Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa, bardzo mi przykro.
    Morze łez musisz wypłakać. Później już tylko czas.
    Trzymajcie się z mężem.

    atdc20mmxp7m5026.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 19:01

    cl2sjfv.png
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa bardzo mi przykro :-(

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa bardzo mi przykro... :( :(

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa tak mi przykro:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 16:27

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 693 456

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa przykro mi niezmiernie!Bądź silna,dasz rade,współczuje bardzo...:/

    2015🤰Syn👦
    Oboje po 40, ja Hashimoto, AMH ok 1, on zdrowy, nasienie ok.
    1 IVF 08/24 3pęcherzyki ale brak komórek jajowych
    2 IVF 10/24 4pęcherzyki-->4 komórki jajowe--> tylko 1zarodek,który przestał się rozwiać w 3 dobie😢
    3 IVF 11/24 Menopur 450, Aromek, Orgalutran, Decapeptyl, Ovitrelle, Punkcja->3 komórki jajowe->2 zarodki->1 zamrożona blastocysta, 27.12.24 transfer, endometrium 8,5
    4.01.25 8dpt ⏸️ cień cienia 🙏✊️💬
    7.01.25 11 dpt beta 113,19mlU/ml 🥹💚💪
    15.01.25 19dpt beta 1500 mlU/ml, usg-jest pęcherzyk ciążowy w macicy🥰🍀✊️
    22.01.25 26dpt usg-pęcherzyk ciążowy ok 8mm CRL0,2cm, jest migające serce❣️🙏💪✊️
    11.02.25 8tc💔poronienie samoistne😭🖤👎

    21dc endo 10mm,czysta macica,owulacje z prawego jajnika,po 3-4 pęch.antralne w obu jajnikach
    4 IVF 04/2025 Menopur 450+Provera 5mg, 18.04 punkcja, 8 pęcherzyków ale 0 komórek🥺😭🥴
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toa trzymaj się ja tez mam za sobą ciaże pozamaciczną wiem co czujesz

  • Niespodzianka Koleżanka
    Postów: 57 51

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa przykro mi. Nie mamy nad wszystkim kontroli, taki niestety jest wszechświat. Niedługo uda ci sie

  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa...bardzo mi przykro. Ja też strasznie się o to boje mimo iż w październiku miałam badanie drożności jajowodów i oby dwa były drozne...(prawy z którego była szczęsliwa owulacja od razu drożny, z druga stroną było cięzej ale ją lekaż "przepchnął")Dzisiaj powtórzyłam bete z 708,9 w piatek wzrosła dzisiaj do 2423. :)

    Maczek, nick nieaktualny, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:20

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 144

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze, dziewczyny jest pecherzyk. W szpitalu przed przyjeciem na oddzial lekarz zrobil mi USG - i zobaczyl pecherzyk i to w macicy. A to co mojej gin najprawdopodobniej wygladalo na ciaze pozamaciczna to cysta na jajniku prawym i pekniete cialko zolte po owulacji. Nie zostawil mnie w szpitalu. Kazal w piatek przyjsc na kontrole bo na razie nie ma zarodka (wydaje mu sie jakby byl juz zalazek), no ale w piatek powinien juz byc wiec trzeba to skontrolowac. Nie ma jeszcze 100% pewnosci, ze nic poza macica sie nie pojawi ale jest nadzieja.

    monika_89, lauda., agatka196, julita, nick nieaktualny, anja83, zimciowa, Katarzyna87, Nikka, Molcia, Maczek, gocha04, nick nieaktualny, Emilia77, Mimi86, Mini Mouse, kapturnica, kmb lubią tę wiadomość

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa super, fantastyczna wiadomość! Jest nadzieja, zobaczysz wszystko skończy się dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 17:02

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa wrote:
    Boze, dziewczyny jest pecherzyk. W szpitalu przed przyjeciem na oddzial lekarz zrobil mi USG - i zobaczyl pecherzyk i to w macicy. A to co mojej gin najprawdopodobniej wygladalo na ciaze pozamaciczna to cysta na jajniku prawym i pekniete cialko zolte po owulacji. Nie zostawil mnie w szpitalu. Kazal w piatek przyjsc na kontrole bo na razie nie ma zarodka (wydaje mu sie jakby byl juz zalazek), no ale w piatek powinien juz byc wiec trzeba to skontrolowac. Nie ma jeszcze 100% pewnosci, ze nic poza macica sie nie pojawi ale jest nadzieja.
    Super kochana :* teraz spokój nas tylko może uratować trzymaj się zdrowo kochanie :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toa to super dzidzia silna da sobie rade :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 17:04

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 144

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tamta ginekolog rano nie widziala nic...

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa wrote:
    A tamta ginekolog rano nie widziala nic...
    Pewnie była nie wyspana dlatego nic nie widziała :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa - teraz czas na odpoczynek. Trzeba włączyć pozytywne myślenie i nie tracić nadziei!

    lauda. lubi tę wiadomość

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa super wieści. A ta twoja gin to dobry sprzęt ma? Ja hym na Twoim miejscu zmieniła gina. Powodzenia

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nie każdy ginekolog jest dobrym ginekologiem...znam i takich i takich...także bardzo sie ciesze i 3mam za Was kciuki!!!

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff! Toa! jak to dobrze, że wszystko jest ok :)

    to może być nauczką dla nas wszystkich, aby nie iść zbyt wcześnie na wizytę bo lekarz jeszcze nic nie zobaczy i zasugeruje ciążę pozamaciczną...

    Toa odpoczywaj ;)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ