X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Amelia :)
    Opowiedz nam coś o sobie :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczynki! Zakręcona...problem z bolącymi cycuchami może też wskazywać na problemy z progesteronem... U mnie niestety kochane mega spadek...także jutro małpa, ehhh

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć Amelia! Witamy Cię z otwartymi ramionami kochana. Opowiedz nam coś o sobie.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wredna @ przyszła ;(

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 4 marca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dea..u Ciebie też? Ehhh...tak mi jakoś przykro że się nie udało. Tulę mocno kochana!!

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 marca 2015, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś a Ty jak tam się czujesz? :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Oj Mordeczko...już nie mam sił. Tak bardzo to boli...Dlaczego nie chce zaskoczyć jak wszystko jest ok... Ehhh, walczę dalej!!!

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz mam tak co miesiąc. :(
    Teraz nie przejmuję się czy dzisiaj mam się kochać czy nie! Lecimy na pełnym spontanie !!! :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 5 marca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobiety:-) U mnie temperatura spadła, czekam do przyszlego tygodnie
    a:-> Milego dnia:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Od września nie zabezpieczliśmy się z mężem, sądziliśmy,że szybko zajdziemy w ciążę, gdy nie widzieliśmy rezultatów zaczęliśmy się staram o dzidzisia przez ostatnie 4msc (robiliśmy testy, kochaliśmy się w owulację i nic). W zeszłym miesiącu byłam u gin na usg dopochwowym i powiedział,że wszystko jest ok, pęcherzyk graffa 16mm, myślę, że nie zdąrzył urosnąć, bo na drugi dzień test owu wyszedł pozytywny. Teraz mam mieć "O" w ten weekend, zamówiłam żel Conceive Plus, bo ze śluzem mam problemy, jak to nie pomoże to idę robić badania hormonalne i na monitoring ciąży. Modlę się w duchu żeby to nie było konieczne.. Dlaczego to takie trudne? A lat przybywa..
    Pozdrawiam Was dziewczynki i dziękuję, że ciepło mnie przywitałyście w swoim gronie :)

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Amelia w naszych skromnych progach :) Życzę Ci powodzenia w staraniach! A powiedz, co to jest "monitoring ciąży"? Nigdy o czymś takim nie słyszałam :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Witaj Amelia w naszych skromnych progach :) Życzę Ci powodzenia w staraniach! A powiedz, co to jest "monitoring ciąży"? Nigdy o czymś takim nie słyszałam :P
    Hi hi :D Miało być monitoring owulacji ;) Widzisz ciąża mi w głowie to i o ciąży piszę ;)
    Dziekuję i Tobie również życzę powodzenia w staraniach :)

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, dziękuję ale ja już jestem w ciąży :) W przyszłym tygodniu zaczynam drugi trymestr :) Staraliśmy się pół roku i udało nam się dopiero w cyklu, w którym się nie staraliśmy, bo miałam nie mieć owulacji :D Czyli w moim przypadku kluczem do sukcesu było wyluzowanie :) Tak myślałam, że pewnie przejęzyczenie, ale chciałam się upewnić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 11:56

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Hehe, dziękuję ale ja już jestem w ciąży :) W przyszłym tygodniu zaczynam drugi trymestr :) Staraliśmy się pół roku i udało nam się dopiero w cyklu, w którym się nie staraliśmy, bo miałam nie mieć owulacji :D Czyli w moim przypadku kluczem do sukcesu było wyluzowanie :) Tak myślałam, że pewnie przejęzyczenie, ale chciałam się upewnić ;)
    Jejku Agniesja moje gratulacje!!! :D To fantastycznie :D Mam nadzieję, że wkrótce do Ciebie dołączę :)

    agniesja lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Amelia.
    Na wstępie Cie "pocieszę" i pozytywnie "opieprze". Piszesz, ze staracie sie dopiero od września. To dopiero kilka miesiecy! W ciaze nie zachodzi sie miesiac, alemusza zdarzyć sie odpowiednio rozne rzeczy. Po prostu farcik , jak w lotka ;) na pewno jesteście płodni i wszystko jest ok. Rok starań to norma i a solidnie nie ma co schizowac, zaczynać prowadzić mega kalendarzy, obliczeń, nie ma co wprowadzać seksu w konkretne dni. Uwierz mi, ze jak raz sie zapedzisz w kozi róg, to juz tego nie cofniesz. Każda Ci tutaj to powie. Zrób podstawowe badania, przewiduj, ze w ciagu np. 3 dni bedzie owulacja i ciesz sie seksem i spontanicznością! Bo to juz nigdynie wróci jesli zaczniesz latać na monitoringi, doszukiwać sie problemów itp. Niektóre tu lata walczą ze swoją bezpłodnością a takze z "bezpłodnością" ktora tkwi w głowie. I po kolei zachodzą w ciaze gdy odpuszcza lub całkiem stracą wiarę. Naprawde to liczenie, pilnowanie i staranie to najgorsze co moze byc. I to moze byc podstawa problemów z zajściem, z samą soba i z relacjami z facetem.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia zgadzam się co do słowa co napisała Rah :)
    Na początku zrób badania i będziesz wiedzieć co i jak:) Nie ma co się martwić i nakręcać na zapas :)
    Prędzej czy później zostaniesz za ro solidnie wynagrodzona w postaci groszka :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 16:34

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka ja już przestaje walczyć, byłam u gina znów dał jakieś prochy ale nie wykupiłam nie mam zamiaru... mam dość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ja jestem z 20 stycznia z mężem staram się od 3 lat ale @ przychodzi zawsze na czas mam nadzieję że w końcu się uda a na pewno w tym roku
    :)

    Lenka@, rah lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 5 marca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja moje kochane :) :*

    W STYCZNIU URODZONE: !!!
    tygrys73 (28.01)
    Asiula86 (23.01)
    Buziulka (10.01)
    Mordeczka (31.01)
    Lenka@ (17.01)
    polska_dziewczyna (09.01)
    bosa (24.01) <3
    moka89 (13.01) <3
    Iwonaa11
    futuremama <3
    rah (23.01)<3
    agniesja (22.01) <3
    Another (18.01)
    inezka (29.01)
    Truskaffeczka (20.01)
    ZakręconaOna (08.01)
    kwiatuszek789 (10.01)
    aneta91 (28.01)
    m0nik4a89 (24.01)
    JennyXS (24.01)
    alexandra (20.01)
    Paula_21 (14.01)
    ppaulina (07.01)
    Kasia *
    Anka83 (23.01)
    Ags99 (12.01)
    kasiulek1201 (12.01)
    Paulina48 (16.01)
    Dea28
    Amelia_San


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 16:54

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 5 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    Lenka ja już przestaje walczyć, byłam u gina znów dał jakieś prochy ale nie wykupiłam nie mam zamiaru... mam dość

    Dea...nie możesz się poddawać...zobacz ile w moim suwaczku jest już serduszek...
    Każde z nich niesie ze sobą ból i płacz...i tęsknotę...

    Ale dalej walczę i będę walczyła.
    To moje marzenie...i nie zamierzam z niego rezygnować :*

    Wspieram Cię mocno kochana...



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 22:09

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ