X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Suplement Miositogyn GT
Odpowiedz

Suplement Miositogyn GT

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pamcia92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 lutego, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem tu nowa ale już jakiś czas czytam wasze forum więc też pomyślałam żeby się odezwać i napisać parę słów.
    Od 11 dni zaczęłam pić suplement Miositogyn GT a tydzień przed przyjmowaniem tego suplementu zaczęłam brać inne suplementy takie jak Cynk,Selen,Wit.D3+K2 , kwas foliowy i Ashwagande .
    Od paru dni co chwilę muszę korzystać z toalety a od wczoraj zaczęły boleć mnie piersi , takie pieczenie miejscami ale chwilowe . Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was brała ten suplement i jak on na was podziałał, bo już parę lat staramy się z mężem o 2 dziecko i nic ,a Miositogyn GT przepisał mi lekarz.

  • Pamcia92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 lutego, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo podczas badań zobaczył parę małych pęcherzyków i stwierdził że w przyszłości mogę mieć PCOS a że jeszcze mam nieregularne miesiączki to polecił mi ten suplement zapobiegawczo.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 9 lutego, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miositogyn to inozytol. Żeby coś zaczął działać to dzienna dawka 2000-4000 mg. Ogólnie warto go suplementować.
    Jeżeli kilka lat staracie się o dziecko, to wątpię, żeby sam inozytol zadziałał. Masz porobione badania?

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Pamcia92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 lutego, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i wszystko mam w normie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ