X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak humorki dzisiaj? :)

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wogóle to Gratuluję Fasolki :)

    anna_w lubi tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hej dziewczyny jak humorki dzisiaj? :)

    u mnie po japońsku...czyli jako tako :)...nerwy :(

    dziewczyny co to znaczy częstomocz? Jak często? Co 2 godziny? Bo dziś ewidentnie chyba za często siusiam....co 1,5 h....ale z reguły nie siusiam tak często...

    Piersi mam jak gąbka :( miękkie i tyle, z rana delikatnie coś pobolewały troszeczkę bo bokach, teraz nic....eh nie da się tym wszystkim nie przejmować i pomimo że obiecuje sobie wrzucić na luz to im bliżej @ emocje są większe... :(

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    to jak tak miałam 2-3 może 4ry temu. Teraz już nie mam więc ja chyba nie jestem :)

    oj te nasze objawy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny jak humorki dzisiaj? :)

    u mnie po japońsku...czyli jako tako :)...nerwy :(

    dziewczyny co to znaczy częstomocz? Jak często? Co 2 godziny? Bo dziś ewidentnie chyba za często siusiam....co 1,5 h....ale z reguły nie siusiam tak często...

    Piersi mam jak gąbka :( miękkie i tyle, z rana delikatnie coś pobolewały troszeczkę bo bokach, teraz nic....eh nie da się tym wszystkim nie przejmować i pomimo że obiecuje sobie wrzucić na luz to im bliżej @ emocje są większe... :(

    po prostu siusiasz częściej niż zwykle :)

    mam podobnie a mój stwierdził ze chyba są większe teraz a ja czuje taka w nich trochę nadwrażliwość i są troszkę cięższe :)

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny jak humorki dzisiaj? :)

    u mnie po japońsku...czyli jako tako :)...nerwy :(

    dziewczyny co to znaczy częstomocz? Jak często? Co 2 godziny? Bo dziś ewidentnie chyba za często siusiam....co 1,5 h....ale z reguły nie siusiam tak często...

    Piersi mam jak gąbka :( miękkie i tyle, z rana delikatnie coś pobolewały troszeczkę bo bokach, teraz nic....eh nie da się tym wszystkim nie przejmować i pomimo że obiecuje sobie wrzucić na luz to im bliżej @ emocje są większe... :(

    po prostu siusiasz częściej niż zwykle :)

    mam podobnie a mój stwierdził ze chyba są większe teraz a ja czuje taka w nich trochę nadwrażliwość i są troszkę cięższe :)

    ja wczoraj tez biegalam co chwile do toalety, a wcale duzo nie pije ;P

    u mnie tempka caly czas w gorze :) zobaczymy jak dlugo sie utrzyma :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny jak humorki dzisiaj? :)

    u mnie po japońsku...czyli jako tako :)...nerwy :(

    dziewczyny co to znaczy częstomocz? Jak często? Co 2 godziny? Bo dziś ewidentnie chyba za często siusiam....co 1,5 h....ale z reguły nie siusiam tak często...

    Piersi mam jak gąbka :( miękkie i tyle, z rana delikatnie coś pobolewały troszeczkę bo bokach, teraz nic....eh nie da się tym wszystkim nie przejmować i pomimo że obiecuje sobie wrzucić na luz to im bliżej @ emocje są większe... :(

    po prostu siusiasz częściej niż zwykle :)

    mam podobnie a mój stwierdził ze chyba są większe teraz a ja czuje taka w nich trochę nadwrażliwość i są troszkę cięższe :)

    moje są ciężkie jak kamienie, ale w ogóle wrażliwe nie są. rok temu jak zaszłam w ciążę ,to wyszłam z wagi 65kg, schudłam wcześniej sporo i poleciały mi piersi. Jak zaszłam od razu spuchły, zrobiły się wielkie, wrażliwe i strasznie obolałe.Teraz tak nie mam, więc zastawiam się czy na każdą ciążę organizm kobiety reaguje inaczej , czy po prostu piersi się już teraz rozciągnęły po tamtej ciąż (bo pomimo poronienia, nie zmalałay już z powrotem) i dlatego nie są wrażliwe i nie bolą.

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed chwilą byłam w wc. Teraz znowu mi się chcę o.O. Jakbym nie wysiusiała się do końca.... ale z drugiej strony nic mnie nie szczypie i nie boli, co wskazywało by na infekcję układu moczowego.... o.O. To ciągłe bieganie do WC robi się denerwujące ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 12:08

    samira, aniczka, Meginka lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    przed chwilą byłam w wc. Teraz znowu mi się chcę o.O. Jakbym nie wysiusiała się do końca.... ale z drugiej strony nic mnie nie szczypie i nie boli, co wskazywało by na infekcję układu moczowego.... o.O. To ciągłe bieganie do WC robi się denerwujące ;)

    nonono to podejrzane ;)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα
    nie myśl sobie że ja pisze to po to aby cie zdołować czy coś.
    Ja każdej babeczce na forum życzę tych II kresek i upragnionej ciąży, ale nie daj się zwariowac ja miałam tak samo też tak latałam co jakieś 1,5h do kibla i sikałam i tez miałam wrazenie że dopiero co się wysikałam a znowu mi się chce. Tez się nakrecałam że może to ciąża a potem ptrzychodziła @
    chociaż patrząc na twój wykres i tempke może rzeczywiście jakaś fasolinka się szykuje :)

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    иιєиσямαℓиα
    nie myśl sobie że ja pisze to po to aby cie zdołować czy coś.
    Ja każdej babeczce na forum życzę tych II kresek i upragnionej ciąży, ale nie daj się zwariowac ja miałam tak samo też tak latałam co jakieś 1,5h do kibla i sikałam i tez miałam wrazenie że dopiero co się wysikałam a znowu mi się chce. Tez się nakrecałam że może to ciąża a potem ptrzychodziła @
    chociaż patrząc na twój wykres i tempke może rzeczywiście jakaś fasolinka się szykuje :)

    wiem mindusia :). Strasznie trudno podchodzić bez emocji przed @. I zawsze właśnie przed @ zaczynam się nakręcać na tak :(, chociaż w głębi duszy wiem, że nic z tego raczej, bo brak najważniejszego objawy (.)(.). Ostatnio nawet brałam ibuprom, jak nigdy - zawsze przy staraniach unikałam leków jak ognia, a teraz wszyscy w około chorzy, byłam dziwnie rozgrzana na twarzy i wzięłam profilaktycznie na zbicie ewentualnej gorączki. Nie patrzyłam nawet na to, że mogę być.... Bardziej martwi mnie to, żebym nie miała infekcji pęcherza o.O.
    Wiem , że lepiej się miło zaskoczyć, niż boleśnie rozczarować. Dlaczego to silniejsze ode mnie ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 12:36

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam w wc, nakapać kilka kropli o.O. Dziwne czuję jakieś parcie na pęcherz. Dziwnie dzisiaj się z tym czuję...mam nadzieję, że to nie jakaś infekcja ukł.moczowego....

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    sssssss88 wrote:
    moje nadzieje się chyba skończyły... coś mi sie wydaje że dziś jednak przylazła @.. ale nieco inaczej niz zwykle.. hmmmm troche mnie to zastanawia... ale daje sobie na luz..odpuszczam..
    co bedzie to bedzie..
    dziękuje wszystkim za pomoc.
    pozdrawiam. Sylwia:P

    sylwia a kiedy ty miałaś termin @ ?? i dlaczego mówisz inaczej niż zwykle się zaczyna ?? chcesz odpuści forum ooonie ładnie !:)

    termi miałam na 19 a wczoraj przylazła @.... ale przed nie miałam typowych objawów jak zawsze : większy apet na dosłownie wszystko, bolały mnie zasze mocno piersi i chodziłam wściekła na byle co.. a w tym m-ca nie miałam tych objawów.. dlatego myślałam że coś jednak może sie udało.. a tu okazłao się innaczej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam termin na 19. ale na razie nic ...zobaczymy co to jak nie przyjdzie za tydzień bo wtedy mam wizytę ...szyjka zamknięta na razie...zobaczymy

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hej dziewczyny jak humorki dzisiaj? :)

    do duszy przynajmniej ja mam kacora paskudnego

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • paulinadorota Znajoma
    Postów: 23 33

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira myślisz,ze wciąż jest szansa,zeby beta sie podciagała w górę? ja naprawdę dziwacznie sie czuję,okresu nie mam dzis trzeci dzień,nigdy nie mierzyłam sobie temp,ale wczoraj w pracy o godz.19.30 zmeirzyłam i miałam 37,2 (mierzyłam w dziurce:-)

    samira lubi tę wiadomość

    paulinadorota
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    agula wrote:
    hej dziewczyny jak humorki dzisiaj? :)

    do duszy przynajmniej ja mam kacora paskudnego

    hehe to nie zazdroszcze ;P

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinadorota wrote:
    samira myślisz,ze wciąż jest szansa,zeby beta sie podciagała w górę? ja naprawdę dziwacznie sie czuję,okresu nie mam dzis trzeci dzień,nigdy nie mierzyłam sobie temp,ale wczoraj w pracy o godz.19.30 zmeirzyłam i miałam 37,2 (mierzyłam w dziurce:-)

    może tak być, powtórz ją za parę dni jak wtedy wyjdzie negatywna to ciąży raczej nie ma na 100% ,najbardziej wiarygodna tempka jest rano po przebudzeniu bez wstawania z łóżka bez łyka wody ,najlepiej termometrem z 2miejscami po przecinku ,w pochwie wprowadzając go na ok. 4cm ,podobno najdokładniejsza wychodzi...i po pikaniu trzymać do minuty jeszcze ...a jedna tempka nic nie powie niestety...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    byłam w wc, nakapać kilka kropli o.O. Dziwne czuję jakieś parcie na pęcherz. Dziwnie dzisiaj się z tym czuję...mam nadzieję, że to nie jakaś infekcja ukł.moczowego....

    ja tez czuje teraz często takie parcie a raz miałam tak ze jak kaszlnęłam czy kichnęłam to taki przeszywający ból w podbrzuszu ciągnący :/

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    byłam w wc, nakapać kilka kropli o.O. Dziwne czuję jakieś parcie na pęcherz. Dziwnie dzisiaj się z tym czuję...mam nadzieję, że to nie jakaś infekcja ukł.moczowego....

    ja tez czuje teraz często takie parcie a raz miałam tak ze jak kaszlnęłam czy kichnęłam to taki przeszywający ból w podbrzuszu ciągnący :/

    to podobnie jak u mnie w poprzednich cyklach ;)

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ