X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Ja też was witam w jednopaku. Dwa testy (w pierwszym jakoś dziwnie ten pasek z moczu leciał) negatywne. Może te z allegro są jakieś badziewne? Miałam w domu tylko te, które dają do owulacyjnych. @ brak, wkładka rano czysta i bądź tu mądry :(
    Zawsze wszystko miałam jak w zegarku a teraz jakieś cyrki się dzieją ;/

    Jeszcze nie jest powiedziane, że się nie udało....może jest jeszcze za wcześnie na test. Najlepiej zrobić betę. Test określa stężenie poziomu hormonu ciążowego tylko jakościowo a beta ilościowo. Jeśli masz choć troszkę niższe stężenie niż najniższe, które wykrywa test to będzie on negatywny.
    Ac okresu nie ma, wiec trzymam kciuki <3

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do soboty, jak nic się nie rozkręci to kupię inny test, jak nadal nie będzie nic to w poniedziałek nawiedzę laboratorium. Nie chcę się nakręcać, żeby później nie dostać obuchem w głowę ;P

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także niech się małpiszon nie pokazuję i czekamy do soboty:)
    A ja nadal mam spulchnioną pochwę ciężko palec tam włożyć przed okresem nigdy tak nie miałam

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może coś jest na rzeczy? <3

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może bardzo bym chciała ale muszę jeszcze poczekać do 16

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wam jak dzień minął ? :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na obijaniu się :P Wstaję, wychodzę z psem, oglądam tv i czytam internet xD Zrobiłam sobie też pazurki hybrydowe i właśnie spijam kawkę.
    Nie lubię takiego zawieszonego stanu, niech albo przyjdzie @ albo niech wyjdzie ten test.. ;P

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Moka, pamiętaj co się mawia..."dopóki krew na zalała to jest nadzieja" :)
    Zrób faktycznie test najwcześniej w sobotę.

    Ja miałam dość intensywny ale i zabawny dzień w pracy.
    Mimo wszystko, i tak myślałam co chwila o małpie...i latałam co pół godziny do łazienki zobaczyć, czy to już...

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak już jest jak na chwilę zapomnisz o @ czy o testowaniu to za chwile znowu przyjdą te myśli i tak w kółko...

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka ja siedzę w domu.. to sobie wyobraź ile razy odwiedzam łazienkę. Idę zrobić chociażby dwie kropelki za przeproszeniem, żeby sprawdzić czy wkładka czysta. Istna paranoja ;p

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dokładnie Mordeczko :) Oszaleć można :)

    Tygrysku, a jak u Ciebie?
    Widziałam na wykresie ładny skok? Czujesz się jakoś inaczej?

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście u Tygrysa wygląda fajnie :)
    Mamoooo! brakuje mi kciuków żeby za wszystkie trzymać, więc zaciskam jeden i to porządnie! Ciekawe ilu partnerów postarało się o wyjątkowy dla nas prezent urodzinowy :)

    Lenka@, alexandra lubią tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Lenka ja siedzę w domu.. to sobie wyobraź ile razy odwiedzam łazienkę. Idę zrobić chociażby dwie kropelki za przeproszeniem, żeby sprawdzić czy wkładka czysta. Istna paranoja ;p

    Moka, to widzę, że obie jesteśmy już nieźle nakręcone :D
    Ja nawet profilaktycznie dziś podpaskę od znajomej z pracy pożyczyłam i włożyłam :P :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 18:19

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jestem w sumie nakręcona.. denerwuje mnie ta niepewność, raczej mi się okres nie spóźniał a tu cisza.. ani widu ani słychu ;p

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Ja nie jestem w sumie nakręcona.. denerwuje mnie ta niepewność, raczej mi się okres nie spóźniał a tu cisza.. ani widu ani słychu ;p
    ja też tak mam zwykle już objawy powinny się pokazywać a nic nie słychać nic nie czuć zobaczymy od przyszłego tygodnia czy coś się będzie dziać

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę nam cierpliwości :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Moka :)
    a cierpliwość popłaca

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka i Lenka to wy już przeterminowane?? :D Myślę, że to bardzo fajna zapowiedź i myślę o Was! To mój ulubiony wątek w ogóle. Ja niestety dzisiaj cały dzień sucho, a wieczorem- znów ta jasna krew w śluzie. Mnie się nigdy okres nie spóźniał, więc jutro zapewne @ się z tego rozwinie. A zamiast plamienia implantacyjnego będę miała na głowie plamienie niewiadomego pochodzenia. Biorę czopki clotrimazolum , więc pewnie jest jakaś infekcja, bo to chyba nie jest niedobór progesteronu, bo wtedy są brązowe plamienia (tak mi się wydaje), a ja mam po prostu krew ze śluzem. No i progesteron w 7 dpo miałam ładny 18,80...
    Czekam na jutro, podpaska włożona, pewnie w nocy mnie zaleję. Mam nadzieję, że Wy już niczego czerwonego nie ujrzycie przez 9 miesięcy :)

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Tygrysku, a ja nadal 3mam mocno kciuki za Ciebie.
    Progesteron miałaś ładny i tempka nadal wysoka...

    Ale się zsynchronizowałyśmy dziewczyny...jutro chyba każdej z nas się wyjaśni.
    Życzę spokojnej, suchej nocy...i suchych dni przez najbliższe 9 miesięcy :*

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak...Sahary życzę :D Czekamy na jutro...

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ