X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, zarówno nowe jak i z grudniowego wątku. :) Styczeń będzie nas, coś czuje, że pobijemy grudniowe testerki ;)

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz 4 miechy to dla nas dużo. Mąż krzywo na mnie patrzy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokarda wrote:
    Wiesz 4 miechy to dla nas dużo. Mąż krzywo na mnie patrzy :(

    A nie powinien. Może też na niego krzywo spójrz i zasugeruj badanie nasienia? Teraz powinien Cię wpierać, a nie jeszcze stresować, bo to na pewno nie pomoże.

    Lady Savage, strasznie się nakręciłam na styczeń więc wierzę, że styczeń będzie takim naszym ciążowym karnawałem ;)

    Lady Savage, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bardzo chcialam zrobić prezent na święta mężowi, ale się nie udało.
    Mam nadzieję, że styczeń będzie super miesiącem dla nas wszystkich!

    Powiedzcie mi właśnie, czy wasi partnerzy robili badanie nasienia?
    Zastanawiamy się razem z mężem nad tym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój nie. chyba by się wściekł jakby o tym usłyszał ;/ narazie nie zaczynam tematu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój sam wyszedł z pomysłem badań.
    Kupiłam mu też FertilMan i grzecznie łyka :D

    Chodzę do różnych lekarzy, żeby mieć różne punkty widzenia.
    Dziś babeczka mi powiedziała, że nawet nie weźmie mnie na monitoring jesli mój mąż nie zrobi sobie badania nasienia. I w sumie słusznie, bo to czesta przyczyna niepłodności i mało inwazyjne badanie.

    A my się dajemy kroić, robimy badania kilka razy w miesiącu, faszerujemy się różnymi specyfikami itp.

    Dajmy się naszym partnerom też wykazać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 20:27

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokarda wrote:
    Wiesz 4 miechy to dla nas dużo. Mąż krzywo na mnie patrzy :(
    Rozmawiałaś z nim o tym? Ja po 2 nieudanych próbach, zaczęłam też świrować, wydawało mi się, że to moja wina, i że mój partner też na mnie patrzy wilkiem bo dziecka nie potrafię począć.
    Na spokojnie z nim porozmawiaj, jak ja z swoim :) na pewno Ci się wydaje :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też sam w rozmowie naszej zaproponował, że się przebada jak po 12 miesiącach nadal nie będzie nic :)
    Ale udało nam się w 3 cyklu starań :) De facto po naszej rozmowie xD chyba się zmotywował tymi badaniami, wolał już się postarać niż do lekarza iść XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 20:27

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wczoraj mieliśmy taką rozmowę z mężem, dyskretnie mu zasugerowałam badanie nasienia przed moim dokładnym przebadaniem i zgodził się ze mną, stwierdził, że to dobry pomysł. U nas jedynie problem jest taki, że teściowa pracuje w laboratorium, a mąż u swojej własnej mamy nie odda nasienia, więc czekałby nas wyjazd do innego miasta hihi

    Kupiłam mu dzisiaj cynk, selen i witaminkę C. Może akurat obędzie się bez badań :D hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak poszłam po 5 miesiącach bezskutecznych starań do gina to kazał zrobić badanie nasienia. Przekazałam to mojemu M i z nietęgą miną zrobił te badania. Gdyby nie jasna zalecenia lekarza, na pewno nie poszłoby tak łatwo. Wyszła zła morfologia: tylko 3% plemników o prawidłowej budowie. Z tymi wynikami poszłam do ginki w 12dc na monitoring po CLO. Miałam wtedy 3 jajeczka :] Jak zobaczyła wyniki powiedziała, że mam zgłosić się do niej do szpitala na inseminację. Byłam załamana i olałam cykl... a potem zobaczyłam dwie kreski.
    Z tego wywnioskowałam, że problem nie jest w nasieniu. I tak kazałam M łykać Androvit :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 a powiedz mi kochana ile placiliscie za to badanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Gosia1989 a powiedz mi kochana ile placiliscie za to badanie?
    Nie jestem pewna ale 100zł lub 120zł.

    spioch lubi tę wiadomość

  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Moge dolaczyc? Co prawda poki co sie nie staram ale planuje w przyszlym roku, teraz i tak musze troche odczekac po usunieciu nadzerki i mam nadzieje, ze nie wplynie to jakos znaczaco na czas staran. Przy pierwszej ciazy wystarczyly 4 cykle. Bede was podczytywac i czasami cos skrobne ;-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ancymoneku :) życzę Ci powodzenia,

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja od rana na lekach. Ledwo żyje. Rozkłada mnie jakieś paskudztwo

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego też coś rozłożyło ;/ nienawidzę jak facet jest chory ;/. Wolę dwójkę zasmarkanych dzieci z gorączką niż jednego chorego faceta.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ancymonek ;-)

    Uu kokarda to niedobrze. Mam nadzieje ze szybko przejdzie. Ja dzisiaj nabieram sił do działania.

    Powiedzcie mi kochane jeszcze co ile serduszkujecie z partenrami? Kiedy was ochota najdzie, co 2 dni, codziennie?

    Miłego czwartku dla wszystkich staraczek :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 11:35

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Help.

    Dziewczyny niby czekam na okres. Ale po ciazy jeszcze wszystko u mnie dziwnie, ostatnie 2 okresy w miare regularne. No i test owoulacyjny pokazal slabiutka 2 kreske, o co kaman?

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szczerze zachęcam do badania nasienia. My zwlekalismy zbyt długo . Mówiłam mężowi już po kilku staraniach a tak lecial cykl za cyklem... u nas to okazało się problemem , właśnie zaczynamy leczenie. Słyszałam też ze od badania nasienia powinno się zacząć a nie od naszych badań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 13:00

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie...

    A powiedzcie mi czy na słabe nasienie może pomóc cynk selen czy witamina c? Czy to juz trzeba wprowadzić leki od specjalistów?

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ