X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 811 676

    Wysłany: 4 listopada 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Jestem dziewczyny.

    Dzis rano potwierdzili diagnoze, cp 2 x 1,5 cm. Na granicy jajnika i jajowodu.
    Mialam do wyboru farmakologie lub laparo ale lekarz odradzal farme. Ciaza juz stosunkowo duza, bylo to mniej pewne ze usunie i nioslo wieksze ryzyko kolejnej cp pozniej.

    Po dlugiej rozmowie z mama zdecydowalam sie na laparo. Obiecali ze sprobuja ocalic jajowod. Ale to wszystko zalezalo.

    Ok 11:15 wzieli mnie na blok, poszlo bardzo szybko. Na razie nie mam informacji jaki wynik zabiegu ostateczny czy mam jajowod czy nie. Ale dzis wole jeszcze nie wiedziec. Pewnie uznacie to za dziwne ale to by bylo za duzo dla mnie juz dzis.

    Ogolnie fizycznie czuje sie dobrze, najbardziej uwiera mnie cewnik. Psychicznie zaczynam sie zbierac, ale tak jak mowie na info czy mam jajowod nie jestem jeszcze gotowa.

    Gratuluje betom wszystkim, kibicuje tym w owulacji.
    My to babki jesteśmy mega silne. Kochana dużo zdrowia, cierpliwości :*!

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4086 1554

    Wysłany: 4 listopada 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    Łydki, podbrzusze, uszy, dłonie
    t o ja tez tak mialam :) czasami nadgarstki tez
    i tez kilka razy zdazylo mi sie odleciec na kilka minut :) szybko te 20 min mijaja
    ja to bylam zaskoczona jaka to jest "fabryka" bo ludzi multum . jedni przychodzili inni wychodzili, 3 gabinety i non stop zajete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2019, 22:50

  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 4 listopada 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    t o ja tez tak mialam :) czasami nadgarstki tez
    i tez kilka razy zdazylo mi sie odleciec na kilka minut :) szybko te 20 min mijaja
    ja to bylam zaskoczona jaka to jest "fabryka" bo ludzi multum . jedni przychodzili inni wychodzili, 3 gabinety i non stop zajete
    No właśnie, to samo sobie pomyślałam. Ciagle ktoś przychodzi.
    A jeśli mogę, gdzie miałaś zabiegi?
    Ja we Wrzeszczu :)

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2907 1203

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki 😘
    Życzę Wam miłego dnia !

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣

    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).

    Moja Kochana Mamusia (*) - 8.02.2020r. 🖤
    Mój Kochany Dziadziuś (*) - 7.06.2020r. 🖤
    Moja Kochana Molly 🐕
    - 17.03.2021r. 🖤

    💊 Euthyrox N100


    Starania od : luty 2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:-)

    Winter to czekamy teraz na wieści! ❤. To pewnie dziś lub jutro już będziesz tulić synka w ramionach 😁😁

    Babydust Ola - ja już kiedyś pisałam o tej akupunkturze , mąż mój chodził swego czasu i był bardzo zadowolony - pomogło! Nie pomogły masaze fizjoterapia czy zabiegi A pomogła właśnie akupunktura. Generalnie on ( był z bólem) tłumaczył to tak , że chińczyk przerywal obieg bolu wiedział gdzie wkuc i mąż mówił że natychmiastowa ulga .też myślałam o tym żeby iść szczerze brałam to pod uwagę no ale jest jak jest.

    Nera I jak sytuacja ? @ się zagoscila czy to tylko incydent ? 2 dni @ to też nie za wiele...

    Młoda Mężatka ale Ci się przytrafia:-( 4 miesiące starań w tym 2 Cb i 1 cp . Ja bym się umawiala od razu na hsg. Szkoda że w trakcie laparo tego nie zrobili... :-(
    Jajowod ? Rozumiem Twoje obawy ale z jednym jajowodem Twoje ciążę wcale nie maleją- bo jeśli owuuluje jajniki właśnie po stronie gdzie jajowodu nie ma - drugi jajko wylapuje. Oczywiście lepiej psychicznie by Ci było wiedząc że masz dwa i Trzyamm za to kciuki! 😊😊😊
    Bądź Twarda A zdaje się że jesteś 😘😘😘😘

    Ja wczoraj na wizycie mała ma 668 gram jest napewno dziewczynka:-) Ogólnie wszystko ok , miesniaki są na chwilę obecną nie zagrażają- Pani Doktor mówi że już się kompletnie o moja ciążę nie martwi . Zjadłysmy w gabinecie czekoladę. Szybkie usg - szyjka się wydluzyla !!! Ma prawie 5cm 😳😳😳. No i tyle :-)
    Nie ma zdjęcia, monitora też nie widziałam. Słyszałam tylko " o czesc! " , późnej " nie kop mnie! " i tyle 😁😁

    listek🍃, Minisia82, megson91 lubią tę wiadomość

  • listek🍃 Autorytet
    Postów: 784 526

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    ale mnie męczyły sny o dyrekcji... dziś idę powiedzieć ze nie wracam do pracy. nie wiem jak i co powiedzieć żeby było szybko i bezbolesnie 🤦‍♀️

    💙🧸&🧸💙
  • Klasia Autorytet
    Postów: 1559 551

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane😘
    U mnie od rana pada 😥

    30.08 @
    02.09 pierwszy cykl z Miositogyn GT
    27.09 Beta-Hcg - 168, 30.09 Beta-Hcg - 636, 02.10 Beta-Hcg - 1297

    24.05.2013💞 Lenka 3340g, 54cm, 10.15
    10.06.2020💞 Marcelinka 3830g, 57cm, 20.00

    Marcelinka
    3i49tv73goznrwmu.png

    Lencia
    w5wqgu1remz9ia57.png
  • listek🍃 Autorytet
    Postów: 784 526

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka, super ze szyjka się wydłużyła! Więcej odpoczywalas?

    💙🧸&🧸💙
  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj kochane dzień dobry
    Chciałam wam powiedzieć ,a jednocześnie też trochę przeprosić 😘😘
    Obserwowałam ostro swój teraźniejszy cykl ,dlatego każdą zmianę , którą spostrzegłam w swoim organizmie informowałam was o tym

    Wiem że wyglądało to tak ,że sobie coś wykręcałam itp.
    Mogliście mieć prawo mnie dość ,i teraz nawet jak czytałam wczoraj co ja wypisysywałam ,to było śmieszne

    Trzymam mocno kciuki za was wszystkie ✊✊
    Nie trzeba tracić nadziei ,i walczyć do końca
    U mnie to chyba zadziałało to częste wmawianie sobie ,że chcę i że jest to możliwe
    Tak jak ktoś już tu pisał że takie prawo przyciągania ,i sama sobie zaczęłam wyobrażać jak to będzie jak będzie dzidzia ,jak będę ją karmić,spacery jak to wszystko będzie wyglądać ,kiedy będzie z nami itp
    I się udało 😆
    Bądźcie dobrej myśli ,
    Pozdrawiam ,i życzę miłego dzionka 😘😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    listek🍃 wrote:
    Anetka, super ze szyjka się wydłużyła! Więcej odpoczywalas?

    W sumie nic szczególnego nie robiłam... może przez te bóle szyjka się skrocila A teraz wszystko wróciło do normy . Cieszę się bardzo bo trochę mnie to martwilo. A teraz przy takiej długości kazano mi odstawić luteine , bo ona też wydłuża szyjke ( brałam ja od początku ciąży) . Trochę się tym przerazilam lekarka stwierdziła że czas odstawić bo szyjka jest za długa jak na ten tydzień. Pytam ja już mam odstawiac? A ona do mnie no A co Ty byś chciała już masz 25 tydzień za chwilę trzeba będzie Ci poród wywolywac 🙄🙄
    Trochę mi się nie podoba to że mam miesniaka tuż pod brzuszkiem A Pani Doktor chce spróbować naturalnego porodu. A ja czuje że pewnie się namecze i i tak będzie cesarka bo mieśniak jest w okolicach szyjki:-( ja jak ja ale cesarka kończą się wszystkie porody wtedy jak dziecku tętno spada itd ... więc po co na to czekać? Nie rozumiem:-(

  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    Witajcie🤰

    Jeszcze przed snem pozdrawiam do Was napisać
    Czuje nerwy lekka panikę i ogólnie hujowo się czuje

    Mishi gratuluję pięknej bety i życzę nudnych i zdrowych 9 miesiecy💋

    Bunia też Ci gratuluję bety -(chociaż żadnego linku nie widzę) rosnij zdrowo i życzę nudnych 9 niesiecy☺️☺️

    Młodamezatka kochana cały dzien myślałam o Tobie💗dobrze ze juz jesteś po zabiegu✊ mam nadzieję że wszystko będzie w pozadku🤗 TULE mocno 💗💋💗💋💗

    Ja jutro wstaje jak zwykle 5.40 wyszykuje dzieci do szkoły i jadę na szpital...
    Najpierw formalności wywiad lekarski ktg później przyjęcie na oddział i zobaczymy co mi powiedzą 🤦‍♀️

    Życzę spokojnej nocki każdej z Was i oczywiście pozdrawiam💗💋

    Jutro jak znajdę czas będę pisać

    DOBRANOC😘😘😘😘😘😘😘😘
    Link kochana usunęłam bo wkleilam cały z moimi danymi 😊
    A u ciebie dzidzia nie pcha się jeszcze na świat ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia czy wrote:
    Aj kochane dzień dobry
    Chciałam wam powiedzieć ,a jednocześnie też trochę przeprosić 😘😘
    Obserwowałam ostro swój teraźniejszy cykl ,dlatego każdą zmianę , którą spostrzegłam w swoim organizmie informowałam was o tym

    Wiem że wyglądało to tak ,że sobie coś wykręcałam itp.
    Mogliście mieć prawo mnie dość ,i teraz nawet jak czytałam wczoraj co ja wypisysywałam ,to było śmieszne

    Trzymam mocno kciuki za was wszystkie ✊✊
    Nie trzeba tracić nadziei ,i walczyć do końca
    U mnie to chyba zadziałało to częste wmawianie sobie ,że chcę i że jest to możliwe
    Tak jak ktoś już tu pisał że takie prawo przyciągania ,i sama sobie zaczęłam wyobrażać jak to będzie jak będzie dzidzia ,jak będę ją karmić,spacery jak to wszystko będzie wyglądać ,kiedy będzie z nami itp
    I się udało 😆
    Bądźcie dobrej myśli ,
    Pozdrawiam ,i życzę miłego dzionka 😘😘

    Z naszej perspektywy to wyglądalo jakbyś oszalala 😁😁😁😁. Najważniejsze to że Ciąza i tyle ❤❤❤

    Bunia czy, Nera, adaska lubią tę wiadomość

  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia150 wrote:
    My to babki jesteśmy mega silne. Kochana dużo zdrowia, cierpliwości :*!
    Zdrówka kochana

  • Nera Autorytet
    Postów: 8214 2892

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Anetka - @ się jeszcze gości
    Super ,że wszystko ok na wizycie ❤

    Winter- już za chwilkę , już za momencik 😘 jesteśmy z Tobą i mocno kibicujemy ! A i kciuki trzymam by samo się rozkreciło

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe
    11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8214 2892

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    W sumie nic szczególnego nie robiłam... może przez te bóle szyjka się skrocila A teraz wszystko wróciło do normy . Cieszę się bardzo bo trochę mnie to martwilo. A teraz przy takiej długości kazano mi odstawić luteine , bo ona też wydłuża szyjke ( brałam ja od początku ciąży) . Trochę się tym przerazilam lekarka stwierdziła że czas odstawić bo szyjka jest za długa jak na ten tydzień. Pytam ja już mam odstawiac? A ona do mnie no A co Ty byś chciała już masz 25 tydzień za chwilę trzeba będzie Ci poród wywolywac 🙄🙄
    Trochę mi się nie podoba to że mam miesniaka tuż pod brzuszkiem A Pani Doktor chce spróbować naturalnego porodu. A ja czuje że pewnie się namecze i i tak będzie cesarka bo mieśniak jest w okolicach szyjki:-( ja jak ja ale cesarka kończą się wszystkie porody wtedy jak dziecku tętno spada itd ... więc po co na to czekać? Nie rozumiem:-(


    Niestresuj się na zapas :* wiesz ..generalnie cc to operacja jakby nie patrzeć. Pani doktor chce widocznie jak najlepiej dla Ciebie . Czas pokaże jak to będzie ,a póki co nie zaprzątaj sobie tym głowy !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 07:11

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe
    11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Ja już w pracy, pije kawe i jem ciasto, które mama zrobiła w sobotę.
    Pogoda typowo listopadowa. 🙄
    Wczoraj bąk mnie w dupsko ugryzł i miałam do męża pretensje ze mi miski psa nie przyniósł i chodziłam później obrażona i taka zdenerwowana, ze w sumie nie wiem o co 🤷🏻‍♀️ Ale miałam ochotę wszystkich pozabijać. Dopiero prysznic pomógł.

    Mlodamezatka- myślami jestem z toba kochana. Moim zdaniem niesamowicie dobrze, że udałam się do szpitala, w którym Ci pomogli. A o jajowodów się nie martw. Nawet jeśli wycięli to tak jak Anetka pisze, z jednym tez da się zajść w ciąże.

    Winter trzymam kciuki z całej siły. Niech książę w końcu wyjdzie na świat ♥️

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Niestresuj się na zapas :* wiesz ..generalnie cc to operacja jakby nie patrzeć. Pani doktor chce widocznie jak najlepiej dla Ciebie . Czas pokaże jak to będzie ,a póki co nie zaprzątaj sobie tym głowy !

    Ona już z góry mi powiedziała że przy Cc nie gwarantuje że zostawi mi macice ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Dzień dobry!
    Ja już w pracy, pije kawe i jem ciasto, które mama zrobiła w sobotę.
    Pogoda typowo listopadowa. 🙄
    Wczoraj bąk mnie w dupsko ugryzł i miałam do męża pretensje ze mi miski psa nie przyniósł i chodziłam później obrażona i taka zdenerwowana, ze w sumie nie wiem o co 🤷🏻‍♀️ Ale miałam ochotę wszystkich pozabijać. Dopiero prysznic pomógł.

    Mlodamezatka- myślami jestem z toba kochana. Moim zdaniem niesamowicie dobrze, że udałam się do szpitala, w którym Ci pomogli. A o jajowodów się nie martw. Nawet jeśli wycięli to tak jak Anetka pisze, z jednym tez da się zajść w ciąże.

    Winter trzymam kciuki z całej siły. Niech książę w końcu wyjdzie na świat ♥️


    Ooo czyżby Hormony już? :-)
    Nie wolno być agresywnym pamiętaj 😁😁😁
    Trzeba się uśmiechać ;-)
    Jakie to jest fajne tak dosrac komuś z uśmiechem na ustach udając wariata ze przecież to nic złego nie zostało powiedziane 😂😂 . Taktyka mojej teściowej 😁😁

    Niedawno oglądałam filmik z wakacji - gdzie " kamerzysta nazywał nas jak grzyby A więc moja szwagierka była Kania - szczupła wysoka , na mnie zatrzymał kamerę i mówi A to .... i teściowa myślała że kamera nie wylapie i blukła pod nosem " muchomor " 😂😂😂. Oczywiście mąż nie widzi problemu i mówi wiesz że jak matka coś palnie to nie przemysli A ja wiem że ona cwana bestia 😁😁

    Ostatnio była tu na kawie ( bardzo rzadko przychodzi ) i tego też dnia musiałam późnej pukac w brzuch bo mi się dziecko uspokoilo. Skomentowała ze mała za mało wazy że tego nie powinnam A ona robiła tak i opowiadała mi o swoich komplikacjach przy porodach... Ale to jest ważne brzucha nie dotykala.
    Tak się rozpedzila że spoznila się do pracy 🙄🙄.( pracuje z moim mężem) . I suma sumarow . Oczywiście była kłótnia bo praca to praca A ona poszła zachwycona moim dzieckiem- mąż pyta kopie? A ona do niego chłopie wali jakby w piłkę grała. 😳😳. Mąż przychodzi i mówi do mnie tak - powiedz mi tylko że mama dotykala Twojego brzucha ? Mówię że nie ! On mi A to cwaniara mówi mi to co ja chce usłyszeć 😂😂😂.
    I kolejna sprawa bo oczywiście z kurtek już " wyroslam " mówię jej że muszę sobie kupić nową większą chyba nawet ciążowa bo gdzie tam luty .A ona po co Ci to na chwilę gdzie zima lazic będziesz? A ja do niej no choćby nawet do sklepu! Skomentowała że to marnotractwo tylko na chwilę. Powiedziałam jej że nawet A mówił że kurtke trzeba i tyle . No i jak widziała się z moim mężem to mówi do niego " musicie jechać Kupić jakąś kurtkę Anetce bo ona nie może tak marznac " 😳😳😳
    No ja pierdole!!

    megson91, Bunia czy lubią tę wiadomość

  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, hormony 😂 za 6 dni siknę bo odstawiam w niedziele dupka. Ale wiesz co ja myśle o tym... „NIE MA SZANS”

    Anetka twoja teściowa by się moja dogadała 😂😂😂

    Ej to ja chyba nienormalna jestem bo jak kuzynka albo szwagierka w ciąży były to uwielbiałam dotykać ich brzuszki i nawet masaże im robiłam a one wtedy aż odlatywały tak im było dobrze.
    Ale „obcych” nie dotykałam 😂

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 5 listopada 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! 😊
    Byłam wczoraj u endo. Pani doktor od razu wprowadziła leczenie. Dostałam euthyrox 50. Także będę ogarniać tarczycę i nadal starać się o dziecko. Pani dr powedziala, że raczej marne szanse żebym zaszła w tym cyklu, bo tarczyca musi odczekać około 6 tygodni od rozpoczęcia leczenia, ale podobno mam się nie martwić 😊
    Pozdrowienia dla Was 😊

    Nera, Klasia lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
‹‹ 1380 1381 1382 1383 1384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ