X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świąd i pieczenie. Pomóżcie
Odpowiedz

Świąd i pieczenie. Pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Może był już taki wątek ale nie umiem znalezc. Chodzi o to, że jestem przed histeroskopią w związku z tym robiłam wymazu z pochwy. Najpierw wyszło enterococcus faecalis, dostałam antybiotyki, to wyleczyłam i wyszlo e.coli. tydzień temu kolejny wymaz i bakterii nie ma ale jest candida albicans i znowu leki. Do tej pory nie miałam żadnych objawów żadnej z tych bakterii czy grzyba natomiast po rozpoczęciu leczenia candida globulkami gyno pevaryl nie mogę wytrzymać, swedzi, piecze raz wejście pochwy raz odbyt, nie mogę już tego wytrzymac. Czy ktoś tak miał? Wizyta dopiero we wtorek.

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzesz lactovaginal? Probiotyki bo antybiotyk oslabia i infekcje sie ciagna... ja staram sie walczyc juz "naturalnie". A na szybkiego polecam nasiadowke z sody, lagodzi.... ale wymaz jest wazny.

    Angela lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam wcześniej invag, teraz lactovaginal, doustnie probiotyk provag. Zanim wzięłam ten lek nie miałam żadnych objawów, nawet nie wiedziałam co to swędzenie tych miejsc. A teraz nie mogę wytrzymać

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o sodę to trochę ciężko zrobić mi nasiadowke bo mam nogę w gipsie 😟

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, to jakos przemywac. Jak mialam taki "rzut" i swedzialo mega to jedynie pomogla, clortimazol tez.... ale ja tez nie mialam wczesniej zadnych objawow :/ ja biore doustnie jeszcze lakcid

    Angela lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kupiłam też ten clotrimazolum. Dodatkowo kupiłam jeszcze provag do mycia i provag zel. Boje się że tym leczeniem sobie jeszcze bardziej zaszkodzę i znowu ta histeroskopoia się przesunie

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ