X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stymulacja CLO a niedrożny jajowód
Odpowiedz

Stymulacja CLO a niedrożny jajowód

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 23 listopada 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog w obecnym cyklu stymuluje mi owulacje, aby zobaczyć czy coś się zadzieje na moim prawym jajowodzie. Jak się okazało, owulacje mialam na lewym, więc niedroznym. Czy miałyście taką sytuację, że coś było na tym drugim jajowodzie przy stymulacji?

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 23 listopada 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na kilku monitoringach, zawsze owulacje miałam z prawego jajnika. Gdy przestałam mieć swoje owulacje po Clo również były z prawego.

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ