X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    i co wy na to :)?

    aniczka, mindusia, agula, iśka, Kaja lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    i co wy na to :)?

    przeczytalam i pomyslalam cholera ma babka racje ja ostatnio opilam sie herbaty to tez chodzilam co 5 min do kibelka i durna pomyslalam a moze to czestomocz bo jestem w ciazy hehe chyba mi sie troche w glowce poprzestawialo

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα przeczytałam i niestety ja również musze się z tym art zgodzić.
    Dużo rzeczy co w nim piszą to prawda. Ja też wiele z tych objawów co jest w art zauważyłam u siebie w poprzednich cyklach a potem okazywało się że @ przyszła

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy badaniu szyjki macicy dzisiaj zauwazylam plamienie na majtkach jeszcze nie ma ze tak powiem ale tam w srodku cos sie zaczyna dziac mam termin @ za 3 dni i juz wiem ze na bank sie pojawi trudno to nie jest moj szczesliwy miesiac

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Kobitki, chyba moje styczniowe starania przyniosły efekt! Wczoraj 3testy ciążowe z dwiema kreseczkami, dziś beta 18,979mlU/ml Po weekendzie pójdę jeszcze raz na betę i spróbuję w poniedziałek się zapisać do lekarza;)

    Nutka gratulacje:)!!!

    nutka lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    i co wy na to :)?

    to dość ciekawe co tam pisze ale trochę takie chaotyczne...za dużo tego na raz ...nie ogarniam haha...ale wniosek taki chyba , " nie doszukuj się objawów ciąży przed jej potwierdzeniem a już broń boże przed @ " :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 17:52

    иιєиσямαℓиα, agula lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    i co wy na to :)?

    to dość ciekawe co tam pisze ale trochę takie chaotyczne...za dużo tego na raz ...nie ogarniam haha...ale wniosek taki chyba , " nie doszukuj się objawów ciąży przed jej potwierdzeniem a już broń boże przed @ " :D

    dokładnie :).
    Ja w pierwszej ciąży to pamiętam tylko piekielny ból piersi i to wszystko z objawów. Dlatego teraz mi tego objawu brak :) w sensie jak go nie ma to znaczy, że nic z tego :).
    Mdłości dostałam dopiero w 6tc jak już miałam ciążę potwierdzoną na usg u ginekologa, doszedł wtedy odrzucający dopiero wstręt do zapachów i gotowania :) i to na tyle.

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • misty Nowa
    Postów: 2 5

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Miałam nadzieję, że przyłączę się do wątku ciążowego, ale niestety znów się nie udało i dziś przyszła @ :( Decyzję o dziecku odkładaliśmy "na lepsze czasy" a teraz się okazuje, że to wcale nie takie proste... Staramy się 5 cykl - przez 3 cykle brałam castagnus i wiesiołka, ale nie zauważyłam żadnej poprawy w śluzie. Cykle mam bardzo regularne, generalnie nie narzekam na zdrowie, w tym cyklu zaczęłam mierzyć tempkę - wszystko wygląda ok a i tak nie udaje nam się zajść... Strasznie to frustrujące i choć obiecuję sobie wyluzować to i tak kończy się na wyszukiwaniu objawów ciąży (kochanie popatrz na moje piersi - jakieś takie większe są, co nie? I taka senna jestem, i te wzdęcia - to na pewno to!). Ale się nie poddajemy i za kilka dni zaczynamy nowe starania. Właśnie zamówiłam na allegro zioła o. Sroki, zobaczymy, czy coś pomogą. Trzymam za Was wszystkie kciuki :)

    иιєиσямαℓиα, KaRa, aniczka, Mała, ann2224 lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misty wrote:
    Cześć dziewczyny. Miałam nadzieję, że przyłączę się do wątku ciążowego, ale niestety znów się nie udało i dziś przyszła @ :( Decyzję o dziecku odkładaliśmy "na lepsze czasy" a teraz się okazuje, że to wcale nie takie proste... Staramy się 5 cykl - przez 3 cykle brałam castagnus i wiesiołka, ale nie zauważyłam żadnej poprawy w śluzie. Cykle mam bardzo regularne, generalnie nie narzekam na zdrowie, w tym cyklu zaczęłam mierzyć tempkę - wszystko wygląda ok a i tak nie udaje nam się zajść... Strasznie to frustrujące i choć obiecuję sobie wyluzować to i tak kończy się na wyszukiwaniu objawów ciąży (kochanie popatrz na moje piersi - jakieś takie większe są, co nie? I taka senna jestem, i te wzdęcia - to na pewno to!). Ale się nie poddajemy i za kilka dni zaczynamy nowe starania. Właśnie zamówiłam na allegro zioła o. Sroki, zobaczymy, czy coś pomogą. Trzymam za Was wszystkie kciuki :)

    jakbym widziała swoje odbicie w lustrze :). Mam dokładnie to samo :). Nie potrafię wyluzować kiedy codziennie o 5:30 mierzę temperaturę i wchodzę na ovufriend. W okół tego kręci się teraz moje życie i ciężko się nie nakręcać. Teraz już wiem, że ciąży i dziecka nie da się zaplanować.... Trzymam za ciebie kciuki:)! Za owocny cykl!
    P.S. Też molestowałam męża piersiami :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 20:17

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja też mam nabrzmiałe piersi, ale mam ta zawsze ok 10 dni przed @ i teraz też mam mieć okres 6 lutego, piersi jakieś większe, nabrzmiałe???
    A czy to normalny objaw że tak leciutko mnie pobolewa w podbrzuszu jakbym niebawem okres miała dostać???:(

    ***
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez od paru dni pobolewa podbrzusze, takie lekkie skurcze jak przed @ mam.
    dziewczyny a powiedzcie mi jak odczuwacie bol w macicy? bo ja pare dni temu mialam takie "klujace ciagniecie" (nie wiem jak inaczej to opisac ;P ) nie mam pojecia co to bylo.

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    laseczki wstawać :P

    Aaaaaaaa wstałam :-) Wcześniej ale obiadek trza robić:-) Ta tempka doprowadza po owulce do szału :-) Ale Ja z reguły mam niską


    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    a ja piszę z wami a mój G zmywa :D

    I am come back :-) Bo wyszło, że ten obiadek jeszcze gotuje :-p Ehh czytam czytam, zaniedbałam się:-)
    A choć dziś chciałam odstresować cały tydzień i poszliśmy wreszcie z małą RAZEM przez duże R na sanki :-) A dzień się dłuży niesamowicie dziś...

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    samira wrote:
    laseczki wstawać :P

    Aaaaaaaa wstałam :-) Wcześniej ale obiadek trza robić:-) Ta tempka doprowadza po owulce do szału :-) Ale Ja z reguły mam niską


    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    a ja piszę z wami a mój G zmywa :D

    I am come back :-) Bo wyszło, że ten obiadek jeszcze gotuje :-p Ehh czytam czytam, zaniedbałam się:-)
    A choć dziś chciałam odstresować cały tydzień i poszliśmy wreszcie z małą RAZEM przez duże R na sanki :-) A dzień się dłuży niesamowicie dziś...

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    samira wrote:
    a a ja smarkam z krwią troszkę od jakiś dwóch dni a słyszałam ze to tez może być objaw......glutka

    a tak wogóle to nie wiem co myśleć :p

    czego objaw :)?
    ja też smarkałam krwią jakieś 2-3 dni temu. Takie skrzepy były krwi.... to chyba z zatok....

    Albo osłabienia. Miałam coś tak jak byłam ciągle na lekach i chorobach , i kazano mi brać wit C lub dobry jest Rutinoscorbin

  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    http://www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes

    i co wy na to :)?

    Świetny artykuł, będę go sobie czytać codziennie do domniemanego @ by nie zwariować od odczuwanych objawów "ciążowych" ;-)
    иιєиσямαℓиα wrzucę to do ciekawych linków, może innym dziewczynom się przyda, by się niepotrzebnie nie nakręcać...

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ja juz sama nie wiem co jest grane dostalam brazowe plamienie na 3 dni przed @nigdy tak nie mialam co to moze byc kurde miala tak ktoras z was bo ja juz swiruje czyzby @mi sie przesunal i dostalam wczesniej czy to jest zwiazane z hormonami tempka mi spada na leb na szyje dzisiaj mam 36,1rano blagam pomozcie co ja mam teraz zrobic

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    kurde ja juz sama nie wiem co jest grane dostalam brazowe plamienie na 3 dni przed @nigdy tak nie mialam co to moze byc kurde miala tak ktoras z was bo ja juz swiruje czyzby @mi sie przesunal i dostalam wczesniej czy to jest zwiazane z hormonami tempka mi spada na leb na szyje dzisiaj mam 36,1rano blagam pomozcie co ja mam teraz zrobic

    Ja tam miałam przed @/ w listopadzie. Też mnie zaskoczyło, ale to ponoć normalne bo pytałam. A potem za 2 czy 3 dni @ przyszła. Ale niby krótsza, a może to była całość, wogóle odkąd się przyglądam co cykl widzę coś innego :-) Nie denerwuj się napewno jest ok :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 22:00

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    mnie tez od paru dni pobolewa podbrzusze, takie lekkie skurcze jak przed @ mam.
    dziewczyny a powiedzcie mi jak odczuwacie bol w macicy? bo ja pare dni temu mialam takie "klujace ciagniecie" (nie wiem jak inaczej to opisac ;P ) nie mam pojecia co to bylo.

    ja tez parę dni temu miałam właśnie takie ciągnięcie a szczególnie jak zakaszlałam albo kichałam...ale nie długo ...

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, dzisiaj mój 32 dzień cyklu przy 28-29 cyklach więc zrobiłam test i jest pozytywny!! :) Staram się jeszcze bardzo nie nakręcać bo żadnych objawów nie mam oprócz dziwnego uczucia w brzuchu ( jakby bolały mnie ścianki). Jutro powtórzę test i zobaczymy :)

    samira, Meginka, agula, aniczka lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    cześć dziewczyny, dzisiaj mój 32 dzień cyklu przy 28-29 cyklach więc zrobiłam test i jest pozytywny!! :) Staram się jeszcze bardzo nie nakręcać bo żadnych objawów nie mam oprócz dziwnego uczucia w brzuchu ( jakby bolały mnie ścianki). Jutro powtórzę test i zobaczymy :)

    No to gratulacje :-) Nowy tydzień się zaczął :-) A możesz wkleić wykresik z ciekawości ???:-) Życzę wszystkiego dobrego :-) Ps. A testu nie ma co powtarzać jak jest to jest lokatorek już :-)

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    Kleopatra lubi tę wiadomość

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ