X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)

Oceń ten wątek:
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8432 18534

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj się lenimy, spalismy do 9, idziemy zaraz do kościoła, obiad został z wczoraj, a po południu będziemy odpoczywać, czytać, oglądać serial 😁😁😁

    Kic, moja faza lutealna trwa najczęściej 13 - 14 dni, ale w większości 14. Najdłuższa trwała 15.

    Ale nie jestem pewna kiedy dokładnie było owu, bo nie miałam monitoringu. A na podstawie temperatury to moim zdaniem dzisiaj jest 14/15 dpo 🤷‍♀️

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też zaraz kościół, później mamy gości. A po gościach lenistwo.

    Ja dziś się znowu podlamalam. Często wchodzę na stronę nasz bocian i czytam wątki, gdzie wrzucają wyniki badań nasienia i dr Wolski ocenia. Boje się wrzucić nasze, żeby mnie do końca nie dobiła.jego opinia.

    Ale właśnie widziałam, że ktoś miał wyniki trochę lepsze od naszych, i dr mu napisał że jedynie in vitro. Znowu mi wrócił dół. Najgorsze że u męża hormony ok, żylaków brak. Więc przyczyn słabego nasienia nie ma. Jak suplementy nie pomogą to stracę zupełnie nadzieję.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam się 11dpo i juz mnie świerzbi żeby testować 😅 ale mąż jest moim głosem rozsądku i mówi że mam zaczekać bo znowu później będzie płacz i że mi testy pochowa 😅 tak właściwie mam tylko jeden bobotest niebieski a zamówiłam przez neta pinki i norda i maja przyjsc niby 30.01😳 ale mam nadzieję ze wcześniej żebym rano 30 mogła sikać do woli 🤣 dzis czuje na dole jakieś ciagnięcia i nie wiem czy to na okres czy...😍 ale ogólnie klimat raczej pt. "Zupełnie nie czuje sie ciążowo, wiec raczej nic z tego...".

    Co do planów to jak młoda wstanie z drzemki to jedziemy do ikeły. A później nie wiem 🤷‍♀️ pewnie jakiś relaks...

    Lody tiramisu chłodzą sie w zamrażarce 😁😁😁😋

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laila mam nadzieje, że menda nie przybedzie. Bardzo Ci kibicuje😊

    Lalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    A może dostałaś punkty za udostępnienie wykresu?
    W wersji premium tak raczej nie jest.
    Mam 80 pkt, a żeby dostać miesiąc gratis, trzeba mieć 100... No nic, nie wiem o co kaman, ale dzięki OF 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Oficjalnie jestem nakrecona na to że sie udało....
    Nie wiem czy moje wymysły, czy faktycznie coś na rzecsy jest...
    Pmsu brak, brzucha gigantycznego brak, plecy nie bolą, brzuch bolal chwile rano dziś i tyle, cera czysciutka...
    Do tego dopada mnie przeziebienie (dużo z Was pisalo, że jak sie udawalo to tez lapalyscue infekcje), plus estradiol i sugestie motylka....
    Termin 🐵 za 3 dni...zobaczymy...
    Niby myślę, że nie ten cykl ale obecnie jestem nakręcona jak za pierwszej ciąży....
    Także będę pewnie tu Wam plakusiac jak jednak 🐵-menda przyjdzie.

    Aktualnie szpital mam w domu, młody chory, mnie rozbiera, mąż wyjechal...chyba wzywam posilki w postaci babci....
    Nynka, mam lekkie przeczucie, że poczestujesz nas II 😍

    Nynka lubi tę wiadomość

  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 581 249

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasia wrote:
    Hej. Witam się 11dpo i juz mnie świerzbi żeby testować 😅 ale mąż jest moim głosem rozsądku i mówi że mam zaczekać bo znowu później będzie płacz i że mi testy pochowa 😅 tak właściwie mam tylko jeden bobotest niebieski a zamówiłam przez neta pinki i norda i maja przyjsc niby 30.01😳 ale mam nadzieję ze wcześniej żebym rano 30 mogła sikać do woli 🤣 dzis czuje na dole jakieś ciagnięcia i nie wiem czy to na okres czy...😍 ale ogólnie klimat raczej pt. "Zupełnie nie czuje sie ciążowo, wiec raczej nic z tego...".

    Co do planów to jak młoda wstanie z drzemki to jedziemy do ikeły. A później nie wiem 🤷‍♀️ pewnie jakiś relaks...

    Lody tiramisu chłodzą sie w zamrażarce 😁😁😁😋


    Kasiu, a jaki masz teraz sluz? Ja kompletnie nie wiem... ogólnie napalilam się trochę Bo jakoś 7 dp miałam takie mocne ciągnięcia w prawej pachwinie A pamiętam ten ból z poprzedniej ciąży no i to mnie w nocy obudziło A potem temp. 37 I sluz A teraz to już nie wiem, sluzu jakby nie było,na bieliźnie nic nie widać... I jakoś tak nie wiem, nie ma tego uczucia miłości i miękkości tam....😭

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    My też zaraz kościół, później mamy gości. A po gościach lenistwo.

    Ja dziś się znowu podlamalam. Często wchodzę na stronę nasz bocian i czytam wątki, gdzie wrzucają wyniki badań nasienia i dr Wolski ocenia. Boje się wrzucić nasze, żeby mnie do końca nie dobiła.jego opinia.

    Ale właśnie widziałam, że ktoś miał wyniki trochę lepsze od naszych, i dr mu napisał że jedynie in vitro. Znowu mi wrócił dół. Najgorsze że u męża hormony ok, żylaków brak. Więc przyczyn słabego nasienia nie ma. Jak suplementy nie pomogą to stracę zupełnie nadzieję.
    Myślę, że nie ma co się zanartwiac na zapas. Póki co próbujcie, morfologia może się poprawić. Jedna dziewczyna tutaj (nie pamiętam która :() miała męża morfo 0% a za kilka miesięcy skończyło do 15%... Także moim zdaniem nadzieja jest zawsze. Głowa do góry :*

    boo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasia wrote:
    Hej. Witam się 11dpo i juz mnie świerzbi żeby testować 😅 ale mąż jest moim głosem rozsądku i mówi że mam zaczekać bo znowu później będzie płacz i że mi testy pochowa 😅 tak właściwie mam tylko jeden bobotest niebieski a zamówiłam przez neta pinki i norda i maja przyjsc niby 30.01😳 ale mam nadzieję ze wcześniej żebym rano 30 mogła sikać do woli 🤣 dzis czuje na dole jakieś ciagnięcia i nie wiem czy to na okres czy...😍 ale ogólnie klimat raczej pt. "Zupełnie nie czuje sie ciążowo, wiec raczej nic z tego...".

    Co do planów to jak młoda wstanie z drzemki to jedziemy do ikeły. A później nie wiem 🤷‍♀️ pewnie jakiś relaks...

    Lody tiramisu chłodzą sie w zamrażarce 😁😁😁😋
    Poczekaj jeszcze z 3 dni z testowaniem :) na spokojnie :)

    kkasia lubi tę wiadomość

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Ale narobiliłyscie mi ochoty na gofry, w Lidlu widziałam ostatnio gofrownicę, może kupię 😍 Można zrobić zdrowszą wersje z mąką owsianą 😍 Kurka, moja temperatura dalej nie wzrosła, bardzo jestem ciekawa o co chodzi, zrobię sobie 7 dni po domniemanej owulacji którą potwierdziła mi lekarka progesteron, zobaczymy co pokażą wyniki.


    Może termometr się Zepsuł 🙈 nie wpadłam na to Wcześniej. dopiero dobre duszyczki z innego forum podpowiedziałby. Także na nowy cykl kupię nowy i zobaczę 🙈

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Dziewczyny a jak to jest, bo dziś kończy mi się premium i chyba nie będę kupować.. Czy mimo to będę mogła prowadzić wykres? Będzie mi wyznaczać owulację? I będziecie widzieć mój wykres? Czy jak to jest?

    Edit: nie wiem jakim cudem mam abo premium do 26. 02 😂 nie wiem jak to się stało, bo nie kupowałam nowego pakietu... 🤔
    Ja też miałam miesiąc więcej.chyba jakaś promocja była😁

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StarającaSię wrote:
    Ja też miałam miesiąc więcej.chyba jakaś promocja była😁
    A no to całkiem możliwe :) mile z ich strony, choć wolałabym, żeby to był mój ostatni potrzebny wykres 😂

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie 🍷.. przyszla jak w zegarku skubana 😅 no ale trudno, czekamy na poprawe wynikow meza po operacji, a ja ide na ponowne usg w tym tygodniu, zeby ocenic obraz pod katem tego podejrzenia endometriozy..
    Lalia Nona kciuki za jutrzejsze testowanie!

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6338 10483

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 10:54

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6338 10483

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 10:54

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 5964 9632

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaKK wrote:
    Kasiu, a jaki masz teraz sluz? Ja kompletnie nie wiem... ogólnie napalilam się trochę Bo jakoś 7 dp miałam takie mocne ciągnięcia w prawej pachwinie A pamiętam ten ból z poprzedniej ciąży no i to mnie w nocy obudziło A potem temp. 37 I sluz A teraz to już nie wiem, sluzu jakby nie było,na bieliźnie nic nie widać... I jakoś tak nie wiem, nie ma tego uczucia miłości i miękkości tam....😭
    Asia nie przejmuj się objawami, ja jak wyszła mi beta też miałam suchość, ta zwiększona ilość śluzu i uczucie mokrych majtek dopiero teraz mi się rozkręciło. Trzymam za Ciebie kciuki. 😘 Nie sugeruj się też objawami z poprzedniej ciąży, każda ciąża jest inna.

    Lalia - podziwiam Cię za wytrwałość! Coś mi się wydaje, że już jutro będą U Ciebie II kreseczki! 🤞

    Boo - przepraszam, że tak zapytam: ale czy nie lepiej wiedzieć i mieć pewność jaką metodą macie realne szanse na zajście w ciążę? Ja nienawidzę niepewności. :( Czy jeśli nie będzie się dało naturalnie, to nie byłoby lepiej i tym wiedzieć przejść do następnego etapu walki? Ale przyznam szczerze, że ja się nie znam na nasieniu raczej. :(

    Lalia, kkasia lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek licze, że Twoje wróżbiarskie zdolności się sprawdzą💪😊

    Jeny jestem tak podekscytowana Waszym jutrzejszym testowaniem jakbym sama miala sikac😂
    A tak w ogóle kupię sobie chyba jakiegoś testa jednak😁 matkoo jaki zakrecony mózg😂

    motylek1909, Lalia, dmg111, Klaudia9212 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie 🍷.. przyszla jak w zegarku skubana 😅 no ale trudno, czekamy na poprawe wynikow meza po operacji, a ja ide na ponowne usg w tym tygodniu, zeby ocenic obraz pod katem tego podejrzenia endometriozy..
    Lalia Nona kciuki za jutrzejsze testowanie!
    Przykro mi :( ale wierzę że po tej operacji będzie xuuuuzo lepiej ❤️

    Wik89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie 🍷.. przyszla jak w zegarku skubana 😅 no ale trudno, czekamy na poprawe wynikow meza po operacji, a ja ide na ponowne usg w tym tygodniu, zeby ocenic obraz pod katem tego podejrzenia endometriozy..
    Lalia Nona kciuki za jutrzejsze testowanie!
    I zapraszamy na lutowy wątek 😍

    Wik89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Mi automatycznie ściągnęło z konta i przedłużyło abonamet także możliwe że u Ciebie tak samo się stało.
    No właśnie nie sciagnelo mi nic z konta bo sprawdzałam

‹‹ 392 393 394 395 396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ