X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no co wy. To ja nie testuje w takim razie. Boję się.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha dziękuję ja też liczę na luty!:*

    Jeju sloneczkowa testuj, czego się boisz? bez względu na to czy jesteś w ciąży czy nie to prawdy nie zmienisz.:)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Aicha dziękuję ja też liczę na luty!:*

    Jeju sloneczkowa testuj, czego się boisz? bez względu na to czy jesteś w ciąży czy nie to prawdy nie zmienisz.:)
    No wiem wiem. Czekam do mierzenia temperatury jak zmierzę to zadecyduje czy sikać czy nie:)

    Chce jeszcze z godzinę być w ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 06:40

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa tempke powinnas zmierzyć po przebudzeniu, jesli to za wczesnie od twojej godziny to jest cos takiego jak korekta temperatury, az byłam w szoku ze wykres OF nie koryguje tempki po podanej godzinie. Mogę wytłumaczyć jak sie to koryguje jeśli trzeba :-) mierz, zapisz, a potem wstawaj i testuj :-)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już mierze. Za kilka minut się odezwę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj nic nie pisalam tylko was tu czytalam bo bardzo bolal mnie brzuch i nie mogłam wytrzymać. Dzisiaj rano temp nie spadła wiec myślę zatestuje. No cóż negatyw czekam na okres. Dobuska damy rade w końcu musi sie udać :*

    Annie sukienka jest śliczna. Będziesz piękną Panią Młodą ;-)

    Za resztę dziewczyn mocno trzymam kciuki :*

    Ja musze zaopatrzyć sie chyba w ten żel conceive na przyszły cykl i upolować testy owulacyjne w rossmanie. Picie ziolek i jakiś różnych pierdol odpuszczam. Nie pomogło to juz raczej nie pomoze

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śpioch no wszystko u mnie od temperatury zależy jak spadnie to nawet szkoda testu

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Śpioch no wszystko u mnie od temperatury zależy jak spadnie to nawet szkoda testu
    ale dlaczego jej nie zmierzyłaś wcześniej? Tempkę się mierzy od razu po przebudzeniu, bo teraz Tobie już dawo temperatura urosła.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    ale dlaczego jej nie zmierzyłaś wcześniej? Tempkę się mierzy od razu po przebudzeniu, bo teraz Tobie już dawo temperatura urosła.
    No ja prawie całą noc nie spałam więc i tak jest nieadekwatna

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:33

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie sukienka prześliczna!!! Ja też miałam tylko cywilny ślub ale miałam biała suknie. Tylko dół sukienki był podobny. Bo do samego cywilnego nie pasowała mi tzw princeska. Ale miałam biała sukienkę z salonu sukien ślubnych. Ja sobie nie wyobrazalam nie pójść w białej. Mogę potem fotkę wstawić. Ale Twoja jest prześliczna!

    Dobuska, śpioch tule ;(
    Sloneczkowa to prawda temp jest niewiarygodna tym bardziej ze nie spałam w nocy. Dalej kciukam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już i tak banka nadziei prysla.

    Negatyw....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    To ja już nic nie rozumiem. Wiesz, że temperatura będzie niewiarygodna i niepoprawnie zmierzona, a od niej uzalezniasz testowanie.
    No nic, jak tam chcesz. :)
    Wiesz ja się zbytnio nie znam na tym całym testowaniu więc pewnie źle wszystko robię :(

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa mamo tak na przyszłość mierz zawsze po przebudzeniu a jak nie śpisz lub zle śpisz całą noc to odpuść tempke i tyle, a dzisiaj zrób tescior i nie trać wiary. :-) Madziulla miło Cię 'widzieć' pamietan Cię z grudnia, wtedy odpusciliscie przed kliniką, jak wam tam idzie ? Testujesz w tym cyklu czy tylko towarzyszysz jeszcze? Wybacz nie spojrzalam na listę wiec nie wiem

    Madziulla lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Wiesz ja się zbytnio nie znam na tym całym testowaniu więc pewnie źle wszystko robię :(

    Mierzyć temp się powinno zaraz po przebudzeniu. Nie powinno się nawet leżeć w łóżku przebudzonym i mierzyć po 10 min. To jest temp niewiarygodna. A co dopiero po nieprzespana nocy.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czyli ja źle mierzę cały cykl. Dobrze wiedzieć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra uciekam dziewczyny. Muszę się odstresować. Taką nadzieję miałam no :/

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa przykro mi, ale nie ma @ jest nadzieja, to dopiero 10 dpo. Mogło wyjsc, ale nie musiało.

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Sloneczkowa mamo tak na przyszłość mierz zawsze po przebudzeniu a jak nie śpisz lub zle śpisz całą noc to odpuść tempke i tyle, a dzisiaj zrób tescior i nie trać wiary. :-) Madziulla miło Cię 'widzieć' pamietan Cię z grudnia, wtedy odpusciliscie przed kliniką, jak wam tam idzie ? Testujesz w tym cyklu czy tylko towarzyszysz jeszcze? Wybacz nie spojrzalam na listę wiec nie wiem

    Spójrz na wykres ;) działania intensywne przy wsparciu kliniki z clo i ovitrelle ;) ale testuje nie szybciej jak 14-15 dpo bo wiadomo po zastrzyku mogę mieć fałszywie pozytywny wynik.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    sloneczkowa przykro mi, ale nie ma @ jest nadzieja, to dopiero 10 dpo. Mogło wyjsc, ale nie musiało.


    Szczerze to ja już straciłAm nadzieję.

    Znając moje szczęście pojadę dziś do gina i się dowiem że w ogóle nie było owulacji i niepotrzebnie sobie nadzieję robiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 07:16

    Madziulla lubi tę wiadomość

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ