X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:

    Powiedzcie mi kochane jeszcze co ile serduszkujecie z partenrami? Kiedy was ochota najdzie, co 2 dni, codziennie?

    Podobno lepiej co 2 dni bo plemnkow jest niby wiecej ale ja wiemmm.... Mojego czesto nie ma wiec jak jest to uzywamy ile sie da (codziennie) hihi . nie wiem czy to dobrze czy nie. Ale mysle ze jak ma sie udac to sie uda nie wazne czy codziennie czy co 2-3 dni. ;)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:

    Powiedzcie mi kochane jeszcze co ile serduszkujecie z partenrami? Kiedy was ochota najdzie, co 2 dni, codziennie?

    Jak o Zuzię się staraliśmy, to w pierwszym cyklu serduszkowaliśmy się codziennie po kilka razy, jak króliczki :3 haha, drugi cykl był co drugi dzień, a trzeci szczęśliwy xD to tylko raz było serduszkowanie, po potem ani ochoty ani czasu nie było, a zaszłam, teraz się serduszkujemy kiedy mamy na to ochotę :) kiedyś się trafi ;)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Ja jeszcze na watku grudniowym, bo testowac bede w weekend, ale tam jakies pustki ostatnio, wiec postanowilam do Was dolaczyc :)

    KarolaFasola. Milo Cie widziec :) Ktory u Ciebie dc? Robisz juz testy owu?

    Spioch. Ja mojego zapisalam na badanie nasienia na 23 lutego :)
    Na slabe nasienie pomaga Fertilman, maca, ubiquinol oraz zdrowa dieta i ruch. Nie trzeba specjalistycznych lekow, dlatego podobno facetow latwiej leczyc niz kobiety i pewnie tez dlatego poleca sie najpierw ich zbadac.
    UlaFalka. Calkowicie sie zgadzam z Twoim podejsciem w tym temacie :)

    Baasiia. Test owu ma prawo miec slaba druga kreske przez caly cykl, wiec sie tym nie przejmuj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 18:42

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch przy staraniu o pierwszego dzidziola serducha byly co dziennie albo co dwa dni ale tez czytalam, ze co dwa trzy dni lepiej bo jest wiecej plemnikow.
    Wlasnie musze zamowic testy ovu, przy poprzednich staraniach bardzo mi pomogly.
    Powodzenia dziewczyny przy testowaniu.

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, dopiero 6dc. A testow nie robie :(
    Nie wiem czy bede robila wogole ale jezeli tak to dopiero od 10-12 dc bo wczesniej owu nie powinno byc.. Jakos tak odpuscilam... Co bedzie to bedzie ;)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola. Moze to i lepiej, brak spiecie instresu pomaga w zajsciu :) Ja tez z tego powodu zarzucilam mierzenie temp.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    KarolaFasola. Moze to i lepiej, brak spiecie instresu pomaga w zajsciu :) Ja tez z tego powodu zarzucilam mierzenie temp.

    Nic na siłe ;) widocznie jeszcze mi niepisane byc mamą... Ale sporo czasu przedemna( mam 21 lat ) to moge jeszcze poczekac troszke ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 21:29

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My do tej pory też jak ochota nas naszła, chociaż bywało i tak, że tydzień bez jak oboje się mijaliśmy...

    Na badanie nasienia chyba wybierzemy się w styczniu bo teraz to już święta i sylwester. Nie będą go ciągać teraz po laboratoriach a nóż widelec teraz się uda (na co liczę bardzo ;-) )

    Testy owulacyjne pokrywają się wam z owulacją wyznaczoną przez wykres Ovufriend?

    W tamtym miesiącu skrupulatnie mierzyłam temperaturę co do godziny, w tym miesięcu obiecałam sobie, że będę mierzyć ale wtedy kiedy wstanę a nie z budzikiem w ręce. Takie skrupulatne mierzenie przyznam się wam trochę mnie męczyło...

    Dobrej nocki wam wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 21:37

  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch My <3 kiedy Nas ochota nachodzi, a ze czesto Nas nachodzi, wiec praktycznie codziennie :D Najdluzsza przerwe w cyklu jaka mamy, to 5 dni tyle ile trwa @. Niby powinno sie co dwa dni, ale nie wyobrazam sobie, ze mamy ochote, ale sobie odmawiamy i czekamy specjalnie do jutra. Z synkiem udalo Nam sie w pierwszym cyklu, teraz zaczal sie drugi i mam nadzieje,ze ostatni :)

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    my już po badaniu nasienia - wyszły wyniki w miarę ok, choć ruchliwość mogłaby być większa...

    Ale nie poddajemy się.

    Teraz jestem w najgorszym okresie cyklu, bo w niedzielę powinnam mieć @....
    I cały czas zastanawiam się czy się udało...

    Ostatnio strasznie bolał mnie jajnik (podczas owu bolał mnie ten sam), ból promieniował aż do uda...
    Teraz się trochę wyciszyło, czuję napięcie brzucha i piersi nabrzmiałe...

    Zazwyczaj przed okresem były bolesne, ale ich rozmiar dziś mnie trochę przeraził (w końcu pięknie wyglądają)... :)

    I się wkurzam, bo niby to mogą być objawy ciążowe, ale może to być zwykły czas przed @... i weź tu człowieku nie zwariuj... Już nawet zaczęłam szukać laboratorium w pobliżu, żeby zrobić beta hcg... :(

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, bo jednodniowej nieobecności ;)

    Po 6 miesiącach wracam do gry i pierwszy raz od pół roku będę testować :D
    Byłam dzisiaj u gina i przepisał mi CLO na stymulację. Za ok. tydzień powinna być owulacja.

    Jeżeli chodzi o serduszkowanie to ogólnie staram się co dwa dni, ale jak jestem pewna że ovu tuż, tuż, to nawet codziennie.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch. Tak, mi owu wyznaczana przez OF pokrywala sie z testami i temp.
    Mysle, ze jak bedziesz mierzyc temp o roznych porach to wykres moze nie byc wiarygodny. Godzina moze juz zmienic tempke a potem bedziesz sie martwic skad gory i doliny albo spadki.
    Mnie to bardzo stresowalo i w koncu przestalam mierzyc. Polegam na testach owu i teraz jestem o wiele spokojniejsza, co mam nadzieje bardziej przyczyni sie do zajscia niz wczesniejszy stres ;)

    Emily. Ja tez testuje jutro, chociaz @ powinna przyjsc w poniedzialek. Objawow nie mam, ale to o niczym nie swiadczy ;)
    Super, ze wyniki wyszly dobre. Ruchliwosc zawsze mozna polepszyc suplementami :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily89 trzymam kciuki żeby to jednak były objawy ciążowe :-)

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @spioch - dziękuję :) trzymaj, trzymaj mocno :)

    @Annie1981 - ja zatestowałam w środę, bo okrutnie bolał mnie jajnik i w mojej głowie kłębiły się myśli ciążowe więc musiałam zrzucić balast. Pomimo negatywnego wyniku balast zrzucony :)
    Teraz im bliżej terminu, tym większy balast jest myślowy...
    Na prawdę zastanawiam się czy nie zrobić dziś bety choć wiem, że to bez sensu :P

    Ale te myśli mnie zabijają... :/ więc już nie wiem co lepsze...
    A na ruchliwość dostaliśmy Parenton :) zobaczymy - może zdziała cuda :)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też np do ok 20dc jestem spokojna wyluzowana ale jak zbliża sie okres to zaczynam sobie wmawiac wręcz czy to może juz teraz. Niestety zawsze okres przychodzi.

    Testy owulacyjne kupujcie w aptece czy na allegro? Zastanawiam sie powoli nad nimi

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @spioch - ja kupowałam w Rossmanie, ale nie zawsze pokazywały prawdę.
    Ja ufałam monitoringowi i sygnałom ciała, a ostatnio odpuściłam nawet to pierwsze :)

    Staramy się przytulać regularnie, ale też bez ciśnienia. WIadomo, bardzo chcemy mieć dzidzię, ale dbamy też o to co jest między nami... a zmuszanie się do seksu, bo owulacja jest to pierwszy krok do zniszczenia namiętności i życia łóżkowego. A przecież nie o to nam chodzi :)
    Czy lekarz powiedział Ci, że mozesz mieć jakieś trudności w zajściu w ciążę z powodu tyłozgięcia szyjki? Mi nic nigdy nie powiedziała moja, ale tak się zastanawiam, czy może to jakoś wpływać. Aha i jeszcze - masz bolesne miesiączki z tego tytułu?

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily89 mamy takie samo zdanie jak ty, chociaż czasem myślę co robię źle.

    Miesiączki były bardzo bolesne jak byłam mlodsza, od jakiegoś czasu nie są takie zle jak kiedys. Za to niestety pozycji w seksie jest malo, prawie każda sprawia mi bol :-(

    A ginekolog nigdy nic mi nie mówił ale teraz jak pójdę do niego to zaniose mu cały komplet badań i tysiąc pytań ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2016, 10:25

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @spioch - nie robisz nic źle. :) tak po prostu już jest, że jedna zajdzie w pierwszym cyklu, a inna musi poczekać trochę dłużej :)

    Ja dużo rozmawiam z teściową, która jest lekarzem i to mnie chyba uspokaja, że nie myślę, że to moja wina, bo już do tego dochodziło po pierwszych nieudanych próbach :(

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily89 a czy ty tez masz tylozgiecie? Jakieś zalecenia dostalas odnośnie starań?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. My z córką zdychamy. Obie antybiotyk. Właśnie wróciłam od lekarza

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ