X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha tak w grudniu odpuścilismy ze względu na śmierć wujka....bardzo ciężko mi było i jest nadal bez niego...7 stycznia był miesiąc... ;( ale trzeba żyć dalej. I mam duże nadzieje na ten cykl. Po CLO mam tzn miałam teraz 3 pęcherzyki wielkości 18-20 mm każdy w 12 dc wiec lekarz mówił ze szanse duże. No i w sobotę mąż dał zastrzyk ovitrelle na pęknięcie

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Szczerze to ja już straciłAm nadzieję.

    Znając moje szczęście pojadę dziś do gina i się dowiem że w ogóle nie było owulacji i niepotrzebnie sobie nadzieję robiłam.

    Sory przez przypadek polubiłam :(

    Powiedz mi ile się staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Sory przez przypadek polubiłam :(

    Powiedz mi ile się staracie?



    Krótko 4 cykl ale cholera no tak wierzyłam :( myślałam że się udalo... ok nie gledze wam już. Idę się wyplaczę zanim córka wstanie i wezmę się w garść.

    Jak ja to powiem mężowi to nie wiem ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 07:23

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu wchodzę by Wam dzidzie wstawić jeszcze przed pracą a Wy tu kawały urządzacie :) coś nie chcecie w październiku rodzić ;)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa no tak 4 mies to króciutko... ja dobija do 3,5 roku...ale nie chodzi tu o licytacje kto krocej kto dłużej..bo dla ciebie te kilka mies to szmat czasu pewnie.pytałam dlatego ze mówi się o problemie z zajściem w ciążę jeśli jej nie ma do roku czasu.
    Wychodzi na to ze Twój wykres jest wogole nie wiarygodny wiec tym bardziej powinnaś jeszcze poczekać z testowaniem. wiem ze wam się uda! Wierze w to. A pozatym nie masz jeszcze @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Sloneczkowa no tak 4 mies to króciutko... ja dobija do 3,5 roku...ale nie chodzi tu o licytacje kto krocej kto dłużej..bo dla ciebie te kilka mies to szmat czasu pewnie.pytałam dlatego ze mówi się o problemie z zajściem w ciążę jeśli jej nie ma do roku czasu.
    Wychodzi na to ze Twój wykres jest wogole nie wiarygodny wiec tym bardziej powinnaś jeszcze poczekać z testowaniem. wiem ze wam się uda! Wierze w to. A pozatym nie masz jeszcze @.
    Nie wiem jak byłam w toalecie to przy podcieraniu coś brązowego było. Nie wiem. Pewno @ zaraz....

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekki spadek temperatury, czyli tak jak myślałam owu miałam wczoraj wieczorem, no jeszcze dziś po pracy bzykanko, i na tym będzie koniec XD poczekamy potem te 12 dni :3

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:33

    Pikselka lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla to Twój pierwszy cykl z clo? Bo ja teraz już mam mieć wprowadzony clo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się mocno na wrzesień nastawiłam. :(

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny tak mi strasznie przykro :(
    Trzymam tak ogromnie mocno za was kciuki. Na pewno sie uda - tylko to czekanie i niepowodzenia...to musi być bardzo ciężko znieść :( podziwiam was! Jesteście wielkie, mówię zupełnie serio...

    dobuska lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Ja tu wchodzę by Wam dzidzie wstawić jeszcze przed pracą a Wy tu kawały urządzacie :) coś nie chcecie w październiku rodzić ;)

    Hahahaha zebys wiedziala! Jakos ta pazdziernikowa data mi nie pasuje. Juz wole listopad, bo moja mama, tata i corka sa z listopada. Albo grudzien! Ale pazdziernikiem tez nie pogardze:P

    Ja upuscilam krew. Zbadam tsh, ft3, ft4, prolaktyne, morfologie i biochemie (zelazo, potas, magnez). Zobaczymy w jakiej jestem formie po tym poronieniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 07:38

    dobuska lubi tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Kurczę dziewczyny tak mi strasznie przykro :(
    Trzymam tak ogromnie mocno za was kciuki. Na pewno sie uda - tylko to czekanie i niepowodzenia...to musi być bardzo ciężko znieść :( podziwiam was! Jesteście wielkie, mówię zupełnie serio...
    każdy kolejny cykl to kolejna szansa. Po pół roku mam w sobie dużo obojętności na zmianę z żalem. Teraz nawet już nie płakałam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Madziulla to Twój pierwszy cykl z clo? Bo ja teraz już mam mieć wprowadzony clo.

    Juz kiedyś w marcu brałam clo przez 3 cykle ale bez zastrzyku na pęknięcie. Z zastrzykiem to mój pierwszy cykl. Jak masz pytania pytaj będę wiedziała to Ci odpowiem ;)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    wlasnie chce w październiku!;p teraz miałabym na wrzesień termin:D wiec w lutym sie uda!

    a nie na październik, ja sobie obliczyłam, że jak wyjdzie to u mnie termin na 17.10 będzie

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Juz kiedyś w marcu brałam clo przez 3 cykle ale bez zastrzyku na pęknięcie. Z zastrzykiem to mój pierwszy cykl. Jak masz pytania pytaj będę wiedziała to Ci odpowiem ;)
    bardzo dziękuję! Ale na razie nie wiem jeszcze nic, spróbuję umówić się na czwartek do lekarza bo to będzie mój 3 dc albo 2. Nie wiem czy będę dostawała coś na pęknięcie czy będę monitorowana. Pełno niewiadomych....

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    a nie na październik, ja sobie obliczyłam, że jak wyjdzie to u mnie termin na 17.10 będzie
    Ja miałabym 20 września. Ty masz póxniejszy cykl:)

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Spójrz na wykres ;) działania intensywne przy wsparciu kliniki z clo i ovitrelle ;) ale testuje nie szybciej jak 14-15 dpo bo wiadomo po zastrzyku mogę mieć fałszywie pozytywny wynik.
    Łoo no to mocno trzymam kciukasy !

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w grudniu nie jest fajnie urodzić, ja jestem z grudnia i mówię Wam, że urodziny to katastrofa, może jedna koleżanka przychodziła zawsze z zaproszonych osób, :( wszyscy kase woleli wydać na prezenty dla bliskich niż przyjść do mnie, mi jako dzieciak było smutno :( wszystkie dzieci się chwaliły imprezami a ja, co miałam powiedzieć, mama, siostra, brat i przyjaciółka. Potem przestałam zapraszać, postanowiłam zaprosić na 18 :) z 15 osób przyszła tylko moja przyjaciółka. I znowu mi było bardzo przykro, mimo że tłumaczyłam, że nie chce żadnych prezentów, chcę sie zabawić na własnej 18 stce, grudzień to nie jest fajny na poród.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 07:49

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOBUSKA
    SPIOCH
    SLONECZKOWA MAMA

    TULĘ MOCNOOOOOO :* <3

    dobuska, spioch lubią tę wiadomość

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ