Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 18 lutego 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Lulaby czekamy z Tobą na wyniki.
    Paulinye może cykl ci się wydłużyć nie zauważyłaś żeby owulacja była później?

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde wrote:
    Wiem że jest coś na to żeby pękł, bo mi jak podczas tej owulacji pecherzyk niby nie pękł to lekarz powiedział że są środki medyczne na to by urósł i pękł. A co mówi twój lekarz na to?

    Mi mój nic nie powiedział hahaha
    Ogólnie to nie dostałam nic na stymulację czy pęknięcie.
    Mam czekać do @ ale ona już tak bardzo sie spóźnia, że dzisiaj umawiam wizyte i idę po leki.

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby oby beta była ok i zmartwienia odeszły <3

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam sproszkowany korzeń Maca nie dość że ma dużo witamin i minerałów, wzmacnia odporność to jeszcze działa na płodność i wzrost libido :D

    Ciekawe czy zadziała, próbowała któraś z Was go kiedyś?

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28-19 dni. 15 dc czułam kucie w jajnikach i był śluz wyglądający na płodny. Nie monitoruje owulacji. Może się wydłużył no nic czekamy:)

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishigami00 wrote:
    Zamówiłam sproszkowany korzeń Maca nie dość że ma dużo witamin i minerałów, wzmacnia odporność to jeszcze działa na płodność i wzrost libido :D

    Ciekawe czy zadziała, próbowała któraś z Was go kiedyś?

    Nie słyszałam o tym ale chętnie poczekam na pierwsze recenzje :)
    Z libido problemów nie mamy ale jeżeli można naturalnie wspomóc plodność, to czemu nie :)

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ciągu 5 dni zostałam już 2 razy ciocia :)

    EmiMama lubi tę wiadomość

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska no mój mąż też z libido problemów nie ma to raczej ja mam z tym problem, a jeszcze gorzej u mnie jest jak się staramy bo to dla mnie za często jest:P

    U mężczyzn ponoć zwiększa liczbę plemników, a u kobiet reguluje gospodarkę hormonalną. Po za tym wyczytałam, że łagodzi stres, poprawia koncentrację i pamięć i dodaje energii :) Jestem bardzo ciekawa ile w tym prawdy :D

    Zdam recenzję po kilku dniach :D

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska super gratulacje! :)

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ostatnio prześladują informacje o ciąży, dowiedziałam się że kolejna koleżanka jest w ciąży, zaczęłam czytać książkę i tam też ciąża, w moim serialu ciąża, w przypadkowym serialu oglądając kątem oka jakże by inaczej ciąża xD

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My moglibyśmy nie wychodzić z łóżka :D
    W takim razie trzymam kciuki zeby zadziałało! Może wtedy i ja wypróbuję :)

    Dziekuje :) - Póki co chwalę się byciem ciocią :D

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishigami00 wrote:
    A mnie ostatnio prześladują informacje o ciąży, dowiedziałam się że kolejna koleżanka jest w ciąży, zaczęłam czytać książkę i tam też ciąża, w moim serialu ciąża, w przypadkowym serialu oglądając kątem oka jakże by inaczej ciąża xD

    Też tak kiedyś mialam :D Ale niestety w moim przypadki nic nie wywróżyło :D

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska to gratuluję. Jeśli w okol Ciebie tyle malutkich dzieci to na pewno nie długo u Ciebie też się pojawi maluszek:)

    adaska lubi tę wiadomość

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza oby tak było jak mówisz kochana :)

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby wrote:
    Już po becie, u mnie strasznie drogo.. 50zl oby warto bylo ;)
    Wyniki internetowo po 15
    To czekamy na wynik ✊✊

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiMama jak u Ciebie?

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane muszę się was poradzić.. jaki wynik z bety powinien mi wyjść aby potwierdzić te ciaze nawet po plamieniu??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 10:41

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 18 lutego 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem odpowiadające 4-5 tygodniowi "Badanie krwi u kobiet w ciąży około 5 tygodni po ostatniej miesiączce powinno wykryć hCG na poziomie 100-10 000 IU/L." takze dość rozbieżnie moim zdaniem i raczej nie ma co obierać jakiegoś "konkretnego" wyniku liczbowego ale może się mylę ...

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 18 lutego 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera jak wyjdzie 50 to lipa...

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 18 lutego 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby wrote:
    Kochane muszę się was poradzić.. jaki wynik z bety powinien mi wyjść aby potwierdzić te ciaze nawet po plamieniu??
    Ale miałaś plamienie czy krwawienie?? W każdym laboratorium są inne widełki. Zobaczysz co ci wyjdzie

    Mishigammi czuje się tak jak z córką - czyli świetnie, wogole nie czuje żebym w ciąży była :) no z wyjątkiem tego że nic mi się nie chce ;)

    EmiMama i Lulaby trzymam kciuki.

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ