Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Niuśka Ekspertka
    Postów: 191 239

    Wysłany: 28 lutego 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giwcia wrote:
    Hej dziewczyny. Chciałam tylko napisać, że na wczorajszej wizycie okazało się, że ciąża zatrzymała się w 7 tygodniu. Nie było akcji serca. Diagnoza: poronienie zatrzymane.

    Tak strasznie mi przykro, tule ..💔
    Nawet nie wyobrażam sobie przez co teraz przechodzisz .

    preg.png

    👱🏼‍♀️ 22
    🧑🏽23

    31.01⏸🤞🏼
    01.02 beta: 12.52 ❤
    03.02 beta:52.85🤯
    24 02 mamy ❤
    5.04 badania prenatalne 6.5 cm do Kochania 🥰
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2606

    Wysłany: 28 lutego 2023, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle powiem Wam, że ostatni raz wzięłam wizytę o takiej późnej godzinie. Co ja miałam w głowie. 😵

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Niuśka Ekspertka
    Postów: 191 239

    Wysłany: 28 lutego 2023, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny korzystata/ korzystała któraś z was z adaptera do pasów? Jeśli tak to jaki wam się sprawdził i od kiedy używałyście?

    preg.png

    👱🏼‍♀️ 22
    🧑🏽23

    31.01⏸🤞🏼
    01.02 beta: 12.52 ❤
    03.02 beta:52.85🤯
    24 02 mamy ❤
    5.04 badania prenatalne 6.5 cm do Kochania 🥰
  • Niuśka Ekspertka
    Postów: 191 239

    Wysłany: 28 lutego 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    W ogóle powiem Wam, że ostatni raz wzięłam wizytę o takiej późnej godzinie. Co ja miałam w głowie. 😵
    Trzymam kciuki Kochana 🤞🏼🤞🏼
    Daj znać co I jak

    preg.png

    👱🏼‍♀️ 22
    🧑🏽23

    31.01⏸🤞🏼
    01.02 beta: 12.52 ❤
    03.02 beta:52.85🤯
    24 02 mamy ❤
    5.04 badania prenatalne 6.5 cm do Kochania 🥰
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 28 lutego 2023, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuśka wrote:
    Dziewczyny korzystata/ korzystała któraś z was z adaptera do pasów? Jeśli tak to jaki wam się sprawdził i od kiedy używałyście?
    Chyba Sara coś kiedyś o tych adapterach mówiła

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2606

    Wysłany: 28 lutego 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuśka wrote:
    Trzymam kciuki Kochana 🤞🏼🤞🏼
    Daj znać co I jak
    Dam ❤️. Ale przeczucie mówi, że wszystko jest ok. Ale nadal nie wiem skąd ta myśl o bliźniętach 🤣. Wczoraj piersi trochę bolały, dziś nie. I mimo, że dziś mam więcej energii, to już wolę te dni gdy jestem padnięta i obolała. 🫣

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 28 lutego 2023, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuśka wrote:
    Dziewczyny korzystata/ korzystała któraś z was z adaptera do pasów? Jeśli tak to jaki wam się sprawdził i od kiedy używałyście?

    Ja mam adapter. Używam praktycznie od początku ciąży bo jednak bardzo dużo jeżdżę i na dalekie trasy.
    Mam insafe, taki zielony. Jest fajny bo nie muszę pasa zapinać w adapterze (tak jak w besafe) tylko przekładam. Zajmuje to sekundę :)

    Niuśka lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 28 lutego 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest piękny maluszek z rączkami i nóżkami 🍀
    5-B93350-C-6405-43-F0-9-F96-FA307-BC61402.jpg

    Przykoksił trochę, pięknie nadrabia różnice między owu a OM i mamy 8+6 z wielkości.
    Po krwiaku ani śladu ❤️

    Bezimienna , Pucz, Niuśka, Kasio, Incognitka, Ancalime, Longanimity, Sara30, Meeg, Niaha, Ogoorkowa, RiverS, Maiora, Emka06 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 28 lutego 2023, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Jest piękny maluszek z rączkami i nóżkami 🍀
    5-B93350-C-6405-43-F0-9-F96-FA307-BC61402.jpg

    Przykoksił trochę, pięknie nadrabia różnice między owu a OM i mamy 8+6 z wielkości.
    Po krwiaku ani śladu ❤️
    Cudnie 🥰 a jakie macie piękne zdjęcie ☺

    agentka93 lubi tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 28 lutego 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Jest piękny maluszek z rączkami i nóżkami 🍀
    5-B93350-C-6405-43-F0-9-F96-FA307-BC61402.jpg

    Przykoksił trochę, pięknie nadrabia różnice między owu a OM i mamy 8+6 z wielkości.
    Po krwiaku ani śladu ❤️
    Piękne zdjęcie! Gratuluję 🥰

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 28 lutego 2023, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo zdjęcie czadowe, dostałam na maila a oprócz tego doktor wydrukował na dużym formacie, bo stwierdził, że aż żal nie uchwycić takiej pozy ;)

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 28 lutego 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Jest piękny maluszek z rączkami i nóżkami 🍀
    5-B93350-C-6405-43-F0-9-F96-FA307-BC61402.jpg

    Przykoksił trochę, pięknie nadrabia różnice między owu a OM i mamy 8+6 z wielkości.
    Po krwiaku ani śladu ❤️

    Piękne zdjęcie! 😍 Cieszę się że po krwiaku nie ma śladu!

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 28 lutego 2023, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agentka i to się nazywają dobre wiadomości 😍 w końcu odetchniesz

    Longanimity kciukasy 🤞

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1979 1685

    Wysłany: 28 lutego 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20230228-121455.jpg

    U nas też wszystko dobrze ❤️ słyszeliśmy serduszko, najpierw spał potem się obracał i troszkę poruszał rączkami i nóżkami 🥰
    Ma już 2,67cm i zgodnie z usg 9+3 co zgadza się z owu, a wg OM 8+6 😉

    Rzutem na taśmę umówiłam się do endokrynologa na dzisiaj na 16.30 (jeden jedyny termin na znanym lekarzu u mnie w mieście na najbliższy miesiąc więc stwierdziłam że idę). Niby gin stwierdził że tak może być w ciąży z tsh ale lepiej skonsultować 🙂

    agentka93, Niuśka, Kania_czubajka, Pucz, Meeg, Sara30, Ogoorkowa, Ancalime, RiverS, Maiora, Emka06 lubią tę wiadomość

    👩34l 👦32l
    Rak piersi (w trakcie hormonoterapii), choroba autoimmunologiczna (wzjg z remisja po ciąży💪), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 28 lutego 2023, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wrote:
    20230228-121455.jpg

    U nas też wszystko dobrze ❤️ słyszeliśmy serduszko, najpierw spał potem się obracał i troszkę poruszał rączkami i nóżkami 🥰
    Ma już 2,67cm i zgodnie z usg 9+3 co zgadza się z owu, a wg OM 8+6 😉

    Rzutem na taśmę umówiłam się do endokrynologa na dzisiaj na 16.30 (jeden jedyny termin na znanym lekarzu u mnie w mieście na najbliższy miesiąc więc stwierdziłam że idę). Niby gin stwierdził że tak może być w ciąży z tsh ale lepiej skonsultować 🙂

    Piękny miś 🥰 a jak u Ciebie Longanimity poziom FT4? W ciąży powinno się badać razem z TSH

    age.png
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1979 1685

    Wysłany: 28 lutego 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie badałam ft4 teraz... niby mam zamrożona krew i mogę dorobić jakieś badania ale już się wstrzymam do tej wizyty dzisiejszej bo pewnie dostanę więcej badań do zrobienia.

    👩34l 👦32l
    Rak piersi (w trakcie hormonoterapii), choroba autoimmunologiczna (wzjg z remisja po ciąży💪), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 28 lutego 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wrote:
    20230228-121455.jpg

    U nas też wszystko dobrze ❤️ słyszeliśmy serduszko, najpierw spał potem się obracał i troszkę poruszał rączkami i nóżkami 🥰
    Ma już 2,67cm i zgodnie z usg 9+3 co zgadza się z owu, a wg OM 8+6 😉

    Rzutem na taśmę umówiłam się do endokrynologa na dzisiaj na 16.30 (jeden jedyny termin na znanym lekarzu u mnie w mieście na najbliższy miesiąc więc stwierdziłam że idę). Niby gin stwierdził że tak może być w ciąży z tsh ale lepiej skonsultować 🙂

    Jaki slodziaczek 😍😍

    Longanimity lubi tę wiadomość

    age.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 28 lutego 2023, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Jest piękny maluszek z rączkami i nóżkami 🍀
    5-B93350-C-6405-43-F0-9-F96-FA307-BC61402.jpg

    Przykoksił trochę, pięknie nadrabia różnice między owu a OM i mamy 8+6 z wielkości.
    Po krwiaku ani śladu ❤️

    Cudowny, super wiadomości ❤❤

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 28 lutego 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity super 😍 a jaki już duży człowiek 😍

    Longanimity lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 28 lutego 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wrote:
    20230228-121455.jpg

    U nas też wszystko dobrze ❤️ słyszeliśmy serduszko, najpierw spał potem się obracał i troszkę poruszał rączkami i nóżkami 🥰
    Ma już 2,67cm i zgodnie z usg 9+3 co zgadza się z owu, a wg OM 8+6 😉

    Rzutem na taśmę umówiłam się do endokrynologa na dzisiaj na 16.30 (jeden jedyny termin na znanym lekarzu u mnie w mieście na najbliższy miesiąc więc stwierdziłam że idę). Niby gin stwierdził że tak może być w ciąży z tsh ale lepiej skonsultować 🙂
    No to już kawał bobaska :) piękny ☺️

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
‹‹ 487 488 489 490 491 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ