X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie zaczynam tematu imion z M bo nie chcę się kłócić i denerwować. On moje wszystkie propozycje odrzuca a swoich nie ma. Temat ten rozpocznę miesiąc przed rozwiązaniem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostałam @ był to najkrótszy cykl w moim życiu - tylko 26 dniowy. Będę testować w 28dc, czyli proszę zapisać mnie na 10 stycznia :)
    Już się nie mogę doczekać :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:19

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj dobuska :)
    Kibicowałam Ci na grudniówkach, ale najwidoczniej pisany nam styczeń ;)

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Witaj dobuska :)
    Kibicowałam Ci na grudniówkach, ale najwidoczniej pisany nam styczeń ;)
    O jak miło! <3
    Najwidoczniej tak, musi sie udać!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa ale bardzo proszę wpisać mnie na 10 stycznia. Mam nadzieje ze to przyniesie mi Szczęście :)

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj spiochu :) Jak długo sie starasz? Będziemy razem testować :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 16:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 Juz 7 nieudanych miesięcy za nami. Dzisiaj zaczynam 8cs. Powoli trace nadzieje i opadam z sił.

    Mój poprzedni cykl tez mnie zaskoczył bo trwał 25 dni i tak naprawdę dziejszy okres był dla mnie dużym zaskoczeniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 16:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trochę podobnie jak ja. Po drodze zaliczyłam jeszcze poronienie. Ale nie możemy tracić nadziei! Ponoć rok starania to norma i wierzę, że się w niej mieścimy. Robiłaś jakieś badania?

    spioch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dużo osób dostało dzisiaj okres... Pełnia księżyca jest, czy co?;)

    spioch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Czy można dołączyć dziewczyny ?

    spioch, Gosia1989, Lady Savage lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 tak niby rok to norma ale te cykle tak szybko lecą a fasolki dalej nie ma. Zaczynam myśleć co jest nie tak i aby się to nie przedłużyło...

    Badania pod kątem niepłodności? Nie
    Może opowiem w skrócie swoją historię.
    Choruję na niedoczynność już około 8 lat może i dłużej, czas tak leci szybko, że trudno to zliczyć. Więc wiadomo co 3 miesiące trójka tarczycowa i dobieranie dawki. Prolaktyna doskwiera mi od jakiś 3 lat (zawsze wyniki ok. 30 ng/ml), ale okres zawsze był jak w zegarku, żadnego mlekotoku itp objawów. Lekarze twierdzili,że to zbyt mało ponad normę nie ma co leczyć.
    W marcu 2016 byłam u ginekologa na kontrolnej wizycie, stwierdził,że wszystko ok można się starać.

    Zaczęliśmy starania od czerwca, ale co miesiąc przychodzi okres. Podeszliśmy do tego na luzie, nie chcemy się stresować, wszystko powoli, ale co cykl nadzieje, które pryskają wraz z nadejściem okresu.
    W październiku jako, że miałam kontrolę u endokrynologa zrobiłam sobie trochę więcej badań (to był 9dc):
    TSH 2,18 ulU/mL
    FT3 2,71 pg/mL
    FT4 1,350 ng/dL
    FSH 8,00 mlU/ml
    Estradiol 65,95 pg/ml
    LH 7,46 mlU/ml
    Progesteron 0,207 ng/ml
    Prolaktyna 49,450 ng/ml !!!
    Kortyzol 483,8 nmol/l

    Pani doktor zwiększyła mi dawkę Euthyroxu, teraz 112 od pon do czw i 125 w pt, sb i niedziele, ponieważ najlepiej czuję się jak TSH wynosi ok 1.
    Poinformowałam ją również, że staramy się o dzidzie ale nic nie wychodzi, dorzuciła pół tabletki Bromergonu na noc.

    Planuję zrobić badania w 3dc (czyli w piątek) i w 22dc i udać się z tym do ginekologa, ponieważ zaczynam powoli się martwić... Niby nic a jednak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 18:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, że doktor widząc mój wzrost prolaktyny kazała mierzyć temperaturę aby zaobserwować, czy owulacja zachodzi i tak oto w ten sposób trafiłam do was :) Mam nadzieję, że to przyniesie mi szczęście i zafasolkuję :)

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że lekarz zalecił Ci mierzenie temperatury :) będziesz miała jakiś punkt zaczepienia. Poza tym ovufriend to skarbnica wiedzy (mówię o forum). Bardzo wielu rzeczy się tutaj nauczyłam, w tym jak naciskać na gina aby zrobił dodatkowe badania oraz monitoring ;) Ważne, że problem prolaktyny rozwiązany i teraz szukasz dalej.

    Na pewno niedługo Ci się uda, tutaj mnóstwo ciążowych wirusków grasuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 18:43

    spioch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kokarda :) miło Cię powitać w naszym gronie XD
    Widzę, że jesteś nowa. Możesz opisać swoją historię?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 18:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż. Mam już dwuletnią smykowe w domu 4 cykl się zaczął narazie się staramy. Trochę mnie przeraża że to już 4 cykl a nic się nie dzieje ale no zobaczymy

    spioch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie w pierwszą ciążę szybko zaszłaś. Po 4cs naprawdę nie masz się czym martwić. Rozumiem, że wszystkie wyniki w normie? Fajna różnica wiekowa pomiędzy smykami będzie.

  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Moge sie dolaczyc? Mnie dzisiaj rowniez okres zaskoczyl, cykl trwal tylko 26 dni. U mnie norma to 30-32 dni, nigdy tak krotkiego nie mialam. Prosze wpiszcie mnie na 15 styczen.

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badań nie robiłam. Pierwsza ciąża to właściwie była wpadka na tabletkach więc jesteśmy zaskoczeni że potrafiłam zajść na pigulkach anty a po ich odstawieniu nie potrafie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Dag_Mara. Mam nadzieję, że ten cykl był taki krótki bo następny będzie rwał 9 miesięcy ;)

    kokarda, nie pisz że nie potrafisz. Po prostu potrzebujesz jeszcze trochę czasu. Naprawdę nie ma się czym martwić. Skoro raz zaszłaś, to drugi raz też dasz radę.

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ