X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • paulinadorota Znajoma
    Postów: 23 33

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,dupa,wielka dupa-okresu nie mam juz trzeci dzień,ale w nocy w pracy zrobiłam betę z krwi (pracuję w szpitalu) i 0,150,czyli podobno lipa.Babka z labora powiedziała,ze to za wcześnie na betę,ale i tak jest niska.Więc nie kiełkuję.

    samira lubi tę wiadomość

    paulinadorota
  • paulinadorota Znajoma
    Postów: 23 33

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I powiem Wam,ze bardzo mi ucięła skrzydła,bo gdzies się ma w sobie iskierkę nadzieji,a tu babka z labora mówi potem:"nic tam nie ma" i tak bezczelnie traci się wiarę,wiec juz podziękuję w przyszłym cyklu za taki pośpiech (hm..tak myślę,chociaż znajac mnie-niecierpliowść zwycieży).Widziłąm dziś wykres na ovufriends.pl kobietki,której krew była ujemna...a potem test wykazał ciążę,i głupia sie znowu nakręciłam.Swoją drogą to dziwne,ze akurat w momencie,gdy zaczęliśmy płodzić sobie drugie dziecię,cykl wydłużył mi sie o całe 3 dni.Organizm oszalał chyba na taka ilość plemników:-)

    samira lubi tę wiadomość

    paulinadorota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinadorota wrote:
    I powiem Wam,ze bardzo mi ucięła skrzydła,bo gdzies się ma w sobie iskierkę nadzieji,a tu babka z labora mówi potem:"nic tam nie ma" i tak bezczelnie traci się wiarę,wiec juz podziękuję w przyszłym cyklu za taki pośpiech (hm..tak myślę,chociaż znajac mnie-niecierpliowść zwycieży).Widziłąm dziś wykres na ovufriends.pl kobietki,której krew była ujemna...a potem test wykazał ciążę,i głupia sie znowu nakręciłam.Swoją drogą to dziwne,ze akurat w momencie,gdy zaczęliśmy płodzić sobie drugie dziecię,cykl wydłużył mi sie o całe 3 dni.Organizm oszalał chyba na taka ilość plemników:-)

    oj wychodzą cuda nie widy ,po prostu nie kiedy testy wychodzą ujemne mimo ciąży,zależy kiedy owulka i zapłodnienie było nie mówiąc o tym ze zarodek musi do macicy dotrzeć i się zagnieździć trwa to ok 7-12dni i dopiero wtedy zaczyna się rumakowanie :P i prawdziwe wydzielanie hormonów u niektórych kobitek szybsze a innych wolniejsze ...kiedyś już pisałam porada lekarza : bete robić przynajmniej tydzień po @ a z test domowy moczu 2tyg. po ....:)

    иιєиσямαℓиα, Libra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki wstawać :P

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    laseczki wstawać :P

    Aaaaaaaa wstałam :-) Wcześniej ale obiadek trza robić:-) Ta tempka doprowadza po owulce do szału :-) Ale Ja z reguły mam niską


    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 09:32

    иιєиσямαℓиα, samira lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja was podczytuję, ale mało się udzielam, bo strasznie się stresuje i wolałabym wrzucić na luz... widzicie ten strach w moich oczach o.O ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 09:33

    samira, Libra, Mała lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    paulinadorota wrote:
    I powiem Wam,ze bardzo mi ucięła skrzydła,bo gdzies się ma w sobie iskierkę nadzieji,a tu babka z labora mówi potem:"nic tam nie ma" i tak bezczelnie traci się wiarę,wiec juz podziękuję w przyszłym cyklu za taki pośpiech (hm..tak myślę,chociaż znajac mnie-niecierpliowść zwycieży).Widziłąm dziś wykres na ovufriends.pl kobietki,której krew była ujemna...a potem test wykazał ciążę,i głupia sie znowu nakręciłam.Swoją drogą to dziwne,ze akurat w momencie,gdy zaczęliśmy płodzić sobie drugie dziecię,cykl wydłużył mi sie o całe 3 dni.Organizm oszalał chyba na taka ilość plemników:-)

    oj wychodzą cuda nie widy ,po prostu nie kiedy testy wychodzą ujemne mimo ciąży,zależy kiedy owulka i zapłodnienie było nie mówiąc o tym ze zarodek musi do macicy dotrzeć i się zagnieździć trwa to ok 7-12dni i dopiero wtedy zaczyna się rumakowanie :P i prawdziwe wydzielanie hormonów u niektórych kobitek szybsze a innych wolniejsze ...kiedyś już pisałam porada lekarza : bete robić przynajmniej tydzień po @ a z test domowy moczu 2tyg. po ....:)

    i co ja mam wam powiedzieć? Ja musiałam zrobić betę w 10 dpo :( bo muszę wiedzieć czy odstawić duphaston czy brać dalej.... Ale to jest okropne przez duże O. Prawie tydzień do @, a ja musiałam zrobić bete. Pytałam nawet o to ginekologa, żeby mi doradził , to powiedział, że beta wykrywa nawet wczesną ciążę i nie mam wyjścia muszę zrobić... Wstawił skierowanie do systemu i musiałam zrobić, w sobotę, bo dziś ostatnia tabletka duphastonu , a i tak muszę wziąć jeszcze dodatkowo na noc i jutro rano.... Czyli i tak wydłużam ich branie....Myślałam, żeby przeciągnąć to do poniedziałku i wtedy zrobić betę , ale wyniki miałabym dopiero we wtorek i musiałabym wydłużyć branie duphastonu o kolejne 2 tabletki :/. Nie miałam wyjścia a teraz strasznie się stresuję :(
    ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 09:39

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    ja was podczytuję, ale mało się udzielam, bo strasznie się stresuje i wolałabym wrzucić na luz... widzicie ten strach w moich oczach o.O ???

    o widzę i mi się udziela .kurcze to głupota z ta beta bo jak będzie za wcześnie beta nie wykaże a ciąża będzie to co brać dale czy przestać ,w pełni cie rozumiem zatem ehhhh...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    samira wrote:
    laseczki wstawać :P

    Aaaaaaaa wstałam :-) Wcześniej ale obiadek trza robić:-) Ta tempka doprowadza po owulce do szału :-) Ale Ja z reguły mam niską


    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    a ja piszę z wami a mój G zmywa :D

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a a ja smarkam z krwią troszkę od jakiś dwóch dni a słyszałam ze to tez może być objaw......glutka

    a tak wogóle to nie wiem co myśleć :p

    иιєиσямαℓиα, anna_w lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    ja was podczytuję, ale mało się udzielam, bo strasznie się stresuje i wolałabym wrzucić na luz... widzicie ten strach w moich oczach o.O ???

    o widzę i mi się udziela .kurcze to głupota z ta beta bo jak będzie za wcześnie beta nie wykaże a ciąża będzie to co brać dale czy przestać ,w pełni cie rozumiem zatem ehhhh...

    wiem, właśnie bez sensu. Jak odstawię w ciemno, to branie duphastonu bylo w ogóle bez sensu. A dziś chodzą mi po głowie myśli, że jak nie wyjdzie pozytywny to warto powtórzyć no i co? i tak muszę brać ten duphaston.... eh sama nie wiem

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a a ja smarkam z krwią troszkę od jakiś dwóch dni a słyszałam ze to tez może być objaw......glutka

    a tak wogóle to nie wiem co myśleć :p

    czego objaw :)?
    ja też smarkałam krwią jakieś 2-3 dni temu. Takie skrzepy były krwi.... to chyba z zatok....

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam po długiej rozłące:) ja mam troszkę inny problem jak krwiste glutki. przedwczoraj i wczoraj miałam dosłownie bardzo niewielkie ale to mikroskopijne plamki krwi,a raczej takie niteczki krwi w sluzie pewnie nawet do bielizny by nie doleciały gdyby nie moje codzienne oględziny, i co? dzisiaj przeszły.... zagadka polega na tym ze wypadly akurat w dzien spodziewanej@. a test negatyw... poradzicie?

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe golutka,fasolki ,groszka,obcego, :D

    u mnie dziewczyny na innym forum tak miały z ta krwią z nosa :P

    a ja brałm antybiotyk i znów mam ble gluty ale w gardle (sorki za opis zielone) i muszę chyba zrobić ten wymaz z gardła i nosa bo już mnie to wkurza ,zatyka mi to gardło i dusi :/ muszę znów homeopatię zastosować bo przerwałam i może jakieś inhalacje i muszę kupić inhalator taki na prąd z microlife (z tej firmy mam termometr)...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka86 wrote:
    witam po długiej rozłące:) ja mam troszkę inny problem jak krwiste glutki. przedwczoraj i wczoraj miałam dosłownie bardzo niewielkie ale to mikroskopijne plamki krwi,a raczej takie niteczki krwi w sluzie pewnie nawet do bielizny by nie doleciały gdyby nie moje codzienne oględziny, i co? dzisiaj przeszły.... zagadka polega na tym ze wypadly akurat w dzien spodziewanej@. a test negatyw... poradzicie?

    ja mówiłam o krwi z nosa :)

    Kaczka86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    samira wrote:
    a a ja smarkam z krwią troszkę od jakiś dwóch dni a słyszałam ze to tez może być objaw......glutka

    a tak wogóle to nie wiem co myśleć :p

    czego objaw :)?
    ja też smarkałam krwią jakieś 2-3 dni temu. Takie skrzepy były krwi.... to chyba z zatok....

    no właśnie takie skrzepy i jasna krew tez a zatoki troszkę mnie bolą oj ehhh zawsze coś

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    hehe golutka,fasolki ,groszka,obcego, :D

    u mnie dziewczyny na innym forum tak miały z ta krwią z nosa :P

    a ja brałm antybiotyk i znów mam ble gluty ale w gardle (sorki za opis zielone) i muszę chyba zrobić ten wymaz z gardła i nosa bo już mnie to wkurza ,zatyka mi to gardło i dusi :/ muszę znów homeopatię zastosować bo przerwałam i może jakieś inhalacje i muszę kupić inhalator taki na prąd z microlife (z tej firmy mam termometr)...

    co o.O? Ciąży? Żartujesz ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2013, 10:34

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie bardzo pomogę, bo nie badam śluzu w środku więc nawet jeśli miałam coś takiego, to tego nie zarejestrowałam. Może to być objaw implantacji

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira ile masz punktów z detektora ciąży?
    Wiem, że nie ma co w to wierzyć, ale pytam z ciekawości :)

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Kaczka86 Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Kaczka86 wrote:
    witam po długiej rozłące:) ja mam troszkę inny problem jak krwiste glutki. przedwczoraj i wczoraj miałam dosłownie bardzo niewielkie ale to mikroskopijne plamki krwi,a raczej takie niteczki krwi w sluzie pewnie nawet do bielizny by nie doleciały gdyby nie moje codzienne oględziny, i co? dzisiaj przeszły.... zagadka polega na tym ze wypadly akurat w dzien spodziewanej@. a test negatyw... poradzicie?

    ja mówiłam o krwi z nosa :)

    he he:) wiem... ale mi chodzi tutaj juz nie o katar i nos:)

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ