X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldlemon wrote:
    Anetka, przerobilam już wielu lekarzy, nawet nie mam na kogo zmienic, nastepny specjalista 200 km najbliżej, a bez auta i jak trzeva brac wolne w pracy to nie wiem jakbym tam jezdzila :(

    Coś musi być nie tak . Może poprostu odpuść?
    Kiedy miałaś ostatni monitoring? Czy jesteś pewna że nie masz POF?
    I jeszcze odniose się do bólu owulacyjnego, moment bolu nie zawsze oznacza moment pęknięcia jajeczka ( potwierdzone ) , czasem jest tak że owulacja występuje np 2 dni po tym jak tak mocno boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola👄 wrote:
    Anetka pięknie napisane,aż mi łzy poleciały

    Od serca Naprawdę od serca ❤❤

    Jeśli ktoś będzie sobie mówił że nigdy się nie uda to tak też może się stać... Dlatego czasem lepiej odpuścić. Dac głowie odpocząć- zająć się czymś innym
    Tak naprawdę człowiek całe życie wierzy i żyje z nadzieją ma jakieś marzenia . I o dziwo nigdy nie mówimy " pewnie nie dostanę awansu " A mówimy " Może Wkoncu dostanę ten awans "
    myślimy " chciałabym mieć dom " A nie " nigdy domu mieć nie będę "
    I tak dalej i tak dalej
    O to też chodzi w staraniach
    Mój mąż przez pół roku oglądał dla siebie wymarzone auto , patrzalam na niego jak na debila bo wiedziałam że sobie go nigdy nie kupi. On poprostu sobie tylko patrzal. Po pół roku trafiła się okazja i auto stoi na parkingu .
    Dziś go rozumiem:-)

    megson91, Ola👄 lubią tę wiadomość

  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Coś musi być nie tak . Może poprostu odpuść?
    Kiedy miałaś ostatni monitoring? Czy jesteś pewna że nie masz POF?
    I jeszcze odniose się do bólu owulacyjnego, moment bolu nie zawsze oznacza moment pęknięcia jajeczka ( potwierdzone ) , czasem jest tak że owulacja występuje np 2 dni po tym jak tak mocno boli
    Monitoring mialam tydzien temu, clo+ovitrelle, potwierdzone pekniecie, co to jest POF?

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldlemon wrote:
    Monitoring mialam tydzien temu, clo+ovitrelle, potwierdzone pekniecie, co to jest POF?
    No właśnie Zdiagnozowane niepekanie pęcherzyka
    Clo? I znów nasuwa mi się pytanie o endometrium ale tego nie wiesz.... 😣😣😣
    Wiem że CLO bardzo uposledza endometrium nie bez powodu większość lekarzy przestawia się na letrozole...
    Ja lekarzem nie jestem, jakieś tam doświadczenie mam i wiedzę również zdobytą .mogę coś jedynie zasugerować i podpowiedzieć ale to Tylko słowa zwykłego szaraka. Nie odbieraj tylko tego że się " wymadrzam " pozjadalam wszystkie rozumy i wszystko wiem najlepiej . Mogę się mylić oczywiście .
    Chciałabym zwyczajnie abyście wszystkie były w tym stanie błogosławionym ❤❤❤

  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Dobrze ,że nie oberwał🙈
    Akurat miał szczęście że go nie ma w pobliżu 😂

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje 🍀🍀🍀
    Powiedzcie mi czy nie przesadzam teraz?
    Chciałabym powtórzyć betę jeszcze w ten piątek 13.12, żeby wykluczyć ciąże biochemiczną i powtórzyć kolejny raz 19.12. żeby sprawdzić czy w ogóle jest po co iść na wizytę USG, którą mam umówioną na 20.12.
    Poniżej bety 1000 nie będzie na usg nic widać, prawda?

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4089 1554

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson idz sobote to bedzie 16dpo a beta z tego 16dpo jest calkiem dobrym narzedziem prognostycznym :) porobili badan calkiem sporo wlasnie jak prognozuje sie prawidlowosc ciazy na podstawie bety z 16dpo :)
    i jesli bedzie dobra to ja juz bym sobie odpuscila tego 19 :) przy prawidlowgpoym przyroscie tego 20 grudnia na bank beta bedzie powyzej 1000 :)

    u mnie wlasnie beta z 16dpo pokazywala ze cos zlego sie dzieje ....

  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson gratuluję :)
    Aneta jak Cię czytam to mi się jawi mądra i doświadczona przez los kobieta.. Widać że ten długi okres starań nie zdolowal Cię ale mega wzmocnił i dał siłę, jesteś tak pozytywna że aż ta energia bije przez ekran :) szacunek na prawdę podziwiam takie kobietki które potrafią czerpać siłę pomimo wszystkich niepowodzeń i z uporem przec do przodu :) wszystkim nam się tu starasz pomoc, wesprzeć doświadczeniem.. Dzięki 😍
    Dziewczyny pozostaje myśleć pozytywnie działać nie załamywać się i nie wmawiać sobie różnych bzdur, przecież to nie nasza wina ze mamy problemy.. Nikt takiego losu nie wybiera.. To jest nieludzkie się tak obwiniac.. Mąż chyba przed ołtarzem przysięga nam w zdrowiu i chorobie i nie ma tam warunku że musisz dać mi dziecko..
    Adaska jeszcze niedawno pisałaś że nie chcesz żeby starania zdominowały wasze życie itd jesteś super kobietka i nic Ci nie brakuje! Mąż na pewno uważa podobnie tylko Ty się dolujesz :(

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Dziękuje 🍀🍀🍀
    Powiedzcie mi czy nie przesadzam teraz?
    Chciałabym powtórzyć betę jeszcze w ten piątek 13.12, żeby wykluczyć ciąże biochemiczną i powtórzyć kolejny raz 19.12. żeby sprawdzić czy w ogóle jest po co iść na wizytę USG, którą mam umówioną na 20.12.
    Poniżej bety 1000 nie będzie na usg nic widać, prawda?

    Ciaza biochemiczna już wykluczona :-)
    Mnie bete Pani Doktor kazała zrobić 3 razy :-)
    Jeśli masz ochotę i nie stresuje Cię " betowanie " to jak najbardziej rób- tylko miej cały czas na uwadze że przyrost do 66% to ciągle norma i nie zawsze on będzie na poziomie 200 % czy 100 % . Jeśli nie będziesz się przez to martwić to rób 😊😊
    Mnie mówiono że graniczna wartość aby cokolwiek zobaczyć to beta 2000 potem należy się martwić. Oczywiście mowa tu o pęcherzyku

    megson91 lubi tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    megson idz sobote to bedzie 16dpo a beta z tego 16dpo jest calkiem dobrym narzedziem prognostycznym :) porobili badan calkiem sporo wlasnie jak prognozuje sie prawidlowosc ciazy na podstawie bety z 16dpo :)
    i jesli bedzie dobra to ja juz bym sobie odpuscila tego 19 :) przy prawidlowgpoym przyroscie tego 20 grudnia na bank beta bedzie powyzej 1000 :)

    u mnie wlasnie beta z 16dpo pokazywala ze cos zlego sie dzieje ....

    Baby tylko, że alab jest w soboty nieczynny 😞
    A robić w totalnie innym laboratorium to bez sensu 😞 wiec już nie wiem sama 😞

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Ciaza biochemiczna już wykluczona :-)
    Mnie bete Pani Doktor kazała zrobić 3 razy :-)
    Jeśli masz ochotę i nie stresuje Cię " betowanie " to jak najbardziej rób- tylko miej cały czas na uwadze że przyrost do 66% to ciągle norma i nie zawsze on będzie na poziomie 200 % czy 100 % . Jeśli nie będziesz się przez to martwić to rób 😊😊
    Mnie mówiono że graniczna wartość aby cokolwiek zobaczyć to beta 2000 potem należy się martwić. Oczywiście mowa tu o pęcherzyku

    Naprawdę biochem już wykluczony?? 💜🤞🏻

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4089 1554

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Baby tylko, że alab jest w soboty nieczynny 😞
    A robić w totalnie innym laboratorium to bez sensu 😞 wiec już nie wiem sama 😞
    serio u mnie alab ma nawet w niedziele czynne :) sprawdz w innych punktach alabu w twoim miescie

    ten 16dpo jest dosyc istotny bo wtedy tworzyc zaczyna sie cewa nerwowa u maluszka i wtedy najczesciej cos moze isc nie tak :( mi do 14dpo rosly bardzo ladnie a w 16dpo widac bylo ze przyrost nieprawidlowy
    ale u ciebie jest duzo wyzszy wzrost bety niz u mnine w tych nieudanych ciazach wiec musi byc dobrze :)

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łasica może poprostu to życie mnie tego nauczyło...
    Fakt też miałam ciężkie chwilę, chwilę załamania ale na szczęście nauczyłam się korzystać z tych chwil na 100 % brać to czego inni nie mają cieszyć się z tego co mam , myśleć o innych przedewszystkim nie o sobie, nie skupiać się tylko na sobie. Myślałam o tej zdradzie, płakałam nocami. Ale otworzyłam oczy ... do tego stopnia że aż żal było mi czasami tej dziewczyny mimo że wyrzadzila mi taka krzywdę...
    Wiedziałam że dziecko ma kolki wiedziałam że od małego leżał w szpitalu i kiedy ja bawiłam się w najlepsze na jakiejś imprezie ona siedziała i płakała nad lozeczkiem ( wiem o tym ) została sama sobie bez pieniędzy bez pracy . Tak o tym zaczelam myśleć . Kiedy przejezdzalam autem dosłownym złomem za 500 zł kogo przystanku i widziałam marznacych ludzi czekających na autobus myślałam ale ja mam się dobrze mimo że kilka dni wcześniej zastanawiałam się jak mozna takim autem jechać po ulicy ? Jaki wstyd!
    I tak o to zmieniło się całe moje nastawienie do życia ❤❤

    ŁAsica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Naprawdę biochem już wykluczony?? 💜🤞🏻

    Moim zdaniem przy takim przyroscie nie ma mowy o biochemicznej. Oczywiście nie myl np z wada genetyczną zarodka itp . Nie strasze tylko chodzi mi o pojęcie ciąży bochemicznej o której większość osób nie wie bo dostaje terminowo @
    Co prawda taka ciąża również może być objawem jakiejś wady ale . No kurde o czym my wogole piszemy ? No ! Jaka ciąża biochemiczna! Ty !!! No !!!!
    Tam Ci się dzidzia pod serduszkiem gniezdzi !!

    megson91, Ola👄 lubią tę wiadomość

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 2627 661

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka nie wiem czy mogę zapytać ale nie do końca rozumiem o co chodzi z tą zdradą i ta dziewczyna i krzywda jaka ci wyrządziła i ,,jego dzieckiem, może kiedyś pisałaś ale nie wiem.

    43e007b402535b35389a1a34ce3b22f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Anetka nie wiem czy mogę zapytać ale nie do końca rozumiem o co chodzi z tą zdradą i ta dziewczyna i krzywda jaka ci wyrządziła i ,,jego dzieckiem, może kiedyś pisałaś ale nie wiem.

    Napisze jutro :-)
    Zbieram się już do łóżka 😁

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 2627 661

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze:) oj w tym miesiącu rozczarowanie będzie bardziej boleć. Jakoś tak się pozytywnie nastawiłam że się dzięki temu uda. Przez uczucie po tym zastrzyku jakoś myślę jakbym w ciąży była. Nercia pytałaś mi lekarz mówił że to sprawia że lepszej jakości może być jajeczko. Wzmacnia owu przygotowuje organizm jakby w ciąży był. Grubsze endometrium itp. No ale jak będzie to czas pokaże. Goldlemon a u Ciebie jest jeszcze ten hormon po zastrzyku czy już nie?

    43e007b402535b35389a1a34ce3b22f8.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    serio u mnie alab ma nawet w niedziele czynne :) sprawdz w innych punktach alabu w twoim miescie

    ten 16dpo jest dosyc istotny bo wtedy tworzyc zaczyna sie cewa nerwowa u maluszka i wtedy najczesciej cos moze isc nie tak :( mi do 14dpo rosly bardzo ladnie a w 16dpo widac bylo ze przyrost nieprawidlowy
    ale u ciebie jest duzo wyzszy wzrost bety niz u mnine w tych nieudanych ciazach wiec musi byc dobrze :)

    Melduję, że wykupiłam betę w Alabie, w którym pobierają krew w sobotę 💜💜💜🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Mlodamezatka lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Dobrze:) oj w tym miesiącu rozczarowanie będzie bardziej boleć. Jakoś tak się pozytywnie nastawiłam że się dzięki temu uda. Przez uczucie po tym zastrzyku jakoś myślę jakbym w ciąży była. Nercia pytałaś mi lekarz mówił że to sprawia że lepszej jakości może być jajeczko. Wzmacnia owu przygotowuje organizm jakby w ciąży był. Grubsze endometrium itp. No ale jak będzie to czas pokaże. Goldlemon a u Ciebie jest jeszcze ten hormon po zastrzyku czy już nie?
    Dzis 9 dzien po zastrzyku i biel vizira. Więc testy juz beda wiarygodne a nie zaklamane. Tez mialam po zastrzyku urojona ciaze, szczególnie zalewalo mnie sluzem, ale juz przeszło

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4089 1554

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Melduję, że wykupiłam betę w Alabie, w którym pobierają krew w sobotę 💜💜💜🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    bedzie piekny wynik :) zobaczysz :)

    megson91 lubi tę wiadomość

‹‹ 1595 1596 1597 1598 1599 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ