X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i zapraszam do wspólnego testowania w styczniu.

    Noworoczne życzenia:
    1.
    2.kaka470 @
    3.
    4.Anulka @
    5.
    6.Mami30 @; Niesia86niemowle.gif
    7.
    8. KarolaFasola @, Klaudiia7@, AnaR @; Princesskaniemowle.gif
    9. Moni91 @; Wszamanka@; Martafniemowle.gif
    10.Gosia1989niemowle.gif, Spioch @, Fruskaniemowle.gif; słoneczkowa mama@; Dobuska @;
    11. Hoppeles @
    12.mi-lejdi @
    13.Zgredek@, Carper@; Mika1987 niemowle.gif, Anet90 niemowle.gif
    14.Ewka90@; Annie1981niemowle.gif ; Anet85@; floreczka @
    15.Dag_Mara@, Pikselka@; Kejsaa niemowle.gif; Ania:)@
    16.Migracja @; Aleksandrazz niemowle.gif, swan @
    17.Nadia83@; Anna Stesia @; zakoconaniemowle.gif; Pchelkaaaniemowle.gif; Schelby niemowle.gif
    18.Meginka; skrzydlata @
    19.Marta95; smegniemowle.gif ; srebrzysta @
    20.evve @; Emily89 @; -Monika-; Aria40 @; theagnes27 niemowle.gif
    21.basilissniemowle.gif; sierpniowe nadzieje; ; Kania85@;
    22.Kimmyniemowle.gif; Lady Savage @; agawera @
    23.Kokardka, Anar @
    24. Madziulla @; anciaa; kiki1916; Kaka470 niemowle.gif; Kawunia niemowle.gif
    25.Fresh Mm@; gosssiagabrysiowa; K01 niemowle.gif
    26.Ktosiowa@; Anusiak5 @
    27.Katiś@; Lola83 niemowle.gif
    28.insulinka@; Nadey@; Uparciuszek niemowle.gif ; existenz; Makowa Panienka niemowle.gif
    29.
    30.Aicha4811 @; Karola - mama Julci i ... ?niemowle.gif
    31. Marciaa @, Lottie



    Legenda
    @ - okres
    niemowle.gif - ciąża



    W styczniu mamy 22 zafasolkowanych mam niemowlak-02.gif




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 20:39

    Migracja, Kamelkowo, Gosia1989, AJA_S, Anna Stesia, Kesjaa, Annie1981, dobuska, gosssiagabrysiowa, anciaa, Anulka0407, Bella_Bella, Kimmy lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lady :) to cos dla mnie bo u mnie nie bedzie grudniowego testowania wiec liczę ze w klinice szybko pojda badania i ze w styczniu bedzie IUI. Daty testowania nie podaje narazie bo nie wiem jak mi @ wypadnie bo ostatni cykl mialam kilka dni dluzszy.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaz wiesz co?? wpisz mnie wstepnie na 24 stycznia. najwyzej date zweryfikuje pod koniec roku jak @ przyjdzie

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madziu, ja też siebie na razie nie wpisuje, bo nie wiem jak w grudniu po tym antybiotyku wyjdzie mi okres. Ale na pewno przyjdzie, lekarz kazał sie wstrzymać z zachodzeniem w ciążę przy tym antybiotyku.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! U mnie wychodzi w polowie stycznia, ale zobaczymy jak okres w grudniu przyjdzie ;)

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;) jak ten czas leci już styczniowa lista :) trzymam kciuki za wszystkie testerki :) STYCZEŃ to dla mnie szczególny miesiąc, bo miesiąc urodzin, ale my wtedy dopiero powtarzamy męskie badania i wizyta u androloga ;)

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Paula i baaasila.

    Baaasila, wpadka czy planowane?

    Paula. lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacje mam dopiero koncem grudnia wiec wpadka nie bo jeszcze nie bylo mozliwosci zaciazenia :p takze planujemy pierwsze starania koncem grudnia ;)

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej szybko :) życzę Ci powodzenia :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wszystkich za i przeciw taj wyszlo, ze chcemy dwa dzieciatka szybko ;) nie chce wracac do pracy np na pol roku bo to organizacyjnie wiecej klopotu niz pozytku :/

    Gosia1989, Gagarek lubią tę wiadomość

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez planuje tak szybko drugie dziecko (choc wiadomo najpierw musi w koncu z pierwszym sie udac..). z dwoch powodow. pierwszy taki jak u Baassi a drugi wazniejszy wsumie ze nie moge po pierwszej ciazy pozwolic sie rozwinąc endometriozie bo bede walczyla o drugie tak samo dlugo jak walcze o pierwsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) po dłuższej przerwie ( od sierpnia) w końcu i ja wracam do starań :) Brak ciąży od 2011 roku po drodze biochemiczna. We wrzesniu miałam laparoskopie z histeroskopia ( usunięta wada macicy, ogniska endometriozy i przepchane jajowody). Teraz czekam na @ po visanne i zabieram się z mężem do roboty :) Dzisiaj mija 39 dc i żadnych oznak nadchodzącej @.

    baassiia oj u Ciebie to zapewne raz dwa i pojawią się dwie kreski - długo starałaś się o pierwsze maleństwo?

    Paula czyżbyś wykasowała poprzednie konto? Dobrze Ciebie kojarzę jako Paulette? :)

    Oj ja też bym chciała jedno po drugim ale będę szczęśliwa jak pojawi się tylko jedno. Jakie to dziecko jest przeze mnie i mojego męża wyczekiwane :) Swoją drogą, musze się dowiedzieć czy istnieje coś takiego jak "drzwi otwarte" w domach dziecka - by zobaczyc jak to wszystko wygląda, jakaś taka pogadanka, jakie są etapy itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sia tak paula to Paulette :)
    Ja tez mam endometrioze I wiele osób mi mówi ze jak juz jedna ciąża się szczęśliwie zakończy porodem to potem łatwo zajść w druga ciążę bo endometrioza jest wycùiszona wiec jak ktoś chce drugie dziecko to im szybciej zacznie się starać tym lepiej. Mój gin tez mi to mówił

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla no właśnie ja te ogniska miałam usuwane podczas zabiegu i kiedy powinnam się starać to zatrzymuje mnie brak @. Poczekam jeszcze z tydzień, później dzwonię do lekarza.

    Mój mąż też mówi, że od razu będzie chciał drugie. Zycie samo ułoży scenariusz. Po tylu latach starań będę przeszczesliwa jak zajdę w ciążę w 2017 roku i urodzę zdrowego bąbla :) Każdej z nas tego życzę :)

    baassiia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua wrote:
    Madziulla no właśnie ja te ogniska miałam usuwane podczas zabiegu i kiedy powinnam się starać to zatrzymuje mnie brak @. Poczekam jeszcze z tydzień, później dzwonię do lekarza.

    Mój mąż też mówi, że od razu będzie chciał drugie. Zycie samo ułoży scenariusz. Po tylu latach starań będę przeszczesliwa jak zajdę w ciążę w 2017 roku i urodzę zdrowego bąbla :) Każdej z nas tego życzę :)

    Mi po visanne wróciła @ idealnie po 28 dniach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, a u mnie już 9 dni brak. Jeszcze chwilę poczekam. Wykluczam ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn od 9 dni nie bierzesz visane czy 28 dni nie bierzesz plus ma 9 dni spóźnienia czyli 37 dni temu wzięłas ostatnia tabletkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 18:14

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :0) rozgoście się, życzę każdej z osobna powodzenia :) jak już będzie wiedzieć co i jak z testowaniem styczniowym, to dajcie znać, wpiszę Was na listę.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla haha Wiec tak: ostatnią tabletkę wzięłam w 28 dc. Dzisiaj mam 39 dc, a @ powinnam mieć mniej więcej w 30 dc wiec już +- 9 dni temu powinnam mieć @. Lekarz wspominał, że kolejny może być z opóźnieniem wiec czekam max do piątku.

    Lady jak dostanę @ to będę mniej więcej wiedziała juz kiedy powinnam mieć kolejny w styczniu. Chyba, że po tej laparoskopii wszystko mi się poprzestawia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua @ może się pojawić nawet do 5 tyg po ostatniej tabletce wiec spokojnie ;)

    Jak długo bralas visanne bo ja pół roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 19:04

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ