X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    aniczka wrote:
    ja dzisiaj niestety dostalam @ wredota przyszla 3 dni wczesniej pierwszego dostalam i teraz znowu czyli 2 razy w tym miesiacu zabic sie idzie masakra czy to jest w ogole normalne tez tak mialyscie czy tylko mi sie cos popiepszylo wiec moje drogie do zobaczyska w lutowych staraniach

    aniczka przykro mi z powodu @

    ja tez czasami dostawałam @ przed spodziewanym terminem, nie wiem sama od czego to zależy. Tak czasami bywa :)

    uff co za ulga dziekuje wlasnie czytalam na jakims forum ginekologicznym ze skoro miedzy jednym okresem a drugim jest min21 dni do 35 to jest wszystko ok moze przez stres albo cos z tych rzeczy mi sie popszesuwalo jade w lutym do Polandi to odwiedze lekarzy i porobie wszystkie badania mam nadzieje ze nigdy wiecej nie dostane 2 razy w miesiacu bo to delikatnie mowiac przej...ane

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treblinka wrote:
    dzięki dziewczyny :) sama w to nie wierzę bo wychodzi na to,że owu była bardzo późno :)

    kochana a mi się wydaje ze owu miałaś ok.19dc bo to fizycznie nie możliwe żeby była tak późno :O (a to co wyznacza wykres to tylko tak orientacyjnie !)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    mindusia wrote:
    aniczka wrote:
    ja dzisiaj niestety dostalam @ wredota przyszla 3 dni wczesniej pierwszego dostalam i teraz znowu czyli 2 razy w tym miesiacu zabic sie idzie masakra czy to jest w ogole normalne tez tak mialyscie czy tylko mi sie cos popiepszylo wiec moje drogie do zobaczyska w lutowych staraniach

    aniczka przykro mi z powodu @

    ja tez czasami dostawałam @ przed spodziewanym terminem, nie wiem sama od czego to zależy. Tak czasami bywa :)

    uff co za ulga dziekuje wlasnie czytalam na jakims forum ginekologicznym ze skoro miedzy jednym okresem a drugim jest min21 dni do 35 to jest wszystko ok moze przez stres albo cos z tych rzeczy mi sie popszesuwalo jade w lutym do Polandi to odwiedze lekarzy i porobie wszystkie badania mam nadzieje ze nigdy wiecej nie dostane 2 razy w miesiacu bo to delikatnie mowiac przej...ane

    ja mam takie porypane cykle i tez mi się tak zdarzyło raz nie miałam dwa miesiace3 albo była dwa razy w miesiącu ,tak to są takie granice jak napisałaś 21-36...:)

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a śluz suchy to jaki ma niby być, tak zupełne nic go nie ma??? bo u mnie jest sucho ale paluchem tam trochę go wygrzebię....To jak w końcu???

    ***
  • Treblinka Znajoma
    Postów: 20 24

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Treblinka wrote:
    dzięki dziewczyny :) sama w to nie wierzę bo wychodzi na to,że owu była bardzo późno :)

    kochana a mi się wydaje ze owu miałaś ok.19dc bo to fizycznie nie możliwe żeby była tak późno :O (a to co wyznacza wykres to tylko tak orientacyjnie !)

    Samirko gdybym miała 19dc to bym o tym już dawno temu wiedziała,bo 17.01 robiłam betę. Jest to fizycznie możliwe,bo z pierwszym dzieckiem wpadlismy w terminie @ ok 30-32dc ;)

    ca5bca751c095364c5c30acda8c0b2cf.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-) A mi znów wykres przesunął ovu na 18 dc, już miałam i 14 i 15...ehh:) Już sama nie wiem , kiedy mogła być...kłucia jajników miałam przed 16 dc i wogóle a teraz to no śluz był, ale czy ovu...hmm :-)
    Dziś wyjątkowo o 7.30 mierzyłam, bo juz nie wytrzymałam na łóżku :-)

    AHA 1 WSZA WYSZŁA 36.70, POTEM 2- 36,50- ALE JA Z REGUŁY MAM NISKĄ WIĘC WPISAŁAM TA 36,50 , a nie wiem wątpię, ze przesunie na później, bo cykl, który ma mieć 30 dni to i tak wg mnie zbyt długi jak na mnie :-)

    Proszę zerknijcie:-)

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dzisiejszy test również pozytywny :) Bardzo się cieszę i wysyłam mnóstwo fluidków!!!
    Postanowiłam sobie ten cykl trochę odpuścić, nie robiłam testów, owulacje wyznaczyłam na podstawie bólu jajnika, itp i udało się :) Teraz trzymam za Was kciuki, a zwłaszcza za Samire :)

    samira, czerwiec0506, gocha04, agula, aniczka lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • PolAnka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez wystartowalismy i dobrze nam idzie. Samopoczucie takie sobie bo to juz 10 miesiac staran...ale przyznam ze po pierwszych trzech bylam bardziej sfrustrowana niz teraz. Teraz godze sie z czasem i natura. To czas na poznanie siebie i pewnie taki tego sens...a przy okazji uczymy sie cierpliwosci a i nasze zblizenia sa coraz piekniejsze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2013, 08:41

    samira, a-koczek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Cześć dziewczyny, dzisiejszy test również pozytywny :) Bardzo się cieszę i wysyłam mnóstwo fluidków!!!
    Postanowiłam sobie ten cykl trochę odpuścić, nie robiłam testów, owulacje wyznaczyłam na podstawie bólu jajnika, itp i udało się :) Teraz trzymam za Was kciuki, a zwłaszcza za Samire :)

    super że znów pozytyw :D


    buziaki :*

  • czerwiec0506 Znajoma
    Postów: 30 28

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko gratulować !!!

    Kleopatra, samira lubią tę wiadomość

    20120922580117.png



    7468d2bfcc8f9f678cf387408ff55b24.png

    Przewidywany termin @ 15.03.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czerwiec0506 wrote:
    tylko gratulować !!!

    witam nowa koleżankę !!

    ale coś nie widać twoich suwaczków i wykresu :p a są ...

  • aguś82 Ekspertka
    Postów: 139 83

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!! ja nadal na styczniowych w weekend pewnie bede testowqać, ale cos nie mam dobrych przeczuć:(
    Samirko jak u ciebie??

    samira lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68662.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aguś82 wrote:
    Witam!! ja nadal na styczniowych w weekend pewnie bede testowqać, ale cos nie mam dobrych przeczuć:(
    Samirko jak u ciebie??

    a tak średni na jeża

    a u mnie dalej @ brak (termin @ 19.01) 42dc , 21dzień wyższych temperatur a test 6dni temu negatyw (pepino paskowy) ...

    aaa chyba mam zapalenie żołądka i przełyku znów (refluks się odzywa i jeszcze to nieszczęsne WZJG )ale jak się żre jak leci to tak jest. To okropne bo aż mi słabo ... oj piecze bardzo i boli)...

  • aguś82 Ekspertka
    Postów: 139 83

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    aguś82 wrote:
    Witam!! ja nadal na styczniowych w weekend pewnie bede testowqać, ale cos nie mam dobrych przeczuć:(
    Samirko jak u ciebie??

    a tak średni na jeża

    a u mnie dalej @ brak (termin @ 19.01) 42dc , 21dzień wyższych temperatur a test 6dni temu negatyw (pepino paskowy) ...

    aaa chyba mam zapalenie żołądka i przełyku znów (refluks się odzywa i jeszcze to nieszczęsne WZJG )ale jak się żre jak leci to tak jest. To okropne bo aż mi słabo ... oj piecze bardzo i boli)...

    Oj kochana co do twoich dolegliwosci zoł.-jelitowych to współczuję, sama niestety mam skłonności i dopiero od niedawna czuje się lepiej, a poza tym to myśle ze spokojnie możesz się wybrać na betę, ale z drugiej strony wiem jak to jest lepiej nieraz zyc w nieswiadomosci niz miec czarno na białym "-". pozdrawiam

    samira lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68662.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aguś82 wrote:
    samira wrote:
    aguś82 wrote:
    Witam!! ja nadal na styczniowych w weekend pewnie bede testowqać, ale cos nie mam dobrych przeczuć:(
    Samirko jak u ciebie??

    a tak średni na jeża

    a u mnie dalej @ brak (termin @ 19.01) 42dc , 21dzień wyższych temperatur a test 6dni temu negatyw (pepino paskowy) ...

    aaa chyba mam zapalenie żołądka i przełyku znów (refluks się odzywa i jeszcze to nieszczęsne WZJG )ale jak się żre jak leci to tak jest. To okropne bo aż mi słabo ... oj piecze bardzo i boli)...

    Oj kochana co do twoich dolegliwosci zoł.-jelitowych to współczuję, sama niestety mam skłonności i dopiero od niedawna czuje się lepiej, a poza tym to myśle ze spokojnie możesz się wybrać na betę, ale z drugiej strony wiem jak to jest lepiej nieraz zyc w nieswiadomosci niz miec czarno na białym "-". pozdrawiam

    właśnie chce mieć czarno na białym o co kaman ,bo jak pójdę to ma mi zrobić usg ,tak mówiła ...

    aguś82 lubi tę wiadomość

  • aguś82 Ekspertka
    Postów: 139 83

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie 3mam kciuki, pozdrawiam

    https://www.maluchy.pl/li-68662.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira ja cię podziwiam bo ja bym pewnie na twoim miejscu nie wytrzymała tylko już dawno zatestowała ponownie albo bete zrobiła. Ale do wizyty czas szybko zleci :)

    samira lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Andziaandzia Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , witam jestem nowa ... nie wiem czy w odpowiednim miejscu wpisuję, ale moje cykle zazwyczaj kończyły sie na 33dniu, a dziś 37 i nic ... test robiłam w niedzielę (35dc) i niestety :( wynik negatywny ...

    samira lubi tę wiadomość

  • Redis Nowa
    Postów: 5 23

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Staraczki, jestem tu nowa i postanowiłam również starać sie z Ovufriend. Fajnie że jest nas więcej. Podnoszą na duchu wpisy że komuś sie udało. Tego życzę sobie i wam. zaczynamy.Na razie to mój 5dc:-)

    aguś82, mauysia, ANIKA1989 lubią tę wiadomość

    885e7fd3240f6651c58efb0872d70af7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    samira ja cię podziwiam bo ja bym pewnie na twoim miejscu nie wytrzymała tylko już dawno zatestowała ponownie albo bete zrobiła. Ale do wizyty czas szybko zleci :)

    no właśnie zleci, w domu mam test a jakże bobo strumieniowy :p ale nawet na niego nie patrzę a po co mam bete płacić jak wizyta tuż tuz (chociaż u nas nie jest droga ok. 16-18zł,chyba ze zdrożało) a ostatnio miałam z free jak mi dała skierowanie...

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ