X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izqa88 - a jak u Ciebie przeczucia? :)

  • Ounai Autorytet
    Postów: 13974 20515

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Ja tez ide ale w czwartek raczej, zobaczymy o co chodzi z tą moją tenpką. Morwa czy spotkałaś się z takim cudem jak u mnie? Śluz, owulak(wiem że jemu nie ma co ufać), i lekarka potwierdzili owulacje a temperatura stoi. Jutro mam lekarza z medicover wiec może podejrzy co tam się działo.
    Ja się spotkałam 5 lat temu, dziewczyna nie miała skoku temp, lekarz potwierdził cykl bezowulacyjny, a jednak owulacja była, bo zaszła w tym cyklu w ciążę jej dziecko ma teraz 4 albo 5 lat.

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum wrote:
    Ata z Dongiem bardzo uważaj. Ja zawsze czekam 2-3 dni od zakończenia @, nie tak jak piszą 1. Bo on rozrzedza krew i mimo, że na wkładce nic już nie ma, to potrafi zacząć się na nowo. Ja głupia sobie kiedyś tak baaardzo przedłużyłam @... :( No i przestać brać też lepiej chwilę przed owulka. A na marginesie, bierzesz aż 4 tabletki? :o
    Gdzieś na necie wyczytałam że po tyle biorą więc tak wzięłam ale odstawie na jakiś czas bo okres powrocil

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Jak beta mi spadła do 12 nastu zaczełam krwawić i wczoraj mi się okres skończył i dziś wzięłam 4 tabletki donga i zaczęłam krwawić od nowa . I z głupia leżał mi test w domu a stwierdziłam że już nie będę nigdy robić testu więc zrobiłam go sobie i wyszedł pozytywny linia troszkę jaśniejsza od tej u góry i co ja mam myśleć dlaczego przecież w środę beta była już tylko 12 więc dzisiaj nie powinien test o czułości 25 nic pokazac
    To ,że dostałaś @ nie oznacza ,że beta spadła całkowicie. Progesteron spadł i wymusił @ . Beta niestety czasami lubi odbijać mimo wczeąniejszego spadku. Nie wnioskuje to ,że ciąża nagle cudownie zaczęła się rozwijać tylko, że nie oczysciłaś się całkowicie. Także po poronieniu na przyszłość nie bierze się leków od razu , nawet takiego donga (z nim to w ogóle radziłbym uważać-nie każdy może go brac). Ja przed rozpoczęciem brania clo upewnial się, czy beta spadła całkowicie. Nie brałam go tak jak w poprzedni cyklu od 3 dnia tylko od 5 , właśnie że względu na to ,że jeszcze mogło się coś zadziac ,niezgodnego z planem. Odstaw donga.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Ja tez ide ale w czwartek raczej, zobaczymy o co chodzi z tą moją tenpką. Morwa czy spotkałaś się z takim cudem jak u mnie? Śluz, owulak(wiem że jemu nie ma co ufać), i lekarka potwierdzili owulacje a temperatura stoi. Jutro mam lekarza z medicover wiec może podejrzy co tam się działo.
    Spokojnie , daj sobie czas . Miałaś monit to opieraj się na nim. Ja w tym cyklu nie mierzę temperatury bo wolałam się nie denerwować i nie mieć tak jak ty teraz. Zbadaj progesteron i czekaj na testowanie :) To forum już widziało wiele i wiele razy przy pięknym wykresie nie było ciąży a przy brzydkim była ;)

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny, czekam na || 💪

    Lalia lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To ,że dostałaś @ nie oznacza ,że beta spadła całkowicie. Progesteron spadł i wymusił @ . Beta niestety czasami lubi odbijać mimo wczeąniejszego spadku. Nie wnioskuje to ,że ciąża nagle cudownie zaczęła się rozwijać tylko, że nie oczysciłaś się całkowicie. Także po poronieniu na przyszłość nie bierze się leków od razu , nawet takiego donga (z nim to w ogóle radziłbym uważać-nie każdy może go brac). Ja przed rozpoczęciem brania clo upewnial się, czy beta spadła całkowicie. Nie brałam go tak jak w poprzedni cyklu od 3 dnia tylko od 5 , właśnie że względu na to ,że jeszcze mogło się coś zadziac ,niezgodnego z planem. Odstaw donga.
    Już nie biorę bo miesiączką rozkręca się od nowa.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Już nie biorę bo miesiączką rozkręca się od nowa.
    Kontroluj spadek bety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać bo nie mogę się doczekać Waszych testów 😂

    Lalia lubi tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Nie trzeba być na czczo jak idziesz badać tylko i wyłącznie proga ;) kiedy badasz w piątek? Ja idę w piątek najprawdopodobniej.

    Dziękuję, tak tylko proga. Morwa tak w piątek :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Dziękuję, tak tylko proga. Morwa tak w piątek :)
    To będziemy razem badać:) ja wyniki będę miała znając życie dopiero w sobotę rano

    kic83 lubi tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Kochane moje ❤️❤️❤️
    Lalia, Nona - w życiu tak mocno nie zaciskalam kciukasow jak za Was :* wierzę, że po chwalicie się nam II, innej opcji nie przewiduje! Czas by nasza lista ładnie kończyła miesiąc styczeń 😍

    no chyba, że miesiąc temu za mnie! ;)
    no powiedz ,nie miałam książkowego wykresu i tempki? ;)

    Lalia lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13974 20515

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze poranne testy! Pokażcie jak się kończy miesiąc ;)

    motylek1909, Lalia lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    no chyba, że miesiąc temu za mnie! ;)
    no powiedz ,nie miałam książkowego wykresu i tempki? ;)
    Miałaś! Dlatego Twój cykl i okres na końcu to jakieś nieporozumienie. Ale ale... Za Ciebie też trzymam takie kciuki, tylko one się wzmacniają tuż przed testowaniem :)

    kic83 lubi tę wiadomość

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które jutro testują 🤞🤞🤞🤞 czekam niecierpliwie na ||

    Lalia lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kontroluj spadek bety.
    Twierdzisz że jak dostałam okres i beta w środę spadła już tylko do 12 nastu to trzeba jeszcze sprawdzać?

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8431 18534

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, idę spać, ale nie wiem czy zasnę 😂 chociaż popatrzylam teraz na mój wykres i od trzech dni tempka baaardzo stopniowo spada, więc jutro może być konkretny spadek i test tylko potwierdzi, że okres idzie 😑

    No nic, jutro się okaże pewnie wszystko, dobranoc 😉

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki 😘 oby jutro posypały się II kreseczki 🍀🍀🍀✊🏼✊🏼✊🏼

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Twierdzisz że jak dostałam okres i beta w środę spadła już tylko do 12 nastu to trzeba jeszcze sprawdzać?
    Tak bo mimo wcześniejszego spadku mogła wzrosnąć .. niestery, czasami tak się dzieje.

  • Marti29 Autorytet
    Postów: 289 269

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To będziemy razem badać:) ja wyniki będę miała znając życie dopiero w sobotę rano

    Ja też się wybieram w piątek badac proga:)

    Morwa lubi tę wiadomość

    11.2016 syn (2cs)

    12cs - II

    26.08: beta - 47,8, progesteron 19,8

    12.09 - jest ❤

    oar843r8yr0skbx0.png
‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ