykle, wiem kiedy mam owulacje i tak nie mogę zajść:(

    Staramy się o dwie krechy od maja 2015r
    październik 2015r. badanie nasienia - bez zastrzeżeń
    grudzień 2015r. TSH, FT3, FT4 - bez zastrzeżeń
    styczeń 2016r. HSG - jajowody drożne
    styczeń 2017r.- laparoskopia - usunięcie ognisk endometriozy
    AMH - 5,06
    kwiecień, maj IUI :(
    czerwiec Lametta 1x1
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 27 września 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo Pola, cykle regularne, wiem kiedy owulacja i nic...Może nie mamy szczęścia:(

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 27 września 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    cachaarel, trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :) Mnie nawet jak lekarz by odesłał zrobie sobie sama prywatnie te badania, bo tak jak piszesz obecnie sie mocno stresuje, masz juz jakies objawy czy kompletnie nic?
    dwa miesiące to nic przyjmuje się że do roku to normalne że może coś tam się nie zgrać i nie wyjść jeśli miesiączujesz regularnie bym poczekała te chociaż pół roku a na własną rękę to musiałabyś zrobić wszystkie badanie hormonalne jakie są dostępne. więc lekarz zawsze lepiej poradzi.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ