X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no, nie chce sama rodzic w tym pazdzierniku xD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Ej no, nie chce sama rodzic w tym pazdzierniku xD

    rodzimy razem. jestem wyjatkowo dorej mysli na ten miesiac.

    Lady Savage, spioch, JednazWielu lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    ja chyba tez powoli na lutowki sie przeniose, dzisiaj temp znowu spadla:( najlepsze jest to ze na aplikacjach na komorce programy powyznaczaly mi owu i moja kolezanka polozna tez mowi ze powinna byc owu a tutaj nic
    Ja chyba zaczynam mieć okres. Jak się rozkręci to mój cykl trwał 16 dni. Kurwa.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska tule :(
    ae masz racje jak nie ten miesiac to kolejny!
    AnaR :(

    ejj no dziewczyny...limit @ wyczerpany!!

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja chyba zaczynam mieć okres. Jak się rozkręci to mój cykl trwał 16 dni. Kurwa.
    A moze zagniezdzenie

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę wam że potraficie podejść do negatywów spokojnie. Ja nie potrafię. Ale może to z czasem prZychodzi. Jeszcze jedyna nadzieja w ginekologu że coś zobaczy. Ewentualnie mu powiem że jak nie ma ciąży to żeby się lepiej nie oddzywal :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    A moze zagniezdzenie

    fajnie by bylo ale patrzac na wykres Hopeless to nie wydaje mi sie. praktycznie codziennie plamienie... :( Hopeless musisz to z ginem skonsultowac... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    A w grudniu nie jest fajnie urodzić, ja jestem z grudnia i mówię Wam, że urodziny to katastrofa, może jedna koleżanka przychodziła zawsze z zaproszonych osób, :( wszyscy kase woleli wydać na prezenty dla bliskich niż przyjść do mnie, mi jako dzieciak było smutno :( wszystkie dzieci się chwaliły imprezami a ja, co miałam powiedzieć, mama, siostra, brat i przyjaciółka. Potem przestałam zapraszać, postanowiłam zaprosić na 18 :) z 15 osób przyszła tylko moja przyjaciółka. I znowu mi było bardzo przykro, mimo że tłumaczyłam, że nie chce żadnych prezentów, chcę sie zabawić na własnej 18 stce, grudzień to nie jest fajny na poród.
    Ja jak teraz nie zajdę to sobie odpuszczam na jakiś czas, nie chce rodzić w miesiącach od Października do lutego.
    Losie to cale 5 miesięcy, przynajmniej przez ten czas poznam swoj organizm. ;-) Wam bede kibicowala.

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam 13 dc i lecę do doktorki sprawdzić co tam się porobiło po tym clo. Mam nadzieje,ze wszystko jest w porządku, bo przyznam szczerze,ze mam jakieś czarne myśli...
    Śluzu miałam trochę,czekalam na rozciagliwy,a tu tylko wodnisty. :( Beznadzieja... i mam uczucie "wrazliwej macicy" może trochę śmiesznie to brzmi. Ale polega to na tym,ze jak usiade na twardym krześle to wszystko czuje :P

    10 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K/&$a znów jestem głodna. Przecież ja nigdy nie bywam głodna :/ od 3.dni się wścieklam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Zazdroszczę wam że potraficie podejść do negatywów spokojnie. Ja nie potrafię. Ale może to z czasem prZychodzi. Jeszcze jedyna nadzieja w ginekologu że coś zobaczy. Ewentualnie mu powiem że jak nie ma ciąży to żeby się lepiej nie oddzywal :)

    Słoneczkowa ja pierwszy rok staralam sie na pelnym lajcie. zadnych obserwacji zadnych forum...nic kompletnie...nawet nie bylam na tyle kumata ze nie ogarnialam co to sluz plodny...tak wstyd mi sie przyznac ale tak bylo. po roku stanan byla ciaza biochemczna... poronilam niecale 2 tyg po pozytywnym tescie.. to byl koszmar... kilka mies dochodzilam do siebie...i dpiero wtedy zaczelam sie badac sprawdzac...zdiagnozowano endometrioze, hipeprolaktyneimie niedoczynnosc tarczycy...kazdy neegatywny test to morze wylanych lez...bylam w totalnej rozsypce..bylam wrakiem czlowieka bez nadziei na powodzenie...potem trafilam tutaj....(w czerwcu bedzie 2 lata jak tu jestem) wiele dziewczyn jest mi tu bardzo biskich i to bardziej jak moje "przyjaciolki w realu" ktore nie rozumieja problemu nieplodnosci...znowu odzylam.. kolejny kryzys byl po 2,5 roku stanan. ale trwal krocej bo tu dziewczyny potrafia postawic do pionu :D teraz?? znam przyczyne nie powodzen i mam zamiar sie z nia zmierzyc i nie poddac sie. a na kazdy kolejny negtyw patrze jak na nowe wyzwanie na kolejny cykl. bo powiedz co mi zostalo?? co daly te lzy? ciazy nie przyniosly a tylko niszczyly moja psychike... Słoneczkowa trzymam kciuki z calej sily za Ciebie!! za kazda z Was. doczekamy sie zobaczycie <3

    sloneczkowa mama, Annie1981, smeg, Gosia1989, wszamanka lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przykro mi z powodu negatywnych testow : (
    kania85 wrote:
    Właśnie Annie kiecka mega...piękna...pewnie to będzie wspaniały dzień...tylko zastanawiam się czy zmieścisz w nią swój piękny nowy brzuszek ciążowy :-D :-> <3
    Kiedy termin?
    Dziekuje :) Dlatego sukienka zaraz pod piersiami odcinana. W razie czego brzuszka nie bedzie widac i sie zmieszcze ;)
    Termin na 10 lutego.

    Lady Savage wrote:
    Ja robię testy z siku pierwszego :)
    Z pierwszego siku testy owu moga wychodzic falszywie pozytywne. Ty pewnie o tym wiesz, ale pisze dla dziewczyn mniej doswiadczonych.

    Monika. Wystarczy nie pic 2h przed testem. Nie ma sensu dluzej nie pic, bo to moze zahamowac wytwarzanie sluzu plodnego.
    Jezeli jednak pijesz przed wykonaniem testu to mozesz pozytywu nie zobaczyc.

    Aicha. Dziekuje :) My jestesmy po rozwodach, wiec tylko cywilny wchodzi w gre.

    Madziulla. Ja juz raz szlam w bialej, ktora sie potem w szafie kurzyla ;) Teraz kupilam blado-rozowa, zeby jeszcze kiedys moc ja gdzies ubrac ;)

    Ja nie chcialabym rodzic w listopadzie ani w grudniu. W ogole to najlepiej chcialabym, zeby moje dziecko mialo urodziny w lato. Jednak to nie ja wybieram date i bedzie jak bedzie, byle by bylo dziecko. Za chwile koncze 36 lat, wiec nie bede odpuszczac zadnego miesiaca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 09:11

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87 wrote:
    JednzWielu...a czy termometr masz dobry?? Bo czemu aż takie wysokie temperatury Ci wychodzą w pierwszej fazie cyklu po @???

    Termometr mam elektr. błędem jest może to, że dziś miałam mało snu i sie budziłam w nocy bo od wczoraj sikam jak opętana :) muszę chyba picie ograniczyć w dzień tylko, że chyba od tych kaloryferów powietrze suche :/
    A co do temp przed @ to czy może mieć wpływ, że ostatnio więcej stresów, tymbardziej po ostatnim cyklu co test pozytyw i 5 dni przed terminem @ przyszła i wyjątkowo długi okres miałam ( zazw. trwał u mnie 4 max 5 dni z czego 2 ostatnie to takie plamienia bardziej )
    Lub zwyczajnie się nie nadaję do obserwacji - ot taka natura ? Znaczy mało kumata ? Haha

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch, dobuska, sloneczkowa mama, tulę :( W lutym walentynki, więc może będzie lepszy czas na <3

    Sloneczkowa, ja też w zeszłym cyklu się strasznie nakręciłam, miałam wszystkie możliwe objawy i byłam praktycznie pewna ciąży. Niestety, testy i @ przyniosły rozczarowanie, więc w tym miesiącu staram się nie nastawiać aż tak.

    Na razie czekam, aż mi w ogóle OF wyznaczy owulację - obstawiam, że była w dniu spadku temp, bo nawet coś wtedy czułam w brzuchu i jajnikach, ale może w ogóle jej nie było :/ Dziś temp lekko wzrosła, mam nadzieję, że ten trend się utrzyma :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Spioch, dobuska, sloneczkowa mama, tulę :( W lutym walentynki, więc może będzie lepszy czas na <3

    Sloneczkowa, ja też w zeszłym cyklu się strasznie nakręciłam, miałam wszystkie możliwe objawy i byłam praktycznie pewna ciąży. Niestety, testy i @ przyniosły rozczarowanie, więc w tym miesiącu staram się nie nastawiać aż tak.

    Na razie czekam, aż mi w ogóle OF wyznaczy owulację - obstawiam, że była w dniu spadku temp, bo nawet coś wtedy czułam w brzuchu i jajnikach, ale może w ogóle jej nie było :/ Dziś temp lekko wzrosła, mam nadzieję, że ten trend się utrzyma :)
    U mnie problem w tym że jako tako objawów nie mam żadnych. Tylko głodna jestem ale może apetyt mi rośnie przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam na chwile moje fotki. Annie ja taka mialam.
    nie cytujcie wiadomosci ze zdjeciami bo potem je usune


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 06:59

    JednazWielu, anciaa, smeg, spioch, evve, Gosia1989, Annie1981, AiCha4811, Dag_Mara, Lady Savage lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Spioch, dobuska, sloneczkowa mama, tulę :( W lutym walentynki, więc może będzie lepszy czas na <3

    Sloneczkowa, ja też w zeszłym cyklu się strasznie nakręciłam, miałam wszystkie możliwe objawy i byłam praktycznie pewna ciąży. Niestety, testy i @ przyniosły rozczarowanie, więc w tym miesiącu staram się nie nastawiać aż tak.

    Na razie czekam, aż mi w ogóle OF wyznaczy owulację - obstawiam, że była w dniu spadku temp, bo nawet coś wtedy czułam w brzuchu i jajnikach, ale może w ogóle jej nie było :/ Dziś temp lekko wzrosła, mam nadzieję, że ten trend się utrzyma :)
    dzisiaj musicie powtorzyc <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam takie koronki!!!! :D

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja do was z pytaniem może któraś miała więc... 13-30.12 miałam okres i teraz nie wiem kiedy powinien zacząć się nowy cykl
    Zbliżenie było 6.12 czyli teoretycznie po 2 tygodniach mogą bym robić test

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla- piękna skromna sukienka, lubie takie :)
    No i pięknie razem wyglądacie, milo się na was patrzy :)

    10 cs
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ