Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przez weekend ciężko. Oboje z mężem mamy gorączkę z tym że ja muszę żyć a mój chłop jakby miał za raz ducha wyzianąć i chce żeby koło niego skakać.
    Ja chodzę gotuje ogarniam dziecko a ten zachowuje się jak na łożu śmierci

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Morwa, no czytalam wlasnie. Modle sie, zeby to nie bylo to, no ale jak trzeba bedzie to zdecyduje sie na laparo
    Ja szczerze nie wiem co Ci doradzić u mnie podczas laparotomi wycieli mi wszystkie zmiany odnośnie Endo. To było podczas pierwszej ciąży pozamacicznej , mój lekarz prowadzący(ordynator) w tamtym czasie zrobił mi prezent. To było w 2015r. W 2017 zeszłam w ciążę z córką. Urodziłam w styczniu 2018. Teraz nie wiem czy chciałaby laparoskopie. .chciałabym zajść w ciążę bo wiem ,że wtedy najdokładniej uśpię Endo. Wiem to po sobie. Z własnego doświadczenia ;)

    preg.png
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ostatnio mam bardzo malo czasu wiec nie daje rady udzielac sie na wszystkich grupach. U mnie @ dalej brak ale to przez przedluzenie lutki troszke. wczoraj 16dpo test byl bielutenki wiec u mnie nie ten cykl niestety. :(

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że mogę podawać mężowi tabletki na poprawę nasienia? Czy mogę zaszkodzić? Badania nie zrobi.
    I jakie kupić?

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 13:29

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Pewnie. Dawaj mu salfazin albo pro fertil. Dawałam mojemu chyba z pół roku.
    Nona a to zdjęcie twoje profilowe to Ty?

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 13:29

    Koteczka82, nick nieaktualny, dmg111, kic83, Inaa89 lubią tę wiadomość

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Nie :)

    Jem ananasa na zagnieżdżenie.
    To smacznego. 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    U mnie przez weekend ciężko. Oboje z mężem mamy gorączkę z tym że ja muszę żyć a mój chłop jakby miał za raz ducha wyzianąć i chce żeby koło niego skakać.
    Ja chodzę gotuje ogarniam dziecko a ten zachowuje się jak na łożu śmierci
    Typowe przeziębienie faceta. Współczuję, kurujcie się :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko, lap:

    01.01 Nona 🍾🍷, zakochanaaw 🍷
    02.01 *KasiaS*🍷, kkasia 🍷, Guśka21? , Kamila 90 💝
    03.01 Edyciak 🍷, Ulaa🍷
    04.01 Kitka_87💝/🍷, Kristin1990 🍷
    05.01 Annia💝
    06.01
    07.01 boo123 🍷, BB_Anna🍷 , Klaudia9212 🍷, Biedronka89 🍷
    08.01 Morwa💝/🍷, Marti29 🍷, Justyna1719🍷
    09.01
    10.01 Feel 🍷, Mysz91💝, Jasminum 🍷
    11.01 Turkusowa90 🍷, Girl25? , nataria 💝
    12.01 Sylwucha 🍷
    13.01 Anet.kaa 🍷, Kamcia🍷, Ladyo 🍷, Martina 🍷, martimarti 🍷, Krokodylica 💝, kic83 🍷, Ata114💝
    14.01 Maniaaa? , Mlodamezatka? , Tara (-)
    15.01 bebetka.b? , Karolkaks 🍷
    16.01 Inaa89🍷 , edyta90? , kłot 💝
    17.01 dmg11🍷, Nadzieja94🍷, motylek1909🍷 , Chmurka 💝
    18.01 Ignissa🍷
    19.01 StarającaSię 🍷, Dagmara? , Olympionica🍷, LadySISI 💝, dopaminka 💝
    20.01 Mamba91
    21.01 Zośka, Evelle28
    22.01 anulla91, Migotka, doomi03🍷
    23.01 Wik89
    24.01 Migotka, Ola_45
    25.01
    26.01 Tonia
    27.01 Lalia, Nona
    28.01 izqa88
    29.01 Nynka
    30.01 boo123, kkasia
    31.01 in_co_gni_to, Ulaa

    zakochanaaw, Chmurka, Mamba91 lubią tę wiadomość

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ile pozytywów. 😍😍😍😍😍

    Lalia, ladySiSi, zakochanaaw, dmg111, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz mniej nas zostaje na testowanie w styczniu, musimy się postarać żeby koniec miesiąca był równie szczodry w dzieciaczki jak początek 😁✊🍀

    Tonia, nick nieaktualny, dmg111, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mamba91, kkasia lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Tonia Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha... Jestem za!!! Zaciskamy poślady dziewczyny i dajemy radę!!! Trzymam za wszystkie kciuki :D

    nick nieaktualny, Mamba91, Lalia lubią tę wiadomość

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładnie wygląda nasza pierwsza strona pełna serduszek 😁

    Ja nie wpisuje się na testowanie poczekam co będzie. Dzisiaj mam 16dc i zaczynam brać luteine. Zobaczymy czy tym razem nie będę miała plamienia 🤔 jeśli nie będzie to zatestuje w 26-27dc bo będę musiała wiedzieć czy odstawić luteine.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle - czekam z niecierpliwością na Twoja jutrzejsza tempke ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. S. Dlaczego jutro jest poniedziałek? Kto to wymyślił 🤦‍♀️
    Odliczanie do weekendu czas start 😂

    Wik89, Inaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to chyba muszę iść do lekarza rodzinnego chora jestem od miesiąca pewnie bez antybiotyków się nie obejdzie

  • Tonia Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Ci jest? Ja ostatnio odkryłam inhalacje, bardzo mi i córce pomogły w infekcji. Warto było się szarpnąć na nebulizator.
    A o męża to Ty dbaj kochana, bo temperatura może mu na plemniczki zaszkodzić. Także chcąc nie chcąc... ;)
    Dużo zdrowia!!

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 592 620

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff nadrobiłam Was 😁 Miałam pozytywny weekend 😁 moj miał 30-stke w sobotę wiec musiałam ogarnąć dom i przygotować wszystko 😁 mąż miał dobry humor i mieliśmy romantyczne noce 🙈 i szybkie poranki 😁 nie wiem kiedy była owu albo w piątek albo w sobotę 😊 temp nie mierzyłem bo zapominałam 😬 trzymajcie kciuki 😊

    Justyna trzymajcie się 😘 będzie dobrze😘 trzymam kciuki za szybka poprawę nasienia ✊🏼🍀✊🏼

    Wszystkich pozytywów i bet gratuluje 🍀😘
    Przykro mi z powodu wstrętnych 🐒 ale myślcie pozytywnie, ze kolejny cykl będzie tym szczęśliwym 😘🍀👶🏼

    Za testujące trzymam kciuki oby wyszły II kreseczki 😘

    Koteczka82, Lalia, Inaa89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    I FET: 17.09 ❄️5.1.1 ❤️
    Najwspanialszy 🩵 [18.04]

    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja testuję dopiero 27.01 więc chyba zacznę zaglądać od czasu do czasu na wątek lutowy bo później nie nadrobię 😂😂 a czuje ze ten cykl to nie ten 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ